atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ekumēnisms
Pagris
Iesūtīts: 2012.01.18 22:22:13
Kā jūs vērtējat "Lūgšanu nedēļai par kristiešu vienotību" ievietoto informāciju izdevumā "Mieram tuvu". "Katru gadu šai nedēļai tiek izvēlēta īpaša tēma, šogad to piedāvā Polijas kristieši no Polijas Romas katoļu Baznīcas, pareizticīgās Baznīcas, kā arī veckatoļu un protestantu ekleziālajām kopienām."
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . >>
AutorsZiņas teksts
skolniekss [91.105.78.173]
# Iesūtīts: 2014.08.10 11:21:06
dafne/ Mums ir forsi,jaa,jo viss ir prieksa pateikts,Rakstos rakstiits,nekas nav jaizdoma./

Man šķiet - tā nu gluži nav. Jo ir arī ar pušķīti piesietas smadzenes. svarīgi ir neparaut to aukliņu - ja tā notiek, tad no domājoša un perspektīva cilvēka paliek vien akls izpildītājs, un tas jau ir bīstami visās sfērās- no ticības līdz pilnīgam ateistam.
dafne
# Iesūtīts: 2014.08.12 00:03:39
skolniekss [91.105.78.173]
kas attiecas uz pestisanu....tomer ir vertigak Bibeli palasit nevis pasam kaut ko izdomat..par parejo var domat atsperies
Gunars
# Iesūtīts: 2014.08.12 13:17:06
Ekumēnisms nekam nederot.Nez kāpēc tā,ja visas konfesijas sevi pieskaita kristiešiem?Iznāk kristieši,bet karojoši savā starpā?Nav man tur skaidrības...Un kāpēc es nevaru jebkurā kristiešu baznīcā saņemt svēto sakramentu,komūniju,vakarēdienu vai kā to sauc,es arī nevaru saprast.Kā viņi vispār var zināt,varbūt man to dotajā brīdī liek darīt Sv.Gars,un viņi nelaižot grēko pret to?!Tā lūk...

Komūnija nozīmē "vienotība" un arguments ir pavisam vienkāršs - nevar būt vienotībā ar to, kam netici. Gribi komūniju piem. pie katoļiem - laipni lūgta, bet tad jātic visam, ko viņi māca t.i. jākļūst par katoli. Samērā loģiski, IMHO, ja iedziļinās vārdu nozīmē.
Ingars
# Iesūtīts: 2014.08.12 19:36:09
Gunars

Problēma sākas ar to, ka tā vienotība ir balstīta interpretācijā PAR DIevu, nevis pašā Dievā. Kad cilvēks uzņemas Dieva lomu pats ar savu miesīgo prātu intelektuāli analizēt un interpretēt Dieva Vārdu, tad arī sākas visa tā sektošanās. Taču Dievs mums nav devis mācības, metodes un likumus, kā atskaites vadlīniju pēc kā vadīties, bet gan Savu Dēlu. Ja Kristus mācības nodala no paša Kristus, tad rezultāts ir n-tās interpretācijas, no kurām neviena pilnībā neatspoguļo oriģinālo nozīmi.
Lūdzu Vārdu
# Iesūtīts: 2014.08.12 19:57:08
Ingars
Tātad - vienīgie kristieši ir tie, kas tic (tieši un precīzi) tam, kam tici tu!
Paldies!
Ingars
# Iesūtīts: 2014.08.12 20:12:12
Lūdzu Vārdu

Nē, nē, tikai tie, kas tic tieši un precīzi tam, kam tici tu...vai varbūt Gunars, vai Aivars, vai Dafne vai vēl kāds

