atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēka sekas
S.R...
Iesūtīts: 2011.08.08 09:35:52
Grēka alga ir nāve.
Kā zināms, mēs grēkojam, vairāk vai mazāk apzināti. Kā tad ir? grēks, tiek piedots, sekas paliek.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:26:30
S.R...
Paraudi gan. Bet viņas dzīve ir viņas dzīve, un tuvinieku dzīves ir viņu dzīves savukārt. Nevajag arī prognozēt un izdomāt, kas būs, kas nebūs. Šobrīd viņiem vajadzīga līdzjūtība, nevis spīdzināšana: "ko nu jūs tālāk darīsit!`
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:28:28
a-masiks [87.110.184.238] Kāpēc mēs raudam, ja kāds mums mīļš cilvēks aizbrauc uz ilgu laiku prom uz ārzemēm? Kur šādā gadījumā vismaz parasti ir iespēja atvadīties, sabučot un pateikt visu nepateikto.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:30:08
a-masiks [87.110.184.238]
gan jau kārtīgi izrunāšos ar Tēti par šiem jautājumiem un viss būs labi.
es nezinu, kāpēc notiek tā, kā notiek. bet ticu, ka visam ir jēga, lai cik bezjēdzīgi tas no malas izskatītos.

nu jau varu izšņaukt degunu. un pasmaidīt. paldies tev.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:32:03
S.R...
"galugalā visi nonāks laimīgi kapā."

Ja tāda ir Tava ticība, tad apstājusies ir Tava dzīve, bet Santas dzīve ir sākusies.
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:32:52
Aivars
offtops.
vai zini, ka ar savu nervozitāti parādi to, kas tev (un citiem tev līdzīgajiem) ir ahileja papēži un īpaši vārīgas vietas? tas tā - tīri draudzīga un sportiska piezīme. vari ņemt vai neņemt vērā. pēc paša ieskatiem.
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:33:47
S.R...
S.R...
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:35:02
Aivars
cik labi, ka es neesmu Dievs. lai tad Viņš ar šito visu arī tiek galā.

es palūgšos par Santu, par viņas tuviniekiem. neko vairāk arī nevaru.

ak, jā, Apavu namiņā tiek vākti ziedojumi bērēm.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:35:02
a-masiks [87.110.184.238]
Vienkārši Tev nebūs nelietīgi valkāt Dieva vārdu, melīgus tekstus bīdot
S.R...
# Labojis S.R...: 2011.08.09 11:36:57
armilo
nu, palūdzies par mani, par manu vājo ticību, par skādi jau nenāks.

vienk. patreiz esmu emocionāli nestabila, dusmīga un nelaimīga. man sāp sirds. un tad jau cilvēks sarunā visuko.
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:37:35
Zive.
Kāpēc mēs raudam, ja kāds mums mīļš cilvēks aizbrauc uz ilgu laiku prom uz ārzemēm? Kur šādā gadījumā vismaz parasti ir iespēja atvadīties, sabučot un pateikt visu nepateikto.

kaut kas man liek domāt, ka aizbraucēju pavadīšana nav gluži tas pats, kas mirēja izvadīšana. Pat ja nav iespēja sabučot un pateikt visu nepateikto. Kā jau teicu - ja pieņemam ka ar miršanu bēdas un mocības ir beigušās - kapēc mēs to piedienīgi jautri nesvinām, bet gan sērojam?
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:40:56
S.R...

Tev ir forša profesija. Nospēlē Santai (skaists vārds) Mocarta Rekviēmu, un mazliet padusmojies uz viņu, ka viņa jau pirmā ir pie Tēta, bet tev vēl šeit jāpuņķojās. Vot tā ir netaisnība!
S.R...
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:45:11
armilo
nezinu vai Santa bija ticīga. bet ļoti ceru, ka viņai tagad viss ir labi.

p.s. neesmu mūziķe, tāda kantora žurka vien. bet ar māksliniekiem ciešā saskarē.
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:46:46
Aivars
mums ir atšķirīgi priekšstati par vārdu `pieskatīšana`. Mana asociācija par pieskatīšanu ir, ka pieskatītājs visu laiku zina, kas notiek ar otru, iet viņam līdzās, kā arī ir gatavs ķert, sargāt un glābt pie vajadzības. Bet nedzīvo otra dzīvi viņa vietā. (kā tētis bērnībā mums neliedza kāpt kokos vai citās potenciāli bīstamās vietās, ja gribējām to darīt - bet pats stāvēja lejā, skatījās, ko darām, deva ieteikumus un bija gatavs ķert, ja kritīsim.)

