atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ukrainā notiekošais
Aivars
Iesūtīts: 2014.02.22 17:18:27
Vai jūsuprāt Ukrainā notiekošais kā skar arī jūs? Ko par to domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Kursis
# Iesūtīts: 2014.03.27 14:20:28
Nu re - jau pirmie Rietumu propagandas upuri.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.27 16:20:33
Kursis
pagaidām Rietumu propagandai nav upuru. Upurus prasījusi vienīgi putinistānas plosīšanās Krimā.
Raimonds
# Iesūtīts: 2014.03.27 17:15:15
Kursis
Cik te parunājos ar vienu otru, kas ir saistīti praktiski (ar tirzniecības sakariem, ar armijas lietām), tad cilvēki Krievijā ir manāmi uzvilkti. Tikai tad, kad es jautāju, bet tas ir ciniski un nežēlīgi ar cilvēkiem tā manipulēt, kas viņus pēc tam nomierinās? Viņš teica - paši nomierināsies! Oģin čelovek trageģija, tisači - statistika.

Bet būtu skumji, ja cilvēku viedoklis veidotos no tā, kā 1905.gadā daudziem nabadzīgiem puikām, kad tik kaut kas notiek, būs dzīve interesantāka un varbūt paveiksies!
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.27 19:53:30
Aivars Rietumu (konkrēti ASV) demokrātijas ieviešanas (un kārtīgas nopelnīšanas, kā jau kapitālistiem piederas)
operāciju upuru skaits mērāms simttūkstošos - Serbija, Afganistāna, Irāka etc.
(Es gan neapgalvoju, ka man to muslimu būtu dikti žēl, bet salīdzinājums tā - objektīvam līdzsvaram, lai nav vienpusīgas vaimanas par baiso agresoru Krieviju...)
Un visur piemeklēti atbilstošie propagandas teksti, kāpēc tur jābrūk iekšā.
Un cik tad to upuru tur Krimā?
Pāris un domājams, ka šāvis provokators lai izjauktu idiliski miermīlīgo pāreju no vienas valsts uz otru.

Raimonds savā ziņā mēs no PSRS izgājām kā uzvarētāji, bet Krievija kā zaudētāji.

Tagad šie grib justies krutāk , (lai - dabūja Hrušča atņemto zemi atpakaļ) un kaut kur viņus var saprast.
Redz, tagad arī Rietumi ar sankciju draudiem uzklupa viņiem virsū kā ērgļi tā vietā lai ar izpratni attiektos pret viņu interesi Krimā un pateiktu - vsjo harašo, mi paņimajem inķeresi krimčan .

Un kas cits viņiem atlika - gan reta iespēja labot vēsturisko netaisnību , gan Melnās jūras kara flotes bāzi saglābt
(mož amerikāņi paši sev bija to noskatījuši, tāpēc tā tagad uztraucas), gan tiem pašiem krimiešiem uzlabot personisko dzīves līmeni, tāpēc arī šie referendumā nobalsoja tik dedzīgi.

Un jaunais Kijevas režīms salika rokās viņiem visus trumpjus,
gan nespējot savaldīt Maidana ekstrēmistus,
(lai gan reāli neko viņi tur nespēj kontrolēt, jo izlaupīti ir gan policijas gan armijas arsenāli, nupat gan odiozākā persona - tāds Saša Bilij esot novākts )
jo
gan uz karstām pēdām atceļot krievu kā reģionālo valodu.

Un padomā pats, vai tas ko mums pumpē par Krieviju nav masu histērijas uzkurināšana - tā pati propaganda,
tad anonīmi amerikāņu specdienesta pārstāvji izsakās,
tad Kijevas valdība ik pa brīdim izsaucas - nupat brukšot iekšā,
tad tanku elitāras divīzijas jau esot pie Ukrainas robežas (lai gan ir tikai nelielas armijas daļas),
nupatās infa par aptauju ar krievu vēlmi atjaunot PSRS uttutjpr.

Bāc, ja varētu parunāt atklāti par katru vēlmi, katrs no mums ne to vien izfantazētu.
Tos pašus krievus labprātāk redzētu smuki plantācijās strādājot un tas humānākajā variantā...

Un nevar izslēgt, ka rodas tāda starptautiskā situācija kad krievu armija ienāks Latvijā.
Ko tad ļaudis atkal vaimanās - "par ko tad mums tas".
Bet jābūt gataviem uz visādiem pavērsieniem...


Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.28 08:46:23
Aivars

Tas , ka Latvijas pareizticība ir zem Krievijas mani uzjautrina. Tāpat katoļi.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.28 12:14:08
Mani atkal uzjautrina mūsējās luterticības aizraušanās ar budžeta plānošanām, sēdēm, statistiku, atskaitēm un tml papīru apmaiņas lietām.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.28 12:22:59
Kursis
Izskatās, ka tavs priekšstats par luterticību ir ne mazāk īpatnējs, kā tavs skatījums uz pasauli. Mēģini palasīt Bībeli un Vienprātības grāmatu, vai vismaz Mazo Katehismu
Taču aizrādīšu, ka nevajag novirzīties no tēmas par Ukrainu.
Ja nav argumentu, ar ko atspēkot visnotaļ precīzos Lapšāna vērojumus, ka katolisms un pravoslāvisms ir cieši saistīts ar impērisko domāšanu tad nevajag vienkārši gānīties par luterismu
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.28 13:02:20
Aivars šķiet, ka (tu) luterānis (man) luterānim vilks.

Runāju par momentiem, kas mani uzjautrina baznīcas birokrātiskajā sadaļā, bet tu mani uzreiz gruzī.

Jā, šiem piemīt impēriskā domāšana (typa fantāzijas par pagātnes zelta laikmetu, kas vieniem Bizantija un otriem bez maz visa Eiropa),
bet mums no LR nokopēta demokrātiska mini "republika" ar visiem atribūtiem - budžeta plānošanām, sēdēm, statistiku, atskaitēm un tml papīru apmaiņas lietām, nodokļu atskaitījumiem centram etc.
(Sajūtās kaut kur sāk pat rasties nostalģiskas paralēles ar padomjlaiku stilu typa "Partijas N-tā Kongresa izpildes norise" )

Tā kā lai šiem paliek viņu impēriskā domāšana, bet mums mūsu "republika". Un veči reiz pa reizei kādu mini "maidanu" arī uztaisa, lai nebūtu garlaicīgi...

Un vai neesi vēl pamanījis, īpatnējs skatījums uz pasauli un baznīcu ir bez maz katram cienīgtēvam, kas sanāksmē pieceļas un mēģina izteikt kaut ko oriģinālu. Tev citu starpā arī...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.28 20:03:28
Aivars

Kas vainas , ja LELBam ir laba namturība. Tikai sektās finanses tiek slēptas un liekuļots , ka par tām nav nevienam jāuztraucas utt.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.28 21:30:57
Ak, naivā nellija...

Bet vispār labi, ka Lapšāns LELB aizstāvjos pieteicies, a` to` tik kritizē un kritizē no radikālā protestantisma pozīcijas.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.28 21:56:44
Kursis

Kamēr Tevi te nezkāpēc neizbano kā staļinistu, reizēm arī palsu Tavus demagoģiskos uzbrukumus man. Es esmu LELB kalpotājs. Daudzus gadus esmu vadījis Vidzemes baznīcu jauniešu kalpošanu , pašlaik draudzē arī kopā ar sievu nu jau otro paaudzi mācām kristīgo dzīvi jauniešiem..ik nedēļu kalpoju cietumā utt... Mana kritika par LELB kaut kādām iekšējām lietām nav tava daļa. Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī , kur ir reliģijas brīvība un man ir tiesības te rakstīt ko domāju pēc savas pieredzes kalpojot LELBā. Ja mani kāds ,,sit,,, tad es to salīdzinu ar mācību. Ja nav pamatojuma, tad rakstu. LELB nav komunistiskā partija, kur visiem jāklusē . Es kalpoju ik gadus kopā pat ar arhibīskapu utt. Arhibīskaps mani zin, tāpat arī te Aivars. Jā, mēs esam sprāguši viens pret otru, bet kā apustuļi pēc vēsturiskās pieredzes. Bet , kad mums kāds draud, tad mēs esam viena stipra kopīga dūre un Tu nožēlijamais staļinist, mūs nesakūdīsi.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.29 01:04:59
Turcija apsver iespēju aizliegt Krievijas biznesa kuģiem iet cauri Bosfora šaurumam.
Naftas plūsma var tik apturēta. Diezgan traki.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.29 09:35:28
Aivars Lapšāns Vai tevi Luters tā mācīja - apsaukāt citus par staļinistiem, grēciniek!
Tu tātad esi par visu citu tautu, bet tikai ne krievu, iespēju izmantot izvēles tiesības kurā valstī dzīvot?


