atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ukrainā notiekošais
Aivars
Iesūtīts: 2014.02.22 17:18:27
Vai jūsuprāt Ukrainā notiekošais kā skar arī jūs? Ko par to domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.16 20:30:41
Aivars Pata situācija - nebūtu karaspēka, būtu Krimā Maidana trakgalvji.
Un Krimas apvienošanās ar Krieviju ir noticis fakts, nav jēgas nosodīt krimiešu gribas izpausmi, reflektējot vai tas ir labi vai slikti no mūsu, viņiem sveštautiešu, skata punkta.
Lai taču arī uz viņu ielas ir svētki. Tev žēl?
Inteliģentie krievi? Klīniskie opozicionāri, humorīgās tantes Novodvorskas tipa? Tu nebeidz mani uzjautrināt.
Un vai tu domā, ka tādiem Rietumiem, kādi tie ir šobrīd, ir kāda tur īpašā nākotne,
izņemot pakāpenisku virzību uz totalitārismu (ko īpaši varēja vērot psihošanā par alternatīvo viedokļu pieejamību Krimas sakarā un murgošanā par nez kādām sankcijām), turpinošos apostāzi un sodomizāciju?

+jean un tu no skumjām un izmisuma par notikušo met, amju "pareizo" autoritatīvo propagandu saklausījies, vai? Tev jau vienmēr vajag lai pasaka priekšā ko domāt.
Baraks neļāva Pūķītim, bet Pūķīts, kuļigāns tāds, neklausīja. Un žanītim jāslīcina bēdas.
Kā vaņkas tā uzdrīkstējās, uzlasīt Krimu, kas šiem kā nogatavojies auglis pats iekrita rokās, atlika mazliet pastiepties,
vai manu vai...
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.16 22:11:07
Kursis
Tīri vai jājautā līdzīgi bīskapam Žanim: "Kādu mantu Tu dzer?"
Kur tev Maidana trakgalvji? Paskaties vārdabrāļa Lapšāna linku, kur nepārtraukti iet dzīvā translācija no Maidana. Da viņi tur Maidanā caurām dienām lūdzas vairāk nekā mūki klosterī!
Jeb Tev trakums šķiet, ka cilvēki atšķiras no tiem nozombētajiem rumpjiem bez galvas, kas spēj mūžā apgūt vienīgi 8 tūkstošus vārdus krievu slengā, un brēkt `fašizm ņiproiģot` bet sarunāties un domāt tā arī neiemācās?
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.17 10:40:59
Aivars tas labi ka lūdzas, nekas cits jau viņiem neatliek - jo pateicoties tiem,
kas nelūdzās, bet sita - mentus, Ukrainā ir bardaks un haoss...
Ko viņi tur izlūgs, tas ir cits jautājums, ja Dievs tik vnk paklausītu lūgšanas, mums LR sen būtu nebeidzams uzplaukums.

Tāpēc arī krimieši ar cerību nobalsoja par atkalapvienošanos ar Mātušku, - typa sliktāk nebūs - var būt tikai labāk.
Ar to pašu cerību, ar kuru citi lauzās asociēties ar ES.

Un ne jau mums bija lemt,
ko darīt vai nedarīt krimiešiem, bet viņiem pašiem un viņi arī darīja.
Jo, ar ko krimiešu nosodītāji labāki par boļševikiem,
kuri taču arī vienmēr zināja kas labāk priekš citiem.

Un tagad ES parlamenta treknie vāroņi salikšot tās milzu sankcijas pret Rašu, t.i.zāģēs zaru uz kura paši nemaz nesēž,
bet sēž nabaga padevīgā LR , kura bez ES akcepta nevarēs ne nošķaudīties vairs.
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.03.17 11:01:12
Aivars

Tas staļinists nav vērts lai viņam pievērstu ilgi uzmanību. Tādi cilvēki pārliecībā ir asinīm sevi aptraipījuši jau pirms kaut kas ir noticis.
Sarkanā un brūnā fašisma karogi Latvijā ir aizliegti, tikai nezkāpēc šajā lapā tas plīvo ....?!