a-masiks [87.110.184.238] Kurilbobs [91.188.42.9]
manuprāt, ir jāatšķir, ko domā ar sekām. ja ar sekām domājam `visu to, kas noticis kādu grēcīgu izvēļu un rīcības rezultātā`, tad, protams, bērns sanāk grēka sekas. Ja grēka sekas ir tas ļaunums, kas rodas grēcīgo izvēļu un rīcības rezultātā, tad bērns nekādi nevar būt grēka sekas, jo bērns nekad nav ļaunums. Manuprāt, Aivars un Mulders runā par otro, un tāpēc jūs ar viņiem nesaprotaties.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:46:57
a-masiks [87.110.184.238] Dažādu cilvēku gadījumā tas ir dažādi. Man vectēvs nomira sirmā vecumā un pats jau gribēja aiziet. Vēl piedevām viņam bija pilnīga skaidrība, kur viņš aiziet. Kad viņš nomira, bija baigais miers. Nekādu pārdzīvojumu par viņu, vai skumšanas par viņu. Bet tik vai tā es citkārt esmu dzirdējusi kā māte pa miegam viņu sauc.
Mūsu dzīves ir cilvēki, kuru vienmēr pietrūks, lai cik ilgi mēs dzīvotu.
Cita lieta - ir cilvēki, kas pēc mūsu domām aiziet par ātru, nelaikā.
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:51:59
vilks
manuprāt, ir jāatšķir, ko domā ar sekām. ja ar sekām domājam `visu to, kas noticis kādu grēcīgu izvēļu un rīcības rezultātā`, tad, protams, bērns sanāk grēka sekas. Ja grēka sekas ir tas ļaunums, kas rodas grēcīgo izvēļu un rīcības rezultātā, tad bērns nekādi nevar būt grēka sekas, jo bērns nekad nav ļaunums.

te ir problēma. Ja bērni nav ļaunums kas radies grēka rezultātā, tad mums jāpieņem, ka tas kas rodas grēka rezultātā (grēka sekas) ne vienmēr ir ļaunums un grēks.... ko jau Kurils un daļēji Zive arī pieminēja....
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:52:36
S.R...
"nezinu vai Santa bija ticīga. bet ļoti ceru, ka viņai tagad viss ir labi. "

es arī ceru! Piemini viņu dievkalpojumā, un noorganizē kristīgu izvadīšanu, ja piederīgie uz to nav spējīgi.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:53:59
vilks
Nez. Pāvils saka: Galatiešiem 2:20 Līdz ar Kristu esmu krustā sists, bet nu nedzīvoju es, bet manī dzīvo Kristus; bet, cik es tagad dzīvoju miesā, es dzīvoju ticībā uz Dieva Dēlu, kas mani ir mīlējis un nodevies par mani.

Bet nu nav pareizi lietot attiecībā uz cilvēku vārdu `grēka sekas` - tā ir necieņa pret cilvēku un viņa Radītāju. Tas ir tāds pats manipulatīvi iekrāsots jēdziens kā `šofera dēls`, `zoodārzā izraudzīts`, `auglis`, `žīdu jautājums`, `budzis`, `reņģēdājs` utt, kas mēģina programmēt domāšanu dīvainā veidā
Jā, ir aprindas, kurās ir liela vēlēšanās bērnu dehumanizēt un pasludināt par `augli`, `grēka sekām`, `piedegšanu` utt. Bet tas ir antikristīgi
a-masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:57:05
Zive.
Cita lieta - ir cilvēki, kas pēc mūsu domām aiziet par ātru, nelaikā.

te ir kaut kāda problēma. Pārtraukt šis dzīves mocības nevar būt pārāk ātri! Nodzīvots mūžs ir OK, pārmērīgi lielu sēru var būt arī nav, jo tas ir dabiski, bet kas ir tas, kas liek sērot par pāragri aizgājušajiem? Neskatoties uz apgalvojumu, ka viņiem mocības ir beigušās un viņi ir laimīgi- tomēr kaut kā neliekas, ka tas ir ļoti labi? Vai ne? Nu vot... un KAS ir tas, kas neliek domāt ka tā ir labi? M?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.09 11:58:12
a-masiks [87.110.184.238]
Klaivs Steipls Luiss to ir lieliski jau apcerējis.
vilks
# Labojis vilks: 2011.08.09 11:59:11
S.R.
Man liekas - ir ļaunums, kas rodas cilvēku konkrētas grēcīgas rīcības rezultātā, un ļaunums (kā daudzas slimības un nāve no tām), kas rodas grēka kā cilvēces kopējās virzības prom no Dieva rezultātā. Pie pēdējiem nevienu konkrētu vaininieku atrast nevar, un pat pie pirmajiem, ja paskatās uzmanīgāk, galu galā atrodams ne viens vien iespējami vainīgais. Tāpēc ar to vainīgo meklēšanu bieži nonākam strupceļā.

Bet pie sāpēm un bēdām tādi teorētiski spriedelējumi diez vai sevišķi palīdz. Lai Dievs dod Santai mieru.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 1798