atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kapitālisms vai sociālisms
Ingars
Iesūtīts: 2010.12.08 14:24:44
Salīdzinājums, plusi un mīnusi, piemēri, argumenti utt. Man vienkārši interesē, kas šodienas Latvijai būtu vislabāk. Es nesaku, ka jākrīt galējībās - tīrā sociālismā vai tīrā kapitālismā, bet ko no viena un otra der paņemt, ko neder. Vai galvenajiem stratēģiskajiem resursiem, kā enerģētika, meži, kuģniecība, sabiedriskais transports, tranzīts un tamlīdzīgas pamatnozares būtu nododamas privatizācijai vai tām jāpaliek valsts īpašumā? Skaidrs, ka nebūtu pareizi absolūti visu ekonomiku pārvaldīt valdībai, taču runa ir konkrēti par šīm pamatnozarēm.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.08 16:04:50
Duksis, man labpatiik teikt...

vaacieshi meegjinaaja nomushiit shejienieshus 700 gadus, nezidevaas... Kreivi mociija 70us gadsu... nekas neizdevaas... a pashi baalelinji savu Latviju nolaida no kaatiem 20 gados piipeejot un bez lielas iespringshanas...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.12.08 16:50:33
masiks [87.110.184.238]
Nezinu, kā tev, bet mans priekšstats tika veidots galvenokārt ekonomikas stundās un blenžot TV ekrānā. Pēdējā laikā sāku saprast, ka tas viss bij smadzeņu skalošana
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 11589