atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dievs dara brīnumus
Ingars
Iesūtīts: 2010.11.27 21:48:31


Lūk skeptiķiem viens gards kumosiņš...vai nu atkal visuvarenais PLACEBO? Un kā tad, ja dziedināšana ir paliekoša, turklāt ar visiem ārstu apstiprinājumiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.29 10:40:02
tas viss ir sūc! Vot savulaik Jona Inese vai Esenif (neatceros vairs kura) delifnārijā ielika ziņu, liekas ar atsauci, ka viens līdzīgs kekss tur pat latīņamerikā, braucot evanģelizācijas turē, paceļam no makču-pikču uz pikču-makču autobusā vienam pusaklam (ticīgajam, jaunticīgajam, neticīgajam, vienkārši fanātam???) deva kolektīvo dziedināšanu. Aklā acss nedaudz sākusi redzēt. Visiem bija lieli prieki "do usrački". Lieki teikt, ka acss mākslīga - no stikla. Prieki bija arī delfinārija pasažieriem.
Par nožēlu -nekur citur šis brīnišķais gadījums nav piefiksēts. Tikai pasaku teicēju un apšaubāmu liecību devēju mājas lapās... diemžēl...
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.29 10:47:51
Zane55 [80.232.224.159]
Tie kas netic Dievam, bet meklē to, tad es ieteiktu nevis dzīties un meklēt brīnumus dažādus, bet gan lūdz Dievam no sirds, lai Viņš tev atklājas, jo tikai Viņš pats var atklāt Sevi, nejau no brīnumu redzēšanas mēs sākam ticēt.

gan taisnība, gan nevisai. Parasti Dievam sāk ticēt visādu personīgu klapatu dēļ, vai vienkārši kā reliģiskās audzīnāšanas sekas. Un lielākā daļa ticīgo (arī šajā forumā) var tjeļņašķu plēst, ka IR piedzīvojuši kaut kādus Dieva brīnumus. Gan ne ar stikla acīm. Parasti električka viņus pagaida vai trambulis... nu vai kautkā tamlīdzīgi. Tb - štrunc pilnīgākais. Bet redz - baisi efektīgs tas brīnums izrādās. Tad kāpēc tēlot kautkādu infantīlismu, tjipa "es tev nerādīšu, jo tu tāpat neticēsi...!"? Kas tie tādi par bērnudārza argumentiem??? Tak lai parāda tos Dieva brīnumus un tad arī redzēs - ticēs vai nē.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:00:11
ja acu priekšā viņiem to izdarītu, tad jā. kāds taču bija pirmais.
bet par AIDS izārstēšanu līdz šim es neesmu dzirdējis, un ziņas es lasu daudz.


Eee tu kaut ko putro... Vai mees te runaajam par kaut kaa iespeejamiibu, vai par to vai tu vari shaadu iespeejamiibu noveerot?
Tava speeja kaut ko zinaat bik atshkjiras no sho zinaashanu realitaates. Citiem vaardiem, tas ka tu kaut ko nezini vai nenoveero to nepadara par neiespeejamu.

Taadeejaadi precizeesim jautaajumu
Vai viduslaiku aarsts TICEETU bez empiiriskiem pieraadiijumiem ka ir iespeejams tas, kas augstaak es teicu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:00:35
līdz šim neesmu lasījis, ka aklumu var momentā izārstēt, uzliekot rokas uz acīm

Esi esi lasiijis, tik netici tam
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:01:18
Nu tak arī es to pašu saku - pizģ*** - eto ņe mešķi nositj! Tā vietā lai tukši ļurinātu - masveida produkciju studijā! laipni lūdzam!

A mosh palasi augstaak?

Es teicu, ka izraarsteet var, bet es nezinu kaa

Starp KA un KAA ir atshkjiriiba
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:12:12
Jāa. Es zinu, ka uz mēness dzīvo rozā vienradži, es tik nezinu, kā viņus ieraudzīt.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:39:25
Gnidrologs


Nebūtu slikti par šo izlasīt arī kaut kur citur, izņemot kristiešu mājas lapās un piesaistīt vēl kādus mediķus bez ``Hondurasas labākā ārsta``(lol ***). Galu galā notikums to it kā būtu pelnījis.

Es nebrīnos, kāpēc reliģiski neitrālie masu mediji to neatspoguļo - mūsdienu globalizācijas procesiem tāda kristietības slavināšana ir kaitīga, jo tas traucē pasaules varenajiem muļķot tautu un zagt

pich_

savādi, ka šādi brīnumi tiek atspoguļoti tikai kristīgos medijos, jo faktu, ka beidzot var izārstēt vēzi un AIDS, vajadzētu atspoguļot visas pasaules lielākajām telekompānijām, avīzēm un interneta lapām!
vai ir kāda atsauce arī no CNN vai BCC utt?


