atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ukrainā notiekošais
Aivars
Iesūtīts: 2014.02.22 17:18:27
Vai jūsuprāt Ukrainā notiekošais kā skar arī jūs? Ko par to domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.06 10:05:08
Aivars , vecīt, humoru nesaproti? Lai gan, kad sākas krievu nīšana, tad humora izjūta beidzas.

izlasi šito - http://www.apollo.lv/zinas/publisko-noklausitu-telefonsarunu-kura-izskan-negaidita-informacija-par-snaiperiem-kijeva/640467
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.06 10:16:46
Kursis

Rīgā tāpat šie snaiperi nošāva Bastejkalnā krievu un latvieti.

Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.06 10:30:21
Kursis
Šito es vakar redzēju. Interesanti, cik brīvi krievs noklausās sarunas.
Tur gan tas igaunis izsaka tikai pieļāvumus, pamatojoties uz to, ka jaunā koalīcija muļļājas ar izmeklēšanu (bet nu daži saka, ka arī ar zolitūdes izmeklēšanu kādi muļļājoties taču tas jau 100% nenozīmē, ka koalīcija bija pasūtījusi veikala sagrūšanu)
Tas, ka snaiperi šāva uz abām pusēm, bija jau iepriekš dzirdēts. Tāpat zīmīgi, ka šie snaiperi nokaitēja atmosfēru, eskalēja vardarbību, radīja paniku un atraisīja rokas krieviem realizēt jau iestrādātu scenāriju, kas svaigi pārbaudīts kaukāza valstīs.
Vai snaiperus varētu būt pasūtījis kāds, kurš darbojas jaunajā koalīcijā? Manuprāt, tas ir iespējams. Ja Latvijā Tautas Frontē, arī LNNK iekļāvās čekisti un provokatori, tad kādēļ lai tas nenotiktu Ukrainā?
Vai šie snaiperi kalpoja Maidenā sanākušo interesēm. Noteikti nē!
Vai tie deva formālu iemeslu putinistānai uzsākt labi sagatavotu iebrukumu. Noteikti, ka jā.
Diemžēl pat vismelnākais humors no tā nesanāk. Tā ir vienkārši traģēdija un noziegums.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.06 11:17:44
Aivars,
Jā, snaiperi panāca konflikta saasinājumu tieši tad, kad tika slēgtas vienošanās un pamieri.
Bet kam tas bija izdevīgi - taču jau varas pārņēmējiem Kijevā un Juļkai, citādi nedz varu būtu ieguvuši, i Juļka joprojām tupētu.

Kā tu domā - cik ilgi bruņotu spiedienu var izturēt salīdzinoši miermīlīga vara, kāda bija tam Janukovičam,

(kuram vēl uz pirkstiem skatījās visa t.s. starptautiskā sabiedrība ar savu demagoģiju par "miermīlīgajiem" demonstrantiem, un atšķirībā no gudrākā Puteņa Janukovičš, lai arī kāds oligarhs būdams, nebija savācis varas pilnumu Ukrainā, bet darbojās iepriekšējās ukraiņu salīdzinoši demokrātiskās politikas tradīcijas ietvaros)

ja tiešām nevēlas rīkoties pēc jeņķu dumpju apspiešanas metodēm Losandželosā un Sanfrancisko,
kur likumīgā vara šauj cik nepieciešams līdz lieta darīta.

Lai gan, saprotu, ka nīstot krievus, snaiperiem jāsanāk tiem, kas darbojas krievu interesēs...

te arī interesants skatījums uz norisēm Kijevā:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/147043/citads-viedoklis-putins-nav-launuma-sakne
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.06 12:15:20
Kursis
Pietiek paskatīties nesenā putinistānas militāro kampaņu vēsturē, lai saprastu, kas aiz visas eskalācijas stāv. Nēģeris Janukovičs savu darbu bija padarījis, nēģeris varēja iet, ja jau pārāk daudzi bija sākuši pret viņu protestēt. Putinistānai noteikti izdevīgāka bija viņa bēgšana nekā atcelšana

to eiropas fondu izzagšanas konsultanta putinista `viedokli` vari man nerādīt. Gēbelss stūrī nervozi pīpē, kad skan šie melīgie putinistāniešu `viedokļi`

Labāk izlasi - http://www.apollo.lv/zinas/maidana-aktiviste-noraida-vinai-piedevetos-spriedumus-par-snaiperiem/640559
Sāk palikt interesanti, ko tad pats igauņu ministrs īsti pārstāv, un kāpēc tagad saka, ka saruna esot publicēta sagrozīti

Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.06 12:37:54
Aivars kad es salīdzinu ASV militārās izdarības un neskaitāmos paveiktos absolūti ar morāli nekā nesaistītos valsts apvērsumus citās valstīs,
tad Krievzemes darbošanās attiecīgajā aspektā atgādina vien bērnišķīgu māžošanos, sak, mēs arī šo to varam - nas ņedagoņiš .