Var jau, protams, sēžot ērtā klubkrēslā gudri parunāt,
ka Krimas krievi un Krievija slikti izdarījās ar Ukrainu tai grūtā brīdī,
kad varu sagrābusi jauna oligarhu grupa ar ielikteni - scientologu Jaceņuku un kompāniju,
bet ja krimieši nebūtu to izdarījuši,
viņiem arī apakš šī Jaceņuka un kompānijas būtu jādzīvo un jāsavelk jostas vēl stingrāk, atmaksājot SVF aizdevumus.
Un tas tāpēc, ka viņiem idejiski pilnīgi svešie Maidana notikumi iedzinuši Ukrainu vēl lielākā postā nekā zaglēna Janukoviča valdīšana.
Un Maidana dalībnieki paši sākuši buntoties, jo saprot,
ka viņu uzvaras augļus (kā vienmēr revolūcijās)
plūc pilnīgi citi ļautiņi.

Pat cilvēciski tu viņus nespēj saprast, ko?

Ja kas, Turcija ir vēl mazāk demokrātiska nekā Krievija un ir okupējusi Kipras daļu...
Bet skaitās pareizajā pusē, jo globālajā ģeopolitikā ir apakš amerikāņiem.

šķībacis [212.93.100.101]
# Iesūtīts: 2014.03.29 09:52:29
Kursis kas Tev liekas nepatīkams nosaukumā "staļinists"? Tā tauta, kuras rīcību Tu tagad aizstāvi, šobrīd biedru Džugašvilli diezgan dikti ciena un godā.
Bet par turciju runājot. Vai cienītais zina vēsturi, un cēloņus tādai Turcijai iestāties NATO? Starp citu, kā reiz biedra Džugašvilli lēmums tam bija par pamatu. Kāda likteņa ironija, vai zini!
šķībacis [212.93.100.101]
# Iesūtīts: 2014.03.29 09:56:30
Pat cilvēciski tu viņus nespēj saprast, ko?

Saprast jau viņus var. Ļoti labi var. Nav jau dzeloņcūkas, grizly lāči vai sikspārņi. Cilveki vien ir. Mazliet cita runa ir tie motīvi, kurus var saprast bet vai var attaisnot un pieņemt?
Arī vācijas naciuonalsociālistus var ļoti un ļoti labi saprast. Tikai tas nekādā mērā viņus neattaisno.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.29 09:59:10
Ai kā man patīk šitā vispārināšana
un birku piekarināšana,
tā ir kaut kāda jaunmodes masu psihoze, vai?

Un, kas tad būs tas attaisnotājs vai neattaisnotājs?
Tā viltīgā propagandas inovācija, ko nosaukuši par pasaules sabiedrisko domu.
Vai tomēr - paši krimieši?
šķībacis [212.93.100.101]
# Iesūtīts: 2014.03.29 10:01:36
Kursis
Atvainojos, par kādu vispārināšanu iet runa? Par kādām birkām? Un par kādu masu psihozi?
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.29 10:05:12
Tiešām nesaproti?
1.Šai gadījumā Staļins un Turcija. Vācijas nacionālsociālisti.
2."Staļinists", ja viedoklis nesakrīt ar pūļa pieņemto.
3.Rusofobija.
Pietiek tam pašam prez.Bērziņam pateikt,
ka Pūķēnu joprojām gaida Latvijā,
tā "experti" sāk dragāt tekstus par viņa neadekvātumu,
jā, protams, viņam ir sanākusi disonanse ar propagandisko uzstādījumu masām.
šķībacis [212.93.100.101]
# Iesūtīts: 2014.03.29 10:11:45
Kursis
Un, kas tad būs tas attaisnotājs vai neattaisnotājs?
Šai gadījumā tās būtu starptautiskās tiesības, noslēgtie līgumi un uzņemtās saistības. Varētu jau, protams, pieminēt arī 10 baušļus, bet lielajā politikā labi ja tikai kaimiņa sievu neiekāro. Visi pārejie baušļi tiek ignorēti un pārkāpti uz skaitli trīs.
Taču, ja Tu jūties patiess kristietis, tad galu galā arī tos 10 baušļus kādreiz varētu atcerēties un varbūt kadreiz uz tiem atsaukties. Ja, protams, Tev vini vispar kaut ko nozīmē.
šķībacis [212.93.100.101]
# Iesūtīts: 2014.03.29 10:16:02
Vai tomēr - paši krimieši?
Krima ir Ukrainas valsts sastāvdaļa. Krimiešiem ir visas tiesības lemt savus vietējos jautājumus, Ukrainas sastavā. Tieši tāpat kā latgaliešiem vai kurzemniekiem Latvijā. Taču atdalīšanās vairs nav TIKAI Krimas iedzīvotaju darīšana. Tā ir visas Ukrainas darīšana jo Krima pieder Ukrainai un nevis otrādi. Un tieši šādās pozīcijās ir pati Krievija, pret savām provincēm. Uz kā pamata šāda pozīcija būtu Ukrainai liegta?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 109 , pavisam kopa bijuši: 33133