atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Svētā Gara kristības
Ingars
Iesūtīts: 2007.11.29 18:17:41
derētu reiz tad noskaidrot - kas un kā tur īsti ir ar to pentekostu mācību. man lasot bībeli ir grūti atspēkot mācību par Svētā Gara kristībām, jo ļoti daudz kas norāda vairāk par nekā pret šo mācību un praksi.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2011.05.19 11:56:40
Svētais
es nedaudz nesaprotu, ko īsti tu gribi pateikt, visiem jārunā mēlēs? vai kā?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 11:58:48
Svētais
Raimonds pareizi saka. Domāju, ka pirms sajūties par Pēteri, der pastudēt Rakstus nopietnāk. Pagaidām tas izskatās pēc cilvēka izpausmēm, kas tiek pierakstītas Sv. Garam.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:07:30
dafne
Nē. SV.G. ir visos Dieva bērnos, kas ticējuši Jēzum kā savam glābējam. Taču SV.G. dāvana , ko saņem ar kristību Svētajā garā, kam seko līdzejoša zīme runāšana mēlēs, ir paredzēta , lai kristietis var sevi celt ticībā, un šī dāvana ir dota, lai var sevi stiprināt. Tā kalpo sev pašam.
S.R...
Nē, to es negribu pateikt, un to arī nesaku. Taču, saku to, ka šī dāvana ir paredzēta visiem ticīgajiem, ko viņi var saņemt un savā labā izmantot, par svētību sev pašiem.
Aivars
es nejūtos ne kā Pēteris, ne kā Pāvils, bet apliecinu tikai to, kas notika, un apliecinu to, ka tas notika tā , kā ir rakstīts. Dievs to dara šodien un kalpo ar to ticīgajiem.
Raimonds
Mēs runājām par to un nebija neviena argumenta, kas skaidrotu šīs izpausmes konkrētājā kontekstā kādā atradās Pēteris un Pāvils, kad ticīgie saņēma Dieva garu ar izpausmi runāšanu mēlēs. Tāpēc pie tā neatgriezīsimies. es vismaz noteikti nē.

Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:09:19
dafne
Tu domā, ka vajadzēja uzcienāt ar denaturātu, indīgo zāļu zīmes vārdā?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:13:30
Svētais
Baidos, ka Raimonds Tev aizrādīja to, ko te daudzi saka. Tu ielasi Sv. Rakstos to, kā tur nav.
Paskaties tos video par "Toronto svētību", kur cilvēki imitē reibumu, it kā atsaucoties uz Ap.d.2 tekstu par salda vīna pilnajiem! Tieši tāpat izskatās šī `fast food mēļošana`. Cilvēciski saprotama, bet Rakstos nepamatota, bet tajos ietulkota.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:15:48
Aivars
zini es varbūt arī kaut kur maldos, lai pareizi interpetētu Rakstus. Taču apliecinu tikai to, kas notika. Lūdzot Dievam Jēzus vārdā Svēto Garu, Dievs nedod un nedos akmeni, čūsku vai skorpionu. Pēc šīs lūgšanas cilvēki sāka runāt mēlēs.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:17:53
Svētais
Vai Tu vai kāds no Tavas komandas viņiem uzlika rokas?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:21:30
Bet to ko daudzi saka tas var būt arī nepareizi. Pat ja vairākums kauty ko apgalvo, domādami, ka tas ir pareizi un kļūdās, tas tas joprojām būs nepareizi, neskatoties uz to, ka tas ir vairākums un ka mazākums saka ko citu.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:22:13
Raimonds
es.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:23:31
Aivars
Nēsāt līdzi zīmju kasti. Luters līdzīgi runā par Romas kolēgu burvju mākslinieka brīnumu kasti.