Bet, ja nopietni, nav runa par doktrīnām, metodēm un likumiem - mēs tāpat to visu nespējam visā pilnībā pareizi uztvert, kur nu vēl saprast. Tāpēc, diez vai Dievs visu tā vienkārši atstāja cilvēka miesas prāta ziņā interpretāciju un pielietošanu, nē, Viņš mums devis ko labāku - Savu Paša Dēlu mūsos un caur mums.
Aivars
# Labojis Aivars: 2014.08.12 21:41:28
Ingars
Tas ir visnotaļ zīmīgi, ka tu ņirgājies akurāt par tiem kristiešiem, kas pieder luteriskajai tradīcijai, kas Dievu cenšas iepazīt caur Bībeles liecību par Vienpiedzimušo Dievu un lūgšanām, nevis skatās uz savu nabu pārliecībā, ka Dieva bērna etalons esmu es pats.
Ja godīgi, tad tavi pēdējie divi komentāri ar savu neloģisko, pretrunu pilno domu gājienu vedina uz domām, ka tevi piemeklējusi šizofrēnija.
Taču atļaušos piezīmē saistībā ar tavu pēdējo ierakstu: "Tāpēc, diez vai Dievs visu tā vienkārši atstāja cilvēka miesas prāta ziņā interpretāciju un pielietošanu, nē, Viņš mums devis ko labāku - Savu Paša Dēlu mūsos un caur mums." ka nez vai mīļais Dievs ir sevi pieteicis kā lenteni tavās iekšās. Varbūt tomēr tev nevajadzētu tik ļoti koncentrēties uz sevi, bet raudzīties uz Vienpiedzimušo, kas stipri vien pārsniedz tevi `sevī`?
Lūdzu Vārdu
# Labojis Lūdzu Vārdu: 2014.08.13 06:05:11
Ingars
Nav novērots, ka Gunars, Aivars un Dafne censtos atraut kādu no iedibinātām attiecībām ar Kristu. To šai forumā dari tu – ļoti agresīvi un ilgstoši. Līdz ar ko tava frāze: „Bet, ja nopietni”, - ir meli, jo tu nejokoji. Tu apvainoji cilvēkus.
Tava atsaukšanās uz kaut kādu „miesas prātu” ir pret-bibliska.

Labs padoms būtu tevi pasargājis, un saprāts tevi paglābis, bet šo Dieva dāvanu zaimodams, tu esi nokļuvis uz ļaunu ļaužu ceļa un atrodies neprātīgu pļāpātāju vidū Sal.p. 2:11,12

Šķīstajiem visas lietas ir šķīstas, bet tādiem kā tu - melu aptraipītiem un Bībelei neticīgiem, nekas nav šķīsts, aptraipīts ir viņu prāts un sirdsapziņa. Tit. 1:15
Ingars
# Labojis Ingars: 2014.08.13 22:54:00
Aivars

Šķiet, ka radies kāds pārpratums, piedod, man vajadzēja sīkāk paskaidrot attiecībā uz "Kristu mūsos". Tātad - ar to es negribēju sacīt "manī ir Kristus, tātad es viens pats par sevi esmu pilnīgi pašpietiekams" - radikāli pretēji tam. Mēs katrs par sevi esam dažādi Kristus Miesas locekļi, bet tikai kopā esam Kristus Miesa. Katrs atsevišķi mēs nesam tikai kādu mazu daļiņu no Kristus PILNĪBAS, tāpēc PILNĪBĀ izpaust Kristu spējam tikai visi kopā.

Lūdzu Vārdu

Piedod, ja padomāji, ka es ņirgājos - tas patiešām nebija domāts kā apvainojums nevienam no šiem cilvēkiem.

