atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Lieldienas un to izcelsme
Adonika
Iesūtīts: 2011.04.11 13:18:23
Par pagānismu kristietībā:

1. Easter Lieldienu svinēšanas motīvi un mērķi

Tiem, kas svin un tradicionāli veic dažādus Easter Lieldienu pasākumus un rituālus, vajadzētu pārvērtēt savas rīcības motīvus un mērķus ar visām no tā izrietošām sekām, kā arī to – kā šādu rīcību vērtē zinošākas personas, sātans un Dievs; kam tas sagādā gandarījumu un kam nē.

Kaut arī Lieldienu, angliski Easter, laikā tā sauktā kristīgā pasaule piemin Kristus nāvi un augšāmcelšanos, Bībelē nav atrodama neviena norāde, ka šie svētki būtu jāsvin tā kā to dara lielākā daļa mūsdienu kristiešu. Bībele runā par Pasā svētkiem, kas norādīja uz Kristu –„mūsu Pasā [Jēru]”.[1] Pēdējā Pasā Viņš nostājās uz robežas starp divām iekārtām un to diviem lielajiem svētkiem, un iecēla Svēto Vakarēdienu kā Sava upura piemiņu, kamēr Viņš nāks.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
muga34
# Labojis muga34: 2011.04.11 18:47:32
παλαιό ανόητος - es jau kautkam sodien teici noskaidro kristietibas pamat jedzienus un tad runa... citadi tu pars sev meli radi...
kas ir jauna deriba un kas ir veca deriba?... tik nesaki bibeles pirma un otra dala jo tas ta nav... pastude un centies izpras un tad diskute...
παλαιό ανόητος
# Labojis incognito: 2011.04.11 18:56:04
muga34
Jaunās derības nemaz nav, jo vecā tika noslēgta ar izraēļiem uz mūžiem. Jeb precīzāk - uz mūžiem, šķiet, tika noslēgta tā derība ar Ābrahamu.
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.11 19:10:00
παλαιό ανόητος - JEREMIJAS GRĀMATA 31:31 "Redzi, nāks dienas," saka Tas Kungs, "kad Es slēgšu jaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu,
32 ne tādu derību, kādu Es citkārt slēdzu ar jūsu tēviem, kad Es tos ņēmu pie rokas un izvedu no Ēģiptes zemes. Šo derību tie ir pārkāpuši, kaut gan Man bija noteikšana pār tiem, tā saka Tas Kungs.
33 Nē, šāda būs derība, ko Es slēgšu ar Israēla namu pēc šīm dienām, tā saka Tas Kungs, Es iedēstīšu Savu bauslību viņos pašos, Es to rakstīšu viņu sirdīs, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mana tauta

Mateja evaņģēlijs 26:27 Un Viņš ņēma biķeri, pateicās un deva to tiem, un sacīja: "Dzeriet visi no tā.
28 Jo tās ir Manas jaunās derības asinis, kas par daudziem tiek izlietas grēku piedošanai.

Rosalie
# Iesūtīts: 2011.04.12 09:39:53
na - +2
garāmgājējs [204.45.133.74]
# Iesūtīts: 2011.04.18 10:45:19
Starp citu, rekomendēju. Lieldienu notikumu karte
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.04.19 11:42:56
Adonika, tā nu mēs, kristieši, svinam un svinēsim šo Lielo dienu - Kristus augšāmcelšanās svētkus kā esam paraduši - dievkalpojumā, par dažādiem jaunmodīgiem kritiķiem nebēdādami.
Arī kādu oliņu bērni paripinās un mēs, lielie, paklopēsim...
Ingars
# Iesūtīts: 2011.04.19 13:56:08
Iespējams, es kļūdos
NESTAIGĀT! [80.70.23.92]
# Iesūtīts: 2011.04.21 10:48:39
Soļošana ir Olimpiskais sporta veids.
Olimpiskās spēles- Olimpa dieviem par godu un slavu.
Konsekvence- staigājot jeb vienkārši ejot tu pielūdz Olimpa dievus.
Paranoja vai veselais saprāts- katrs pats lai izvēlās. Tas attiecas kā uz staigāšanu tā uz Lieldienām.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.04.21 11:29:21
Eu, par ko tad cepiens? "Pagāniskās" lieldienas taču svin 21 martā ar pavasara iestāšanos. par to, ka nosaukums sakrīt? Nu, katrā ziņā mums ae aštartēm tur nav nekāda sakara
dafne
# Iesūtīts: 2011.04.21 14:27:33
Ka katrs apnemies,ta lai dara,ja kadam so svetku svinesana sagada problemas..lai nesvin...ja kads grib atzimet un svinet so dienu,lai tacu priecajas.Galvenais neparspilet un neuzspiest savu parliecibu citiem.Ta var svakas sirdsapzinas iztrucinat un tas skiet Dievam patik vismazak.
dafne
# Iesūtīts: 2011.04.21 18:40:38
παλαιό ανόητος
laudis kuri vel neizskir kas ir kas..varbut svakas nebutu istais vards..drizak jutigas
Gunars
# Iesūtīts: 2018.12.18 22:56:56
Hmmm..., slēdza?

17 Nedomājiet, ka Es esmu atnācis atmest bauslību vai praviešus. Es neesmu nācis tos atmest, bet piepildīt.
18 Jo patiesi Es jums saku: tiekāms debess un zeme zudīs, nezudīs neviena ne vismazākā rakstu zīmīte, ne raksta galiņš no bauslības, iekāms viss notiek
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 32925