atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ekumēnisms
Pagris
Iesūtīts: 2012.01.18 22:22:13
Kā jūs vērtējat "Lūgšanu nedēļai par kristiešu vienotību" ievietoto informāciju izdevumā "Mieram tuvu". "Katru gadu šai nedēļai tiek izvēlēta īpaša tēma, šogad to piedāvā Polijas kristieši no Polijas Romas katoļu Baznīcas, pareizticīgās Baznīcas, kā arī veckatoļu un protestantu ekleziālajām kopienām."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 37 . 38 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2012.11.15 19:22:29
Jošs Mulders

kjeceriigas domas ienaak praataa - Dievu miilu, bet vinja fanu klubu necieshu. - kāds ir tavs priekšlikums? Tu taču arī piederi pie fanu kluba?
dafne
# Labojis dafne: 2012.11.15 21:46:42
+jean Jautājums: vai Dievs vēlas, lai cilvēks domātu par kristīgo mācību, censtos saprast, kas pareizi, kas ne, dzīvo un domā par kristīgo mācību ne tikai svētdienās, bet arī citās dienās? Vai arī Dievs drīzāk vēlas, lai cilvēks atnāk svētdien uz baznīcu, noklausās sprediķi, saņem Vakarēdienu un pa nedēļu mierīgi dzīvo savu dzīvi, necenšoties izprast dziļāk (vai vispār izprast), kas tad tur svētdienās baznīcā notiek?
lai domatu..iedziļinatos...ir vajadzīgs laiks..un tas bieži vien cilvēkiem pietrūkst
Un kā tu doma..ko Dievs vēlas?
Pater
# Labojis Pater : 2012.11.16 10:48:04
+jean Vai arī Dievs drīzāk vēlas, lai cilvēks atnāk svētdien uz baznīcu, noklausās sprediķi, saņem Vakarēdienu un pa nedēļu mierīgi dzīvo savu dzīvi, necenšoties izprast dziļāk (vai vispār izprast), kas tad tur svētdienās baznīcā notiek? Ideāla kristieša modelis tiem, kuriem Dievs ir dāvinājis šādu ticības vienkāršību,
jo - mazāk zini, labāk guli. Ticībai ar katehismu pilnīgi pietiek.


jo katrs septiņgadīgs bērns, paldies Dievam, zina, kas ir Baznīca: proti, svēti ticīgie - avis, kuras dzird Gana balsi... Pareizi, un tad atnāk onkuļi ar pretenzijām un saka - neko tu nedzirdi un neesi ne svēts ticīgais ne avs, ja netici kā - tev tūlīt paskaidrošu...
+jean
# Iesūtīts: 2012.11.16 11:05:40
dafne,

Es jums lieku pie sirds, brāļi, Dieva žēlsirdības vārdā nodot sevi pašus par dzīvu, svētu Dievam patīkamu upuri, tā lai ir jūsu garīgā kalpošana. Un netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet pārvērtieties, atjaunodamies savā garā, lai pareizi saprastu, kas ir Dieva griba: to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs. (Rom. 12)

Laika katram ir tik, cik Dievs viņam to dod. Tad nu esiet nomodā! Jo jūs nezināt, kad nama kungs nāk, vai vakarā, vai nakts vidū, vai gaiļos, vai no rīta agri, ka tas, piepeši nākdams, jūs neatrod guļam. (Mk. 13)

Tad nu, kamēr mums ir laiks, darīsim labu visiem, bet sevišķi ticības biedriem. (Gal. 6)
Pater
# Labojis Pater : 2012.11.16 11:09:04
+jean darīsim labu visiem, bet sevišķi ticības biedriem.
Kas tad ir tavi ticības biedri, samuraj?
+jean
# Iesūtīts: 2012.11.16 11:15:11
bīskapa Patera viedoklis skaidrs: jo mazāk zini, jo labāk guli .