Kas attiecas uz atsaukšanos uz "miesas prātu", nesaprotu, kas, tavuprāt tur bija pret-biblisks, taču patiešām nav bibliski balstīt sadraudzību un vienotību miesas prāta izpratnē un interpretācijā, jo tikai Kristus Persona var būt mūsu sadraudzības un vienotības Pamats. Uz Kristus un apustuļu pamata (nevis uz doktrīnu un tradīciju pamata) tiek celta Draudze. Ja cenšanās cilvēkus novērst no cilvēku izdomātām tradīcijām un interpretācijām, bet pievērst Pašam Kristum, kā Personai, tavurpāt, ir novēršana no iedibinātām attiecībām ar Kristu - man tad nav vispār skaidrs, par ko tu, cilvēk mīļais, runā??? Parādi man godīgi kaut vienu citātu, kur es šajā forumā kādu cenšos novērst (agresīvi vai kaut pat neagresīvi) no Kristus. Piekrītu, ka ir daudz gadījumi, kad es kaut kā cenšos novērst no reliģiskas organizācijas elka un cilvēku izdomātām tradīcijām, bet noteikti ne no Kristus Personas. Piedod, bet ja tu par attiecībām ar Kristu uzskati iešanu uz baznīcu, piedalīšanos rituālos, lūgšanu skaitīšanu, tad jāsaka, ka katrs pagāns uz to ir spējīgs - šāda dalība ārējās reliģiozās aktivitātēs garīgi neko neizmaina un tici vai nē - tas ļooooti uzskatāmi parādās augļos. Esmu bijis pietiekami ilgi tajā vidē un redzējis un dzirdējis pietiekami, un nevajag te tagad censties pienest visādus attaisnojumus, jo es zinu, ko redzēju un dzirdēju, un šie "luteriskās tradīcijas" augļi, kā jebkuras citas sektas augļi ir nepārprotami un tik uzkrītoši, ka pat neticīgie tos redz un ierēc par to liekulību, un tu neko nevari viņiem iebilst, jo, ja salīdzina ar Bībeli, tad viņiem lielā mērā ir taisnība. Tāpēc nestāsti man par nešķīstu sirdsapziņu un par nesaprātīgiem pļāpātājiem, jo star nedaudzajiem Dieva bērniem tajā vidē, tur ir pilns ar velna bērniem, nešķīstiem, nesvētiem, neprātīgiem paļātājiem. Kā ir teikts rakstos - nedaudz rauga saraudzē visu mīklu - šajā kontekstā patiešām slava Dievam, ka VIņš uztur pie garīgās dzīvības tos nedaudzos tādā vidē.
dafne
# Labojis dafne: 2014.08.13 23:25:34
Ingars
Piedod,bet Tavs pedejais komentars ir tipisks ateista komentars.Neko labu neredzu,znacit Dievs tur nav...kaut pats ir apsolijis tur buut.Galvenais jau frukti,Dieva apsolijumam jau laikam nav nozimes,ne?
no vienas puses var saprast par ko cepies,bet no otras..katra baznica bus kadi liekuli,jo tur salasaas grecinieki..
Ingars
# Iesūtīts: 2014.08.13 23:38:41
dafne

Dievs apsolīja būt kopā ar mācekļiem, Draudzē, nevis reliģiskā organizācijā, kas tiek maldīgi uzskatīta par draudzi, noteiktā vietā, noteiktā laikā, noteiktā liturģiskā formā. Nevis šeit vai tur, bet jūsu vidū, nevis šinī kalnā vai Jeruzālemē, bet Garā un Patiesībā. Bet ko tad, ja DIevs pildot Savu apsolījumu ir klātu, bet Viņam jau tur nav vietas, jo viss ir saplānots - liturģija, sprediķis, rituāli, kārtības rullis un klerikālā hierarhija utt. Dievam tur nav vietas, jo cilvēks pats ir ieņēmis VIņa vietu tronī un VIņa kārtības vietā ieviesis pats savējo. Ak, kāda prātam neaptverama augstprātība un bezkaunība - pieprasīt no Dieva, lai VIņš darbojas pēc cilvēku sastādīta grafika un cilvēka pakļautībā, apelējot pie Dieva apsolījuma (itkā VIņš būtu apsolījis izdabāt cilvēku iegribām).

Un augļi - pēc tiem mēs varam saprast, kur ir un kur nav darbojies Dievs.
dafne
# Iesūtīts: 2014.08.14 00:17:15
Ingars
nu cik gadus Tu vari malt vienu un to pasu..bla,bla,bla
Ingars
# Iesūtīts: 2014.08.14 07:30:25
dafne

