atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem GLS
dafne
Iesūtīts: 2012.10.15 18:45:38
23.un 24.novembrī Rīgā Global Leadership Summit.
Esat apmeklējuši..varbūt kādā citā valstī?Ko tas jums deva?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.15 18:49:42
Nevaru izlemt...pagaidam esmu dzirdējusi sava macītaja viedokli un lasījusi atsauksmes GLS majas lapā.Par cik tas ir maksas pasākums un 2 dienas Rīgā..uz dullo negribas "pērties".
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.15 20:12:49
Esmu bijis kādā radniecīgā pasākumā. Citus apmeklēt vairs nav motivācija.
Kristīgu attieksmi biznesa vadībā un vispār dzīvē gana veicina parastais Baznīcas "piedāvājums", un tad mierīgi var izmantot arī parastos "pasaulīgos" pasākumus savu profesionālo iemaņu pilnveidošanai vai pieredzes apmaiņai utt., pie kam, manuprāt, efektīvāk.
Bet Tev vispirms vajag apdomāt, vai, atmetot kristīgo pieskaņu, šī tēma vispār ir interesanta un nepieciešama. Ja jā - tad var doties.
eglīte
# Iesūtīts: 2012.10.15 23:51:22
Tas ir ļoti augsta līmeņa pasākums. Tie, kas tajā piedalījušies (kristieši), to vērtē kā izcilu. Pie kam, lektori pārsvarā arī ir kristieši.
aivars. lapsans [83.187.153.207]
# Iesūtīts: 2012.10.16 00:02:52
eglīte

Mums draudzē viens ļoti pozitīvi seko visam tam līdz. Es kaut kā nevēlos tam pieslēgties.
Bizness jau nav nemaz tik sarežģīta lieta.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.10.16 00:47:28
Kopumā var paklausīties. Bet, ka daudz no tā ieguvu, nevaru teikt. Haibelss piedāvā iet plašumā, dziļumā ne visai. Tas vairāk ir vērsts uz cilvēkiem, ne Dievu. Mazliet ir Dieva vārds, sakramentu viņiem principā nav, sava veida sadraudzība ir prakstiski vienīgais, kas tur ir.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.16 00:51:33
Dalības maksas sistēma šiem tieši kā normālā plēsīgā biznesa pasaulē.
eglīte
# Labojis eglīte: 2012.10.16 10:38:03
Ēvalds Bērziņš
Vai tad tu uz semināru gāji vai uz baznīcu, ja sūdzies, ka tur sakramentu nav?

Mārtiņš
Kādā ziņā tā dalības maksas sistēma ir plēsīga? Vari paskaidrot?
Jeb tev liekas, ka šie speciālisti var ar kājām atnākt vai ar laiviņu atairēties pāri okeānam un gulēt mežā zem eglītes, zaķu kāpostus graužot?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.16 10:59:32
eglīte
Jeb tev liekas, ka šie speciālisti var ar kājām atnākt vai ar laiviņu atairēties pāri okeānam un gulēt mežā zem eglītes, zaķu kāpostus graužot?

Es to neteicu, nedz arī padomāju tā.
Maksa ir Ok, tāda pat kā citiem līdzīga mēroga komercpasākumiem.

Kādā ziņā tā dalības maksas sistēma ir plēsīga? Vari paskaidrot?

Vairumā - atlaides, diferencēta dalības maksa atkarībā no termiņa. Šāda pieeja ir normāla biznesa mārketinga prakse, bet tikai nevajag to saukt par īpaši kristīgu vai mēģināt attaisnot ar kāpostu graušanu.
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.16 11:50:24
It kā dalības maksā arī 2 pusdienas iekļautas...tad jau nemaz tik sālīti nav,īpaši,ja Rīgā dzīvo...ja cels un naksnosana,tad gan salecas.
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.16 13:26:09
Mārtiņšlabās atsauksmes tieši kristīgās pieskaņas dēļ,tur...spēcīgas liecības no pašu lektoru dzīves u.c.Bet,it kā tādas redzamas tepat līdzās...
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2012.10.16 14:09:10
dafne

Pasākuma mājaslapā: Global Leadership Summit (GLS) mērķis ir vadītāju izaugsme visā pasaulē , mobilizējot pasaules līmeņa vadības speciālistus gan no kristīgās vides, gan biznesa pasaules.

Ja tev ir personīga nepieciešamība vai cita motivācija izaugsmei vadītājas lomā, un šķiet, ka pasaules līmeņa vadības speciālistu uzrunas noderēs, tad notikums varētu būt apmeklēšanas vērts.

Ja tevi uzrunā tikai kristīgā pieskaņa un iespēja dzirdēt publisku liecību, tad, es teiktu, vērts apmeklēt ir dēļ iespējas tikties ar citiem cilvēkiem.

