atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem TICĪBA- Kā Ābrahāmam.
rainars
Iesūtīts: 2013.03.04 16:12:58
Kā izpaužas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.12 10:38:25
Jošs Mulders nu te jau ar parādās ka mēdzam likumīgi mērīt pēc mūsu katra paša ticības līmeni katrā situācijā aizmirstot ka mums ir Abrahāma ticības dotā taisnība ka ticam tam Labajam Tētiņam kas ir grēcinieku glābējs......... Arī to ka Dievam pieder katra cilvēka pestīšanas plāns.
Domāt ka likumu pieprasīšana un mūžīgā neapmierinātība ar otra nepareizību traucē pašam pieņemt to ka bez nopelniem esam pestīti.
Nu ja bez nopelniem pestīti tad panesam cita nepilnību un ticam ka Dievs ir grēcinieku glābējs , ne tas ka mēs raujam ārā baļķus, skabargas .
Kur paliek žēlastība? Neslēpsim žēlastību aiz likumiem.......
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 11:18:44
Aivars
Bet kāpēc Dievam vajadzēja pārbaudīt Ābrahāmu? Vai nepietika jau tas, ka Ābrahāms jau ticēja Dievam? Tomēr viņš viņu pārbaudīja un nosauca Ābrahāma rīcību par ticības darbiem.

1. Moz. 22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā , jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Aivars
# Iesūtīts: 2013.03.12 11:38:27
Jēzus māceklis
Vai varētu būt tā, ka drīzāk Dievs kaut ko atklāja Ābrahamam caur to visu?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 11:39:08
Aivars
Protams, ka tas aspekts tur arī ir.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2013.03.12 12:23:26
Jezus Maceklis, un vai varetu buut taa, ka tas kaut ko atklaaj mums shodien, kas toreiz tur blakus nestaaveeja?

Te tas forshais jautaajums (suslikam piekriitu) - Dievs ta zin, kaa tu reagjeesi, bet vai TU zini?

Manaa dziivee dazhkaart Dievs arii man suuta paarbaudiijumus... paarsvaraa ar galveno meerkji - paraadiit, kaads es vaarguls iisteniibaa un iedomiigs puuslis... vinjsh regulaari manas uzpuustaas sveetaas govis ar adatinju meedz pabaxtiit, lai es nolaizhos uz stabilas klints nevis pa maakonjiem plivinos.

Tas ka es regulaari izgaazhos shaados "kontroldarbos" nekaadiigi nemazina manu paarlieciibu, ka Dievs ar mani cimperleejas kaareiz taapeec, ka ir uzskatiijis mani par gana labu materiaalu lai ar mani cimperleetos, un man ir pamatotas aizdomas, ka ja Dievs ar kaadu maala blaakji saak kjeepaaties, tad beigaas tur var pat kaut kas pavisam feins sanaakt... taakaa... pirms Dievs no mums prasa labus darbus, vinjsh muus vispirms padara par labiem darbariikiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2013.03.12 12:29:44
Nuvo panesaas man runaatiigums...

Cita doma... Pestiishana ir pestiishana no kaa... no greeka varas. Bet veel uz to var paskatiities ka pestiishana ir pestiishana UZ kaut ko... Un te nu atbilde ir ljoti vienkaarsha - Kristus muus ir atpestiijis uz labu. Tieshi muusu pestiishana ir taa sakne kas ljauj izaudzeet augljus... un ljausim no Dievam buut shii koka kopeejam... bet mees... buudami shiis nevainojamaas saknes dzinumi esam briivi dariit labu. Iiiziii...