Redzi, reliģiozā vidē daudziem nepatīk, ja aizskar kādas nestandarta jūtīgas tēmas - jo īpaši klerkiem. Daudzi ir apmierināti ar politkorektu bla bla bla, bet kad tiek pacelta kāda no "tām tēmām", tad parasti tiek pienesta standarta atbilde no grāmatas vai arī to runātāju uzreiz apklusina. "Tās tēmas" ir viss, kas skar sirdi, kas izaicina mūsu komfortu, mūsu līdzšinējo ceļa gājumu visai nopietnā veidā. Mēs visi zinām un saprotam, ka karalis ir pliks, ka nu nav paklausības Jēzum, ka nedarām visu tā, kā Jēzus un apustuļi mācīja, taču novirze jau gadsimtiem ir tā iesakņojusies, ka mēs vairs nezinām kā bija sākumā, un tad vieglāk ir turpināt jau iemīto erora taku, jo tā mēs vienmēr esam darījuši un ļoti neērti ir kaut ko mainīt, pat ja tā ir Bībelē atklāta Dieva griba. Galu galā daudz kas likts uz spēles - īpaši klerkiem, kuri var zaudēt savus amatus, algas, var atklāties viņu liekulība utt. utt.
Lūdzu Vārdu
# Labojis Lūdzu Vārdu: 2014.08.14 08:47:30
Ingars
Par „nešķīstu sirdsapziņu un nesaprātīgiem pļāpātājiem” tev nestāstu es – to tev saka Dieva Vārds, kas ir dzīvs un spēcīgs un asāks par katru abās pusēs griezīgu zobenu, tas ir tavu domu un prāta tiesnesis (Ebr 4:12).
Dieva Vārds NEKAD nepiemin kādu «zemes prātu», tava atsaukšanās uz to ir pret-bibliska.
Tie ir sātaniski meli ar kuriem tu pulgo Kristus brāļus un māsas, cerēdams tos samulsināt un atraut no Dzīvā KRISTUS Miesas!
vilks
# Iesūtīts: 2014.08.14 18:49:23
Ingars
Man nav īsti skaidrs, kāpēc tu apgalvo, ka cilvēki praktizē elkdievību ar to, ka, sekodami Kristus solījumam, nāk kopā baznīcā Viņa vārdā un lūdz Dievu Viņa vārdā. Par to arī visās draudzēs tiek runāts, ka nedrīkst tradīcijas darīt par Dievu, brīnums, kur tu esi audzis, ka to neesi pamanījis. Cita lieta, ka tiek noraidīti tie, kas savā lepnībā savas personīgās preferences lepni cenšas pasludināt par Dievam vairāk tīkamām kā to, ko esam mācījušies no tiem, no kuriem esam Kristus ticību mācījušies. Tu varbūt pats nemani, bet visās `Gara vadītajās` draudzēs, kas ir vecākas par pāris gadiem, ir ne mazāk tradīciju un priekšrakstu kā tradicionālajās konfesijās, pie tam šo tradīciju pārkāpēji drīzāk tiek pasludināti par velna pieviltiem. Ļoti iesaku palasīt Peretti darbu `Visitation` (autors ir Vasarsvētku draudzes mācītājs, ja nekļūdos) - ļoti vērtīga grāmata. Un tur var redzēt, ka `netradicionālās draudzes` ir pilnas ar nerakstītām tradīcijām, un vai tiem, kas tās pārkāpj.
Ingars
# Labojis Ingars: 2014.08.14 20:33:38
Lūdzu Vārdu

Sātans arī Jēzum citēja rakstu vietas, taču tas, ka tiek citēta rakstu vieta, automātiski nenozīmē, ka tas ir šajā brīdī un šajā konektsā konkrēts dzīvs Vārds no Dieva. Tas tikpat labi var nozīmēt arī to, ka kāds cenšas ar no konteksta izrautiem citātiem pamatot savu interpretāciju, šāda copy/paste pieeja, itkā Bībeles teksts pats par sevi jebkādā kombinācijā autmoātiski ir Dieva Vārds, ir pret-bībeliska jau pašos pamatos.

Par miesas prātu runājot, es īsti nesaprotu tavu mazliet bērnišķīgo strīdēšanos par to, ko Dievs ir skaidri atklājis. Piemēram, "Jehovas liecinieki" vienā laidā apgalvo, ka Bībelē nav minēts vārds "trīsvienība" - tie ir muļķīgi un infantīli centieni attaisnot savu cietsirdību, kad cilvēks neuztver kluso un maigo Dieva Sirdi, bet cenšas ar savu miesas prātu izprast garīgas lietas. Rezultātā tāds cilvēks spēlē vārdu spēles, preparē Dieva Vārdu un cenšas ar to veikt mēģenē kādus empīriskus eksperimentus, bet nemeklē BŪTĪBU un SIRDI, ko Dievs ir vēlējies pateikt.

