atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēka sekas
S.R...
Iesūtīts: 2011.08.08 09:35:52
Grēka alga ir nāve.
Kā zināms, mēs grēkojam, vairāk vai mazāk apzināti. Kā tad ir? grēks, tiek piedots, sekas paliek.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2011.08.08 09:36:19
kāds ir jūsu priekšstats par šīm lietām?
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.08 09:37:17
Ja, shkjiet, ka ta ir.....no sekam Dievs muus nav atbriivojis.
S.R...
# Iesūtīts: 2011.08.08 09:42:15
Kurilbobs [91.188.42.9]
interesanti, vai visi tā domā. piem. kāds ir svētā skatījums par to.
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.08 09:42:55
Man šķiet, ka reizēm sekas palīdz vairāk tā nedarīt. Citreiz atkal tās Dievs pēc nožēlota grēka pavērš mums pašiem par prieku un svētību. Citreiz atkal pasargā no sekām... visādi gadās.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.08 10:01:05
Vai par grēku jau nebija vesela diskusija?
Šeit laikam jānorāda, ka runa ir par aktuālo grēku, kas ir cilvēka personīgi darīts. Grēks jau ne tikai bieži nodara netaisnību citiem, bet maina, t.i., kropļo pašu grēkotāju, šķirot to no Dieva gribas viņa dzīvēl.
Grēku piedošana ir arī šo grēku seku dzēšana, tādā ziņā, ka cilvēks tiek konfrontēts ar Dieva žēlastību, kas ļauj dzīvot tālāk sadraudzībā ar Dievu, un sākas arī kāda traumatisko pieredžu dziedināšana. Protams, ka cilvēkam nereti ir vajadzīgs laiks šai dziedināšanai. Varbūt tādēļ, lai arī Dieva žēlastība apklāj grēku daudzumu un visas lietas vērš par labu līdz pat tūkstošajam augumam, trīs četru augumu robežās viena otra grēka sekas mēdz pavadīt, ja, kas sāpīgāk nodarīts sev un citiem.
Tādējādi izbradāta puķudobe nākamgadā būs atkal nevainojama, bet noslepkavotu cilvēku ģimene varēs atgūt tikai caur augšāmcelšanos.
Bet nebūs pareizi tādēļ teikt, ka Dievs gan piedod, bet cilvēkam pašam savas ziepes jāizstrēbj, ar visām grēka sekām tiekot galā patstāvīgi
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.08 10:12:35
Bet nebūs pareizi tādēļ teikt, ka Dievs gan piedod, bet cilvēkam pašam savas ziepes jāizstrēbj, ar visām grēka sekām tiekot galā patstāvīgi
Vai tu ar to gribi teikt, ka ar greeka sekaam ari Dievs paliidz tikt galaa?
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.08.08 10:16:24
Kurilbobs [91.188.42.9]
Dažkārt ne tikai palīdz tikt galā, bet novērš bez tavas palīdzības. Skat. piemēram Ēģiptes Jāzepa stāstu no bračku perspektīvas, vai vēl košāk - ķēniņu nelāgie gājieni un lauvu bedres, vai cepļa iznākums Daniēla grāmatā.
Nemaz nerunājot par to, ka galvenās grēka sekas ir iznīkšana atšķirtībā no Dieva, un to pati savā spēkā nekad nepārvarēsi, vien tam Kungam to visu Savās rokās ņemot
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.08 10:23:41
mjaa...shii diskusiaj mani rosina uz daudz un dazhaadam pardomaam...vajadzetu parunaties ar kadu gudru cilveku par sho teemu.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 13:55:03
S.R...
" Kā tad ir? grēks, tiek piedots, sekas paliek."