Tā kā labi redzu, kas aiz tā stāv - zvaigžņoti strīpainie .

Krievzeme vnk kā sāpju naudu paņem savu kumosiņu - skaisto Krimu.
Un paņem bez kādas asins izliešanas, ja vien Kijevas jaunais režīms negribēs Hrušča dāvaniņas dēļ karot par katru cenu.
Interesanti, cik gan visi šie jaunizceptie demokrāti ir kareivīgi un kā viņiem rūp valsts teritoriālā vienotība pēc tam, kad paši tikuši pie varas par jebkuru cenu...Laikam nejūtas īpaši pārliecināti jauniegūtajos krēslos.

Un vai tiešām Tev pat igauņu ministrs rādās krievu spiegs?
Urmasiņš vnk domāja ka var godīgi parunāt divatā par lietu ar zinošu dāmu,
nevis dzīt propagandu eiroiedzīvotāju masām.
Skaidrs, ka tagad jātaisnojas, ka krievi atkal pie visa vainīgi, tāpat kā `fakEU` jeņķu dāmītes gadījumā.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.03.06 12:58:14
Kursis

Tu esi staļinists. Visa Tava retorika ir ciniska.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.06 13:06:04
aivars.lapsans [78.28.194.103]Bet tu esi vnk `skatuves mākslinieks` ar trim zvārgulīšiem pie cepures.
Politika ir ciniska, un lasu ka tu arī vairs neesi nekāds ideālists ar rozā brillēm, runājot par LR valdības tautai naidīgo politiku.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.06 13:14:31
Kursis
Kāpēc lai igauņu ministrs būtu uzreiz krievu spiegs? Es tikai saku, ka nezinu, kādu novirzienu šis pārstāv un kāpēc tagad izrādas, ka kaut kas tajā telefonsarunā neatbilst patiesībai, un it kā esot sagrozīts.

Bet joprojām brīnos, kā tu vari atklātu un nekaunīgu iebrukumu svešā valstī uzskatīt par normālu.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.06 13:21:29
Aivars nu,
ja mazliet dullais Hruščovs tā vienkāŗši nolemj atdāvināt teritoriju toreiz vēl kopīgā republiksaimē esošai citai padomju republikai,
kāpēc lai pie attiecīgiem izdevīgiem apstākļiem šī teritorija nepamainītu savu statusu.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.06 14:20:47
Kursis
Nu putinistāniešu ideologi jau arī mēdz bazūnēt, ka stipri dullais sifilitiķis Ļeņins esot Baltijas guberņu atdāvinājis, un 1940. gadā esot atjaunots vēsturiskais taisnīgums `tautai` savu gribu paužot

Kursis
# Iesūtīts: 2014.03.06 14:48:17
Aivars ej nu ej, maz ko šie melš.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2014.03.06 19:33:12
Kursis

Noskaties šito. Un pamēģini ielaist savā sirdī katra cilvēka darbību tajā sižetā. Tādi skati tagad notiek simtiem pa visu Krimu. Pasaki pats sev - kurā pusē esi?

http://www.delfi.lv/news/world/other/video-ukrainas-karaviri-padzen-no-bazes-prokrieviskos-aktivistus.d?id=44277301
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.06 19:46:15
Aivars Lapšāns es no sirds biju rietumukraiņu pusē, pirms šie dulburi līda uz Maidanu un ievārīja visu šo asinspirti, izpostot manu Ukrainu.
Situācija ir mainījusies.
Tagad esmu par miermīlīgu Krimas neatkarības iegūšanu, jo līdzībās runājot - demokrātiskā Ukraina ir pazaudējusi nevainību un iepriekšējais vilciens ir aizbraucis.
Par stulbumu pat ideālu vārdā ir jāmaksā.
+jean
# Iesūtīts: 2014.03.06 20:49:48
Kursim galvā neliels ķīselis -- viņš ir par Krimas neatkarības iegūšanu!!!

