atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu sekta
rainars
Iesūtīts: 2012.08.20 20:48:12
kas tā tāda?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2012.09.15 12:56:38
Ir arī aprakstīti tie veidi kādos otrs jāpamāca. Piemēram, Brāļi, ja arī kāds cilvēks ir pienākts kādā pārkāpumā, tad jūs, kas esat garīgi,atgrieziet tādu uz pareiza ceļa ar lēnprātīgu garu, un lūkojies pats uz sevi, ka arī tu nekrīti kārdināšanā. Nesiet cits cita nastas, tā jūs piepildīsit Kristus likumu.

Vecāku vīru nerāj, bet pamāci laipni kā tēvu, jaunākus kā brāļus,
vecākas sievas kā mātes, jaunākas kā māsas visā šķīstībā.


Brāļu mīlestība jūsu starpā lai ir sirsnīga. Centieties cits citu pārspēt savstarpējā cieņā.


Jums arī nebūs saukties par vadoņiem, jo viens ir jūsu vadonis, Kristus. Bet lielākais jūsu starpā lai ir jūsu kalps. Un, kas pats paaugstināsies, tas tiks pazemots; un, kas pats pazemosies, tas tiks paaugstināts.

Bet mēs neesam dabūjuši pasaules garu, bet to Garu, kas nāk no Dieva, lai saprastu, ko Dievs mums dāvājis. To mēs nerunājam ar cilvēcīgas gudrības vārdiem, bet ar vārdiem, ko Gars māca, garīgas lietas garīgi apspriezdami. Miesīgais cilvēks nesatver to, kas nāk no Dieva Gara; jo tas viņam ir ģeķība, viņš to nevar saprast, jo tas ir garīgi apspriežams.

Arī jūs svaidījumu saņēmāt no Viņa, un tas paliek jūsos, un jums nevajag, ka kāds jūs mācītu; bet, kā Viņa svaidījums māca jums visas lietas un ir patiesīgs un nav meli un kā Viņš jūs ir mācījis, tā palieciet Viņā. Un tagad, bērniņi, palieciet Viņā, lai, kad Viņš parādīsies, mums būtu drošs prāts un mēs, Viņam atnākot, nepaliktu kaunā. Ja jūs zināt, ka Viņš ir taisns, tad jūs saprotat, ka katrs, kas dara taisnību, ir no Viņa piedzimis.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.09.15 13:15:44
rainars

Āmen un īstā pilnība nāk tad, kad visi ticīgie ir vienoti mīlestībā Jēzū Kristū, kad visas atziņas (tās, kas ir no Dieva), dāvanas un kalpošanas tiek kopā savienotas, jo katrs par sevi mēs esam tikai locekļi, bet Kristus Miesa esam mēs visi kopā. Patiesības pilnība nevar atklāties sapulcē, kur ir viens vai daži sludinātāji, kur ir kancele un auditorija, bet tikai tur, kur valda Gara brīvība un paklausība, kur ir visi kopā vienlīdzīgi tiesībās kalpot, ikviens ir brīvs darboties ar savām dāvanām draudzes celšanai, visiem ticīgajiem par svētību.

Bet, vai mūsdienu mācītāji apklustu paklausībā Svētajam Garam, ja kādam citam, kas tur sēd, nāk atklāsme? Vai mēs mūsdienās varam draudzē visi pēc kārtas sludināt, pravietot un izpaust visas pārējās dāvanas? Vai tie, kam ir svaidījums, svaidījumam arī paklausa līdz galam? Ja tā ir - tad kādēļ mums nav vietējo draudžu, bet gan vairākas sektas katrā apdzīvotā vietā? Vai tad svaidījums mūs nevada mīlestības sadraudzībā? Vai svaidījums mums nemāca uzticēties Svētajam Garam vairāk nekā cilvēku radītām programmām, tradīcijām, klerikālajām hierarhijām un administratīvajām varas struktūrām? Vai svaidījums nemudina uz dziļu grēku nožēlu un patiesu atgriešanos? Svaidījums ir tāda Dieva žēlastība, kuru nepaklausīga sirds ilgi nevar paturēt, tas ir - kādu laiku DIevs ir pacietīgs, bet tad kādā momentā tiek prasīta izšķiršanās, jo neviens nevar kalpot diviem kungiem. Dieva svaidījums aicina ticīgos iziet no Bābeles, saraut saites ar šīs pasaules negantībām un dzīvot vinkāršībā un mīlestībā vienīgi Dievam par godu un cits citam par svētību.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.09.15 13:21:39
rainars

PS. Tikai neuztver to kā vārdu karu, drīzāk gan kā sadarbību, es saskatu, ka mēs visi cits citu papildinām, tik mums (man jo īpaši) jāmācās to darīt lēnprātībā, pazemībā un paklausībā Svētajam Garam un viens otram pēc VIņa prāta. Tev ir atziņa un man ir atziņa, bet iedomājies, kas notiek, ja mēs šīs atziņas savienojam kopā...

