atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par letinju protesta formaam pret situaaciju valstii...
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.12.16 10:58:32
Vakar domburshovaa man patika viena doma par muusu protesta formaam 21 gadsimtaa.

Ja senaakos laikos vai citaas zemees cilveeki kjeeraas pie dakshaam, tad shodien daudz vieglaak un nesaapiigaak ir kjerties pie lidmashiinas biljetes... un vienkaarshi braukt prom.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
sabio
# Iesūtīts: 2010.12.17 09:23:59
protams, ka pasaciņā jau runa nav par firmu... tā ir pasaciņa nevis reālistisks stāsts...
danar
# Iesūtīts: 2010.12.17 09:42:33
Ja,it ka labs protesta veids...doties prom.Bet mes..tie kuri paliks...stradasim,lai aizbrauceju matem un teviem pensijas butu.
danar
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:02:06
Veračka
es nezinu,kas te bus,kas nebus...bet redzot to,ka saja valsti dzivojot cilveki ir spiesti zagt vai citadus kriminalfistelus taisit,lai izdzivotu...tiesam apskrienas dusa seit dzivot.
Protams..tas butu labakais veids ka no pensionariem tikt vala..nemaksat pensijas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:13:04
Nu cik var ķērkāt par Latvijas galu, nozombētie `kabatas pidziņu protestētāji`! Baigi kādam interesē tā jūsu aizbraukšana.
"Godā savu tēvu un māti, lai tev labi klājas un tu ilgi dzīvo zemē, ko Dievs tev dod!"- Lūk, pameditējiet, vispirms par savām ģimenēm un tad par valsti, un kāpēc Dievs to jums to iedāvinājis!
danar
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:24:16
Veračka
A tu doma,ka cilvekam ir kada vertiba saja valsti..var but 5 augstakas izglitibas,bet ja sirds vieta ir kiegelis,tad tiem ir nosplauties par tiem,kuri nedod nekadu labumu,kuri ir neerti,kuri prasa tikai izdevumus.Ja domatu par cilveku ka vertibu,tad ari smadzenes rukatu pareizaja virziena...ar visu "ekonfaku" izglitibu.Nedomaju,ka nemak..vienkarsi prioritates ir citas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:35:52
Veračka
Histēriķēm laikam visi citi histēriķi, ne?
Bet nu teic, kā tad augstās katoļu skolās māca - ceturtam bauslim ir kāda saistība ar sociālo politiku un labklājību, vai tomēr īdēšana par tirgošanās nodoklīšiem bauslim `iekabina`?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:45:04
Jošs Mulders
Letinji ir gudraaki varbuut... un neprotestee ar dakshaam un molotova kokteiljiem, jo patiesi tas robezhojas ar vandaalismu, bet vienkaarshi aizbrauc...

Briinos kaa, piemeeram, nav aizdomaajushies muusu tautieshi liidz taadai protesta formai kaa dziivesvietas deklaraacijas mainja, kas izraisa nodoklju nomaksas dislokaaciju.

Teixim taads jautaajums - kaads buutu iemesls taisiit savu biznesu Latvijaa nevis kaiminjzemees (nerunaaju par izteikti lokaalu biznesu, bet, piemeeram, uz exportu orienteetu)?


Inteliģenta bailulīga prātuļošana. Bēgšana no problēmas kā risinājums.

Ja kaiminjzemee nosaciijumi ir labaaki, tad kaapeec ieguldiit naudu sheit?

Šāda jautājuma nostādne atklāj jautātāja vērtību skalu.
Bet vispār atkal tā ir inteliģenta prātuļošana. Līdzīgi kā pie tv apspriest mūsējo hokejistu nemākulību.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:46:49
Veračka
Kā reiz māca. Tādēļ publiskā telpā nepiedien nonievāt bijušos kolēģus, kas raksta kādus noteikumus, un ģimenes locekļus, bet gan jācenšas ļaunu par labu vērst.
Žēl gan, ka jūs nespējat atbildēt uz jautājumu. Gadījās te kādas pļāpas izlasīt, ka pasauli šodien vislabāk esot šokēt ar mīlestību utt. Vai tik nebūs pilnīgas blēņas runājuši te daži labi? Kur nu vēl var būt tik nemīlama un pretīga vieta kā Latvija, un tik derdzīgi ļaudis kā šeit? Tādēļ kristiešiem taču vajag `gruzīt` un lādēt un nicināt, cik jaudas, vai ne?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:47:57
Veračka
4. Katram cilvēkam ir savs viedoklis. Lielākoties tas nav pat tā papīra vērts, uz kura tas uzrakstīts.
4. PILNĪGI PIEKRĪTU


