atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem GLS
dafne
Iesūtīts: 2012.10.15 18:45:38
23.un 24.novembrī Rīgā Global Leadership Summit.
Esat apmeklējuši..varbūt kādā citā valstī?Ko tas jums deva?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.17 12:47:40
eglītekur es teicu,ka man vajag visu na haļava??gribu zināt par ko es maksāju...ir atskirība,ne?
rainars
# Iesūtīts: 2012.10.17 13:26:38
Žēl ka kārtējā diskusija un klāt ir nekristīgās tradīcijas skaust, kosties un ēsties , tādejādi ievainojot un apvainojot citu diskusantu un slāpējot tajā gara brīvību un nekādi neizdodas tikt pie patiesās baznīcas altāri , kas ir mūsu sirdīs.
Lūgšu: Debesu Tēvs palīdzi ik katram ieraudzīt tavas mīlestības patiešo gaišumu un palīdzi mums vienam otru neizaicināt un apslāpēt, tā vietā dod mums otru celt uzskatot augstāku par sevi. Dziedini mūs , lai arī varam ieraudzīt sevī ka tu esi mūsu Aistāvis un ka mums nev vajadzīgs sevi aizstāvot otru nomelnot. Jēzus Vārdā . Āmen.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.10.17 13:49:37
rainars
Žēl ka kārtējā diskusija un klāt ir nekristīgās tradīcijas skaust, kosties un ēsties , tādejādi ievainojot un apvainojot citu diskusantu un slāpējot tajā gara brīvību un nekādi neizdodas tikt pie patiesās baznīcas altāri , kas ir mūsu sirdīs.
Tad nenovērsies no altāra un nelāpi noplīsušo miesu tik cītīgi.
rainars
# Iesūtīts: 2012.10.17 14:12:48
Ēvalds Bērziņš man tevis žēl ........
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.10.17 14:50:14
rainars
Bet citu forumiešu, teiksim tur eglītes un arī to aizjūras speciālistu, kam mežā zem eglītes jāguļ, tev nav žēl? Un savas latviešu valodas skolotājas arī ne? Tikai Ēvalda?
rainars
# Iesūtīts: 2012.10.17 15:19:20
Un tā mēs redzam sarkasmu kādu piekopj tie kam iedota kāda vara.
Aivar, man ir zināms kas tu esi un kādu posteni ieņem. Nu ko darīt ka es daudzus šī foruma iem`tniekus un aizkadriniekus pazīstu sejā.
Ir tāds teiciens kakoij pop takoij i prihod(prihožanji-draudze).
Zini esi tak dzirdējis iedod cilvēkam varu un varēs pateikt kas par personāžu.
Ceru ka iegādāsies jauno Bībeli un kaut vai aiz intereses , bet izdosies tur ieraudzīt ko no jauna nu kaut vai to kā Pēteris savās vēstulēs aicina ganīt tos kas tiem uzticēti, arī to līdzību par tām avīm un ganiem, kā arī to līdzību par to virskalpu kurš nevarēdams sagaidīt atnākam kungu sāk sist saimes ļaudis.
Ieklausīsies arī iespējams ko saka pestītājs Mateja 23. nodaļā.
Domāt ka Svaidītajam būs liels prieks kad burtu kalpi sāks lasīt Bībeli kā gara liecību par varenā radītāja darbiem pie cilvēkiem un sāks griezties ar jautājumiem pie viņa par to ko tas ir gribējis ar to pateikt.
Jūs pētījat rakstus.. ......
Iesim tak vienreiz ar patiesu pazemību pie Dieva un pie citiem izredzētajiem.
Ir jau saprotams ka grūti ir "lielākam " uzklausīt to mazāko ..... .
Kā saka ,lai Dievs žēligs.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.10.17 15:51:01
rainars
man tevis žēl ........
Tas labi.
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.17 17:03:50
rainarstu negribētu izteikties par tēmu,vai atver citu...forumiešu audzināsanai
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 783