atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Patriotisms
dafne
Iesūtīts: 2012.11.16 09:20:20
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.16 09:42:43
Man gan pasai neizdevās piedalīties 11.novembra pasakumā..mūsu pilsetā.Bet verojot to no malas un vēlak arī fočenēs...varu piekrist exprezidentei,ka patriotu skaits ir pieaudzis....Nezinu gan kā citur...bet mūsu pilsētā ir
Vel ko pozitīvu esmu pamanījusi,ka daudzi krievu valodā runājošie cilveki..cenšas runāt latviski..un tas priecē

dafne
# Iesūtīts: 2012.11.16 09:55:38
un berniem "nak ara" tadi dzejoļi par LatvijuVienkārši, pilni cerības,ticības un mīlestības.Patiešām uzrunājoši.
Pater
# Iesūtīts: 2012.11.16 10:43:35
Patriotisms ir ieaudzināma lieta, tad nu skolās ar to nodarbojas.
Un veido kampaņas ar karodziņu nēsāšanu.
Mani bērni ir patriotiskāki par mani. Es sevī lūkojoties - laikam gan vairs patriots neesmu. Galu galā baznīca ir nodalīta no valsts.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.16 10:52:52
Vairiņa jau neatceras pirmsatmodas un atmodas laikus Latvijas latviešu vidē. Tā kā nāksies vien nepiekrist.
Cita lieta, ka pēc lielās aizbraukšanas uz vietas palikuši laikam tie lielākie patrioti, ij tie paši jūtas spiesti kaut kā spuroties, ka vēl visādiem lindermaņiem u.c. par ātru dziedāt bēru dziesmas letiņiem
Pater
# Iesūtīts: 2012.11.16 11:05:47
Patriotisms vispār ir tāda kā relatīva lieta, mainās līdz ar sabiedrisko iekārtu.
Mūsu t.s. sekulārajā sabiedrībā to mēģina izmantot lai kaut kā vēl sabiedrību saturētu kopā...
Manuprāt, monarhijās ir vieglāk - pieliec monarhu bildi goda vietā un tas kaut kā ļauj distancēties no saiedrības problēmām.
Zviedrijā to redzēju, patika šāda attieksme.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.11.16 11:06:03
Ja skatās uz latviešu patriotismu tikai šī gadsimta ietvaros, tad jā - šķiet, ka pēdējos pāris gados tas ir pieaudzis. Ir sajūta, ka mazinās tāds kā cilvēku kaunīgums par patriotismu, piederību savai tautai u.tml.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.11.16 18:49:16
Par to `kaunēšanos runājot, paskatoties tvnetā komentāros zem žildu žanīša raksteļa par to, cik "Dievs svētī Latviju` ir briesmīga himna, gan izskatās, ka daļa letiņu ir tikpat `patriotiski` kā rubiku frīdis vai lindermanis. Tīri vai prasās ņemt sekumus un izmēzt dažus atkritumus
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2012.11.16 22:41:29
nu mans dēls ir riktīgs patriots. nezinu kāpēc. nebiju tā audzinājis. bet grib stāties armijā un kalpot tēvijai.
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.16 23:32:43
Jēzus māceklisnu jauki,jo vairāk tādu patr.noskanoti jaunēkļi,jo labāk...citādi tā neērti paliek,kad mūsu valsts ciemiņi mudina latviešu sievām drošāk pieteikties armija...
Pater
# Iesūtīts: 2012.11.17 16:38:49
Jēzus māceklis
armijā tagad vairāk kalpo nevis tēvijai, bet Afganistānai.
Tēvijai zemessardzē kalpo.
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.18 09:56:06
Šķiet,ka ar patŗiotismu vien ir par maz,lai mīlētu šo valsti...cilvēkus,tāpat īsta ticība un cerība nāk tik no patiesā Dzīvības Avota.Lai mums izdodas arī citus vest pie tā.Priecīgus svētkus!Lai Dievs svētī Latviju!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 33986