Kā tev šķiet, kam pieder masu mediji?
masiks iesmīkņā [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:51:59
Jošs Mulders
Un? Tas ir par iemeslu lai neko nedarītu? Tb - masveidā neārstētu ar HIV un ar vēzi slimos???
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:54:26
masiks, nu ja tu zini KAA... tad dari to... es tak to nezinu kaa... bet es zinu KA var

ne taadu vien slimiibu var aarsteet... iemaaciisimies arii visas paareejaas chinjiit
masiks iesmīkņā [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:55:33
Ingars
Kā tev šķiet, kam pieder masu mediji?

Un? Kas no tā? Mediji pieder dažādiem onkuļiem...
masiks iesmīkņā [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:56:22
Jošs Mulders
masiks, nu ja tu zini KAA... tad dari to... es tak to nezinu kaa... bet es zinu KA var

Tu nezini kādus rituālus piekopj?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:56:37
masiks iesmīkņā [84.237.194.66]

11 Un notika ceļā uz Jeruzālemi, Viņš gāja vidū caur Samariju un Galileju
12 un iegriezās kādā ciemā. Te Viņam pretim nāca desmit spitālīgi vīri, tie apstājās no tālienes
13 un paceltā balsī sauca: "Jēzu, Meistar, apžēlojies par mums!"
14 Un Viņš, tos ieraudzījis, tiem sacīja: "Ejiet, rādaities priesteriem!" Un notika, ka tie aizejot ceļā kļuva veseli.
15 Tad viens no tiem, redzēdams, ka viņš kļuvis vesels, griezās atpakaļ un skaļā balsī Dievu slavēja,
16 nometās uz sava vaiga pie Viņa kājām un pateicās Viņam. Un tas bija samarietis.
17 Tad Jēzus griezās pie tā un sacīja: "Vai visi desmit nav kļuvuši veseli? Kur tad tie deviņi?
18 Vai cits neviens nav atradies, kas būtu griezies atpakaļ un Dievam godu devis, kā vien šis cittautietis?
19 Un Viņš tam sacīja: "Celies, ej! Tava ticība tev ir palīdzējusi."

Kā tev šķiet - kur pēc savas nāves, ņemot vērā bībeles mācību, nonāca tie pārējie deviņi?
masiks iesmīkņā [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.11.29 13:04:31
Ingars
tavuprāt, Dievs viņiem pēc tam atriebās par to, ka izārstēja viņus, bet viņi tāpēc Dievam nepazemojās?
pich_
# Labojis pich_: 2010.11.29 14:14:43
Jošs Mulders
Vai viduslaiku aarsts TICEETU bez empiiriskiem pieraadiijumiem

sāksim ar to, ka tajos laikos šādas medicīniskas manipulācijas vispār vēl nebija iespējamas. savukārt šeit ir apgalvojums, ka VAR izārstēt AIDS. nu tad lūdzu, mīļie kristieši, glābiet pasauli!

p.s.
vispār jau ārsti nav tik stulbi, lai ticētu kaut kam bez empīriskiem pierādījumiem. mājienu saprati?
ja kāds kaut ko apgalvo, tad viņš to arī pierāda. ja ir cilvēki, kas saka, ka var izārstēt AIDS, aklumu, kurlumu un mēmumu- nu tad lūdzu, pierādiet ārstu komisijai.
tikai nez kāpēc tādās reizēs šie "brīnumi" nenostrādā. kāpēc? kas tur slikts- glābt cilvēkus?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.11.29 14:27:14
pich_

Vai tu pats neieveero, kaa tu pats sevi liec par visu lietu meeru? Ka attieciibaa pret seviim meeri realitaati. Luuk ja nav iespeejams no tava viedoklja, tad nav iespeejams nekur nekad un nekaadaa veidaa... A tur kaut kaadi viduslaiki, toriez visi bij tumsoniishi etc.

Nu bet pameegjini bik tak abstraheeties. Tas ko tu dari ir - argument from ignorance. Tobish tu savu nezinaashanu/nevareeshanu padari par absoluutu. Tieshi taapat, kaa tie gudrinieki striidaa ar galileju par teleskopu, kad shis teica lai paskataas uz meenesi un shie sharahtaajaas, sakot - tu tur deemonus esi salicis.

Taapat tu izej no saviem aizspreidumiem lai spriestu par kaut ko.