Esmu atvērts aizrādījumiem un labojumiem
rainars
# Iesūtīts: 2012.09.15 13:33:24
man dots saprast ka uzspiestas lietas nestrādā vai strādā ar pretēju efektu. Tas ir Dievs kas izmaina mūs no iekšienes dodot atklāsmes Svētajā garā un tad no izmainītas ,ne piespiestas sirds, nāk labprātīga paklausība.
Dievam patīk ka cilvēks lai ko dara , dara ar labprātīgu sirdi.
Tāpēc arī mums kas esam svaidījumā ir jāmāk būt izveicīgiem kā čūskām , bet bez viltus kā baložiem, jāmāk just otru cilvēku un nepiespiest , bet radīt tā ka tas pats grib paklausīt.
Nu nebūsim kā farizeji kuri sasaista cilvēkus likumos un saliek citu to mugurām paši nepieskardamies. Citiem atprasa , bet paši nepieskaramies.
Lūgsim lai Dievs mūs pašus izmaina un tad jau arī apkārtējie redzēs izmaiņas mūsos un gribēs zināt no kurienes tāda cerības drosme ....... .
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.15 17:39:26
Ingars
Šis princips - proti, ka Jēzus tika bezvainīgs sodīts mūsu, vainīgo vietā
nu ko var bezjēgā gvelzt par `principiem`? nelabi metas no šitādas muldēšanas. Noskaidro vispirms, kas ir princips, pirms klabi tāpat vien. Tā ir Dieva un cilvēku attiecību degradēšana - noreducēt Kristus Krustu līdz principam. Ja pat cilvēku attiecībās, kāds pašaizliedzīgu uzupurēšanos cita vārdā sauktu par `principu`, viņš būtu uzskatāms par mēslu no cilvēka un trulu parazītu, kas neko nav sapratis.
Un jebkurā gadījumā joprojām Tev nāktos atzīt, ka Dievs nav `asinis prasījis` un `asinis dabūjis`
Tā teikt, ja kāds ārsts sacītu `bez aknu pārstādīšanas nebūs dziedināšanas`, tikai dulburis varētu apgalvot, ka šim `taisnības vārdā` sagribējies kādam aknas izgriezt.
rainars
# Iesūtīts: 2012.09.15 20:15:21
Jā nu pret aitām toč neko nevar panākt bez lēnprātības, savādāk sāk trakot , jo neko sāk stresā nesaprast. Tik ar mieru žēlastību un ticību.
dafne
# Labojis dafne: 2012.09.15 22:01:36
Ingars Padomā - varbūt lielāka vērtība Dieva acīs būs, ja kārtējā svētdienā nevis ieradīsieties uz kārtējo svētdienas dievkalpojumu, bet sapucēsities katrs savā apdzīvotā vietā ar vietējiem ticīgajiem, lai kalpotu viens otram, lauztu maizi, lūgtu, slavētu Dievu un vienkārši ikdienas būtu sadraudzībā
ta būs vērtība tavas acīs,Ingar..ne Dieva.
Tev nav jaizpelnas vertiba Dieva acis...Dievam katrs cilveks ir vertigs,jo par visiem Kristus ir miris un augsamcēlies..ne tikai par "pareizajiem"
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.15 23:34:43
dafne
āmen
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.09.16 00:29:47
Ingars
Tas viss kopā, bet pirms nāk žēlastība jānāk taisnībai, pirms var notikt augšāmcelšanās, jābūt Ģetzemanei un Golgātai.

Žēlastība, kas seko taisnībai - vai tā vairs ir žēlastība?

Lai žēlastība varētu nolīdzināt grēku, grēks ir jāatklāj un jānosauc vārdā.

Nē.

Ja mēs to nedarīsim, Dievs tiesa nāks pār mums un "sakausēs mūs Vienā Miesā" caur vajāšanām, nelaimēm un traģēdijām.

Tas ir sātana scenārijs.
Ingars
# Iesūtīts: 2012.09.18 16:34:09
Aivars

Labi, nesauksim to par "principu", sauksim to par DIeva mīlestību un taisnību.

