atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem kāpēc es nekrītu?
tatjana
Iesūtīts: 2013.03.18 13:20:14
Jautāšu vairāku māsu vārdā, to ko nekādi neizprotam. Ticam Svētā Gara dāvanām, ticam Svētā Gara spēkam, bet kad kalpotāji aizlūdz un cilvēki saļimst viņu rokās, to mēs nekādi nevaram izprast kas tas ir?
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.19 16:54:08
Kad viņš iesāka skaļi runāt un kad es izdzirdēju viņa vārdu plūsmu, es nokritu kā pamiris uz sava vaiga pie zemes. (Dan.10)
Bet jūs dabūsit spēku, kad Svētais Gars būs nācis pār jums, un būsit Mani liecinieki kā Jeruzālemē, tā visā Jūdejā un Samarijā un līdz pašam pasaules galam." (Ap.d.1)
Bet citi zobodamies sacīja: "Tie salda vīna pilni."
Bet Pēteris, nostājies ar tiem vienpadsmit, iesāka runāt un tiem sacīja: "Jūs, jūdi un visi, kas Jeruzālemē dzīvojat, lai tas jums ir zināms, un iegaumējiet manus vārdus; šie nav piedzēruši, kā jums šķiet, jo ir tikai dienas trešā stunda, bet te piepildās pravieša Joēla vārdi: tas notiks pēdējās dienās, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus. Un arī pār Saviem kalpiem un Savām kalponēm Es tanīs dienās izliešu no Sava Gara, un tie pravietos.
(Ap.d.2)
Uldis
# Labojis Uldis: 2013.03.19 17:26:17
Redzi,tatjana, kad Svētais Gars strādā, tad cilvēki tiek piecelti kājās, bet, kad darbojas tādi vīri kā rainars, tad (saprotamu iemeslu dēļ) krīt gar zemi.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.03.19 17:36:00
Uldis
Āmen! Tik tiešām Bībelē tie gari, kas liek cilvēkiem krist gar zemi un zobus griezt, met ugunī un ūdenī un visādi citādi laupa cilvēka cieņu ir dēmoniem pieskaitīti
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.19 18:19:14
Aivars vai tev nav bail to visu izteikto dabūt atpakaļ? Ko Bībele par to saka? Man gadījies izlasīt ka ar kādu mēru mērī citus tiek atmērots un klāt pielikts.......
Uldis
# Iesūtīts: 2013.03.19 18:26:14
rainars

Man gadījies izlasīt ka ar kādu mēru mērī citus tiek atmērots un klāt pielikts....... - vai tu to par savu lāstu saki?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.03.19 18:48:47
Uldis
Nav vērts. Kur apsēstība ar lepnību valda, cilvēks vairs pats nesaprot, ko dara. Salamana 10:14 Prātīgie glabā savu padomu, bet ar ģeķa muti tuvojas briesmas.
Uldis
# Iesūtīts: 2013.03.19 18:55:53
Aivars

Jā. Labi, ka man atgādināji.
dafne
# Labojis dafne: 2013.03.19 20:39:18
tatjana
ko paši kalpotāji par to saka?Sv.Gara pieskariens,dziedinasana..kas?Un cik tas maksa?
Un temas jautajums "kapec es nekritu" ir stipri dīvains
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.20 11:45:22
Katrs kādas lietas redz savādāk un lai redzētu pilnu ainu jāvienojas un jāuzticas tam ka pats bijībā runāšu ko redzu un centīšos ticēt ko runā otrs, un tikkai tā sasniegsim kristus pilnības diženuma mēru........
Kāds no mums saskata kādā stāstā vienu, proti šajā gadījumā to kā izpaužas ļauno garu manifestēšanās cilvēkā , pēc tam ir arī aprakstīts kā notiek ļaunā gara izdzīšanas laikā.
Bet te nu nonākam pie lietām kas jau notikušas ka rakstu meistari zin rakstus , bet kad Dievs manifestējas tad tās izpausmes tiek pielīdzinātas belcebulam .............
Nu neko darīt , grūti , bet jāsamierinās.
Ingars
# Iesūtīts: 2013.03.20 14:04:11
tatjana

Un cik no tiem, kuri krīt, raustās un izdod dzīvnieciskas skaņas tiek reāli izmainīti? Svētā Gara pieskārienam, protams var būt visdažādākās izpausmes, taču tas vienmēr notiek svētuma un mīlestības kontekstā. Ārējām manifestācijām un iekšējām izjūtām nav nozīmes, bet gan iekšējai izmaiņai, kad tu dienu no dienas atjaunojies svētumā un šķīstībā. Tāpēc neskatīsimies uz ārējām izpausmēm, bet gan uz augļiem. Vai pats kalpotājs ir šķīsts un vai tie, pie kuriem viņš kalpo Gara dāvanās arī kļūst šķīstāki un svētāki dienu no dienas. Vai tas nav kārtējais kristīgais šovs, naudas izspiešana caur psiholoģisku manipulāciju, piedauzīga uzvedība, garīga lepnība ar ārēju izrādīšanos. Citiem vārdiem sakot – vai tas ir tas pats, ko sludināja Kristus un apustuļi.
wistfulbike [98.180.106.114]
# Iesūtīts: 2023.07.04 07:26:25
Ignore it; it`s not worth it. When egotism becomes all-consuming, the individual loses touch with reality. Kings 10:14 The wise keep their mouths shut free games, but the foolish invite peril upon themselves by speaking out.
fall guys [89.187.168.35]
# Iesūtīts: 2023.12.30 11:33:03
I value your message, and I`m looking forward to hearing what you say. Play with me if you have time at a terrific game I found called <a href="https://poppy-playtime.io/poppy-playtime-chapter-2">poppy playtime chapter 2</a>.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 32998