atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dievs dara brīnumus
Ingars
Iesūtīts: 2010.11.27 21:48:31


Lūk skeptiķiem viens gards kumosiņš...vai nu atkal visuvarenais PLACEBO? Un kā tad, ja dziedināšana ir paliekoša, turklāt ar visiem ārstu apstiprinājumiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2010.11.29 18:14:25
pich_
ka tu par tadiem(gadijumiem) uzzinasi,ja neej uz baznicu...?
Drupie
# Iesūtīts: 2010.11.29 18:22:20
masiks [84.237.194.66]

man tomēr gan liekas, ka "piemītošs būtnēm ar saprātu" un "prāta funkcija" nav viens un tas pats. protams, ja kāds noliedz dvēseles eksistenci, varbūt tad arī viņam sanāk prāta funkcija. bet nu man galīgi nav noskaņojuma strīdēties par to, kāpēc viņam tā sanāk un kāpēc tāds iznākums varētu vai nevarētu pretendēt uz patiesīgumu
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.29 18:22:22
"Godā ārstu - viņš ir vajadzīgs, Kungs ir radījis arī viņu:
no Visaugstākā taču ir dziedināšana - dāvanas saņem no valdnieka.
Dēļ savas mākas paceltu galvu iet ārsts, un dēļ tās viņu apbrīno diženie.
Ārstniecības līdzekļus no zemes ir radījis Kungs. Par tiem neviens saprātīgs cilvēks nav dusmojies.
Vai tad tas nebija koks, no kā ūdens kļua salds, lai koka spēks atklātos?
Tā arī cilvēkiem māku ir dāvājis Kungs, lai būtu viņos godāts Savu brīnumaino darbu dēļ, ar kuriem var dziedināt un sāpes remdēt, no kuriem aptiekās gatavo maisījumu. Nebeidzami ir Kunga darbi. Viņā pār zemi ir miers. Slimojot, bērns, neraugies ar aizdomām! Bet lūdz Kungu - un Viņš dziedinās tevi.
No pārkāpum atstājies, savā rīcībā labojies un savu sirdi dari skaidru no visiem grēkiem!
Veltī smalkākos kviešu miltus par patīkamu smaržu un piemiņu, lej upurī eļļu, cik vari atļauties, un ļauj rīkoties ārstam!
Arī viņu ir radījis Kungs.
Arī viņš ir vajadzīgs. No tevis lai neaiziet!
Ir brīži, kad sekmīgs iznākums ir atkarīgs no ārstu rokām,
jo arī viņi lūdz, lai Kungs dara sekmīgu gan diagnozi, gan ārstēšanu dzīvības glābšanai.
Kurš grēko Radītāja priekšā, lai krīt ārsta rokās!

(Sīraha gudrības grāmata 38:1-5)
rainars
# Iesūtīts: 2010.11.29 18:25:26
Aivars labu logu atvēri
neielog. [90.130.174.161]
# Iesūtīts: 2010.11.30 03:14:02
bitukas, kārtējā kristieša izvairīšanās no normāla, neitrāla jautājuma, kas sevī neietver neko amorālu vai ētiski nepieņemamu.
Atkārtoju: es neprasu meitenes datus, tikai vēža veidu (plaušu vēzis, kuņģa vēzis, asins vēzis, krūts vēzis, utt.) Gūti? Neiespējami? Ja to tu nevari nosaukt, tad man atliek secināt, ka šuj atrunas, pie tam, ļoti baltiem diegiem. Ar ko arī apsveicu. 1:0 saprāta labā (ne tava).
masiks [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.30 10:14:36
Drupie
man tomēr gan liekas, ka "piemītošs būtnēm ar saprātu" un "prāta funkcija" nav viens un tas pats.

