atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kurā brīdī sākas Dieva žēlastības ļaunprātīga izmantošana?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.28 11:43:36
Vai proporcionāli atziņai? Kurā brīdī mūs sagaida sods? Mums, kas esam Dieva žēlastību velti saņēmuši un neesam spējuši to likt lietā? Vai šeit ir kaut kāds līdzsvars starp Dieva žēlastību, mīlestību un sodu par tās neizmantošanu pareizā veidā?

Lūgums izteikties tikai ticīgajiem. Paldies
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Adam Gontier
# Labojis Adam Gontier: 2011.08.13 23:44:41
Tam kurš skaidri zina, kā un ar ko grēko, būs lielāks sods, nekā tam, kas nezina, ka grēko, vai arī uzskata, ka runas par grēku kā tādu ir muļķīgas (un dara to pašu ko pirmais vai pat vairāk)???
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.14 10:15:37
svētais
iekļūstam to kategorijā , kas velti DIeva žēlastību saņēmuši, un uz ko DIevam nav labs prāts

Īstenībā Tavas diskusijas jautājums ir diezgan vienkāršs, velti te daži cepās.
Bet citāts gan ir super ( ) - man vairākkārt ir pārmests, jo dodu naudu alkašiem, ja viņi lūdz, tipa, ka viņš taču piedzersies, nevis maizīti nopirks u.t.t. Bet tieši tāpēc jau es arī dodu, lai piedzertos! It kā dodams es jau iepriekš nezinātu, ko viņš darīs!? Kā Dievam var nebūt labs prāts par to, ko Dievs pats dod?????

Kaut gan es arī lieliski saprotu, ko Tu biji domājis. Un visizcilāko man zināmo atbildi Tavām bažām ir sniedzis Kurts Vonnegūts, aprakstot gadījumu, kā Eliots Rouzvoters izsniedza kādam nabaga dzejniekam milzīgu čeku, jo dzejnieks bija sūrojies, ka bez naudas nevarot rakstīt patiesību. Tad nu nabaga dzejnieks galīgi apjucis visu vakaru tincināja tusiņa viesus, lai noskaidrotu, kādu tieši patiesību vēlētos dzirdēt Eliots...
Farizejs
# Iesūtīts: 2011.08.17 21:49:16
Domāju, ka jo lielāka mīlestība uz Dievu, jo lielāku mīlestību cilvēks saņem pretī, un ar to saņem proporcionāli mazāku soda mēru žēlastības pilnvērtīgas neizmantošanas gadījumā. Dieva žēlastība vairojas ar cilvēka grēku, bet tās žēlastības izsniegšana ir atkarīga no cilvēka mīlestības pret Dievu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.17 21:52:10
Farizejs
tās žēlastības izsniegšana ir atkarīga no cilvēka mīlestības pret Dievu.
... un gudrība attaisnojas ar atbilstošiem darbiem
Tu patiesi esi varizejs, kam patīk upuri ne žēlastība
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.18 17:30:30
Farizejs
nav atkarīga žēlastības izniegšana no cilvēka mīlestības pret Dievu, jo tā ir dota visiem cilvēkiem vienāda. Dievs neuzlūko ārējo stāvokli, neuzlūko vaigu. neatkarīgi no tā ko mēs darām, Dievs ir savu mīlestību uz visiem vienādi pierādījis Jēzū Kristū.
Farizejs
# Iesūtīts: 2011.08.20 12:13:49
Ja cilvēks ir grēcīgs, bet nemīl Dievu, tad viņa peļņa ir blakus debesu tēvam? Nu nē. Tas, ka visi tiek vienlīdz daudz mīlēti ir taisnība, bet mīlestības noliegšana ir paša sevis taisna pazudināšana. Tāpēc arī mums ir bauslis par Dieva mīlēšanu dots - nav tas bezjēdzīgs.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.20 14:09:47
Tas, ka visi tiek vienlīdz daudz mīlēti ir taisnība, bet mīlestības noliegšana ir paša sevis taisna pazudināšana.
Šito derētu apdomāt Ctulhu...
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.08.20 14:20:59
Ctulhu
Ja tu aizcērt durvis mīlestības deguna priekšā, tad ko - jālauž durvis ar varu vaļā un jākliedz - nu, mīli tu mani arī, jo es tevi mīlu?!
Tas tāds primitīvs salīdzinājums, bet... Ko tas dos?
Atvainojos - man likās, ka šī ir otrā, nekristiešiem atvērtā tēma.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.20 15:01:03
Lūdzu MODERATORU šo Ctulhu un manu nelielo intermecco pārcelt attiecīgā vietā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 5200