atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Prieks!
Balss
Iesūtīts: 2007.10.13 15:48:58
Par ko priecājaties jūs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Sanits
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:25:50
Mulders A kā paliek ar pārliecību pārbaudījumos?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:32:10
Sanits, tieši tur vislabākais veids ir uz Dievu paļauties... Redz, fīča ir tāda, ka, tad kad ar Dievu staigā tad agri vai vēlu(!!!) lietas kārtojas... un nevis obligāti materiālā ziņā, bet garīgi. Kā stāv rakstīts

1 Jan 5
14 Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta.
15 Ja zinām, ka Viņš mūs klausa, ko vien lūdzam, tad zinām, ka saņemam to, ko esam no Viņa lūguši.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:34:42
Ctulhu, nuja, bet tava "jušanās" jau ir šīs sistēmas funkcija. Ja sistēma ir deģenerēta, loģiski ka arī funkcija būs deģenerēta. Tev vienkārši nav externāla pieturas punkta.

Savukārt "citi cilvēki" var kaut kādā ziņā derēt, tak atkal... ja kāda deģenerācija būs dominējoša populācijā, tad tā parādīsies kā "norma" šajā statistikā un tu joprojām nevarēsi ieraudzīt to, kas ir deguna galā!

Tā ir paradigmas problēma. Tavas sistēmas "blind spot", kuru tu nevari ieraudzīt nepaļaujoties uz externālu arbitru. Bet paļaušanās ir bezmazvai aklai jābūt, jo arī šo externālo arbitru tu nevari pārbaudīt, jo pārbaudes mehānisms potenciāli ir deģenerēts!

Savukārt haosa teorija rāda, ka mazas novirzes sistēmas vienā vietā var izraisīt orkānu citā sistēmas izejā! Un pat trace-back nespēs tev atklāt kļūdu!
Sanits
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:46:44
Mulders Nu bet ja tagad plīst un lūzt (tad sanāk, ka nav Dieva griba), kas ir tas iemesls, kas liktu gaidīt, vai vēlāk viss nokārtosies (un izrādītos, ka tā tomēr bijusi Dieva griba)?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:51:03
Ctulhu. Tagad par ārējo arbitru. Ja ārējais arbitrs ir sistēmas konstruktors, tad a) Viņam vienam ir tiesības noteikt sistēmas darbības principus tādējādi ir objektīvas tiesības vērtēt error/no-error b) Sistēmas komunikācija un darbība, kuru es nekontrolēju ir viņa atbildības zonā un es nevaru tikt turēts par atbildīgu, ja mana rīcība izriet no bojāta sistēmas defekta... tas ir tas, ko es jau teicu... ir situācijas šajā dzīvē, ka nevar negrēkot, tas ir sistēmas faults, kad pati sistēma ir sabojājusies!

Tā kā vienīgais objektīvais arbitrs paliek pats Sistēmas Dizaineris!

Taču praksē cilvēce ir pārliecinājusies un to labi jau parāda Platona alas līdzība, ka cilvēki, kas ir adaptējušies defektīvajā sistēmā paši ar saviem defektiem, aktīvi pretojas sistēmas remontam, kā arī mēģina livkidēt tādas subsistēmas, kas darbojas nevainojami... it īpaši, ja šo subsistēmu galvenais uzdevums ir - remontēt, likvidēt defektīvās sistēmas daļas!

Tā teikt, salauzt viegli, salocīt taisnu naglu viegli, bet to istaisnot... ojojoi...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:53:41
Sanits, redz, ja tava paļāvība uz Dievu ir tikai otrdienās un katra mēneša 4ajā datumā, tad sanāk tāda vibrāža. Tamdēļ šo paļāvību vaig padarīt par savas dzīves centrālo agregātstāvokli, tas ļauj Dievam darboties un čiņīt arī defektīvus lēmumus un darbības no tevīm. Tas ir, tu neiekrampējies savā asfaltā, bet ļauj Dievam tavā vietā stūrēt... kā maziem bērniem, tētis, kad pirmo reizi liek uz velosipēda ņem bērna rokas un stūri savās rokās un māca stūrēt... tikai pēc kāda laika bērns iemācās pats stūrēt kaut cik taisni, un pat tad, ja viņš izstūrēs uz lielceļa, tad tēvs var visai drastiski iejaukties un paraut tevi malā... Taču ja bērns pretojas tēva stūrēšanai, viņš ilgāk nepratīs ar velli braukt!
Jo ilgāk pretosies, jo ilgāk sāpēs
Sanits
# Iesūtīts: 2007.10.31 14:57:39
Mulders Taču, ja Dievs ko nobremzē, vai ja kas salūzt, tad tamdēļ, ka mēs, cilvēki braucam pretīm Dieva gribai! Es no tā secinu, ka tagad man nekam nav jālūzt, ja esmu pa straumi Dieva gribai. Tad jāmaina virziens tagad. Kāpēc man gaidīt vēlāku laiku? Lai paskatītos, vai tas nav bijis pārbaudījums? Nesapratu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 15:05:47
Ctulhu, redz ar to Dieva Balsi ir tā, ka kristietībā Dievs arī sačiņī šo internālo sistēmu... protams, laikā un caur procesu, kas aizņem visu mūžu un vēl ir par īsu...
Tobiš daudz drošāk paļauties uz sistēmu, kurā zini, ka tā tiek remontēta, nekā sistēmu kura ir atstāta pašplūsmā, par kuru zināms, ka dizainers tur nedarbojas, lai arī var dažreiz būt, ka šādā sistēmā kaut kas ir saglabājies... vismaz kaut kādas paliekas no oriģināla... tamdēļ arī pat neicīgie var nonākt pie bauslības saprātīguma atziņas, tas ko tu sauc par racionālo ētiku, jo tā ir vērsta uz normālu funkcionēšanu šajā pasaulē, un loģiski, ka sistēma, kura ievēro šos principus arī visefektīvāk funkcionēs! Tak ir atšķirība, vai tev auto vienkaŗši apmēram uz ceļa turās, vai tāds auto, kas ir labs un nevainojams un TA izgājis!