tev šoreiz liekas nepareizi. bet, sakarā ar to, ka te atkal kādam nagi niez rediģēt diskusijas saturu un argumentāciju pēc sava prāta - atstāšu šo apgalvojumu bez argumentācijas. Tā tas ir jo vienkārši tā tas ir. Vari pieņemt, vari nepieņemt. man pofig.
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.11.30 10:50:48
neielog
Vēlreiz atkārtoju - pich painteresējas personīgi un dabūja iespēju pajautāt cilvēkiem par ko es runāju. Tu gribi publiskā portālā diagnozi. Gribi publiski - lasi laikrakstā "Ir", tur cilveks atļāvas pateikt cik uzskatīja par vajadzīgu. Kad iznāks tas numurs painformēšu, lai gan pats vari pasekot.
P.S. Nav ko muldēt par atrunām. Mans e-pasts bija norādīts. Bet, Tev, vilciens aizgājis.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.30 11:01:06
masiks [84.237.194.66]

nē. ļaunums rodas no cilvēka vērtējuma, vērtējot kaut ko. Tā ir pretmetu vienotība ar "labā" jēdzienu. pie kam centrā šiem vienotajiem pretmetiem ir neviens cits kā tikai un vienīgi vērtējošais Ego = cilvēks. Ja kaut kas pašam vērtētājam dod jelkādu labumu - tas ir labs, ja traucē, rada nepatiku vai jebkuru citu negatīvu emociju - tas ir slikts. Vienkārši un elementāri kā vaļinoks.

