atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.03 19:31:07
Ctulhu
Brāmu stringi ir no citas operas. Runa ir par ko citu. Par to, ka aprakstot, kas ir punkts, ir nepieciešami tik daudz savirknēti punkti, ka pats punkts var tikt pasludināts par informatīvu neiespējamību.
Bet nu spekulēšanu ar telpu, kurā uzglabāt informāciju, uzskatu principā par bezjēdzīgu.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.05.03 20:36:23
Atgriežoties pie bezierunu mīlestības, man liekas kristīgajā skatījumā to var salīdzināt ar gadījumu, ja kādam ir radinieks alkoholiķis. Tu to cilvēku mīli, bet saproti, ka viņa paša labad dažreiz ir nepieciešams izturēties drusku nežēlīgi - izliet noslēpto alkoholu vai nedot naudu, ja lūdz. Un faktiski mīlestība var izpausties tikai tad, ja tas cilvēks grib no sava alkoholisma tikt vaļā un tu esi gatavs viņam palīdzēt kā varēdams.
Tādā skatījumā dieva mīlestība varētu izpausties apstāklī, kas kas meklē, tas atrod un kas klauvē, tam top atvērts.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.05.03 20:41:05
pich_
Tev nav pieņemama Xenijas tipa attiexme pret cilvēku kā īpašumu?
Svētais
# Labojis Svētais : 2011.05.04 10:56:36
pich_
Dieva līdzība ir tajā, ka tu šeit esot virs zemes izdari savu izvļei, jo neviens tevi nespiež būt vai nebūt ar DIevu. Gribi esi, negribi neesi. Uguns un sēra jūra radīta ir velnam. cilvēki tur nokļust tikai tādēļ, ka grēks viņos eksistē un viņi nav saņēmuši piedošanu Jēzus vārdā un viņa asinīs glābšanu. Atraidījuši patieso mīlestību. Dievs nebija paredzējis to cilvēkiem, bet viņš nemaina nosacījumus, ka grēka alga ir nāve, un tikai tāpēc cilvēki tur nokļūst, jo grēks ir viņos. Vēl viens nosacījums ir ticēt Dievam , jo bez ticības nevar viņam patikt. Tā viss kopā to arī veido. Tas ir kompleksi, nevis vienkāršoti , kā tu to redzi.

2. Tes. 2:10 kas ar visādiem netaisnības līdzekļiem pieviļ tos, kas pazūd, tāpēc ka tie nav pieņēmuši patieso mīlestību, kas tos būtu izglābusi.

Rom. 6:23 Tātad grēka alga ir nāve, bet Dieva balva ir mūžīga dzīvība Kristū Jēzū, mūsu Kungā.

Ebr. 11:6 Bet bez ticības nevar patikt. Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir un ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā.

Atkl. 20:10 Velnu, kas viņus pievīla, iemeta uguns un sēra jūrā, tur bija arī zvērs un viltus pravietis; tie tiks mocīti dienām un naktīm mūžīgi mūžam.


Atkl. 21:8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve."


Bet kā jau Balss teica, šodien ir žēlastībs laiks, šodien var nožēlot grēkus, atzīt Jēzu par savu kungu un glābēju, un glābties pateicoties viņa izlietajām asinīm. Kam ausis dzirdēt , tas lai dzird.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.04 11:28:55
Svētais

es neticu ne paradīzei, ne ellei. neviens nav pierādījis, ka šādas vietas eksistē, un tagad man atliek tukši noticēt.
ja elle tiešām ir, un es par to pēc nāves pārliecinos- kāpēc Dievs nespēj mani no turienes atgriest? tāds ir jautājums. viņš pats radīja šo sistēmu- kāpēc viņš to radīja tādu, kurā cilvēki pēc nāves nedrīkst pārdomāt. atceries- viņš skaidri un gaiši zināja, ka lielākā daļa tā pat nokļūs ellē. viņam ir prieks par to? viņš tur neko nevar darīt?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.04 11:35:03
pich_
Bet ja Kristus Tevi brīdina un aicina, bet Tu viņu pasūti, tad ko vēl ņerksti? Take it at your own risk! Ja reiz jūties gudrāks par Jēzu, nu tad neuzvedies kā hronisks alkoholiķis, kas atbildību par savu dzīvi noveļ uz kādu citu!
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.04 11:37:18
Aivars