Bet zini, kas atrauj brāļus un māsas no Dzīvā Kristus Miesas - Kristus Personas aizvietošanu ar miesas prāta interpretāciju un miesas prāta radītu koncepciju PAR Kristu. Daudzi pat nemaz neizšķir Kristus Miesu - nav nodevušies viens otram ikdienas un domā, ka dievkalpojumu apmeklēšana un piedalīšanās liturģijā ir Kristus Miesas būtības kodols, taču tā nav. Kristus Miesas kodols ir MĪLESTĪBA. Nevis kaut kāda abstrakta emocionāli sentimentāla ēteriska substance, nevis epizodiski labdarības akti, bet ikdienas ciešas attiecības, kad ikviens aizliedz sevi un izšķērdīgi nododas kalpošanā brāļiem un māsām Kristū.

vilks

Tur jau tā problēma, ka tradīcija pati par sevi automātiski kļūst par dievu, jo patiesajam Dievam tiek nekaunīgi pieprasīts, lai Viņš vienmēr strikti vadās pēc jau iepriekš sastādītas liturģijas. Ļoti iesaku palasīt Pāvila vēstules, kur ir runa par šīm tradīciju lietām - ļoti vērtīgas vēstules un tev viss kļūs skaidrs.

Tieši tas pats attiecas uz tā saucamajām "vasarsvētku draudzēm". Tie paši principi citādākā noformējumā. Būtībā runa nav par "tradicionālajām konfesijām" pret "jaunajām konfesijām", bet gan par Īzāku un Išmaēlu. Išmaēls ir dabiskais, loģiskais risinājums - liturģija, tradīcijas, klerikālā hierarhija (viss šķiet labi, perfekti un gludi, taču pēc cilvēka, ne pēc Dieva prāta). Tā ir kā sveša uguns uz altāra, kā Derības Šķirsts uz filistiešu ratiem, kā elka tēls Templī, pašizdomāta dievkalpošana, degšana par Dievu, bet bez izpratnes. Pretēji Išmaēlam ir ar Īzāku - tas nav iespējams, tas nav loģiski, tas nav tā, kā pieņemts. Un kāpēc Jēkabs, jaunākais, nevis Ēzavs vecākais, kā ir pieņemts? Un vai tev, Jēzu, jo tu un tavi mācekļi pārkāpjat vecajo likumus. Jēzu reliģiskie līderi pasludināja par velna apsēstu, bet jo tālāk jo trakāk un, galu galā, atklājas visā pilnībā, ka ne Patiesība viņiem rūp, bet gan "sava kalpošana", vara, kontrole un autoritāte, ko, starp citu, Jēzus saviem mācekļiem aizliedza savā starpā, bet, ko nepaklausot Jēzum, šodien dara visā institucionālajā kristietībā, vienalga, vai tās būtu ortodoksālās konfesijas vai jaunās "Gara vadītās" denominācijas (itkā Gara vadība nebūtu visur, kur ir patiesi Dieva bērni, turklāt paši tāpat ievieš savas tradīcijas, kas apslāpē Garu ne mazāk kā tradicionālajās konfesijās). Un visa šī reliģiozā bravūra beidzās ar slepkavību. Un lai tevi nemāna institucionālās kristietības piemīlīgā āriene - tur iekšā ir un dusmās kaist potenciāls slepkava. Paskaties Bībelē - pat pasaulīgajai varai sākumā maz uztrauca Jēzus aktivitātes un tiem, kurus uzskatīja par garīgiem vadītājiem, Dieva vīriem, vēl vajadzēja pacensties neticīgo pagānu Ponciju Pilātu pierunāt uz netaisnīgu nāves soda izpildes atļaušanu.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.08.14 22:49:34
Ingars
Es neesmu psihiatrs un nezinu vai mūslaiku psihiatrijā ir klasifikācija `paranoidālā šizofrēnija`, bet ieskaties pats savos tekstos:
PILNĪBĀ izpaust Kristu spējam tikai visi kopā.