Ko domā pārējie?
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.11.16 11:22:10
Nepiekritīšu Pāterim, ka kristieša moto būtu jābūt: jo mazāk zināsi, jo labāk gulēsi. Taču piekrītu kritikā par mūžīgo neapmierinātību ar draudžu kristiešiem, kur kā likums visvairāk galva pēc pilnas programmas tiek mazgāta tiem, kas lūk tikai svētdienā uz dievnamu atnākuši, it kā viņi būtu vainīgi, ka baznīcā redzami, un vajadzētu panākt, lai arī svētdienā viņi nav lūdzēju vidū.
Tā teikt, priekš ārpusbaznīciskās auditorijas rokas par īsām, tad nu jāstrostē draudžu locekļi un mācītāji, it kā tie būtu vainīgi visā pasaules bezdievībā
Un tad sākas pārmetumi par `smilšu kastēm` līdz pat `bābeles bordeļiem` , fantazējot par `ekumēnismu`, kas tiks uzcelts uz vainas apziņas un pārmetumiem, it kā neko nebūtu mācījušies no tā, piemēram ar ko beidzas jaunas sabiedrības celšana uz šķiru cīņas pamata
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.16 11:27:28
Man vienkārši interesee,tapec "rokos" un lasu...un ja vel ir kādi domu biedri,tad pavisam jauki.
Pater
# Labojis Pater : 2012.11.16 12:46:16
+jean,
atbildi - vai dafne, Jošs Mulders un Aivars IR Tavi ticības biedri (Gal.6)?
IR vai NAV?
Aivars , nav jau gluži moto, bet pārdomas pēc vienas otras lietas zināšanas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.11.16 14:15:18
Uldis, taisniiba taisniiba... Taapee saku "kjeceriiga doma"
+jean
# Labojis +jean: 2012.11.17 13:30:03
Bīskaps Pāters te laiž kā farizeji iepriekšējās svētdienas perekopē, kas jautāja kārdinādami Jēzu: "vai ir atļauts ķeizaram dot nodevas vai ne?”

Atbilde: Ļoti iespējams, ka ir ticības biedri, vai arī nav. Ar cilvēkiem, kuru interneta nikus esi pieminējis, esmu pārmijis kādus vārdus nu jau 10 dienas; tete-a-tete viņus saticis neesmu;

neesmu Dievs, kas redz cilvēkus sirdis un zin, kurš dzird Gana balsi, kurš ne.

Visi Kristum ticīgie ir viens ganāms pulks.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.11.17 14:17:41
Pater

un tad atnāk onkuļi ar pretenzijām un saka - neko tu nedzirdi un neesi ne svēts ticīgais ne avs, ja netici kā - tev tūlīt paskaidrošu...

Lūk, spilgts reliģiskā *******isma piemērs!
Pater
# Iesūtīts: 2012.11.17 16:26:10
+jean, kas man tevi ko perikopē kārdināt,
neesi ne Jēzus, ne smuka dāma.
Apustulis mudinādams darīt labu sevišķi ticības biedriem ,
labi ZIN, kas tie ir.
Tātad tu NEZINI, vai šie kristieši ir tavi ticības biedri?
+jean
# Iesūtīts: 2012.11.17 17:48:53
es tiešām nezinu. Es tiešām nezinu, kāpēc jūs tā nosunījāt, piemēram, Ingaru, kurš citēja Rakstus. Ja Aivars saka, ka viņš zina, kāpēc sunīja, tad labi, -- to pieņemu. Viņš zina, ko dara. Pats par to arī atbildēs.

Lai tev būtu kas atpazīstams, tad kā piemēru minēšu šādu lietu. Gan Aivara, gan Ēvalda teiktajam man ir daudz kas iebilstams, jo viņu teiktais man ik pa brīdim ir kas svešs. Bet, par piemēru, kad lasu A. Bites rakstus, kas tiek publicēti ebaznīcā, tie man itin nemaz neliekas sveši. Tavi pēdējo gadu teksti epolemikā ebaznīcā man ir sveši.

