atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgas vērtības
Aivars
Iesūtīts: 2013.06.13 23:28:03
Kad tevi saņem aiz ausīm
Un izrēķina, cik tevī gaļas,
Kā jūties mana māsa?
Tu vari izlikties nepilngadīga.
Tikpat labi tu vari dziedāt itāliski
Vai uzdoties par speciālisti krustvārdu mīklās.
Tev ir ausis, aiz kurām saņemt,
Un gaļa, ko notaksēt.
2:0 pretinieku labā.
Kā jūties, mana māsa?

/no Knuta Skujenieka "Madrigāls Trusienei"/

Šodien bieži, daudz nedomājot un neatšifrējot, tiek lietots jēdziens "kristīgās vērtības," bet ko tas nozīmē. Kas ir šīs vērtības. Un vai pašā, šķiet, no Nīčes nākušā relativizējošā komercvalodā, kas runā par `vērtībām` nevis `patiesību`, `Dieva gribu`, `Kristus prātu" utt., nav iekodēti tie `trīsdesmit sudraba gabali` no Caharijas 11, vai Mateja 26:15. Kas ko vērtē? Kas par ko iestājas? Kurš ir tas, kas kādu saņem aiz ausīm un noteic taksi?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2014.03.04 18:42:38
atredu te kādu kristīgu vērtību: Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā,
45 ka jūs topat sava Debesu Tēva bērni, jo Viņš liek Savai saulei uzlēkt pār ļauniem un labiem un liek lietum līt pār taisniem un netaisniem.
46 Jo, ja jūs tos mīlat, kas jūs mīl, kāda alga jums nākas? Vai muitnieki nedara tāpat?
47 Un, kad jūs sveicināt tikai savus brāļus, ko sevišķu jūs darāt? Vai muitnieki nedara tāpat?
48 Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs.

Te vēl kādu, tapt Gara pilnam.......:8 Jo reiz jūs bijāt tumsa, bet tagad esat gaisma savā Kungā! Dzīvojiet kā gaismas bērni.
9 Gaismas auglis viscaur ir labprātība, taisnība, patiesība,
10 un pārbaudiet, kas Tam Kungam patīkams.
11 Nepiedalaities neauglīgajos tumsības darbos, bet labāk celiet tos gaismā.
12 Protams, ko viņi slepenībā dara, par to pat kauns runāt.
13 Bet visu, kas tiek gaismā celts, apspīd gaisma, un viss, ko apspīd gaisma, ir gaisma.
14 Tāpēc ir sacīts: uzmosties, kas guli, un celies augšā no miroņiem, tad atspīdēs tev Kristus. -
15 Tad nu raugaities nopietni uz to, kā dzīvojat: nevis kā negudri, bet kā gudri;
16 izmantojiet laiku, jo šīs dienas ir ļaunas!
17 Tāpēc nepadodieties neprātam, bet centieties saprast, kāds ir jūsu Kunga prāts.
18 Un neapreibinaities ar vīnu, no kā ceļas izlaidīga dzīve, bet topiet Gara pilni,
19 runādami cits uz citu psalmos, himnās un garīgās dziesmās, dziedādami un slavēdami To Kungu savās sirdīs.

un te vēl:

3 Jo jūs, brāļi, esat svabadībai aicināti. Tik ne tādai svabadībai, kas dod vaļu miesai, turpretim kalpojiet cits citam mīlestībā!
14 Jo visa bauslība ir vienā vārdā izpildīta, proti, tanī: tev būs savu tuvāku mīlēt kā sevi pašu. -
15 Bet, ja jūs savā starpā kožaties un ēdaties, tad pielūkojiet, ka jūs cits citu neaprijat!
16 Bet es saku: staigājiet Garā, tad jūs miesas kārību savaldīsit.
dafne
# Iesūtīts: 2014.04.06 23:34:43
Ingars
neņem ļaunā,bet pats izklausies pēc svētās govs..nopietni.Varbūt aizej un sagrēko,lai vari uz citiem skatīties kā līdzīgs uz līdzīgu,nevis visu laiku taisīt uz galvas tiem grēciniekiem,kas iet uz baznīcu un sanem stiprinajumu Dieva Vārdā.Ja to nespēj ievērtēt,moš esi tik augstu pacelies,ka Tev nemaz grēku nav.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.09 00:21:41
dafne

Es nesaku, ka slimnīcā visi automātiski uzreiz kļūst 100% veseli, bet gan to, ka vispār ir jābūt pašai slimnīcai kā slimnīcai - piemērotai slimnieku ārstēšanai.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.09 09:26:42
lai cik psihiatriskā būtu piemērota tās slimnieka ārstēšanai, būs tomēŗ slimnieki, kas mēģinās to nodedzināt


rainars
# Iesūtīts: 2014.04.09 10:15:00
Šodien bieži, daudz nedomājot un neatšifrējot, tiek lietots jēdziens "kristīgās vērtības," bet ko tas nozīmē. Kas ir šīs vērtības. Un vai pašā, šķiet, no Nīčes nākušā relativizējošā komercvalodā, kas runā par `vērtībām` nevis `patiesību`, `Dieva gribu`, `Kristus prātu" utt., nav iekodēti tie `trīsdesmit sudraba gabali` no Caharijas 11, vai Mateja 26:15. Kas ko vērtē? Kas par ko iestājas? Kurš ir tas, kas kādu saņem aiz ausīm un noteic taksi? /iz tēmas virsraksta/

