atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par nicinošiem apzīmējumiem
Zaurs
Iesūtīts: 2007.10.09 11:23:46
Kādas ir jūsu domas par to, ka dažādas konfesijas, profesijas, reliģijas un ļaužu grupas citu -"- pārstāvji apzīmē ar nicinošiem, pazemojošiem un cieņu aizskaŗošiem vārdiem vai vārdkopām?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.10.09 11:27:51
Lasu te diskusijas un domāju - kādu labumu, say, Sheksna gūst, apzasaukādams musulmaņus par tualetes piederumiem vai daži man zināmi konfesionāļi - runādami par pentiņiem un citām īpatnējam konfesijām, nerunājot par apzīmējumiem citādi domājošiem. (protams, ir iespēja uzlikt filtrus forumā, bet tādiem filtriem vajadzētu būt kaut kur starp galvu un rokām, lai nerakstās pirmām kārtām.)
Varbūt Zaurs pārak daudz domā, bet varbūt arī tas - kā var gribēt, lai citi ciena to, kuŗš pats izsakās nicinoši par citādajiem?
Jūsu domas?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.09 11:51:33
Lasu te diskusijas un domāju - kādu labumu, say, Sheksna gūst, apzasaukādams musulmaņus par tualetes piederumiem
Piedodiet... ja šeit forumā netraucēti postē ļaudis, kuri attaisno genocīdu pret cilvēku upurēšanu piekopušajām senajām Amerikas civilzācijām, tad neredzu iemeslu, kāpēc es musulmaņus/arābus nevarētu saukt par ******iem.
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.10.09 12:24:25
filtrs darbojas.
tas, ka posto cilvēki, kas attaisno genocīdu, nenozīmē, ka pret tādiem nebūtu jāiztuŗas ar cienu. Vai arī?
vilks
# Iesūtīts: 2007.10.09 12:42:17
Vilks piekrīt zauram. Princips `ja jau citi,tad es ar` vilkaprāt ir bērnišķīgs. Pie tam-ikvienam ir tiesības uz viedokli,bet publiskajā telpā pieaugušiem cilvēkiem būtu jāprot izteikt savu viedokli tā,lai tas nebūtu aizskarošs. Pat ja saturs ir neiecietīgs pret kādām cilvēku grupām,to ir jāprot pateikt pieklājīgi. Jo tas,kas runā vienu,bet pats attiecībā pret citiem dara to pašu,ar to tikai parāda,ka pats nav labāks. Mana kritika gan attiektos pat vairāk uz tiem,kas šai forumā dēvē sevi par kristiešiem un mēdz informēt citus par pareizo mācību.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.09 13:20:54
tas, ka posto cilvēki, kas attaisno genocīdu, nenozīmē, ka pret tādiem nebūtu jāiztuŗas ar cienu. Vai arī?
Cilvēku, kas attaisno genocīdu, es nespēju cienīt. Piedodiet.
Mirga
# Iesūtīts: 2007.10.09 13:57:31
Vai Zaurs nesāk meklēt vīnogas ērkšķos?
Mirga
# Iesūtīts: 2007.10.09 14:17:59
Nē. Runa ir par zaimiem. Un zaimi paliek zaimi, vienalga, kas tos izsaka
Mirga
# Iesūtīts: 2007.10.09 15:38:09
Lūk, nu ko lai es saku? Atkal ačgārni !? – Ir vienkārši tā, ka mēs nevaram sarunāties, jo mums nav kopīga pamata. Jau šādā īsā teikumā ne tikai atsevišķu vārdu (zaimot) sapratne mums ir dažāda, bet arī viss Tavs domāšanas veids man ir svešs. – Vienīgais, kam varu pievienoties, ir tas, ka cilvēks Darvins ir cienāms.
P.S. Ko nozīmē "ackās"?
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.09 19:38:41
a_masiks
Man liekas, ka tu - varbūt jūs ateisti visi - galīgi pārptotat mūsu, kristiešu, motīvus, kāpēc mēs ar jums diskutējam.
Tu raksti Mirgai:Tu neņem galvā manus vārdus, un turies pie pārliecības ka es bargi jo bargi atbildēšu par tiem LaikuBeigās. Līdzīgas domas ir izskanējušas jau arī agrāk. Ka mēs, kristieši, gandrīz vai ļaunā priekā berzējam rokas, ka jūs beigu galā saņemsiet pelnīto sodu ellē piķa katla nebeidzamajās mokās.
Nē, tieši otrādi - mums jūsu ir no sirds žēl... tāpat kā arī citus cilvēkus, kas nepieņem Dieva glābšanas riņķi. Ka jūs tīši noraidāt to, kas jums dotu Dzīvību un Mūžību Perfektā Pilnībā....
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.10.09 19:53:54
Aha, ceru, ka visi atminas LV Krininālkodeksā to pantu par reliģisko jūtu aizskaršanu.
Nez, vai Muhameda sekotāji zina, ka cepjas par Magamedu.
Parasti gan, vismaz zaura pieredzē, ir bijis tā, ka zaimo to, ko nepazīst, jo nepazīst, jo vienkāršāk ir nepazīt (skat. par neredzamajiem cilvēkiem) nekā pazīt un pazīstot - iemīlēt.