Es aicinu pievērst uzmanību Irānai. Irānai atkal ir atļauta naftas piegāde pasaules valstīm. Cenas var strauji kristies. Nu , ja ne kristies, tad Krievijas naftas piegādes Eiropai var kļūt neaktuālas.
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.17 11:48:56
aivars.lapsans [78.28.194.103]
Ja ne staļinists, tad ar boļševikam līdzīgu mentalitāti esi tu pats
ar savu dīvaino lieliniecisko vēlmi noteikt
kā būtu jādzīvo un kam būtu jāpieder citām tautām,
šai gadījumā Krimas krieviem.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.17 12:29:03
Kursi, pareizi tu teici par homoseksuālisma propagandu, kas nāk no Eiropas pār Latviju. Ja vēl pieskaita legālās narkotikas, bērnu dzimumaudzināšanu, sieviešu vienlīdzību/feminizāciju, tad liekas, ka esam vēl dziļākos maldos, nekā domājam, un pieviļamies ar to, ka mums ir pseidobrīvība .
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.17 13:47:07
skatījums [46.109.251.77]

Ja vēl pieskaita ...... sieviešu vienlīdzību
Par šo, lūdzu, sīkāk! Vai tiešām tas ir tas, kas izlasāms?

legālās narkotikas
aizbrauc uz Krieviju!


Kursis
ar boļševikam līdzīgu mentalitāti esi tu pats
ar savu dīvaino lieliniecisko vēlmi noteikt
kā būtu jādzīvo un kam būtu jāpieder citām tautām,


Es jau neko nesaku.... bet vai tik tas nebija Kursis, kas visas šīs tēmas garumā ir aizrautīgi to darījis attiecībā uz Ukraiņiem un Rietumu nācijām?

skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.17 13:51:09
http://www.apollo.lv/zinas/oficiali-svinamo-brivdienu-sarakstu-rosina-papildinat-ar-vel-vienu-brivdienu/642251

un tad būs, kā Vācijā, policistu trūkst, bet nedrīkst pieņemt vīriešus darbā, jo sieviešu kvota nav izpildīta
+jean
# Iesūtīts: 2014.03.17 14:57:56
Kursi, būs gari kā jau Aigars parasti raksta, bet šeit viņa skatījums par krieviem un amīšiem. Nav jau tā, ka 100 % viņam piekrītu, bet pilnīgs pretstats Tev (šo viņš ierakstīja facebukā), tāpēc neiedrošinos neko apgraizīt :