Un kā tai reklāmā... tāpēc jau daudziem nepatīk kristietība, jo kad to noliek blakus cilvēkam, tad cilvēks pēc miskastes izskatās! (ievēro, ka es runāju par kristietību nevis katru kristieti)

Kristieši taisa defektīvus lēmumus, jo viņi jau nav vēl salabota sistēma līdz galam - pat pie perfekta komunikāciju kanāla, vecā sistēma joprojām ir defektīva - BET jaunas sistēmas konstrukcijas procesā!

Tikai tad, kad nojauks stalažas, varēs redzēt, vai māja uz stalažām arī tikai turējās, vai tā ir pati par sevi stabila un laba!

Jo mašīna kas ir remontā tiešām dažkārt ir vēl bēdīgākā stāvoklī no tūlītējas izmantošanas viedokļa, nekā sagrabējis bobiks, kas tomēr pa ceļu kust! Tak uz šo remontā esošo es likšu lielāku cerību!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 15:06:41
Sanita, lūgt Dievu ir būt pa straumei. Tad tu zini, ka būsi... ja nelūdz, tad tu esi neziņas zonā... varbūt esi, varbūt nē!
Sanits
# Labojis Sanits: 2007.10.31 15:11:46
Mulders Nu tā jau ir atbilde - lūdz, kamēr kaut zils. Tā vairs nav godīga atbilde, jo neizsaka neko. Galu galā, runa bija par to, ka cilvēka kļūdainība var ienest negatīvo Dieva gribas izpratnē un tai sekojošajā rīcībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.31 15:18:42
Sanits, grūti ir kļūdīties komunicējot ar Dievu. Prakse rāda, ka Dievs rūpējas, lai šāda lūgšana nonāktu pie adresāta!

Lūgšana jau nav tikai sēdēšana uz ceļiem un 3h pātaru skaitīšana. Lūgšana ir vienkārši - pastāvīgs kontakts ar Dievu, domās, vārdos, darbos... šeit es teoretizēju, jo pašam man tas neizdodas vēl!
Nordman
# Labojis Nordman: 2007.10.31 15:21:40
A, man prieks, ka netaisnība jau prms pastardienas dabū savu algu, un ja vēl visiem redzot, tad tas priecē sevišķi
Liels prieks, kad brīnums notiek, īpaši, ja ilgi gaidīts.
Par jebkuru svētu un labu trimfu sajūsma!
Sanits
# Iesūtīts: 2007.10.31 15:23:38
Mulders Hmm... kaut kur pa ausu galam atceros: ja tu runā ar Dievu, tad sēdi baznīcā, ja Dievs ar tevi - tad psihenē. Joks, protams, bet šī saruna taču bija nevis par tēmu, ko nozīmē lūgšana, bet par tēmu - kā atšķirt patieso Dieva gribu no savām iedomām cilvēka kļūdainās dabas dēļ.

Nu, vispār tas viss nav par so tēmu, kas uzrādīta sākumā.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.31 15:28:31
Nordman
Nez, vai tas ir īsts prieks, ja priecājies par otra sodu?... Ir jau cilvēcīgs gandarījums redzēt, ka ļaunais dabū pērienu, bet labais - ķēniņmeitu...
Bet par brīnumiem - gaidītiem vai negaidītiem mēs priecājamies visi!
Kas tu esi - vilks? Jeb tikai izliecies?
klusētājs [78.84.189.52]
# Iesūtīts: 2007.11.03 11:23:49
PRIECĀJOS no visas savas mazās sirds, ka sabiedrība Latvijā pauž savu viedokli Doma laukumā, brīvi un nevardarbīgi!!!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.11.03 11:41:12
klusētājs [78.84.189.52]
Un kas labs tur šobrīd notiek? Ir sabiedrībā mazliet dalītas domas par tiem, kas tur pulcējas, un par to, kas tur tiek pausts. Pastāsti!
klusētājs
# Iesūtīts: 2007.11.03 12:09:17
pirmkārt, jau pats fakts, ka cilvēki lv, kā sabiedrība sāk apzināties, savas tiesības, arī tiesības varas struktūru kritikai
un arī to, ka demokrātiskā sabiedrībā, lai tā funcionētu ir nepieciešams izveidot atgriezenisku mehānismu, kā ietekmēt tos, kuriem ir deliģēta vara un pilnvaras, kā atgādināt, kāpēc šis pilnvaras ir dotas
šis atgriezeniskais mehānisms ir sabiedriskās organizācijas
man prieks, ka šobrīd notiek pāreja no teorijas uz praksi...un nav man rožainu briļļu...domāju, ka arī Doma laukumā tiek mēģināts virzīt savtīgas intereses - kā jau cilvēkiem tas raksturīgs ..nu nav tie cilvēki pilnīgi
tas īsumā
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 2572