Un ja tu cilveeks sarijies zaljus aabolus un dabon skrienamu veederu taapeec noceert labu aabeli, tad mulkjis esi tu, nevis aabeles kopeejs.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 14:38:46
Jošs Mulders
uzputigi pušļi un nelabi cilvēki mēs visi esam.un ari labus darbus varam tikai Dieva darit, kad vins mus padara par tadiem. Bet es runāju par citu. es runāju par ticības darbiem, kas nav ne labi , ne slikti, bet tiek darīti ticībā , atsaucoties Dieva gribai. Tas ir pavisam kas cits.ar šiem darbiem šodien mēs savu ticību Jēzum vai nu apliecinām, vai noliedzam.
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.12 14:54:09
Brāļi, cik mēs visi esam unikāli Dieva acīs. Katra izteicieni , nāk no pieredzes atpazīt Dievu un sameklēt to sevī. Katram ir sava taisnība un unikāla pieredze un tāpēc par ko mums uzpūsties par kāda pilnību vai nepilnību. Svētais Dievs tak skatās kā uz unikumu, nu būsim Svēti un respektēsim katra "dīvaino" izteicienu un ticēsim , ka ja kas ne tā Dievs taisno grēcinieku........ Nu esam tak svēti kā Dievs ir Svēts un domājam par to otru to labāko, aukstāku par sevi,-sevi,-sevi.
Mīlēt otru var tak arī bez likumiem.

Brāl, Jošs Mulders patika tavs izteikums "uzpūstās govis ", no kurienes tāds izteikums. Es esmu dzirdējis "reliģiskās govis". Domājams tās vienas un tās pašas kuras uzpūtušās no akmens plākšņu nēsāšanas.
dafne
# Iesūtīts: 2013.03.12 15:58:06
Jezus macekli,vari mineet piemeru..kas ir labs,skikts un ticibas darbs.Lai apmeram var saprast uz ko tu velc!
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 16:13:17
Nu piem. tu palīdzi pāriet tantiņai pāri ielai. tas varētu būt labs darbs.
otrs sliktais darbs būtu apzināti kādam iedot naudu(noalgot), lai viņš pastrādā noziegumu
ticības darbs ir tāds darbs, ko Dievs tev pasaka darīt un tu atsaucies uz to. Nu piem. Dievs tev var pateikt upurēt tavu visdārgāko kas tev ir to nonāvējot. Tas būtu briesmīgi.citu acīs tas būtu ļaunums un ļauns un slikts darbs, bet ne Dieva. Dieva acīs tas ir ticības darbs. Tāpēc viņš kaut ko tādu paprasīja Ābrahāmam. Ābrahāms ticot Dieva apsolījumam, ka caur Īzāku viņa cilts tiks noteikta bija gatavs to izdarīt, ticēdams, ka Dievs Īzāku uzcels no miroņiem, ko Dievs tiešām var arī izdarīt, bet saņēma atpakaļ kā līdzību.Šis ir ļoti spilgts piemērs, bet mazāk spilgti ir miljoniem sastopami mūsu ikdienā.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.03.12 16:55:29
Jēzus māceklis
Ja nojukusi māte nogalina mazuli, pārliecināta, ka tā ir Dieva griba, Tu to sauksi par ticības darbu, kā dēļ viņa taps taisnota? Vai tad, kad šāda sieviete tev atklātu savu nodomu, tu iedrošinātu viņu?
Tev nešķiet, ka tavs dalījums `ticības darbos` nemaz nav īsti iespējams, jo katru izvēli un darbu cilvēks jau dara ticībā uz to, kam nu viņš tic?
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.12 17:24:10
No sirds pilnības mute runā........ .
Pārbaudīsim savas sirdis un mums nebūs ar ko lielīties.
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.03.12 19:53:32
Jēzus māceklis Nu piem. Dievs tev var pateikt upurēt tavu visdārgāko kas tev ir to nonāvējot. Tas būtu briesmīgi.citu acīs tas būtu ļaunums un ļauns un slikts darbs, bet ne Dieva. Dieva acīs tas ir ticības darbs.
Vispirms, kā tu ceri saprast, ka tev to ir teicis Dievs?