Sekas mēs izbaudām slimojot, novecojot un miesīgi mirstot. Grēka piedošana izpaužas dvēseles mūžīgās dzīvības dāvanā.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 14:00:04
Ctulhu

jo mazāk grēko, jo lielākas iespējas nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi un nomirt sirmā vecumā.
Adonika
# Iesūtīts: 2011.08.08 15:21:41
kāds ir jūsu priekšstats par šīm lietām?
Grēks ir tas, kas šķir cilvēku no Dieva un Kristus ir tas, kas vieno cilvēku ar Dievu jeb starpnieks. Grēcīgs cilvēks ir garīgi miris, tāpēc Kristus teica, ka cilvēkam ir jāpiedzimst no augšienes. Atdzimstot no augšienes un atzīstot Kristus upuri savā dzīvē mēs nomirstam grēkam un dzīvojam Dievam.

Jeb vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu kristībā esam aprakti nāvē, lai, tāpat kā Kristus Sava Tēva godības spēkā uzcelts no mirušiem, arī mēs dzīvotu atjaunotā dzīvē. Jo, ja mēs Viņam esam kļuvuši līdzīgi nāvē, mēs būsim tādi arī augšāmcelšanā. Jo mēs saprotam, ka mūsu vecais cilvēks ticis līdzi krustā sists, lai tiktu iznīcināta grēkam pakļautā miesa un lai mēs vairs nekalpotu grēkam, jo, kas nomiris, tas ir taisnots no grēka.

Katrs, kas paliek Viņā, negrēko; katrs, kas grēko, nav Viņu redzējis, nedz Viņu atzinis .
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.08 17:23:40
Adonika
Katrs, kas paliek Viņā, negrēko; katrs, kas grēko, nav Viņu redzējis, nedz Viņu atzinis .

Tad jau sanāk, ka Viņu atzinuši ir tikai harizmātiskie kristieši? Jo luterāņi, cik saprotu, sevi atzīst par grēciniekiem, tāpat arī katoļiem pat dievkalpojumā ir daļa, kur visa draudze sūdz grēkus un saka "mana vaina, mana vaina".
izlog. D.a. [84.237.160.116]
# Iesūtīts: 2011.08.08 17:32:35
παλαιό ανόητος
„Es nekaunos, ka grēkoju” (c) Elizabete Vanaga
plašāk meklēt kasjauns.lv
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.08 17:36:41
Nu jā. Atgriežoties pie grēkošanas tēmas, ja par grēku sauc negatīvu rīcību, vienas no skumjākajām grēka sekām ir, tā sakot, pieradums pie grēkošanas.
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.08 20:03:49
sim "greka alga ir nave" ir skaists turpinajums aiz vardinja"bet"(Rom.6)..man nekas cits nenak prata
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.08.08 20:08:04
Kā zināms, mēs grēkojam, vairāk vai mazāk apzināti. Kā tad ir? grēks, tiek piedots, sekas paliek.

Greeks jau ir greeks deelj sekaam... Piedot greeku noziimee nullificeet sekas... kaa Aivars teica. Pat greeka sekas - naave - tiek piedota un nullificeeta augshaamcelshanaa.

Nav mums jaaizpeerk savs greeks...
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.08 20:37:24
Jošs Mulders
aber kaa tu piemeeram nullificeesi beebi, kas sanaacis greka rezultataa?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.08 20:40:21
Donatella
Tev ir kāds bēbis tā sanācis? Un kāpēc viņš būtu nullificējams?
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.08 20:50:54
Aivars
kaapeec tu vienmeer esi tik agresiivs? Pie tanm jautajumu es uzdevumu MUlderam un ja tu uz to vari atbildet, tad luudzu atbildi, nevis sac ar personiskiem uzbraucieniem. Man nav sheit nekadas velmes ar tevi kasiities, es vienkarshi gribu dzirdet atbildi ibo manuprat ja beerns tiek uztaisiits aarlaulibas rezultatataa tad tas IR greka sekas.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.08 20:57:18
Donatella
Neredzu agresivitāti. Tāpat, kā neredzu, ka bērns varētu būt grēka, un ne pie Radīšanas ielikto dzīvību svinošo likumsakarību sekas. (Cita lieta, ka ļauži mēdz labas lietas sacūkot)
Savukārt, izskatās, ka Tu tā arī nespēj pamatot, kādēļ gribi `nulificēt bēbi`
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 34989