šie "luteriskās tradīcijas" augļi, kā jebkuras citas sektas augļi ir nepārprotami un tik uzkrītoši, ka pat neticīgie tos redz un ierēc par to liekulību, un tu neko nevari viņiem iebilst, jo, ja salīdzina ar Bībeli, tad viņiem lielā mērā ir taisnība. Tāpēc nestāsti man par nešķīstu sirdsapziņu un par nesaprātīgiem pļāpātājiem, jo star nedaudzajiem Dieva bērniem tajā vidē, tur ir pilns ar velna bērniem, nešķīstiem, nesvētiem, neprātīgiem paļātājiem. Kā ir teikts rakstos - nedaudz rauga saraudzē visu mīklu

institucionālās kristietības piemīlīgā āriene - tur iekšā ir un dusmās kaist potenciāls slepkava

Nezinu, vai tev uz smadzeni spiež seksa trūkums vai ticības trūkums, vai arī banāli alkohola sadalīšanās blakusprodukti, bet es tev pat šķēres rokās nedotu un no bērnu rotaļlaukuma turētu vismaz trankvilizatoru šāviena attālumā. Ieteiktu tomēr nemēģināt atvasināt `patiesi ticīgā` tēlu no stulbām šausmenēm, bet sadūšoties izlīst no savas alas un apmeklēt vispirms pirti, tad Baznīcu
vilks
# Labojis vilks: 2014.08.14 23:20:34
Ingars
Tu neesi mazliet apmaldījies bauslībā, ja tev visur rēgojas tikai grēks, elkdievība un slepkavības? No vienas puses, taisnība jau tev ir `nav neviena taisna, it neviena`. Tomēr arī `pateicība Dievam, kurš mūs no žēlastības taisno Kristū Jēzū!` Koncentrējoties uz pirmo, nevajag aizmirst arī otro. Citādi sanāk, ka jebkura draudze, kurā mēs, grēcinieki, sanākam, ir bezdievības perēklis - jo mēs visi grēkojam, kā arī mums, kā jau cilvēkiem, ikvienā lielākā sapulcē nepieciešama sava kārtība (nu lai nav tā, ka viens vai vairāki skaļi dzied vai runā mēlēs tikmēr, kamēr cits vai citi cenšas pravietot vai mācīt. Pāvils tais pašās savās vēstulēs skaidri norāda, ka noteikta kārtība sapulcēs ir nepieciešama - jo Dievs nav nekārtību, bet miera Dievs. Nezinu, kāda ir tava pieredze, bet manā draudzē liturģija kalpo tieši šādam nolūkam. Un Dieva Gars mūs uzrunā. Vai tad tu gribi sacīt, ka arī tajos svētbrīžos, kurus mums reiz pirms daudziem gadiem gandrīz nedēļas garumā sanāca kopā svinēt, mēs liturģiju padarījām par elku un slepkavību?
vilks
# Labojis vilks: 2014.08.14 23:31:19
Es negribu teikt, ka cilvēki nekad neizmanto liturģiju un tradīcijas aplami un grēcīgi - tā nebūtu taisnība. Tomēr sacīt visiem, kas pulcējas draudzēs, kurās ir kāda nebūt liturģija, ka viņi ar savām sapulcēm kalpo elkiem, ir tas pats, kas teikt visiem, kas lūdz Dievu - jūs ar savām lūgšanām tikai piepildiet savas iekāres (skat. Jēkaba vēstuli). Tad jau arī visas lūgšanas ir tikai grēks un elkdievība, jo lūdz taču grēcinieki un viņiem ir dažādas iekāres.

Man tas viss pašlaik šķiet daudz vienkāršāk - vai nu cilvēks mīl Jēzu un ir ar viņu attiecībās, vai arī nav. Kas seko Jēzum un pieder Viņam un Viņu mīl, tas nepazudīs arī nevienā tradīciju pilnā baznīcā, kam šo attiecību nav, tam arī nekas cits nepalīdzēs. Tam jālūdz vispirms, lai Jēzus viņu atrod, nu un tad skatīt pirmo punktu.
dafne
# Iesūtīts: 2014.08.15 00:05:38
Ingars
nu tad es iesaku Tev pašam iziet no savas komforta zonas,citadi nekad neuzzinasi kas patiesibaa esi.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 1657