George Bush gribeja Ukrainu dabut ieksh NATO un vinjam bija taisnib, kaa to tagad redzm.Tikai par to nav modee pardomat, jo George ir ticis bez pamata demonizeets. Obama savaa TV duelli ar D.Rommny "nolika vinju pie vietas", kad vinsh noradija uz Krieviju kaa iespejamo draudu avotu. Aukstais karsh Obamasprat esot pagatne, kas nekad neatgrieziiies. Tikaam Putins savaa dzivoklii Kremlin berzeja priekaa rokas Aiziet taa lieta: vinhs bus tas, kas labos lielako 20. gadsimta katasfru, PSRS sabrukumu. KGB vira laiks bija nozvanijis. Obama palaida Siriju Krievijas diktatataa, un izgazaas ar savu "sarkanaas linijas" retoriku. Diplomatija shadaas reizees, kad tautu briviba atkal tiek midita kajam, ir viens no vislielakajam vesturisko nelietibu avotiem - biezhi intrigu, speka un nodevibu un liekulibas komplots. Atcerieties vien Jaltu un Teheranu! Tapat ari Lavorvs tagad sturee Krievijas melu diplomatiju: viss tur esot atbilstoshi starptautiskajaam tiesibaam (ari Hitlera-Stalina pakts pats par sevi saprotams, ir valiids starptautisko attiecibu ligumus, tapat kaa Baltijas valstu okupacija istenibaa bija nabaga ekspluateto pribaltu brivpratiga pievnoshanaas launuma imperijai. Tagad Ukrainaa nav nekadas Krievijas karatehnikas invazijas, tie tachu ir brivpratigie vietejie zemessarrgi, kas aizstaav krievus pret ukrainu fashistiem. Un taa talak un taa jo projam. Kad tiek melots sejaa, tad dilplomatija var klutu par melu etabilacijas instrumentu. Putins ir daudz launaaks nekaa Brezhnevs savaa laikaa, jo vinsh veel lielaaks liekulis un imperialists nekaa vinja komunistiskie priekshgajehi. Taas lietas visai pasaulei ir uz delnas. Es nezinu, kaa veel taas ar diplomatiju var virzit: tikai Putina agresijas legitmacija. Rietumi svarstaas, jo nopietnu sankciju gadijumaa runa ir par birzhu reakcijaam un iespejamo ekonomiskaas augshupejas palelinashano. Tass ir vacu zelta telsh, ap ko vinji danco, vinju ideals ir Gerhand Schröder tipa politikis - Genosse der Bosse taa vinju te deevee, kursh pedejaa bridii uzsvieda savus sabiedrotos ar pupulistisko frazi un saka skelt Rietumu vienotibu kursh atri atrada kopvalodu ar Putinu un kluva par vinja draugu un tad - par miljoniem dolaru atalgotu padomnieku, kursh, socialdemokrats budams, sagrava soicalo sisteemu savaa dzimtenee, kursh smiekligi un bezkaunigi Putinu deveeja par kristalskaidru demokratu un uzsvieda ari citu sabiedroto ekonomiskaas intereses (Baltijas valstu) ar krievu gazes vadu apkaksh Baltijas juras.Tas dancis ap zelta telju iet shobrid talak, un atkal vienigi ASV stav par kaut kadiem idealiem, kamer Eiropas antiamerikanu kampana atkal lenam uznem gaitu. Latvieshi ir lidzdziedataji pret savaam intereseem, neatshkir draugus no nedraugiem , Kiesinger ekspertezes ir tadas pashas kaa agraak Jaltaa un Teheranaa. Putins grib revanshu par Padomijas zaudejumu aukstajaa karaa un, ja Rietumi turpinaas lekaat ap sho zelta telju, tas ari taa notiks. Vienigaa opcija te butu visas Rietumu pasaules vienotiba un nopietnas ekonomiskaas sankcijas pret Krieviju, kas atri liktu sakusteeties krievu tautai, jo Putina vara balstaas visupirms relativiaa ekonomiskajaa labklajibaa. Ja taa saktu lodzities, tad ari Krievijaa uzrastos tadi pashi Maidan laukumi Sarkanaja laukumaa ari un beidzo tiktu ari nodotas zemei taas mumijas mirstigaas atliekas un piemeniklis Stalinam nonaktu uz diktaturas muzejaa. Tik vienkarshi tas ir..., bet labklajibas ellkam kalpojsoshie ir tuvredzigi... neredz perspektivu nakotnee, ko nozimee gleva pausles politiksas iniciativas atdoshana Putina Kremlim. Latvieshi sen butu nonakushi atpakal juugaa, ja shis pats George Bush nebutu uzstajis par Baltijas pievienoshanos NATO. Tagad musu aicu priekshaa tiek saplositi Ukrainas brivibas centieni, visadi Schröder-tipa politiki un Kiesinger-tipa gudrinieki runaa par diplomatiju, kamer ari Ukrainaa atkartosies Bosnijas notikumi pirms seshpadmit gadiem.
+jean
# Iesūtīts: 2014.03.17 14:59:46
Kursi,
un te vēl:

Jā, Somiju ir vērts pieminēt, kā viņi Sarkano armiju sasita un ar kauju un drosmi nopelnīja savu īpašo statusu, bet finlandizācija nav nekāds risinājums. Kāds Austrālijas pastors, pazīstams savā nozarē ir teicis, ka kristiešiem katru rītu vajadzētu pateikties Dievam, ka tāds spēka faktors kā Amerika šajā pasaulītē pastāv. Kaut kāds ratio grauds šajā teicienā nenoliedzami ir. Amerikānņu okupācija ir nesusi brīvību un uzplaukumu tās skartajām zemēm (piem. Japāna, Vācija... un būtu tāpat ari Vjetnamā, Irākā bijis). Bet citādi es savu vienkāršo un neviltoto nostāju esmu paudis iepriekšējā ierakstā. Tāda man reiz nu tā ir un kopš jau agras jaunības. Esmu centies to revidēt un m mainīt, bet nav sanācis. Pagājušo vasaru mana sieva pārnesa kādu grāmatu no viena uteņa, par vienu euro iegādātu, kuru esmu gribējis lasīt, bet tā arī nebija sanācis līdz šim. Tad arī to pieveicu:
Aleksander Soloschenizin "Arhipel Gulag" - un atkal tā bija kā ūdens manu politisko uzskatu dzirnavām. Putina lomu un vietu vēstures procesā kaut kā labāk palīdz saprast... iesaku katram Latvijā - gan latvietim, gan krievam, gan jūdam, gan grieķim... starp citu vienlaicīgi esmu daudzkur Krievijas kultūras, literatūras un lielā krievu kino stipri ietekmēts un virzīts, vertēju ļoti augstu arī daudz ko citu šajā lielajā tautā, pazīstu ļoti daudzus krie u intelektuāļus, kuri visi neciešs pat ienīst Putinu.