Man nav pamats domaat, ka AIDS buutu nearsteejama slimiiba... Tas ka tu vai es vai visa pasaules mediciina nezina KAA to izdariit, nenoziimee, ka taa nav aarsteejama principaa...

vispār jau ārsti nav tik stulbi, lai ticētu kaut kam bez empīriskiem pierādījumiem. mājienu saprati?

Absoluutu BS tu runaa... Ja buutu kaa tu saki, tad veel shodien mees spraagtu nost no gripas un dizenteerijas. Tieshi otraadi, taapeec ka ikviens aarsts tic ka jebkuru slimiibu var izraasteet, tieshi taapeec mediciinaa tiek iegultiita liela nauda un notiek peetiijumi un mediciina attiistaas... jo tikai tad, ja tu tici, ka riit buus iespeejams tas, ko shodien pat sapnjos neraadaas, ir iespeejams tieshaam attiistiiba.

Tu tieshaam domaa, ka Pasteers injiceeja trakumseergas vakciinu b alstoties uz afigennajiem empiiriskajiem pieraadiijumiem... Kaa vispaar var buut empiiriski pieraadiijumi PIRMS zaales tiek izveidotas teoreetiski? Jo ja taadi pieraadiijumi buutu tad zaales jau ir, un neko nevajag izgudrot.

ja kāds kaut ko apgalvo, tad viņš to arī pierāda.
BS Piemeeram 1ais termodinamikas likums nav pieraadiits abosluuti visur un visos visuma punktos
Un "pieraadiit" ir ljoti slidena teema... jo pieraadiijums balstaas kaut kaados ieprieksheejos pienjeemumos... kas tos pieraadisi un uz ko balstoties, un uz ko balstiisies sho pieraadiijumu balsts etc.?
Mosh tomeer taa vietaa lai iedomaatos, ka esi dikti gudrs un visu saproti, nu vismaz wikipeedijas liimenii izlasi kas ir epi-stimologjija... jo shkjiet ka runaat un uzdot jautaajumus tu esi nasks arvien, bet tomeer pastudeet un tieshaam kaut ko iemaaciities vismaz virtuves liimenii - tur tev par iisu?
Vot taadu komentu uzrakstiit cik tev minuutes... vot neuzraksti 3 komentus, bet pateeree to laiku studeejot sho
http://en.wikipedia.org/wiki/Epistimology

ja ir cilvēki, kas saka, ka var izārstēt AIDS, aklumu, kurlumu un mēmumu- nu tad lūdzu, pierādiet ārstu komisijai.

A tavupraat kaapeec cilveeki, kas straadaa pie AIDS vakciinas vai nodarbojas ar acu un ausu probleemu peetiishanu to dara? Aiz neko dariit?

Tu biezhi nodarbojies ar lietaam, par kuraam zini, ka taas nav iespeejamas?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.11.29 14:31:17
masiks iesmīkņā [84.237.194.66] Kas tie tādi par bērnudārza argumentiem??? Tak lai parāda tos Dieva brīnumus un tad arī redzēs - ticēs vai nē.


Vari ņurdēt, vari nēņurdēt, vari arī manus argumentus salīdzināt ar bērnudārza līmeni, bet es zinu, ka neticēsi Es , godīgi sakot, arī laikam nenoticētu. Ne jau brīnumi var dot ticību, un pat ja notic, tad groš cena tādai ticībai
pich... [212.93.100.181]
# Iesūtīts: 2010.11.29 14:42:34
Jošs Mulders

Tu vispar esi izlasijis Ingara doto linku? Es nesaku, ka nakotne nebus iespejams izarstet AIDS. Es saku, ka to nav iespejams tagad izdarit, bet tas korejietis apgalvo, ka vins to jau ir izdarijis. Kapec par to neraksta zinatnes un medicinas apskatnieki? Sadiem pieradijumiem tacu nav vajadziga ticiba...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.29 14:46:37
masiks iesmīkņā [84.237.194.66]

tavuprāt, Dievs viņiem pēc tam atriebās par to, ka izārstēja viņus, bet viņi tāpēc Dievam nepazemojās?

No kurienes rodas ļaunums? Vai ne no tā, ka cilvēks nepazīst Dievu?

Gnidrologs

Kā tev šķiet, kam pieder masu mediji?

Židmasoniem?

Ne tikai
rainars
# Iesūtīts: 2010.11.29 16:09:40
Man domāt TICĪBA dara brīnumus.
Jēzus izteicieni:Jūs mazticīgie;Celies un ej tava ticība tev ir palīdzējusi;
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 16:16:34
rainars, jaa un tad pati ticiiba kljuust par tavas ticiibas objektu un elku
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 32744