Ja praktiskas nepieciešamības nav, tad - bezmaksas vadības līderšipa padoms - neskrien pakaļ masām un košām reklāmām. Komanda (vai pūlis) seko līderiem, bet līderis seko idejai. Kristīgs līderis savu ideju saskaņo ar sekošanu Dievam.

P.S. Es necenšos atrunāt.
Jaunās Bībeles lasītājs [109.229.197.220]
# Iesūtīts: 2012.10.16 22:39:02
Mārtiņš

Piekrītu... Labs paskaidrojums par pūļa sekošanu... Un es arīdzan tur neko ārkārtīgi kristīgu nesaskatu, drīzāk parasts menedžmenta tusiņš Nu kaut kā tā
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.10.17 00:18:16
eglīte
Vai tad tu uz semināru gāji vai uz baznīcu, ja sūdzies, ka tur sakramentu nav?
Es nerunāju par semināru un baznīcu, bet par semināru, kurš sevi piesaka kā baznīcisku, t.i., kristīgu. Bet kāda var būt baznīca bez sakramentiem? Tiem vadības principiem jau nav ne vainas, tikai kas tur tāds īpaši kristīgs?
dafne
# Labojis dafne: 2012.10.17 09:01:24
Mārtiņš
Paldies!Man tas viens teikums(par mērķi) neko neizsaka.tāpēc gribēju zināt ko vairāk.Gribēju dažadus viedokļus dzirdēt.Neesmu ne kada uzņēmuma vadītāja,ne draudzes vadītāja...vaditaja mazai komandinaiMan īsti neriktīgi šķiet,ka sīkaks konferences programmas apraksts būs pieejams tikai novembra sākumā...kad jau cilvēki būs pieteikušies un samaksājuši.Bet normāli būtu,ja varētu iepazīties laicīgi..kas runas..par ko runās cik ilgi runās..un tad arī pieņemt lēmumu..braukt vai nebraukt.Nevis--konferences atklāšana-pusdienas-konferences noslēgums.

Bet no jums te ar daudz neko nevar "izspiest" ,nopirkšu labak jauno Bibeles tulkojumu
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.17 09:07:47
eglīte
Cik tad to speciālistu pāri okeānam airēsies,ja tur ir vesela strīpa videokonferences lektori?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.17 09:49:41
dafne
Man īsti neriktīgi šķiet,ka sīkaks konferences programmas apraksts būs pieejams tikai novembra sākumā...kad jau cilvēki būs pieteikušies un samaksājuši.

Apsveicu, tu esi atklājusi šī pasākuma garu.
eglīte
# Iesūtīts: 2012.10.17 10:19:52
Ēvalds Bērziņš
Vai tad ikvienā baznīcas pasākumā - seminārā, Bībeles stundā, jauniešu vakarā - tiek pasniegti vai būtu jāpasniedz sakramenti?!
Tāpat arī ar šo GLS, kur mācītie vadības principi nav vis pasaulīgi (egoistiski, mērķa sasniegšana par katru cenu), bet gan uz bibliskiem principiem balstīti.
eglīte
# Iesūtīts: 2012.10.17 10:23:40
dafne
Un viņu darbam, zināšanām, kuras ir apgūtas, nav nekādas materiālas vērtības? Vai viņi nav mācījušies, studējuši, lasījuši grāmatas, dalījušies pieredzē zinātniskās konferencēs, rakstījuši savus darbus - vai tam visqam viņiem nav vajadzīgi līdzekļi?
Vai mēs vienmēr visu gribam dabūt na haļavu? Man šķiet, ka tā ir nekristīga attieksme. Katram kārtīgam darbam pienākas sava alga.
hmm... [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2012.10.17 10:37:17
Kad B.H., bija Torņkalna draudzes namā, tad gan viss bija o.k.! Kas mainījies?
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.10.17 11:23:37
eglīte
Vai tad ikvienā baznīcas pasākumā - seminārā, Bībeles stundā, jauniešu vakarā - tiek pasniegti vai būtu jāpasniedz sakramenti?!
Nu nē taču! Es runāju par domāšanas un attieksmes veidu, sava veida mentalitāti. Ir taču starpība, vai baznīcas centrā ir skatuve vai altāris. Jā, GLS nav baznīca, bet tas pārstāv savu `baznīcu` un šīs `baznīcas` centrā nav altāris, bet skatuve. Tas cilvēka domāšanu formē nekristīgu, labākajā gadījumā formāli kristīgu.

Tāpat arī ar šo GLS, kur mācītie vadības principi nav vis pasaulīgi (egoistiski, mērķa sasniegšana par katru cenu), bet gan uz bibliskiem principiem balstīti.
Bibliskajos principos neietilpst centrēšanās uz cilvēku. Haibelss skaidri pateica, ka viņa "baznīcas" princips ir uz cilvēku orientēta draudze - tātad pasaulīgs princips. Sabiedriskajai organizācijai tas ir ok un tai līmenī var šo to no viņu pieredzes ņemt vērā. Taču tas nav nekas specifiski kristīgs.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 34686