Otrkārt, jo galīgi pēc Rakstiem nav tāds "Dieva" ieteikums.
Atliktu vien tādam "ticības darbu" paveikt mudinošam "Dievam" atteikt ar klasisko - Atkāpies sātan, Kristus vārdā!
Tā jau pārlieku daudz Dieva jēdziens tiek demonizēts, piedēvējot Viņam lietas, kuras Viņa Paša vārds sauc par noziegumiem, pārkāpumiem , grēkiem.
dafne
# Iesūtīts: 2013.03.12 19:57:08
Jēzus māceklis
bet pec ka tu nosaki to,ka tas ir ticibas darbs Dieva acis?un kapec gan palidziba vecam cilvekam nevaretu but ticibas darbs?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 20:03:51
Aivars
Te jau ir tas ipatnejais, ka Jezus avis zin un pazist sava gana balsi. Tad kad kungs kaut ko saka, uz to ari ir jaatsaucas. Neticu un nedomaju, ka tas bus saistits uzreiz ar slepkavibu ka bija Abrahama gadijums. domaju, ka tas bija unikals ticibas parbaudijums, kas nekaad vesture vairs neatkartosies. Bet tas var but jebkas loti ipatnejs cits, kas citu acim liksies loti neparasti un neraksturigi ierastajam.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 20:06:28
dafne
ari palidziba parvest pari ielai var but ticibas darbs, ja Dievs to pateicis izdarit. bet ja ne, tad tas bus vnk . labs darbs. ticibas darbi ir visi tie, kurus tu esi sapratusi ka to tev saka izdarit Kungs Jezus , paklavusies un izpildijusi . Tas var but ari pec Bibeles aicinajumiem, situacijam, ari ikdienas specifiskā vadībā un arī lielās lietās.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.03.12 20:06:54
Confrater
Kopumā tev piekrītu. Es šeit runāju un iztirzāju vairāk niansēs šo jautājumu.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.03.12 20:27:45
Jēzus māceklis
Tu baigi dzejo. Vai tiešām tu iedrošinātu šādu sievieti slepkavot?
Vai teiksim, ja nu uz Tava sliekšņa nostātos vīrs ar krustu kaklā un paziņotu, ka Dievs viņam pavēlējis noslepkavot Tevi vai Tavu sievu, Tu tā arī sacītu, ka Jēzus avis pazīst sava Gana balsi, un lai arī kādam tas neliktos īpatnēji, tad tomēr šim vīram noteikti ir jāatsaucas, jo tas ir viņa `ticības darbs`?
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.03.12 20:32:56
Aivars
Tu galīgi putrojies, ja kaut ko tādu saki. Domāju, ka tu nesaproti manu nostādni.Turklāt neviens nevar ne iedrošināt, ne izdarīt, ne saprast kāda cita vietā to. To tikai saprot tas, kam Dievs ir atklājies. Tas ir citādi.
rainars
# Iesūtīts: 2013.03.12 20:47:25
Nu neko nevar darīt ka miesīgi dzimušais vajā garīgi dzimušo. Atliek lūgties lai piedzimst no augšienes. Nu domāju ko līdzīgu ko Jesus teica Nikodēmam.

Mums Dievs to ir atklājis ar Savu Garu, jo Gars izdibina visas lietas, arī Dieva dziļumus. Jo kurš cilvēks zina, kas ir cilvēkā, kā vien cilvēka gars, kas ir viņā. Tāpat arī neviens nespēj izprast to, kas ir Dievā, kā vien Dieva Gars. Bet mēs neesam dabūjuši pasaules garu, bet to Garu, kas nāk no Dieva, lai saprastu, ko Dievs mums dāvājis. To mēs nerunājam ar cilvēcīgas gudrības vārdiem, bet ar vārdiem, ko Gars māca, garīgas lietas garīgi apspriezdami. Miesīgais cilvēks nesatver to, kas nāk no Dieva Gara; jo tas viņam ir ģeķība, viņš to nevar saprast, jo tas ir garīgi apspriežams. Garīgais cilvēks izdibina visas lietas, bet viņu pašu neviens neizdibina. Jo kas ir atzinis Tā Kunga prātu, lai Viņam varētu dot padomu? Bet mums ir Kristus prāts. (1.kor.2)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 3265