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.05.19 12:27:01
Svētais
ir prātīgi ieklausīties tajā, ko saka cilvēki, kas Sv. Rakstu studijām ir veltījuši mācību laiku nopietnā, augstskolu līmenī. tas nav pa tukšo. tieši tādēļ, ka cilvēks no Raktiem nereti grib ielasīt sev, un sev līdzīgi domājošajiem interesantas, saistošas lietas, bija laiki, kad Bībeli pat lasīt nemācītiem neieteica.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:28:38
esmu izdzinis arī ļauno garu. ( tas nenotika vakar) bet ja kāds apgalvotu to, ka man uz to nav nekādu tiesību vai varas, tad viņš maldītos. Jo Jēzus šo varu ir devis. Tā nav dāvana izdzīt ļauno garu. Tā ir vara dota Jēzus vārdā un līdzejoša zīme ticīgajam. Tāpēc neticīgie Skevas priestera 7 dēli, kas gribēja izmantot šo varu Jēzus vārdā tika sakauti no ļaunā gara. To nevar darīt kurš katrs.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:29:47
Raimonds
paaugstināšanās noteikti nav Sv. Gara dāvana.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:31:58
S.R...
es tikai apliecinu to, kas notika. Prātīgi ir ieklausīties, es to nenoliedzu. Ja tu izlasītu šo diskusiju, tad var redzēt, ka es pamatoju savu atziņu Rakstos. Turklāt studēt , lasīt , saprast rakstus Dievs ir vēlējies to ikvienam savam bērnam dot, nevis būt atkarīgiem no citu viedokļiem par konkrētu tēmu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:32:16
S.R...
labs humoriņš gan
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:32:47
Svētais
Pirmkārt Sv.Gars jau ir tas, kas cilvēku ved pie ticības, kā to liecina tās pašas 1. Korintiešiem 12. nodaļa.
Saprotu, ka Tu Jēzus vārdus par Sv. Garu kā Dieva atbildi uz lūgšanu, tulko specifiski savas denominācijas teoloģijas kontekstā. Un tomēr, nu kāpēc nepieņemt, ka Sv. Gars ir klātesošs pie katra ticīgā, kā pie tiem, kas `mēļo` tā pie tiem, kas `nemēļo`? Un mēļošana ir vairāk atkarīga no cilvēka psihes īpatnībām, emocionalitātes un priekšstata par to, kā jāpraktizē kristīga dievbijība?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:34:36
pazemība ir atzīt to, ko Dievs tev ir devis un ko caur tevi darījis. Tādējādi tas ir Dieva gods un nopelns. Ja noklusē to, ka Dievs ir devis šādu varu saviem bērniem, tā varētu klasificēties kā augstprātība, jo tas būtu savs viedoklis par sevi pašu un ne Dieva viedoklis.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:34:44
Svētais
esmu izdzinis arī ļauno garu. ( tas nenotika vakar)
Kā tas izpaudās?
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.05.19 12:35:50
Svētais
protams, tomēr pastāv tāda lieta kā Kristīgā Mācība, Vēsts, sauc to vienalga kā. un tieši tādēļ ir domāta baznīca, lai visi, kam vien nav slinkums, šo mācību nesagrozītu pēc savas patikšanas. jo gars gan ir labprātīgs, bet miesa vāja.
es nebūt necenšos noliegt tavu kristīgo pieredzi, vienk. atgādinu, ir Baznīcas Atklāsme, kas ir saistoša visiem ticīgajiem. un ir privātās, kuras tādas ir tikai privāti kādam cilvēkam konkrēti. pie tā tad arī vajag turēties.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.19 12:37:11
Aivars
Dieva gars ir pie katra ticīgā. Šo zīmi runāt mēlēs ( kā dāvanu) Dievs ir gribējis dot katram savam bērnam ticīgajam, lai viņš varētu sevi celt ticībā un kalpot ar spēku Dieva valstībai. Ja kāds tam netic, to nepieņem, negrib, tad ir žel par to. Bet tas nemaina Dieva bērna statusu ne tam, kam ir šī dāvana, ne tam , kam šis davanas nav.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 152 , pavisam kopa bijuši: 3144