Kā izrādās, arī tev ir viedoklis.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:48:25
Mārtiņš
Nu re, viens prātīgs vārds bez lāstu ēnas!
Kā Tu ieteiktu paskatīties uz ekonomiskiem izaicinājumiem kristietim?
danar
# Iesūtīts: 2010.12.17 10:51:25
Veračka
es nezinu kadas kuram tur ir tas prioritates..bet var redzet to,kuras NAV prioritates.
sabio
# Iesūtīts: 2010.12.17 11:20:33
nu ir gadijumi, kad uznemejs grib but godigs, sak maksat valstij visus nodoklus utt, bet nu driz saprot, ka tas ved tikai uz bankrotu un tad atkal sak pa vecam... tadi luk ekonomiskie izaicinajumi kristiesiem. reaali gadijumi, protams, nevis teoretizeshana ....
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.17 11:37:23
sabio
Nu un kas tad būtu darāms lietas labā?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 12:14:34
sabio patreiz teoretizēšana. lūdzu reālu gadījumu ar cipariņiem un nozari, kurā darbojas konkrētais uzņēmējs. Tikai ne pārpircējus, kuru apgrozījums ir zem 10000 Ls mēnesī un nekustamā īpašuma biznesmeņus lūdzu nevajag.
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2010.12.17 12:22:02
Skolnieks , kā zināms, drastiskas pensiju reformas vērojamas Rietumos neatkarīgi no viņu lielajiem nodokļiem un čaklās to nomaksas.
Runājot par atbildību pret valsti, tas labi, ka tev ir tādi pareizi uzskati.
Es šai ziņā esmu skeptiskāks.
Tā teikt, brīvās gribas un izvēles cienītājs ar pestīšanu nesaistītās lietās.

skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 12:32:58
Veračka Tas ir dīvaini, ka Tu vēlies saņemt algu virs 500 Ls ar apgrozijumu zem 10000. Tātad Tavai precei uzcenojums ir virs 10-15%.
Es esmu tās raudzes cilvēks, kurš uzskata, ja uzcenojums ir virs 15% tas jau vairs nav biznesmens, bet vienkārši mantrausis. Nekas vairāk, kaut arī izglītība viņam ir.
Tu gribi notirgot kaut vai arī labu lietu par ievērojami dārgāku summu, kā tā maksā. Tāpēc jau tā Latvija ir tur, kur ir.
Cep pīrādziņus un liec cik augstu cenu gribi, bet ja tikai tos nopērc un tad pārdod, tad sorī vairāk par 10%-15% Tev nepienākas.
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2010.12.17 12:39:11
Skolniekss , kurš uzskata, ja uzcenojums ir virs 15% tas jau vairs nav biznesmens, bet vienkārši mantrausis . Interesanti, kāpēc tad tu neuzskati, ka valsts, kas kopumā iekasē vairāk par 50% procentiem no cilvēka ienākuma un jo proporcionāli mazāki ieņēmumi, jo lielāki izdevumi, arī nav godīga pret pilsoņiem.
sabio
# Iesūtīts: 2010.12.17 12:40:02
skolniekss, šādu gadījumu pārāk daudz, te vietas nepietiktu bet tā kā neko konkrēti nenosaucu, tad vari turpināt uzskatīt , ka šādu gadījumu nav
nav runa tikai par uzņēmējiem, bet arī tiem, kas pērk kādus pakalpojumus- ja strādnieki (darbinieki) pasaka, ka - ja gribat oficāli visu ar nodokļiem tad summa ir tik un tik , bet ja gribat bez nod. maksāšanas, tad, piem., 2 x mazāka summa, tad kuru variantu pakalpojuma ņēmējs izvēlēsies? un runa nav par 5- 10 ls starpību, bet vairāk. un tai vai tā ir tukša teoretizēšana vai reāli gadījumi, to zinās katrs pats ; ja nezina- o.k., jo varbūt to ir labāk nezināt....
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2010.12.17 12:46:42
Tēvs Indriķis Vai es esmu teicis, ka valsts ir godīga? Te jau nav runa par to vai godīga vai negodīga. Ir Valsts vara, likumi un Bībele. Skaties pats, kā ir pareizāk. Es tikai paužu savu nostāju un pārliecību. Jo ļoti labi redzu cik daudz ir melnās naudas uz rokām. Un ir jābūt aklam to neredzēt.
Tu izmanto medicīniskos pakalpojumus, Tavi vecāki saņem pensiju, Tavi bērni mācās skolā, Tu ar savu auto brauc pa valsts ceļiem, Tu izmanto šīs valsts infrastruktūru, kuru neviens cits, kā mēs paši neuzlabos, Tu saņem (varbūt nē) bezdarbnieka pabalstu... Tu skaidro par ziedojumu nepieciešamību baznīcas uzturēšanai un savai algai. Un esi skeptiski noskaņots pret valsts uzliktiem nodokļiem, no kuriem tiek izmaksāti maksājumi maznodrošinātajiem.
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2010.12.17 12:52:03
skolniekss skaties pats , tas labi, ka atzīsti izvēles brīvību..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 22964