atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Misijas konference
vilks
Iesūtīts: 2012.04.14 18:23:03
Tiem, kas bija konferencē šodien un tiem, kas nebija - kādas atsauksmes, iespaidi, idejas?

Tiem, kas nebija - par ko bija runa, var izlasīt saitē.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.04.21 11:45:05
nu-nu [213.226.131.133]
kopš kura laika baptists harizmātiem par apoloģētu?
Šad tad nācies vērot - viņi jūs veikli iepin iekšā savās aktivitātēs,
lai iegūtu vismaz kādu respektablumu.
Noteikti zini tās daudzās konferences - brauca te ulfi ekmani, karli gustavi e.c...naudiņu spaiņiem staipīja.`"Gharīgi" dzīvoja no konferences uz konferenci.
Tagad - kā harizmāts vēlas ar tevi runāt, tā noteikti piesauc kādu kaktos "svaidīto" auslanderu vai retu "inlanderu", kurš kaut kur kaut ko no skatuves ir "devis vaļā".
Es te nesen lasīju žurnālā par kādu megadraudžu kustības sludinātāju, kurš citēju aptuveni"protestantiem esot tik pat kā pāvests". Mani iepriecināja un sajūsmināja, ka viņa vārdu dzirdu pirmo reizi - bet - jau pāvests ar savu vatikānu.

Es vnk par to, ka konferenču forma kristiešu uzrunāšanai nav slikta, galvenais ir labs saturs.
Chris79 [42.116.162.106]
# Iesūtīts: 2023.07.17 12:18:29
Tas, ko viņi dara, ir ļoti interesanti, Lego 2k drive tas man dzīvē iemācījis daudz ko jaunu
niceee [14.177.254.107]
# Iesūtīts: 2023.08.07 16:16:47
cool google Es vnk par to, ka konferenču forma kristiešu uzrunāšanai nav slikta, galvenais ir labs saturs.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 34354