atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zviedrija - piemeers sekulaaraa humaanisma politikai
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.05.17 10:32:32
http://www.crisismagazine.com/2011/swedens-big-government-utopia-unmasked

Labi labi... zinu, ka tas ir tikai viens gadiijums un vienas puses viedoklis, tomeer... Nav duumu bez uguns, un zinot citus visaadus gadiijumus tieshi saistiitus ar zviedriju shii teeminja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
a-masiks [74.63.86.222]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:00:30
Svētais
Kā intelekts var noteikt morāles normas? Viens augsti izglitots zinatnieks var but par slepkavu un vinam tas liksies normali. Tacu kads prastoljudins pat musai pari nenodaris un kadam tas liksies nenormali. Kam taisniba?

un? tu te gribi vispārināt, ka ja viens izglītots zinātnieks var būt slepkava, tad par slepkavām noteikti var būt visi zinātnieki? Bet ja viens latgales plencis ir ar labu sirdi, tad pilnīgi visi (bez iznēmuma) prastie ļaudis un bomži tai skaitā - ir morāles un tikumības paraugs?
jeb tu te referencējies uz izņēmumiem, marginālām parādībām, ij ar tām taisies argumentēt?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 14:03:10
Sveetais... tev jaazin, sarunaa ar Ctulhu, ka vinjsh paplashina "Intelekts" jeedzienu ietverot arii "pieklaajiigs un labs" jeedzienus.

Varbuut tuvaaks buus vaards "Vieds"

Jo kaa teica Einstheins

"Intellectuals solve problems, Genius prevents them"
a-masiks [74.63.86.220]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:03:44
Gnidrolators [213.102.144.171]
nu, nu.... un kas tad tos pantus tur tā ieraksta?

Ja ir demokrātiska sabiedrība, tad ieraktam mēs, caur saviem pārstāvjiem.


nu, redzi, bet Mulders un piemēram LPP - arī ir sabiedrības locekļi un viņiem arī ir tiesības tur kaut ko ierakstīt. Mulders mūs biedē ar to, ka homīši un citi dīvaiņi arī ir mūsu sabiedrības loceķli, ij teorētiski viņiem IR tiesības tur kauko ierakstīt... bet tieši no tā arī mūsu opoeneti baidās kā no melnā mēra....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:05:30
a-masiks, bet visi mees baidaamies, ka kaads tais pantos ierakstiis kaut ko, kas atveers pandoras laadi...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:06:21
Ctulhu, ok ok es tak zinu tavu izpratni par intelekts/moraale saikni, es tik Sveetajam pateicu, ka gluzhi par "gudru" Ctulhu izprantee nevar nosaukt zinaatnieku, kas slepkavo cilveekus.
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:08:36
Jošs Mulders
Gnid,

Anuka kaljisj http://www.politicalcompass.org/test Tev kas sanaak?


Šito kaut gan labu laiku atpakaļ taisīju, tāpēc otrreiz neiešu.
Man sanāca gandrīz centrā. Nedaudz uz kreisi un vēl divreiz nedaudzāk uz leju. Vobšem centrists.

Ctulhu
Es arii esmu par individualismu pretstataa kolektivismam, bet ir viena problema - lielus projektus var izveikt tikai ljoti daudzu cilveeki kopdarbiiba, koordineeta.

A kur es teicu, ka nevajag kolektīvismu? Nekad neesmu paduis anarhistiskus uzskatus.
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:09:37
a-masiks [74.63.86.220]
nu, redzi, bet Mulders un piemēram LPP - arī ir sabiedrības locekļi un viņiem arī ir tiesības tur kaut ko ierakstīt. Mulders mūs biedē ar to, ka homīši un citi dīvaiņi arī ir mūsu sabiedrības loceķli, ij teorētiski viņiem IR tiesības tur kauko ierakstīt... bet tieši no tā arī mūsu opoeneti baidās kā no melnā mēra....

God bless democracy!
Gnidrolators [213.102.144.171]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:11:45
Nu bet kāpēc tu man to saki? Tu laikam jauc mani ar kādu citu personu.
a-masiks [67.159.56.165]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:12:41
Jošs Mulders
nu, es gan tik ļoti nesaasinātu šo jautājumu... ir jau bijuši dafiga visādu šausmu tur sarakstīts. tas viss ir labojams. vai arī izrādās nekaitīgs kā beigts kāmis. biedēšana un šausmināšanās takā būtu no apziņas manipulāciju lauciņa. es uz to vairs negribu parakstīties.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:15:31
a-masiks, bet kaa... vai tagad taapeec ljausim rakstiit un dariit dajebko tikai taapeec, ka preteejaa gadiijumaa mums draud muus nosaukt par panikas ceelaajiem?