Un jebkurā gadījumā joprojām Tev nāktos atzīt, ka Dievs nav `asinis prasījis` un `asinis dabūjis`

Lasi vēlreiz tās rakstu vietas - "bez asins izliešanas nav piedošanas", "grēka alga ir nāve", "derības asinis par jums izlietas"...
Ja jau Dievs neprasītu asinis kā samaksu par grēkiem, kādēļ gan Viņš lika upurēt dzīvniekus, kādēļ bij vajadzīgs izliet VIņa nevainīgā Dēla dārgās asinis?

dafne

Ne par to ir runa, ka mēs tā vai citādi rīkodamies varētu kļūt DIeva acīs vērtīgāki, bet gan par to, kas ir Viņa pilnīgā griba un lielākā vērtība priekš mums. Taču es nepavisam ari nemudinu jūgt kamanas priekšā zirgam. Kad ticīgie sāks tā pa īstam viens otru mīlēt, tad arī dabigā nāvē atmirs visas nedzīvās aktivitātes un Draudze tiks atjaunota pēc Dieva prāta.

Mārtiņš

Es neteicu, ka žēlastība seko taisnībai, bet gan, ka tas viss kopā ir Dieva žēlastības darbs mūsos, tas ir žēlastības rezultāts - tās žēlastības, kura iesākusies ārpus cilvēka un pirms cilvēks nāk pie ticības.

Kas attiecas uz grēka nosaukšanu vārdā - mums ir tieša pavēle no DIeva izsūdzēt cits citam grēkus, iznest tumsības darbus gaismā utt. Tā ir vecā miesas daba, kas grib paturēt grēku azotē, lai laiku pa laikam slepeni to piekoptu. Ja cilvēkam ir nopietns nodoms grēku atmest, tas tiek apzināts, nosaukts, izsūdzēts, nožēlots un atmests. Dieva laipnība un žēlastība vada mūs uz atgriežanos un nav nekāda patiesa svēttapšana bez dziļas grēknožēlas un patiesas atgriešanās.

Sātana scenārijs ir iežūžot ticīgos viltus mierā un salaulāt viņus ar netiklo Bābeli
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.18 16:42:19
Ingars
Tev nenāk prātā, ka Viņam nebija citas izejas, kā izglābt cilvēku, kā vien ļaujot Sevi krustā sist? Un dzīvnieku upuri bija pedagoģiska norāde uz to, cik traģiska ir grēka katastrofa? Padomā pats vēlreiz par teikstu `bez aknu transplantācijas nav dziedināšana" un to, vai tas liecina par ārsta vēlmi kādam aknas izgriezt (Dieva vēlmi asinis izliet)

un par netiklo Bābeli runājot - te nu tu atkal ar sātanismu nodarbojies
Ingars
# Iesūtīts: 2012.09.18 16:48:49
Aivars

Es jau nesaku, ka DIevam ir kāds īpašs prieks par asins izliešanu, bet gan, ka to pieprasa VIņa taisnīgums, kā jau VIņš Pats to saka - bez asins izliešanas nav piedošanas. Tik ļoti VIņš mīl cilvēkus, ka Pats Sava Dēla asinis pieņēma kā izpirkumu cilvēku asiņu vietā. Kā jau pats minēji - dzīvnieku upurēšana bija pedagoģiska norāde uz to, cik traģiska ir grēka katastrofa - par to tiek pieprasītas asinis, tas ir, dvēseles dzīvība.

Par netikli Bābeli tu vēl, acīmredzot, neesi gatavs uzklausīt, tomēr mums visiem vajadzetu but informētiem, kas viņa tāda ir, lai zinātu izvairīties.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.18 17:01:51
Ingars
Pats Tu neesi gatavs dzirdēt un saprast kas ir Dieva taisnība un kas ir Baznīca
Tev vienkārši rēgojas asiņu pieprasīšana un netiklība. Labāk lasi Bībeli, nevis kaut kādu sektantu literatūru!
Ingars
# Iesūtīts: 2012.09.18 17:18:20
Aivars

Lasu Bībeli:

Par asinīm

Ebrejiem 9:20 šīs ir tās derības asinis, ko Dievs ar jums ir noslēdzis. -
21 Bet arī telti un visus rīkus kalpošanai viņš tāpat apslacīja ar asinīm.
22 Un gandrīz viss tiek šķīstīts asinīs saskaņā ar bauslību, un bez asins izliešanas nav piedošanas.

Ecēhiēla 18:4 Redzi, visas dvēseles pieder Man, kā tēva, tā arī dēla dvēsele, abas Man pieder; kura dvēsele grēko, tai jāmirst.