Gesendet über Yahoo Mail für Android
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.03.17 17:12:17
Aivars , es respektēju Krimas krievu demokrātisko vēlmi nepiederēt Ukrainai, bet atkal piederēt Krievijai.

Pa tavam, nerēķinoties ar realitāti, Krimas krieviem vajadzētu palikt Ukrainā lai tur lūzt vai plīst , (jo tā pavēl Baraks , kompānija un Kijevas revolucionāru pagaidu valdība) bez jebkādas iespējas izmantot iespēju lai izdarītu savu izvēli.
Tātad - kurš te ir boļševiks un kurš iestājas par demokrātiju?

Vai tad visi citi drīkst, bet krievi nekādi nedrīkst?
Bet tu jau zini to teicienu - nedrīkst, bet ja nu ļoti vēlas, tad var.

b]skatījums [46.109.251.77] Vēl jau nav tik traki,
bet dzirdēts, ka ES būšot viena tiesiskā telpa un tad jau varam iedomāties Rietumu libertīnisma un liberastijas bēdīgākos piemērus ar likuma spēku dominējam arī postneatkarīgajā Latvijā.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.03.17 18:45:09
diemžēl, tas agrāk vai vēlāk tā notiks..jo esam jau tai jaukajā eu
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.17 19:21:59
skatījums [46.109.251.77]Kursis
Kā jums neiet!
Varbūt laiks apdomāt, vai nav vērts pārcelties uz Krimu? http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/252840-v_krimu_sbili_s_nog_starushku_viskazavsh.. ujusja_za_jedinstvo_ukraini?utm_source=w.. ww.tvnet.lv&utm_medium=self_ads&utm_campaign=Self.. ads_in_www.tvnet
Kursis
# Iesūtīts: 2014.03.18 12:21:10
Украина ближайшее будущее...
Муж приносит домой зайца..
....Жена,пожарь зайца на соли!
....Нема в нас сала..
....Ну пожарь на масли!
....Нема в нас масла..
....Ну просто так пожарь,на газе!
....Та нема в нас газу!
Мужик в сердцах размахивается и выкидывает зайца в окно.
Заяц бежит и кричит.......Слава Украине.....Героям Слава.........
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.18 19:14:25
http://www.apollo.lv/zinas/uzbrukuma-ukrainas-armijas-bazei-krima-nogalinats-ukrainu-karavirs/642528

Krievijas mērgļi ir sākuši atklātu karadarbību
Aivars
# Iesūtīts: 2014.03.18 19:17:16
Kursis
Izskatās, ka esi noskaņojies konvertēties pie šiem - http://www.youtube.com/watch?v=1aa2sYqSk48

Lūdzu Vārdu
# Iesūtīts: 2014.03.18 20:05:38
Aivars
kuršello jau ir konvertējies un pārkonvertējies. Nevienam citam šī Tatjana Ždanoka talārā nav vajadzīga.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.18 22:40:32
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=769926816352085&set=a.152802411397865.29013.150186188326154&type=1

We don`t need no education
We don`t need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave them kids alone
Ingars
# Iesūtīts: 2014.03.18 22:48:44
Aivars Lapšāns

Kādreiz domāju, kā šī dziesma ir slikta, bet izskatās, ka vārdos ir kāda būtiska patiesība.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2014.03.19 12:46:22
Ingars

Ir , teiksim, adventistu daļa, kuri pat pansionātā dzīvodami neiet uz labdarības koncertu , aiz tā , ka tur būs laicīgās dziesmas. Tas nekas , ka šo koncert sniedz kristieši.
Paņemeam Lenona Imagine . Man draugs, mācītājs Ivo Pavlovičs pārmet , ka es esmu ielicis FB šajā laikā IMagine dziesmu, jo tur teksts neatbilst teoloģijai. ....Ko es varu , teikt ? - jāsaprot tomēr arī nekristiešu cīņa par mieru. Jā , viņiem teksti ir savādāki.
Kas attiecas un Pink Floyd The Wall , tad pravietiskais šoks ir tajā filmā, kuru iekopēju, tur pie beigām multiplikācijā maršē āmuri ar melniem kātiem un sarkanām augšām. Tas tagad sasaucas ar Maskavas kara aizstāvjiem , kuri maršē melnās biksēs un sarkanās jakās. Nu, ir tas pravietiski.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 10822