kur viņš mani brīdina? pagaidām tikai tu un Svētais mani brīdina. caur tevi? kāpēc? es neticu ne tev, ne Svētajam.
tu man esi svešs. visa universa radītājam, ja viņš man grib ko pateikt, tas ir jāsaka caur tevi vai citiem svešiem cilvēkiem? klusie telefoni?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.04 11:48:29
pich_
Nemelo! Tu esi noticējis tiem, kas noliedz Dievu, un ignorē Kristus sacīto. Tu lepojies ar to, ka neesi tāds kā tie `naivie` kristieši, kas tavuprāt acīmredzot baidās paši no savas ēnas.
Tev tīk paziņot, ka netici ne debesīm, ne ellei.
Ok! Tā ir tava izvēle, drošsirdi! Tad ej savu ceļu, mācies pats no savām kļūdām, bet nepinkšķi, ka Dievs nedanco pēc Tavas stabules, un netic Tavām iedomām!
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.04 11:55:34
Aivars

Dievam es neticēju jau sen, pirms vēl izlasīju citu domas šajā sakarā, un pirms es vispār izdzirdēju terminu "ateisms". pēc tam mans viedoklis tikai sakrita ar citiem, kas arī netic nekam pārdabiskam. un nedomā, ka es kādam piekrītu tikai tāpēc, ka viņš netic Dievam. vispirms ir mans viedoklis, un tad es to salīdzinu ar citiem. piemēram- Cthulu vai Gnidrologa viedoklim es bieži vien vispār nepiekrītu.

bet tu neatbildēji- kā Jēzus mani brīdina? kā es ignorēju Kristus sacīto? viņš runā caur tevi? ja es neticu tev- kāpēc man ir jātic tam, ko tu man saki? varbūt tu melo sacīdams, kā tā ir tā lieta, ko Jēzus man gribētu pateikt
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.04 12:02:04
Ctulhu
Man ir naacies saskarties ar beerniem un es atrodu, ka beerni attiistaas vislabaak, ja vinjus uzluuko par vienliidziigiem partneriem.

Nekad nesaka ``nedriikst!``, bet paraada: `redzi, kas buus, ja.`..

Tu teiksi, ka ir daudzas lietas, ko beerni vnk nesapratiis? Uz to es atbildeesju, ka labs zinaatnieks ir taads zinaatnieks, kas var savas zinaatnes buutiibu izskaidrot savai vecmaaminjai. Nu vai mazdeelam...


Maz tu esi saskāries ar bērniem. Kaut kā viņu apziņa vēl ir jādabon līdz līmenim, lai saprastu analoģijas, un pat tiešo pieredzi. Ja to ignorēsi, ir liels risks, ka līdz tam viņi nenodzīvos.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.04 12:06:57
pich_
Esi padomājis, kāpēc tu te tērē laiku?

Ja tu apmeklētu tās draudzes pasākumus, kurā iestājies, un ko kuras esi aizgājis, daudzas lietas un vēl vairāk kā šeit prasi un par ko mēģini spriest, būtu uzzinājis, pie kam ar daudz mazāku laika patēriņu nekā kvernot forumā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.04 12:13:13
pich_
Ir tāda grāmata kā Bībele, apzīmogota paša Kristus un viņa praviešu un evaņģēlistu asinīm. Man vienkārši, šķiet, ka ir vērts ņemt vērā arī dažas liecības, un čujs un ņuhs un paša pieredze, salīdzināta ar citu cilvēku pieredzi, mazliet kritiskas analīzes, ļauj saprast, ka ir pamats tajā iedziļināties. Tev varbūt šķiet, ka kļūdos. Nu Tev tad ir iespēja iet savu ceļu. Bet ir skaidrs, ka visam dzīvē ir savas konsekvences, un ar saviem riskiem ir jārēķinās. Tieši tādēļ dzīvei ir sava jēga un interesantums, ka arī mūsu rīcībai ir kādas paliekošas sekas, kas noved pie atšķirīgiem iznākumiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.04 13:01:24
pich_
Tu jau vari neticēt. Dievs caur manu un daudzu citu muti tev ir to pateicis. Tāpat Dievs var izdarīt un ir jau izdarījis visu nepieciešamo mūsu glābšanai. Bet ja mēs to noraidam ar savu neticību, tad nekas cits mums neatliek kā mirt savos grēkos.Neticēt ir grēks.

Jāņa 16:9 Grēku - jo tie netic Man.