3.Mozus 17:11 Jo miesas dvēsele mīt asinīs, tādēļ Es tās jums esmu devis uz altāra, lai jūsu dvēseles tiek salīdzinātas, jo asinis salīdzina dvēseli.

Lūkas 22:20 Tāpat arī biķeri pēc vakarēdiena, sacīdams: "Šis biķeris ir jaunā derība Manās asinīs, kas par jums top izlietas.

Jāņa 6:53 Bet Jēzus tiem sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs neēdat Cilvēka Dēla miesu un nedzerat Viņa asinis, jums dzīvības nav sevī.
54 Kas bauda Manu miesu un dzer Manas asinis, tam ir mūžīgā dzīvība, un Es to uzcelšu pastarā dienā.
55 Jo Mana miesa ir patiess ēdiens un Manas asinis ir patiess dzēriens.
56 Kas Manu miesu bauda un Manas asinis dzer, paliek Manī, un Es viņā.
57 Itin kā Mani sūtījis dzīvais Tēvs, un Es esmu dzīvs Tēvā, tāpat arī tas, kas Mani bauda, būs dzīvs Manī.
58 Tāda ir tā maize, kas nākusi no debesīm, ne tāda, kādu ēduši mūsu tēvi, jo tie ir miruši. Kas šo maizi bauda, tas dzīvos mūžīgi."
59 To Viņš sacīja, mācīdams sinagogā Kapernaumā.
60 Tad daudzi no Viņa mācekļiem sacīja: "Šie vārdi ir smagi, kas viņos var klausīties?"
61 Bet, kad Jēzus noprata, ka Viņa mācekļi par to kurn, Viņš sacīja tiem: "Vai tas jums ir par piedauzību?
62 Kā nu, kad jūs redzēsit Cilvēka Dēlu uzkāpjam, kur Viņš iepriekš bijis?
63 Gars dara dzīvu, miesa neder nenieka; vārdi, ko Es jums runāju, ir gars un dzīvība.
64 Bet ir kādi jūsu starpā, kas netic." Jo Jēzus no paša sākuma zināja, kas ir tie, kas netic, un kas ir tas, kas Viņu nodos.
65 Un Viņš sacīja: "Tāpēc Es jums esmu sacījis, ka neviens nevar nākt pie Manis, ja tas viņam nav Tēva dots."
66 No šī brīža daudzi Viņa mācekļi atkāpās un vairs nestaigāja Viņam līdzi.
67 Tad Jēzus sacīja tiem divpadsmit: "Vai arī jūs gribat aiziet?"
68 Sīmanis Pēteris Viņam atbildēja: "Kungs, pie kā mēs iesim? Tev ir mūžīgās dzīvības vārdi,
69 un mēs esam ticējuši un atzinuši, ka Tu esi Dieva Svētais."

Par Dieva taisnību


19 Bet mēs zinām, ka viss bauslībā teiktais teikts tiem, kas stāv zem bauslības; tā visiem aizdarīta mute, un visa pasaule vainīga Dieva priekšā.
20 Jo ar bauslības darbiem neviens cilvēks nevar kļūt taisnots Viņa priekšā. Jo bauslība dod - grēka atziņu.
21 Bet tagad neatkarīgi no bauslības atklājusies Dieva taisnība, ko jau apliecina bauslība un pravieši.
22 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;
23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.
24 Bet Dievs Savā žēlastībā tos taisno bez nopelna, sagādājis tiem pestīšanu Jēzū Kristū.
25 Viņu Dievs tiem, kas tic, nolicis par grēka izpircēju Viņa asinīs, tā parādīdams Savu taisnību;
26 jo Viņš piedod visus agrāk, dievišķās pacietības laikā, nodarītos grēkus, lai tagadējā laikmetā parādītu Savu taisnību, pats taisns būdams un taisnodams to, kas tic Jēzum.
27 Kur nu paliek mūsu lielīšanās? Tā ir zudusi. Caur kuru bauslību? Ar darbiem? Nē, bet ar ticības bauslību.
28 Jo mēs spriežam, ka cilvēks tiek taisnots ticībā, neatkarīgi no bauslības darbiem.
29 Jeb vai Dievs tikai jūdu, ne arī pagānu Dievs? Protams, arī pagānu!
30 Tik tiešām, ka ir tikai viens Dievs, kas taisnos apgraizītos no ticības un neapgraizītos caur ticību.
31 Vai bauslību iznīcinām caur ticību? Nekādā ziņā ne, mēs bauslību nostiprinām.