Hm, interesanti, es te forumā ieliku diskusiju tieši par šādi domājošiem cilvēkiem - soci*****iem
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.30 11:01:57
opā, izrādās, ka vārds soci*****s šeit kategorizēts kā lamuvārds
neielog. [90.130.170.80]
# Iesūtīts: 2010.11.30 11:05:41
Tūlīt apraudāšos, cik cēls cilvēks! Lai normāli ietu īsāko ceļu, liek oponentam veikt virkni bezjēdzīgu un lieku darbību virkni, sazin kādu principu vārdā. Tur pat zirgam jāsmejas, ja patiešām domā, ka dotās meitenes anonimitāte tiek kaut kā apdraudēta, pasakot 2 vārdus./Tu visu tā dari "čerez žo...u"/? Bet, nu, dievs ar tevi.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.30 11:28:51
neielog
Tieši tā - Dievs ar mani....
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.30 11:47:07
neielog. [90.130.170.80]
Padomājiet par savu izteiksmes veidu, cienītais! Ir pilnīgi saprotams, ka jūsu personības līmeņa ļaudīm vēl īpaši jāpiesargās izpaust kādu citiem personīgi būtisku informāciju.
masiks [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.30 11:47:55
Ingars
cilvēks nav viens. cilvēks ir sociāls radījums, spējīgs existēt tikai barā. Attiecīgi vērtējošais Ego gala rezultātā nav individuāls, bet gan sociāls. Tavā tēmā uzrādītas indivīda un bara vērtējuma atšķirības, uzsverot ka no bara viedokļa indivīda vērtējuma prioritāte virs bara vērtējuma ir ļaunums. Tb - tie indivīdi izmanto sabiedrību (savu sugas īpatņu baru) savām vajadzībām. Ir jau arī pretēja galējība - tirānija. Kad bars izmanto indivīdu savām vajadzībām, ignorējot indivīda vajadzības. (iespejams, tava mīļākā soc. iekārta)
Acīm redzot labs ir tikai kaukāds kompromiss, līdzsvars, tevis nīstā liberālisma šļura, kad taisnība un tiesības ir visiem. Ij katra pienākums ir respektēt cita indivīda/sabiedrības tiesības... kā arī tas pats pretējā virzienā.
neielog. [90.130.170.80]
# Iesūtīts: 2010.11.30 12:01:29
Aivars, te tika teikts, ka meitene x grasās savu "personiski būtisko informāciju" publicet žurnālā. Un vai man kāds var adekvāti pateikt, ko es varu kādam nodarīt, lai "piesargāšanās" nolūkā kādam dieva dotam cilvēciņam tik klīrīgi jāslēpj vēža paveids??? Muļķībai patiesi nav robežu...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.11.30 12:11:16
Vai TIEŠĀM ir kāds brīnums oficiāli apstiprināts - tas, ir cilvēkam bija noteikta slimības diagnoze, un tad viņš tapa dziedināts, vienkārši uzliekot rokas, pārdzīvojot emocionālu pacēlumu, utml?
Pēc tam slimību vairs nevar atrast?
masiks [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.30 12:36:27
EzītisMiglā
1 gadījums no 5000?
http://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-sogad-31-cilveks-miris-no-aids.d?id=35460479
Tik pat labi tas varētu būt diagnozes kļūda. Pašu vīrusu jau nedetektē, detektē vai nu antivielas vai CD4 šūnu daudzumu asinīs.
http://lv.wikipedia.org/wiki/AIDS
n.biča [213.175.85.35]
# Iesūtīts: 2010.11.30 13:14:35
ufff... ar brīnumiem ir sarežģīti. nekad nevari būt drošs, kas ir brīnums un kas ir vienkārši slikti pārvaldītas prasmes izpausme. varu pastāstīt vienu kuriozu iz savas dzīves. vidusskolas beigās man izgrieza aizdegunes mandeles. vakarā sāpēja ellīgi. vienā brīdī nolēmu pārbaudīt, kādas ir ķermeņa kontroles robežas, un pus pa jokam nolēmu provēt aizaudzēt jēlumu. galu galā, arī vielmaiņa var notikt dažādā ātrumā. ļoti dzīvi iztēlojos logu sala laikā un to, kā aug leduspuķes. un tad līdzīgu tēlu izveidoju savā galvā saistībā ar aizdeguni - ka lēnām, sākot no malām jēlums velkas ciet, veidojoties jauniem rētaudiem. pēc apmēram 15 minūtēm kā sāpīgus jutu tikai dažus nelielus plankumiņus un jutu, kā šņaukājoties kaklā birst miklas kreveles. līdz rītam sāpes bija pazudušas gandrīz pilnībā. pēc nedēļas braucu pie dakteres uz pārbaudi un viņa brīnījās, ka man dzīst kā suņam, ka gandrīz pilnībā sadzi
n.biča [213.175.85.35]
# Iesūtīts: 2010.11.30 13:22:16
tiesa gan, patiesības labad jāpiebilst, ka tajā periodā man vispār bij bezsakarā paātrinājusies vielmaiņa - visu laiku šausmīgi gribējās ēst un sīki ievainojumi pazuda ilgākais divu diennakšu laikā. tagad ar tādiem reizēm 2 nedēļas staigāju. par vilšanos - vairāk nav gan izdevies atkārtot
vārdu sakot, tā visa rezultātā manī ir radušās šaubas, vai šie brīnumi vispār ir brīnumi vai arī placebo efekts, kas cilvēkam ļauj pielietot tās spējas, ko viņš nekad nav ticējis par esamām. man gribētos ticēt, ka cilvēks ir spējīgs kontrolēt gan savu imūnsistēmu, gan vielmaiņu lokāli, tikai parasti viņš šīm fīčām netiek klāt, jo netic, ka tādas ir. btw, nav nemaz tik grūti sev iestāstīt, ka kāja nav izkustināma, ka tā nav mana kāja un man pār to nav kontroles. un tad viņu tiešām nevar pakustināt. knapi atdabūju atpakaļ. ļoti iespējams, ka šādas spējas cilvēkiem ir tāpat kā tāda aizrunāta kāja - it kā ir, bet
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.11.30 14:00:02
neielog
Aivars, te tika teikts, ka meitene x grasās savu "personiski būtisko informāciju" publicet žurnālā. Un vai man kāds var adekvāti pateikt, ko es varu kādam nodarīt, lai "piesargāšanās" nolūkā kādam dieva dotam cilvēciņam tik klīrīgi jāslēpj vēža paveids??? Muļķībai patiesi nav robežu..
Žurnālists PERSONĪGI pajautāja un saņēma atbildi. Arī es devu iespēju pajautāt PERSONĪGI nevis caur vidutāju(tobiš mani), kuram nav NEKĀDU pilnvaru.
P.S. jau jau bērna līmenī...pats esi muļķis
Ingars
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:56:06
masiks [84.237.194.66]

Ar ko cilvēks atšķiras no robota?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 8796