atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ukrainā notiekošais
Aivars
Iesūtīts: 2014.02.22 17:18:27
Vai jūsuprāt Ukrainā notiekošais kā skar arī jūs? Ko par to domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.30 15:06:51
skatījums [46.109.251.77]
paga, paga... tas jau teikts žīdiem! Tātad sanāk, ka ja aizņemas no žīdu baņķieriem, tad tā ir svētība, bet ja no žīdiem neaizņemas, tad tas ir lāsts?

Lai nu kā, bet tam laikam nebūs saistība ar Ukrainu.

Joki būs, ja Krimas tatāri izdabūs cauri savu autonomiju, un rusīši paliks bez sagrābtajām ostām un piekļuves jūrai.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.30 15:23:24
Te ir runa par principu Dieva attieksmē, jo viņš to uzskaita pie lāstu saraksta, un tam nav sakara kas no kā aizņemas. Lāsts ir aizņemties pēc būtības.

Bet nu tam tiešām nav sakara ar Ukrainu. Viens brālis redzēja sapnī padsmit gadus atpakaļ, ka Ukraina ir sadalīta vairākās daļās, ne tikai divās.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.30 16:04:43
Kursis

Paklausies , plānprātiņ ! Runa gāja par Ukrainas aizņemšanos. Tu izteicies , ka Ukraina ielīdīs parādu jūgā VF. Ka Krievijas jūgā , tad nekas, VF tad uzreiz slikti. Ukrainai tagad pat dāvina , lai tikai noturētu ekonomiku.
Par Dombrovski, tas ir cits stāsts. Nebāz visu vienā maisā. Protams , ka , ja tie žīdi saņem dividendes no Citadeles, tad ir notikusi pamatīga afēra. Dombrovskis ir sen jau bijis politikā un viņš nav izcēlies ar saprātīgu saimniekošanu.
Par to , ka Tu neesi nevienam parādā ir vēl viena staļinista Kaspara Dimitera , jūsu kopējā dziesma. Tikai liekēdis un haļavšķiks var pateikt , ka viņš valsti j nav neko parādā. Tad Tu esi svešas valsts pilsonis, kā arī izskatās , kam latviešu tautas pastāvēšana ir izmiekla vērts pasākums. Tie , kuri saka , ka viņi ir ar savu baznīcu nodalījušies no valsts un nav neko parādā piesmej Jēzu un nostājas to pusē , kuri meklēja kā Jēzu nogalināt ( notikums , kur Jēzus skaidro saviem slepkavām kas pienākas ķēniņam , kas pašam)
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.30 16:31:15
Aivars Lapšāns nu jau tu savā aizrautībā būsi sapelnījis sodu elles ugunīs.
Uzmanies, šitā neesi uzvedies pat runājot par garīgākām lietām par Ukrainas problēmām vai katra indivīda patriotisma intensitāti Latvijas Republikas teritorijā.

Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.30 16:37:38
Joki būs, ja Krimas tatāri izdabūs cauri savu autonomiju, un rusīši paliks bez sagrābtajām ostām un piekļuves jūrai.

Ja jau šai minoritātei nepietiek ar tatāru kā valsts valodu Krimā un iespēju to mācīties skolās, un tie vēlas kārtējo reizi nodemonstrēt savu sirotāju vēsturisko iedabu,
var notikt ka šiem rezultātā būs kolektīvi jāemigrē uz to pašu Turciju pie reliģijas biedriem,
lai visi pārējie krimieši reiz varētu atviegloti uzelpot.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.30 19:19:41
Kursis

Elles uigunis pelni Tu , nožēlojamais staļinisma(sātanisma paveids) ideolog ! ņirgājies vien...
Kursis
# Iesūtīts: 2014.03.30 19:43:56
Aivars Lapšāns vismazāk vēlos par tevi ņirgāties, ko nevarētu teikt par tavu prasto lamāšanos.
Vnk iemācies bez gānīšanās uzklausīt citu viedokli politiskās - t.i. adiaforās, pestīšanai neitrālās lietās.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.31 09:25:52
Kursis

Es nelamājos, zinātniski konstatēju - Tu esi staļinists.
Teoloģiski - sātanisma paveids
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2014.03.31 09:53:15
Kursis
(..) uzklausīt citu viedokli politiskās - t.i. adiaforās, pestīšanai neitrālās lietās.