Tāpēc, ja internetā spriežam par ticības bŗāliem un māsām, tad, tas pēc kā varam spriest ir -- viņu liecība, viņu ticības apliecība. Ja tu, lasot saproti, ka saskan, ka tas nav kas svešs,-- tad tu jau vari teikt - šajā jautājumā mūsu ticības pārliecība SASKAN!!

Ja ticības pārliecība saskan, tad esam ticības biedri, pat, ja mūsu šķirtu -- kalni, jūras, okeāni vai pat laiks un, jā, pat baznīcpiederība...

Tomēr, ja par šo pantu no vēstules galatiešiem, tad tas aicina darīt LABU VISIEM!!! sevišķi ticības biedriem , tik pat labi vajadzētu saprast arī kā ne tikai ticības biedriem .

Tad nu, kamēr mums ir laiks, darīsim labu visiem (Gal. 6)
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.18 00:31:45
+jeanvai šī būtu slēptā e-baznīcas reklāma?
+jean
# Iesūtīts: 2012.11.19 14:43:07
dafne, man nav tieša sakara ar ebaznīcas puišiem, kaut arī viņus pazīstu - vienu labāk, citu sliktāk. Latvijā to drīzāk sauktu par pozitīvisma kampaņu
Ir labi, ka internetā šie materiāli ir pieejami bezmaksas. Pats vari izlasīt, un iedot atsauci, lai otrs var izlasīt. Pretstats tam būtu pateikt, atrodi to un to grāmatu, nopērc viņu, un tad izlasi. Citreiz savādāk nevar, tāpēc labi, ka viss nav par maksu
Ingars
# Iesūtīts: 2012.11.19 16:44:19
Jošs Mulders

Ne tad, ja tu ieej Ciānā ar mērķi satikt Dieva Dēlu.

Pater

Nu, es, kā reiz, to atstāju Dieva ziņā, lai Viņš mums katram personīgi atklāj to robežlīniju starp Ciānu un netiklo Bābeli.

dafne

Kas ir par traku? Nosaukt lietas īstajos vārdos? Atklāti pateikt, ka "karalis taču ir pliks"?

Aivars

Dieva eņģeļi līksmojas par katras dvēseles atgriešanos pie KRISTUS, nevis par jaunatgriezto integrēšanu institucionālajā baznīcā. Nejauc - tās ir divas dažādas lietas. Protams, ka DIevs darbojas arī Bābelē, jo citādi jau neskanētu aicinājums no tās iziet, ja jau tur nebūtu neviena, caur kuru Dievs varētu darboties. Dievs labprāt darbojas visur, kur vien Viņš atrod atsaucīgas un atvērtas sirdis, kaut tas būtu pats daudzu jauno denomināciju nozākātais pāvests, ja vien viņš ir Dievam paklausīgs. Te nav nozīmes tam, kādā kastītē katrs ir iespiests, bet gan tas, kāda ir katra sirds Dieva priekšā.
Pater
# Labojis Pater : 2012.11.19 19:17:01
+jean, tātad Tev, subjektīvais
Ja ticības pārliecība saskan, tad esam ticības biedri,
, nozīmē, ka, piemēram, Ēvalds un Aivars nav tavi ticības biedri,
jo viņiem atsevišķos ar ticību saistītos jautājumos ir savas domas,
bet Tavi ticības biedri ir tikai tie,
kuri VISOS ar ticību saistītos jautājumos domā tāpat kā Tu? Vai tomēr ne VISOS?
(Bet, ko nu, arī Aleksandrs visos ticības jautājumos nedomā kā Tu... )
Vai tā Tu domā? Kas, galu galā ir Tavi kritēriji?
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.19 19:53:10
Ingarskados īstajos vardos...Kristus baznīcu..par Bābeli?...kas būs talāk?apkarosi visus "izvirtusos"?
dafne
# Iesūtīts: 2012.11.19 19:54:49
+jean
ta labi..jokoju tik
pati bieži vien tur ielienu...so un to palasīt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 37 . 38 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 2494