Jāņa 8:24 Tādēļ Es jums sacīju, ka jūs mirsit savos grēkos. Jo, ja jūs neticēsit, ka Es tas esmu, jūs mirsit savos grēkos."


Ja tu netici Jēzum, kas ir Dieva dēls, kas nomiris par taviem grēkiem un augšāmcēlies tavai taisnošanai Dieva priekšā, tad tu grēko.


Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.04 13:03:30
bet tu neatbildēji- kā Jēzus mani brīdina? kā es ignorēju Kristus sacīto? viņš runā caur tevi? ja es neticu tev- kāpēc man ir jātic tam, ko tu man saki? varbūt tu melo sacīdams, kā tā ir tā lieta, ko Jēzus man gribētu pateikt

atbilde ir gaužām vienkārša. Dievs runā caur saviem ļaudīm. Dievs runā caur savu vārdu - Bībeli. Netici, jo sirds ir apcietināta. Netici, jo negribi. Netici un nevajag. Dievs piedāvā tu atsaki.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.04 13:52:05
Aivars Svētais

visu, ko jūs pateicāt, var attiecināt uz jebkuru citu reliģiju. visām ir savas bībeles, visām ir savas liecības un cilvēki, kas tic. kāpēc man ir jātic, ka tieši jūsu reliģija būtu tā īstā? dēļ daudzuma? islāms aug straujāk kā kristietība- ja jūs paši piedzimtu gadsimtus vēlāk, vai jūs pielūgtu allāhu?
kas vēl- izdoto grāmatu daudzums? harija potera grāmatām ir pārdoti 400 miljoni eksemplāri. un tas tikai dažu gadu laikā, kamēr Bībele tiek izdota jau simtiem gadu. ko tagad- pēc n-tajiem gadiem ticēsim gobliniem?

jūs paši apzinaties, ka piedzimstot Bagdādē vai Deli, jūsu reliģija būtu pavisam cita, nevis kristietība. un kristietību jūs uzskatītu par maldu mācību.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.05.04 13:57:59
pich_
Tevi piemeklējis Buridana ēzeļa lāsts.
Tā teikt, ja kāds mazgājas ar ziepēm, cits ar pelniem, cits ar jaku mīzaliem, cits ar šampūnu, cits ar tīru ūdeni, cits aukstu, cits siltu - tad tu labāk izvairīsies no mazgāšanās principā.
Tur jau tā lieta, ka dzīvē reizēm ir jāriskē!
Pačukstēšu, neesmu piedzimis kā kristietis kristīgā režīmā, tādēļ fantāzijas par Bagdādi un Deli (kur starp citu tīri skaitliski kristiešu varētu būt vairāk nekā dažā Latvijas miestā) neiztur kritiku.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.04 13:59:14
pich_
Harija Potera grāmatas nav dokumentālas liecības.
Un mēs dzīvojam tagad un šeit.

Bet labāk aizej uz savu agrāko draudzi, tur pavisam nesen sākās jauns iesvētību kurss - katru otrdienu plkst. 19:00 draudzes namā. Atsvaidzināsi piemirsto un palūkosies uz to jau ar jaunu pieredzi.
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.05.04 17:08:25
pich_
kāpēc nevar pārdomāt un tikt uz to otru vietu? Dievam nav iespējams paņemt atpakaļ?
Lai arī tā nav teoloģiski ortodoksa, drīzāk reliģiskā fantastika - iesaku izlasīt ļoti interesntu grāmatiņu - Klaiva Steipla Lūisa Svarīgā izšķiršanās.
Tā ir pat ļoti par šo tēmu - kā cilvēki negrib, kā atraida Dievu. Paši izvēlas...
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.05.04 17:28:23
παλαιό ανόητος
Neskatoties uz savu teoloģisko izglītību, tu - acīmrezot sava ateisma dēļ - totāli misinterpretē Dieva gribu un nolūkus.
Ja Dievs visiem spēkiem cenšas piedabūt, lai cunami apdraudētie iekāpj laivā, bet viņi to atraida, tad ar kādām tiesībām tu pārmet Dievam nežēlību vai vēl pretīgākas īpašības?!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.05.04 17:42:39
παλαιό ανόητος
Pēc tavas izrunāšanās izklausījās, ka ir.
Mums nekas nav jāizgudro - paņem pats un izlasi reiz Jauno Derību iesākumam, pirms sāc ar akmeņiem mētāties.
Arī Tev manis ieteiktā grāmata varētu likties interesanta.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 23687