Ka tik neizrādās, ka šis konkrētais politiskais viedoklis nav nemaz tik adiafors.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.31 10:48:03
Ja jau šai minoritātei nepietiek ar ... un iespēju to mācīties skolās, un tie vēlas kārtējo reizi nodemonstrēt savu sirotāju vēsturisko iedabu,
var notikt ka šiem rezultātā būs kolektīvi jāemigrē uz to pašu ... ,
lai visi pārējie krimieši reiz varētu atviegloti uzelpot


Domāju, ka šo mierīgi varētu attiecināt pirmkārt uz tiem mongoļu-tatāru pēctečiem, kas sagrābuši savās rokās to teritoriju, ko paši dēvē par rosiju, lai gan tās valstiskie sākumi meklējami dažu skandināvu aktivitātēs tajā pašā Kijevā
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.31 11:57:08
Jā,
kaut kas mūsu baznīcas horizontālajās attiecībās un elementārā ētikā nav kārtībā - lajs kā no ķēdes norāvies mētājās ar visabsurdākajiem apvainojumiem tāpēc vien, ka cits atsevišķos jautājumos nedomā līdzīgi politizētajai masai,
klerikālis mēģina visādos veidos apvainot.

Aivars ka šo mierīgi varētu attiecināt Maskavijas Krievzeme etniski tomēr nav veidojusies no mongoļu - tatāru pēctečiem, pat ja tās kņazi vēsturiski ir šiem līduši bez ziepēm, nodokļus tiem ievākdami, tādējādi uzstutējiet savu kņazisti par nākamo Impēriju.
Ja nu vienīgi viena otra kristīgu tatāru dzimta papildinājusi tās bajāru sastāvu, tāpat kā no prūšiem vai leišiem (un vēlāk no vāciem) reiz atnākušie.
Interesanti, ka Romanovu dinastija savu sākotni ar lepnumu atvasināja no Prūsijas dižciltīgajiem.

Savukārt visi tie Aleksandri Ņevski un Ko. pareizticīgo svēto kārtā ir tikuši ne jau par saviem valstiskajiem nopelniem,
jo kādi heroiski nopelni var būt de facto Ordas vietvalžiem,
bet gan par savām rūpēm par Baznīcu un tās interesēm.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.31 12:03:52
Arī man tas ir izbrīns, ka, ja kāda domas atšķirās, tā uzreiz sātanists..Te, man škiet, Rietumu propaganda pamatīgi ir smadzenes izkompostrējusi. Bet, pat ja nav, tad tādu naidu dzirdēt no brāļa Kristū...Kaut kas riktīgi nav labi. Turklāt ne par kristīgiem jautājumiem strīds.
Mat. 5:22 Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.31 12:05:54
Tas no sērijas, es tik ļoti mīlu Dievu, ka tik ļoti neieredzu un ienīstu savu brāli, ka tik turies! Un visus citādi domājošos noslaucīšu no zemes virsus ar saviem vārdiem...
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.31 12:06:40
Tā mūs pazīst pasaule no mīlestības mūsu starpā
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.31 19:53:18
skatījums [46.109.251.77]

Kursis nav mans brālis. Tas cilvēks šajā diskusijā par Ukrainu atbalsta visu sātna tehnoloģiju - melus , vardarbību, liekulību, ņirgāšanos. Viņš klaji ņirgājas par tautām, kuras ir cietušas genocīda rezultātā. Politiski viņš sevi te ir pierādījis kā staļinists. Kristieši to sauca savādāk - praktiskais sātnisms.
Mēs domājām , ka šajā teritorijā sātanisma paveids staļinisms ir beidzies un sātans tā kā atstājās , bet ieradās ar jaunu praktisko sātanisma paveidu - agresīvais homoseksuālisms.
Tagad mums jau jācīnās pret divām pūķa galvām - staļinisms un agresīvais homoseksuālisms.
Es neticu , ka Kursis ir kristietis. Viņš varbūt kaut ko zina par kristietību , bet viņam sirds vietā velns savu asti kustina.
Viņš jau nav vienīgais. Arī Kaspars Dimiters runā tieši tāpat, liekas , ka te kāds apvieno psihiski nelīdzsvarotus sūdabrāļus.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.31 20:03:04
Nav jau žēl, lai juroģivijs Lapšāns besījas.
---
Visnožēlojamāk ir apgalvot ka ņirgājos par genocīdā cietušām tautām,
(jā, muslimi man nesimpatizē, neko darīt - tautu, kas kā kopums izvēlējušās būt ārpus Kristus - kā Krimas tatāru liktenis man ir relatīvi vienaldzīgs)
bet pret ukraiņiem un armēņiem vienmēr esmu izturējies ar kristīgu mīlestību un cieņu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.31 20:45:19
Kursis

