atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Laulība. Kurā brīdi starp vīrieti un sievieti iestājas laulība.
viesturs
Iesūtīts: 2013.02.12 02:07:04
Sveicināti brāļi un māsas Kristū. Mani nomoka jautājums par pirmslaulību dzimumattiecībām starp vīrieti un sievieti. Kurā brīdī starp viņiem iestājas laulība? Vai pēc pirmajām dzimumattiecībām viņu starpā? Vai pēc laulību ceremonijas baznīcā? Ja sieviete nav precēta, bet viņai ar savu partneri ir dzimumattiecības. Viņa no partnera šķiras, vai es drīkstu viņu precēt? Vai es tādā gadijumā pārkāpju laulību, jo apprecu sķirtu sievu, vai kā?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
+jean
# Labojis +jean: 2013.02.27 13:12:23
Uldi,

kad baznīcu būvēji Ozolniekos, vai tiešām sāki projektēt no pamatiem??

Man gan šķiet, ka vispirms bija ideja, kā izskatīsies -- ar torni, vai bez, kāda forma, cik augsta, cik stāvi, cik liela dievkalpojumu zāle, cik palīgtelpu un kam domātas utt.

Pamatus pēc tam piezīmē inženieri, tā lai tas, kas uzprojektēts stāvētu pēc iespējas ilgi, jo pamati ir atkarīgi no grunts: vai tur ir klints, vai māls, vai tmldz.

Šī netēma bija par to, lai tu beidzot sāktu runāt par tēmu, nevis vokrug da okolo
+jean
# Iesūtīts: 2013.02.27 13:15:18
cita lieta, ka par šejieniešu pamatiem tu noteikti zini vairāk kā es
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.02.27 13:28:48
Uldis Pamati ir ielikti katrā mūsos. Priekš to ir izdarīts viss lai tie būtu perfekti. Tālāk ir jādara pašiem jāslīpē jāgludina jāpārlīmē jātaisa kosmētika... jāpieslīpējas vienam pret otru.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2013.02.27 13:31:23
+jean Baznīcas pamati nav ne virszemes, ne zem zemes fiziskajos mūros..

Esmu pārliecināts, ka ja vien Kungs atrastu to par vajadzīgu, tā atrastos arī metru virs zemes.
Uldis
# Iesūtīts: 2013.02.27 13:36:24
skolnieks.

Ja tā būtu, kā tu saki, tad nevienam nebūtu problēmas ar laulības dzīvi. Taču realitāte ir uzkrītoši citādāka. Jau šī diskusija parāda, ka ar pamatiem ir kaut kas galīgi šķībi.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.02.27 14:51:34
Uldis Kāpēc Tev šķiet, ka Dievs ir paredzējis, ka viss notiek perfekti, pareizi un bez problēmām? Visas labās idejas un iespējas, kuras Tu tagad lieto, diemžēl, savā laikā ir tikušas gana peltas no kristietīgās vides. Tā ka mainās, un pie tam ļoti daudz. Tā pat arī cilvēku starpā mērķim manuprāt nevajadzētu būt nesarujamām laulības saitēm, kuras nostiprina baznīca, bet gan cilvēku savstarpējā saderība un vēlēšanās būt blakus, dalīties dot ... mīlēt. Tik nevajag šo perfekto mīlestības pieminēšanu, par kuras saprašanu un atšifrēšanu spējat tikai runāt, bet dzīvie piemēri, aprakstīti senās grāmatās, tiek tirzāti un tiks tirzāti vēl ilgi..
Uldis
# Iesūtīts: 2013.02.27 19:10:48
skolnieks.

Vai tu Bībeli esi lasījis? It īpaši pirmās radīšanas nodaļas?
dafne
# Iesūtīts: 2013.02.27 19:14:08
skolnieks.
Tā pat arī cilvēku starpā mērķim manuprāt nevajadzētu būt nesarujamām laulības saitēm, kuras nostiprina baznīca, bet gan cilvēku savstarpējā saderība un vēlēšanās būt blakus, dalīties dot ... mīlēt.
cik vienkārsi..un kas notiek ar to otru cilveku..bērniem,kad pēkšņi nav tās saderības?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.02.27 19:21:05
skolnieks.
dīvains ir tavs pretnostatījums `nesaraujamām laulības saitēm, kuras nostiprina baznīca` un `cilvēku savstarpējā saderība un vēlēšanās dalīties dot mīlēt` Atvaino, bet `mīlestību`, kas ir noskaņota uzmest kādā brīdī, labāk noskalo podā, kur tai ir īstā vieta. Ja mīlestība ir patiesa, tā nevar būt bezatbildīga, un to nevar nodalīt no saitēm, kuras tik lēti neizšķīst. Un nevajag tikai liekuļot, ka tu nu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā esi apmāts ar nepārvaramu vēlēšanos būt blakus, dalīties, dot un mīlēt.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2013.02.28 08:43:31
Uldis Ir grāmatas, kuras nevar izlasīt...

dafne Atbildība par padarīto un nepadarīto paliek. Katram bērnam ir tēvs un māte un tā ir viņu atbildība. Bet par otru- otrs ir daudz laimīgāks, ja beidzot var nesaspringtā atmosfērā dzīvot. Un pienāks laiks un otram krustosies ceļš ar kādu, kurš pieslīpējas un kuram gribas pieslīpēties.

Aivars Tu jau raksti - ja mīlestība ir patiesa. Tā arī ir. Nav jātēlo mīlēt. Vajag mīlēt tur kur nav jātēlo. Jo par tēlojumu mēs maksājam, pie kam šī māksla paliek aizvien nepieejamāka cilvēkiem, jo cenas biļetēm aug. Un tad cilvēki taisa savu teātri un skatās it kā pa brīvu.