Cik garsh tik plats
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 14:16:20
Gnid, nee nu tu iebilsti pret kaut kaadu valsts iejaukshanos indiviida dziivee, bet tas ko Ctulhu manupraat saka, ka, ja vajadzeetu uzcelt valstiski svariigu piramiidu, tad buutu jaareekjinaas, ka valsts paarstaavji atnaak un tev no maajaam iznes, piemeeram, visu cementu ij veel pieprasa, lai katra gjimene pa vienam deelam nosuuta piramiidas celshanas darbos. Pretoshanaas piramiidas celshanai tiktu kvalificeeta kaa valsts nodeviiba... nu taa kaut kaa?
a-masiks [74.63.112.150]
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:24:21
Jošs Mulders

a-masiks, bet kaa... vai tagad taapeec ljausim rakstiit un dariit dajebko tikai taapeec, ka preteejaa gadiijumaa mums draud muus nosaukt par panikas ceelaajiem?

dajebko? negluži. bet izvērtēt ko un kā vajag... ij izvērtējot... man sanāk, ka liedzot homīšiem kaut ko, kas būtībā attiecas tikai uz viņiem - tā tomēr ir panikas celšana (drīzāk jau tādas kā histērijas...). pie kam panikas celšana ar savu, iekšēju mērķi. lai arī man homīši neliekas simpātiski, bet šāda rīcība vēl vairāk man šķiet nesimpātiska. Nekad neesmu piedalījies praida vai antipraida pasākumos, un arī neplānoju to darīt nākotnē. taču savu viedokli netaisos tāpēc slēpt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:37:30
Ctulhu, iespeejams tu kaut ko nesaproti par Dalailamu vai Gandiju... bet baidos, ka nespeeshu tev neko atbildeet... un paliidzeet tur.
Vismaz es savaa laikaa sanaacu apmeeram tas ko es par sevi domaaju.

Taads centrisks ar ljoooti minimaalu nobiidi pa kreisi.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.05.17 14:37:54
Ctulhu, par mega projektiem... aha... nu tad gaidaam Gnidrologa komentu par to. Vinja uzskatus.

Ctulhu bet vai nav taa, ka aiz "milziigaa komunisma celshanas" projekta vienmeer var pasleept varas tiraaniju, un ja tu ko piixti tad
a) Tu par siiku lai saprastu grandiozo projektu
b) Tu esi kaitnieks, un sabiedriiba toleree tevis izolaaciju

Piekam kas personiigi kas peec vecaaku nostaastiem labi aceraas, ka shaadam komunismam pat bij klaat piekabinaats "zinaatniskais"... tb principaa, jebkuram enterpraisam var piekabinaat ejoshu vaardu klaat un tas top par aktuaalu mantu, kuru var pacelt debesu augstumos un visiem tam jaabucho dupa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:41:55
Ok, vai nu es nesapratu kaadu jautaajumu, vai nu nepaarzinu DL un MG uzskatus. Vai abo kopaa

Nu... ilji buga tajaa softaa Kura iekshas shie neatklaaj.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:43:06
Ctulhu... nuu paga... projekts ko izveica tas pats Krishjaanju Barons bij ljoti pat humanitaars, bet godiigi sakot, pietiekoshi liels, lai shodien kaadu ls par liidziigu projektu no katra iedziivotaaja nopleestu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:48:55
Ctulhu, ehh... a vot raudaashu uz plecinja. Noskaidroju, ka manas pashvaldiibas vidusskolaa praktiski nav neviena pasha exakta pulcinja skoleeniem, ne fizika, ne kjiimija, ne matene, ne informaatika... nedz tur shaha vai dambretes pulcinji, nerunaajot par daudz materiaalus prasoshi radio elektronikas pulcinjsh
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:49:44
Gnid, nu paarlasi... izraadaas es tiiri labi atteeloju Ctulhu modeli.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 14:55:31
Ctulhu, cik sens tu iisti esi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.05.17 15:06:39

Atliks sariikot junioram/ juniorei pulcinju maajaas.

Vecas radiodetaljas gan jau var dabuut.


Ir jau doma... radiopulcinjsh no manis nesanaaks... bet Informaatiku/Fiziku vareetu siikajiem uz pirxtiem paraadiit.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 171 , pavisam kopa bijuši: 20131