Par Baznīcu

Efeziešiem 2:19 Tātad jūs tagad vairs neesat svešinieki un piedzīvotāji, bet vienas valsts pilsoņi ar svētajiem un Dieva saime,
20 nams, uzcelts uz apustuļu un praviešu pamata, kura stūra akmens ir Kristus Jēzus.
21 Viņā visa celtne, kopā salaista, aug par svētu templi Tam Kungam.
22 Un Viņā arī jūs līdzi tiekat uzcelti par Dieva mājokli Garā.

Par netiklību


Atklāsmes 18:1 Pēc tam es redzēju citu eņģeli nokāpjam no debesīm, tam bija liela vara, un zeme kļuva gaiša no viņa spožuma.
2 Viņš sauca spēcīgā balsī: "Kritusi, kritusi lielā Bābele! Tā kļuvusi par ļauno garu mājokli, par visu nešķīsto garu mitekli un par visu nešķīsto un ienīsto putnu mitekli.
3 Jo visas tautas ir dzērušas no viņas netiklības dusmu vīna, un pasaules ķēniņi ir piekopuši netiklību ar viņu, un pasaules tirgoņi ir kļuvuši bagāti no viņas lielā greznuma."
4 Es dzirdēju vēl citu balsi no debesīm saucam: "Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības.
5 Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus.
6 Atmaksājiet tai, kā arī viņa atmaksājusi, un atdarait tai divkārt pēc viņas darbiem! Kausu, ko viņa pildījusi, pildait tai divkārt!
7 Kā viņa centās pēc goda un greznuma, tā atmaksājiet tai ar mokām un bēdām. Jo viņa saka savā sirdī: es sēdu ķēniņienes tronī, neesmu atraitne un sēru nekad neredzēšu.
8 Tādēļ viņas mokas nāks vienā dienā: nāve, sēras un bads, viņu sadedzinās ugunī; jo spēcīgs ir Kungs Dievs, kas viņu tiesājis.
9 Raudās un vaimanās par viņu pasaules valdnieki, kas ar viņu dzīvojuši netiklībā un kārumos, kad tie redzēs viņas liesmu dūmus;
10 attālus stāvēdami aiz bailēm no viņas mokām, tie sauks: vai! vai! lielā pilsēta, varenā pilsēta Bābele, vienā stundā sodība ir nākusi pār tevi!

Atklāsmes 19:1 Pēc tam es dzirdēju stipru balsi debesīs, it kā liels ļaužu pulks sauktu: "Alelujā! Pestīšana, gods un vara pieder mūsu Dievam:
2 jo Viņa tiesas ir patiesas un taisnas. Viņš ir tiesājis lielo netikli, kas samaitāja visu zemi ar savu netiklību, viņš atprasījis no viņas rokas Savu kalpu asinis."
------------------------------------------------------------------------
Palabo mani, ja esmu kaut ko teicis, kas pretrunā ar Dieva Vārdu - es to nopietni un bez ironijas, jo tā mums Draudzē pienākas, cits citam palīdzēt nonākt pie patiesības atziņas.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.18 17:40:45
nu tad tagad vēl arī tā sirsnīgāk padomā par Dieva taisnības tēmu šī citāta no vēstules Romiešiem gaismā
Ingars
# Iesūtīts: 2012.09.18 18:02:46
Aivars

Labi
rainars
# Iesūtīts: 2012.09.18 19:32:17
Varu kādam interesentam ieteikt kārtīgu sektantu grāmatas. Tās visas apvienotas zem viena nosaukuma"Jaunā derība".
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.18 19:41:20
rainars
Turpmāk, pirms durvju aizciršanas, atceries galvu neatstāt starp stenderi un durvju kanti!
ἰχθύς
# Labojis ἰχθύς: 2012.09.18 22:26:18
Tu, Aivar, varētu būt tik laipns un izteikties saprotamāk (plašāk un izsmeļošāk) par sarežģītiem taisnības un piedošanas jautājumiem. Jo arī mūs, neticīgos, mulsina Ingara citētās rakstuvietas, sevišķi no vēstules ebrejiem, specifiski "bez asins izliešanas nav piedošanas" un tālāka interpretācija, ka "asinis tika prasītas un asinis arī tika dabūtas". Protams, vārdus no rakstiem neizņemsi, tieši tāpēc būtu tik interesanti uzzināt, kā tos saprot teoloģiski izglītoti kristieši.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.18 23:02:41
ἰχθύς
klauvē, un tev taps atvērts, maitasgabal!
kad būsi beidzot gatavs nelaist muļķi bet meklēt, atbildes atnāks
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 32996