24 stundas diennaktī es vēlos būt harmonijā ar apkārtējo laiku. Un lai šajās stundās man ir cilvēks, pie kura vienmēr gribu atgriezties, kuram vienmēr vēlos pastāstīt, ko šodien ir redzējušas manas acis un kuram vēlos pastāstīt cik sūdīga bijusi diena. Cilvēks no kura vēlos dzirdēt to pašu
Aivars
# Iesūtīts: 2013.02.28 09:51:03
skolnieks.
kuram vēlos pastāstīt cik sūdīga bijusi diena. Cilvēks no kura vēlos dzirdēt to pašu
vai nu Tu te mānies, vai arī esi mazohists
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.02.28 09:55:47
Aivars Tev ir bijusi darīšana ar mazohistiem? Es nepārzināšu šo novirzienu.
Bet rakstot biju domājis to, ka cilvēku attiecībās ir brīvības sajūta, kurās viens otrā ieklausās un palīdz izkāpt no sūdainas dienas, ja tā ir gadījies.
Confrater
# Iesūtīts: 2013.02.28 11:13:52
skolnieks. Tā pat arī cilvēku starpā mērķim manuprāt nevajadzētu būt nesarujamām laulības saitēm, kuras nostiprina baznīca, bet gan cilvēku savstarpējā saderība un vēlēšanās būt blakus, dalīties dot ... mīlēt.
Kāpēc lai nevajadzētu būt šādam mērķim,
lai arī grēks neapšaubāmi ievieš mēŗķī savas korekcijas.

Un kā liecina šodienas laulības lietās grožus atlaidušās sabiedrības realitāte, savstarpējā saderība uc. ir atkarīga no konkrēto indivīdu pieredzes pašu ģimenēs, samaitātības vai godprāta pakāpes, un t.s. jūtu ķīmijas, tātad visai relatīviem jēdzieniem.
Baznīca jau tā ir ļoti pretīmnākoša, dodot iespēju jaunam sākumam un attiecību sakārtotībai.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.02.28 11:41:29
skolnieks.
Ar mīļoto jau var pavadīt laiku daudz patīkamāk, nekā savstarpēji `gruzījot`
Tas vārdiņš `vēlos` Tavā tekstā mani izbrīnīja, vai tiešām tā tu saproti idilli?
Uldis
# Iesūtīts: 2013.02.28 12:05:03
skolnieks.

Vai Bībele pēc tavām domām pieder pie tām grāmatām, "kuras nevar izlasīt..."? Kas tev traucē to lasīt? Bet, ja tu nevari to lasīt, tad kā tu vari spriest par laulību,kuru iedibinājis ir Dievs?
dafne
# Labojis dafne: 2013.02.28 12:11:30
skolnieks.
Un pienāks laiks un otram krustosies ceļš ar kādu, kurš pieslīpējas un kuram gribas pieslīpēties.
uz šīs zemes mums nav parāk daudz laika un tāda jauna pieslīpēšanās,kurā pa vidu maisās vel iepriekšējā pieredze un attiecibas..prasa laiku..
un jebkuras attiecibas agrak vai velāk bus šie" ziemas"..vai "tuksnesa" periodi,kad nāks kārdinātājs un sacīs..."šitā tava lauliba galigi garām,tajā nav pacilajosas izjūtas..un paskaties, kāds viņsviņa izskatās..grumbas sejās sāk parādīties un ne tādas formas..ne par hokeju vairs interesejas..ne rokasbumbu, garīgi nekas vairs nesaista" un ja vajadzes atradis kadu pantu iz Rakstiem.Vo..un tad ir jaludz un jagave...tad tas nopietni ir.
Vispar jau Kristus ar vareja nokapt no krusta un teikt..."sorri,man ar jums nav pa ceļam",bet Viņs to nedarija.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2013.02.28 16:24:38
Uldis Katram ir sava pieredze un kāpēc domā ka es nevaru spriest?
Confrater Es laulību nesaskatu kā saķēdēšanos. Drīzāk kā bezierunu brīvības došanu otram...
Aivars idille... man nevis idilli, bet cilvēku kurš neseko...
dafne Esi optimiskāka... Un Kristus savu krustu Tev ar neuzlika, tāpēc baudi dzīvi...
Aivars
# Iesūtīts: 2013.02.28 19:59:24
skolnieks.
nu tad izklausās, ka esi izdresēts pats jau vēlēties atskaitīties, kurā krogā kārtīs zaudēji
dafne
# Iesūtīts: 2013.02.28 22:14:02
skolnieks,neko darit savs laiks ari pesimismam...bet par Kristu..es gan ko citu gribeju teikt
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2013.03.01 10:43:32
Aivars es nepakļaujos dresūrai... man ir riebīgs un spītīgs raksturs, parasti panāku savu.

dafne
Es saprotu, ka Tu gribi teikt, ka mums ir rādīta priekšzīme neizvēlēties vieglāko ceļu. Bet izvēle bieži ir nevis vieglākajā vai grūtākajā, bet gan vienā otrā variantā, no kuriem pareizi visticamāk ir abi, vai vēl kāds no variantiem. Un katrs variants skaisti izskatās no sava skatu punkta. Vai esi mēģinājusi apskatīt jautājumu no vairākām pusēm? Un tad jau vairs nav tik viegli pateikt- jā, tā ir pareizi vai nepareizi. Tāpēc arī cilvēki cieš, priecājas, pārdzīvo, atklāj... Dzīves dinamika ir tā kas dzen dzīvot un nenomirt...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 163 , pavisam kopa bijuši: 4632