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.09 20:11:04
No naida nekad nekas labs nav radies - tikai jauns naids, iznīcība...
Tikai mīlestība un piedošana ir tās, kas var dziedināt un mest tiltus pāri visām aizām. Ļoti šaubos, ka Ahmeds pazīst kristīgo ticību. Viņš droši vien pazīst kādu celtni, kādus ļaudis, kas sevi apzīmē par kādas reliģijas piederīgajiem, bet dzīvo varbūt ļaunāk par ateistiem. Ja vārdi nesaskan ar darbiem, tas bieži ir lielākais klupšanas akmens cilvēkiem, kas noraida kristietību. (Vai ne, masik?)
Taču reliģijas, baznīcas, mācītāji - tas vēl nav Kristus! Kristum neviens nevar pārmest ne liekulību, ne grēcīgumu, ne jebkādu nepatiesīgumu
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.10 19:07:00
a_masiks
Mani gan tas ne pārāk spēj ietekmēt... Kas? Vāŗdu neatbilstība darbiem? Kāpēc tad tu esi katoļu izcelsmes ateists?
Balss
# Iesūtīts: 2007.10.10 19:23:19
a_masiks
Tava darbošanās katoļu forumā kā anti-pāvestisma slepenais ierocis.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.10.11 14:08:28
a kas slikts ir nosaukt te pieminētos ļautiņus par ******iem ( pēc viņu vidū izplatītās galvassegas) . Tas pat ir humāni - šie mūs sauc par gjauriem u.c. nesmukos vārdiņos. Es labāk tusējos ar rietumu ateistiem un sekulāristiem, ne visādiem ahmediem spridzinātājiem.
Super, pat zināmo tualetes piederumu pamanījušies izcenzēt ****** kā jau sakāvnieciskākās rietumnieku daļas pārstāvji. Tā bumba neizšķirs, kurš ahmedu priekšā ir klanījies, kurš ne!
indriķis
# Iesūtīts: 2007.10.11 14:54:06
Vilk , tā bumba kuru ahmedi spridzinās viņiem tik viesmīlīgajos Rietumos, daudz ko izšķirs.
Vai tu domā, ka kristietis nevar pateikt nē! islama invāzijai Rietumos? Ka viņam līdz ar visādiem sociķiem ir jāsajūsminās par naidīgu svešinieku iefiltrēšanos Eiropā?
indriķis
# Iesūtīts: 2007.10.11 15:11:40
Arī Indriķis piekrīt, ka tas visumā ir labs un taisnīgs princips.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.10.11 15:51:50
ak jā - un mani fascinē, ka ne vien ateisti (Sheksna), bet arī tie, kas sevi sauc par kristiešiem (indriķis) uzskata, ka sekošana principam "kā tu man, tā es tev" ir labs un pareizs.
Es nedomāju, ka šāds princips ir labs un pareizs vienmēr un visur. Bet - kas attiecas uz izteikšanos forumos, tad tur nu es izsakos tā, kā izsakos un uz uzbraucieniem atbildu ar uzbraucieniem.
a kas slikts ir nosaukt te pieminētos ļautiņus par ******iem ( pēc viņu vidū izplatītās galvassegas)
Btw, zem šī nosaukuma pakļūst ne tikai arābi un musulmaņi, bet arī sikhi (tie no Indijas). Arī - galvassegas dēļ.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.10.11 16:21:55
Vilk , kāpēc tu domā, ka "kā tu man - tā es tev " ir slikts princips. Tas pats Zelta likums, citiem vārdiem izteikts. Protams, ka Jēzus mācītais to pārspēj un ir augstākā līmenī, bet arī šis princips ir labāks par neko , par bezprincipialitāti. Tas labi veicina saprašanos cilvēku starpā, jo Jēzus maksimas, diemžēl, nav pa spēkam nabaga grēciniekiem ikdienas lietošanai.
Tev tāds klišejisks priekštats par kristiešiem, ka tiem jābūt visur labiņiem un pareiziem. Es gan domāju, ka tiem jābūt godīgiem un reāliem un ja man kaut kas nepatīk, es to pasaku, nevis smuki izrunājos.
Sheksna , sikhiem ir turbāns, ne *****is.
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2007.10.11 16:23:12
Sheksna , sikhiem ir turbāns, ne *****is
Vai tad turbānu gadījumā neizgatavo no ******a?

Nu bet kā tad savādāk nosaukt šitās galvassegas?
http://afgan.ru/20/20oni1.jpg
http://afgan.ru/20/20oni2.jpg
http://afgan.ru/20/20oni5.jpg
http://afgan.ru/17/17-oni1.jpg
http://afgan.ru/17/17-oni6.jpg
http://afgan.ru/16/16oni-1.jpg
http://afgan.ru/15/oni15-4.jpg
?
indriķis
# Iesūtīts: 2007.10.11 16:27:18
Gandiju ta šie nošāva un paši ir sazin kāds islama atvasinājums. Lai šie arī ir ******i.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 33440