Diemžēl nav runa par neatkarību, jo Krima gatavojas kļūt par Krievijas sastāvdaļu ...
Kursis
# Iesūtīts: 2014.03.07 10:12:50
Pirmā informācija bija ka referenduma jautājums ir par Krimas neatkarību.
Lai gan man nav žēl - lai tiek Krima atpakaļ Krievzemei.
+jean
# Labojis +jean: 2014.03.07 11:40:35
Nezinu, kur gan tu, Kursi, ņēmi šo savu "pirmo" informāciju, bet izskatās tā:
Putins saka: Krima būs neatkarīga valsts.
Kursis: Esmu par Krimas neatkarību.
Putins pēc 10 min. saka: Krima būs Krievijas sastāvdaļa.
Kursis: Esmu par Krimas pievienošanos Krievijai.

Kursi, izgulies un sāc domāt arī pats!

Bet, ja nevēlies izgulēties, tad nosūti savam Krievzemes Vadonim šo:

У нас большая просьба – ввести войска в Вологодскую область !!!!!!

Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.07 12:26:27
+jean ņemot vērā,
ka būs tā kā vēlēsies krimieši un Putenis,
atliek vien akceptēt lietas kādas tās ir,
(ES un ASV pabļaus līdz aizsmakumam par potenciāli pazaudēto koloniju un zlidņiem krieviņiem un norimsies, sapratuši ka pašu monopols liekulīgi interpretēt labo un ļauno starptautiskās lietās ir gājis mazumā)

nevis turpināt abstrakti vaimanāt un draudēt kā tagad masu mēdītājos dara t.s.
starptaustiskā sabiedriskā doma -
resp. jeņķu ietekmes sfēra,
kurai taču nebija nekādu iebildumu pret valsts apvērsumu Kijevā un Dombrītim līdzīgu marionešu nākšanu pie varas, kas tagad dedzīgi steigsies risināt pašu nodarīto postu ar SVF "draudzīgi"alkatīgo palīdzību.
Ranše nado bila dumaķ , pirms skriet uz Maidanu.

Protams, var teikt, ka ukraiņu tauta kopumā jau nebija vainīga,
ka ar Janukoviču neapmierinātās vietējās un starptautiskās aprindas organizēja Maidanu,
savāca tur organizētus ekstrēmistu grupējumus
un tie cīnījās līdz uzvarošam galam, bet c`hest la vie ...

Tas taču bija skaidrs - iegūs varu ar varu Kijevā, pazaudēs to Krimā.
Za što baroļis, na to i naparoļis
(Žēl jau ir, smuks kūrorts, labi konjaki un vīni, un daudz vieglāk tur bija nokļūt, ja Krima Ukrainas sastāvā.)
Tagad redzēs, kā būs tālāk - Austrumukrainā.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.07 14:45:35
Kursis
http://www.apollo.lv/zinas/video-odesas-iedzivotaji-aspratigi-aicina-putinu-doties-majas/640758

Nāksies vien piekrist vārdabrālim Lapšānam par to pareizticīgo staļinistu Tevī
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.07 15:14:22
Ei nu ei, Aivars, es esmu viscaur pareizi ticīgs demokrāts un iestājos par krimiešu tiesībām pašiem izšķirt savu nākotni, bez visādām tur jeņķu pamācībām un draudiem.
Tagad arī virsaitis Baraks aizkaitinājumā aizliedzis krieviņiem (un pat krimiešiem, nabaga baisās Putina okupācijas upuriem) braukt uz aizokeāna Disnejlandi, i nemaz šis nav demokrāts. Lūk tev staļinists, tikai ne pareizi ticīgs.
Bet moskaļi ir žipčiki, šitādu kūrortu dabūs, uz mūsu Jūrmalu vairs negribēs braukt mūs` petriotiem par prieku. Tagad šie varēs "Jauno vilni" aizliegt , Pūtenim ieriebjot, un tūdaliņus tāgadiņus lekt palēkdamies gan zeķēs gan ar basām kājām.

Lasīji, mūsu dermokrātijā nupat Šicu atlaida no darba,
redz, beidzot atrada īsto vainīgo Zolitūdes katastrofā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 1079