........................................................................................
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.09 23:28:20
Aivars

lai cik psihiatriskā būtu piemērota tās slimnieka ārstēšanai, būs tomēŗ slimnieki, kas mēģinās to nodedzināt

Atklāsmes 18:7 Kā viņa centās pēc goda un greznuma, tā atmaksājiet tai ar mokām un bēdām. Jo viņa saka savā sirdī: es sēdu ķēniņienes tronī, neesmu atraitne un sēru nekad neredzēšu.
8 Tādēļ viņas mokas nāks vienā dienā: nāve, sēras un bads, viņu sadedzinās ugunī; jo spēcīgs ir Kungs Dievs, kas viņu tiesājis.
g....s t.....s [46.109.132.67]
# Iesūtīts: 2014.04.10 14:36:39
Ingars

Un par ko tad runā šī Jūsu citētā Rakstu vieta? Lūdzu biblisku skaidrojumu.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.11 23:51:18
g....s t.....s [46.109.132.67]

Kat Draudzes imitāciju "palaistuvi uz zvēra" nosvilinās paši tās piegulētāji, tad arī kļūs visiem skaidrs, ka tā nemaz nebija Draudze, jo Draudze būs savā godībā kā sagatavota Līgava savam Vīram.
g....s t.....s [46.109.132.67]
# Iesūtīts: 2014.04.12 08:46:01
Ingars

Kā tādā gadijumā saprast Atkl.17:18 un 18:9-19?
dafne
# Iesūtīts: 2014.04.14 11:07:06
Ingars
Dieva žēlastība ir lielaka par taviem murgiem un Lieldienu notikumi mums par to atgadina
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.14 14:19:56
dafne
āmen!
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.14 22:04:24
g....s t.....s [46.109.132.67]


Atkl. 17:16 Un desmit ragi, ko tu redzēji, un zvērs - tie ienīdīs netikli, to atstās postam un izģērbs kailu, ēdīs viņas miesas un viņu pašu sadedzinās ar uguni.

dafne

Dieva taisnība un žēlastība iet roku rokā un nekādas krāsainas reliģiskās fantāzijas neatcels Viņa taisno tiesu pār lielo netikli. Vai, tavuprāt, Jāņa Atklāsmes grāmata ir murgi? Dieva žēlastība ir lielāka par visiem grēkiem, bet tā nevienam ar varu netiek uzspiesta. Kas izvēlas bābeli Kristus vietā, tam tad arī bābeles tiesa pienākas, ne Kristus žēlastība.
Ingar [82.145.218.16]
# Iesūtīts: 2014.04.14 22:17:53
ar reliģiskām fantāzijām jau nodarbojies tu, reliģiskais vienpati. Un onkulim Freidam būtu ko teikt par tavu virtuālo aizrautību ar lielo netikles nosodīšanu. Tu laid kā tāds seksuāli norūpējies senlaiku mūks - netikles, sadedzinās...Kaut kāds sadomazo.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.14 22:31:06
Vai tev onkulis Freids ir lielāka autoritāte, nekā Dieva kalps un pravietis Jānis? Es īsti nesaprotu - vai tev kādas īpašas pretenzijas pret Dieva taisno tiesu pret Atklāsmes grāmatā minēto simbolisko tēlu "bābeli"? Tā vien rodas iespaids, ka te ir kāds bābeles fanklubiņš, citādi īsti nav skaidrs, kāpēc to netikli te tik ļoti aizstāv.
Ingar [82.145.218.88]
# Iesūtīts: 2014.04.14 22:49:02
parādi mums te savu simbolisko bābeli, no kuras izvairīties,
citādi pats sanāc vien simbolisks ar Kristus Draudzi neapmierināta kristieša tēls, ne pirmais un ne pēdējais.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.14 22:56:23
Ingar [82.145.218.88]

Ne viens vien maldījies un noturējis bābeli par "Kristus Draudzi".
Ingar [82.145.218.88]
# Iesūtīts: 2014.04.14 23:05:14
tu savu spoguli par „Kristus draudzi.”
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.14 23:15:20
tu savu spoguli par „Kristus draudzi.”

Tas nu gan bij nevietā. Es sevi nepozicionēju kā "vienīgo pareizo", tikai rosinu uz pārdomām. Citādi pēc tavas loģikas es tā pat varu pateikt par katras konfesijas un denominācijas līderiem - šie sevi un savas sektas pozicionē, kā vienīgās pareizās vai vismaz "vispareizākās".
Aivars
# Iesūtīts: 2014.04.14 23:43:53
Ingars
Muti ciet!
Te diskusija ir par `kristīgām vērtībām" nevis par tavu apsēstību ar Baznīcas zākāšanu.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.04.15 21:04:22
Aivars

Vai tu vari godīgi uzrādīt kaut vienu citātu, vienu vienīgu piemēru, kur es esmu zākājis tieši Kristus Draudzi?

Otrkārt - kas konkrēti tēmā par bābeli pretstatā Draudzei neatbilst tēmai "kristīgās vērtības"?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 33676