Nemelo, Tu iepriekšējos komentāros klaji ņirgājies par nogalinātajiem ukraiņiem. Piekautos bērnus Tu apsaukāji pēc staļinisma mācības klasikas utt.. Kādu Ukrainā piekauto cilvēku Tu izsmēji - padomājies , daži zilumi. Tagad - eu es neko tādu neesu teicis.
Un kāds sakars te armēņiem?

Tu sevi te publiski esi noformulējis, to neesmu es viens apstiprinājis - staļinists. Nožēlo to ko te esi komentējis , tad varam runāt par piedošanu un brāļu mīlestību. Bet pašlaik Tu esi Latvijas okupācijas ideoloģiskais sagatavotājs. Tāpat kā Dimiters.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.31 21:18:12
Aivars Lapšāns,
klaji ņirgājies par nogalinātajiem ukraiņiem, piekautos bērnus Tu apsaukāji pēc staļinisma mācības klasikas ???????
Mjā, smags gadījums trāpījies...Ej, aukstā dušā nomazgājies un nomierinies. Citādi man būs jāzvana protopopam un arhimandrītam.
----
Un ja jau NATO valsts okupāciju tik viegli sagatavot, paužot kādos politiskos jautājumos atšķirīgu viedokli, man nav ko teikt.
Tad jau, tavuprāt, visa mūsu neatkarība ir nieka kāršu namiņš un atliek vien atkārtot krievu valodas paģežus ?

Lai gan šitā masu histērija tagad raksturīga sabiedrības lielākajai daļai -
kā nabaga vecītis prezidents Bērziņš izteicās par joprojām esošo iespēju Krievijas prezidentam Putinam apmeklēt Latviju, tā viņam uz karstām pēdām saklupa virsū visi "īstenie un pareizie" politikas interpretētāji kam nebija slinkums.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2014.03.31 23:36:48
Kursis

Katrai valstij ir sava izdzīvošanas un pastāvēšanas aizstāvības ideoloģija. Mums tā balstās uz latviešu tautas gribu, vēsturi, pieredzi un tautas sirds ilgām . Tavs viedoklis (cits viedoklis , kā pats raksti) - ir pret cilvēci vērsts noziegums. Pret cilvēci vērsta nozieguma akcepts. Tas, ka Tev musulmaņi ir nogalināma kopiena jau vien liecina par agresīvu reliģiozaas formas ideologu. Tu jau neslepkavosi, slepkavos Tavas ideoloģijas apstulbinātie. Zemākas kastas laji.

Kristieša skatījumā mūsu neatkarību nosaka Dievs, nevis viens nojūdzies plānprātiņš ar savu sātanisma praktisko propogandu. Mūsu tauta pastāvēt var taisnīgā attieksmē pret notiekošo pasaulē, nevis līdzskriešanā varmācīgām varām. Un tīrā un pareizā kristīgajā mācībā. . Pirmais postulāts - neatbalstīt vardarbību. Bet Tu to te LELB forumā sēj un pat ņirgājies par nogalinātajiem un varmācīgi pazemotajiem.
Kāds sakars mūsu sarunā Bērziņam un armēņiem ?! Veikli laidies lapās , iepinot citas tēmas....
Bīsties Dieva , nelieti !
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.04.01 07:19:08
Aivars Lapšāns,

Tev ir problēmas ar elementāru debašu kultūru. Tu sevi sauc par kristieti, bet esi gatavs otram galvu nogriezt, ja kāds nepiekrīt tavam viedoklim. Mans viedoklis ir līdzīgs Kurša viedoklim, ja ne gluži tāds pats. Taču es mīlu Jēzu un mīlu Dievu. Es nevaru mīlēt Dievu, ja es nemīlu tevi kā brāli Kristū un necienu tavu viedokli, pat ja tas ir atšķirīgs. Bet lai sauktu tevi par nelieti un sātanistu, lai Dievs man ir žēlīgs, ka es tā apgrēkotos. Tas ir tālu no mana sirdsprāta. Tā kā tu gānies par kristiešiem, tas tik tiešām ir pilnīgs absurds, un nav pēc Rakstiem.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 35310