atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai izmirstam?
Vienkārši balss
Iesūtīts: 2010.11.12 12:16:18
Rietumeiropas nācijas cenšas savu demogrāfisko lejupslīdi stutēt ar imigrāciju.
Mēs vienkārši izmirstam. Lūk, ko saka vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs
.
http://www.delfi.lv/news/national/politics/eksperts-latviesi-iet-labpratiga-pasnaviba.d?id=35127397
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:00:34
armilo
Hm, dullākais jau ir tas, ka šitām hroniskajām dīzeļlokomotīvēm, pēkšņi pārtraucot smēķēt grūtniecības laikā, baisi pieaug spontānā aborta risks. Bet baisākais ir tas, ka, dzīvojot kādas profesionāli izglītojoši firmas tuvumā ir nācies redzēt, cik liels ir tas odīgi kūpošo jaunuvju procents. Baidos, ka ne sodi ne psihiatri nebūs atrisinājums.
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:03:01
aha vismaz skaidra mana diagnoze - noziedziniece
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:04:30
Aivars
Piekrītu, ka tas nav atrisinājums. Nesaturēju savas emocijas. Jādziedina ir visa sabiedrība.
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:05:06
Sicilia
Tu esi gaidībās?!
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:06:43
armilo
nē. bet mana māte uzskata, ka bērni nav nu iemesls, lai pārtrauktu šo savu mīļāko nodarbi
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:08:16
Sicilia
Klau, Tu taču pati zini, ka tas nemaz nav smieklīgi. Cik pati neesi kreņķējusies par alerģijām un astmu? Protams, arī bez kūpināšanas šitās ligas piesārņotās atmosfērās bērniem piemetas, bet nu papildus riski ir papildus riski .

armilo
Cerēsim, ka tas vēl notiks latviešu sabiedrībā
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:10:19
Sicilia
Par noziegumu uzskatu vēl nedzimušas dzīvībiņas indēšanu pret viņa paša gribu. Tās protams ir tikai manas sakāpinātās domas. Tu un Tava māte varat domāt kā vēlaties. Es Jūs netiesāju.
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.11.17 21:11:12
Aivars
es uzjautrunos par terminu - noziedznieki (lai gan slimu cilvēku vairošanās tiešām ir noziegums pret sabiedrību un būtu aizliedzams).
es nekad neesmu noliegusi, ka manas veselības rādītāji ir manas mātes izklaides sekas, bet zini.... mūsdienās vēl slimāki bērni diemžēl dzimst arī nepīpētājām un nedzērājām. un ko tad vainot?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:15:58
Siciliair jau tāda kategorija kā pasīvie smēķētāji pret paša gribu
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:33:54
armilo rakstīja: " izjūt saskarsmes diskomfortu, domādami - gan jau ar lauku pieslīpēsies..."
daudz kas atkarīgs ko meklējam- vai iemeslus un attaisnojumus, lai ar kādu nebūtu kopā vai arī iemeslus, motivāciju un iespējas, lai ar kādu būtu kopā... Sazin` pie kuras daļas varētu nez piederēt tās, kuras te sūdzas par normālu vīriešu trūkumu...
Un tad vēl tā prasība, ka "viņam obligāti jābūt kristietim", kas liek aizgriezt muguru daudziem iespējamajiem labajiem vīriem un bērnu tēviem...Kaut arī Bībele par šo lietu ko citu saka...
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:52:42
sabio
"Sazin` pie kuras daļas varētu nez piederēt tās, kuras te sūdzas par normālu vīriešu trūkumu... "

Ja sūdzās 20 gadnieces, tad tas ir normāli, ja sūdzās 40 gadnieces, tad diemžēl viņas pašas nav normālas.
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.17 22:13:57
...un ja par daudziem brīvajiem vīriešiem varu tikai pabrīnīties, kādēļ viņi vieni valstī, kur to normālo sieviešu tak ir skaitliski vairāk, tad par sievietēm... Jā, ir o.k- kārtīgas, nedzērājas, nepīpētājas, labi izskatās, tikumīgas utt, bet tā attieksme pret pretējo dzimumu- jo vairāk gadu, jo prasīgākas- te matu krāsa nepatīk vīrietī, te balss tonis, te tas, kā karoti tur... Līdz komismam... Nu, labi, ir jau cimperlīgi vīrieši arī, bet sīkumainība laikam tomēr ir sieviešu priviliēģija
Ir teiciens - "Kas grib darīt, meklē iespējas. Kas negrib – meklē attaisnojumu."
UN- manuprāt viens no populārākajiem vientuļo sieviešu attaisnojumiem ir "nav normālu vīriešu"
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.17 22:48:47
sabio armilo
Hm... par ko īsti ir žēlabas? Ja pretī vienas vecas kaprīzas grezeles, lai takš šīs pašas tiek galā, bet meklējiet tak, vīri, normālas, saprātīgas meitenes. Šitā bābiskā vīrišķu gauduļošana arī nekam neder
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.17 23:00:33
Aivars
žēlabas? ne par ko nežēlojos. esmu celebātā.
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.17 23:01:51
nesapratu... vai sabio un armilo būtu tā kā vīriešu dzimuma?
un kurš tad te žēlojas?
es tikai izsaku viedokli, kāpēc ar to dzimstību L- jā ir kā ir; sanāk, ka daļēji tāpēc , ka sievietes pārāk kaprīzas un nevar pat apprecēt arī pat tos normālos čaļus, kas brīvi... Vai tas slikti- diezi vai:jo vairāk brīvu kristiešu sieviešu, jo vairāk viņas var diakonijām utml laiku atvēlēt, sastādīt pamatmasu dažādos kristīgos pasākumos... utjpr. Otrkārt, negribētu lai L- jā būtu pārapdzīvotība...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.17 23:05:15
Andri, celibāts, rakstās ar `i`

sabio
Sievietēm nav `jāsastāda pamatmasa`, Dievs viņas ir radījis skaistai dzīvei
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.17 23:22:35
Aivars
lai gan Tu atbildēji Andrim, pieļauju, ka domāts bija armilo. Es lietoju latīniskā vārda sakni, kurā rakstās "e", nevis anglisko patapinājumu
sabio
# Iesūtīts: 2010.11.20 10:21:21
Aivars, jā, protams, ka skaistai dzīvei, bet daudzas pašas no tās ...izvairās
vilks
# Iesūtīts: 2010.11.20 10:51:42
sabio
Otrkārt, negribētu lai L- jā būtu pārapdzīvotība...
pie pašreizējā dzimstības un emigrācijas līmeņa Latvijai ne tuvu nedraud pārapdzīvotība.. tieši otrādi. Iespējams, ka lietuvieši un igauņi ar drīz atklās, ka viņiem izdevīgāk pie sevis aicināt strādāt latviešus, nevis imigrantus no tālām zemēm, un tad jau iedzīvotāju skaits LV vēl saruks..
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2010.11.20 11:14:20
pēc 100 gadiem Latvijā būs viens miljons iedzīvotāju! tādas ir manas prognozes!
rēķināts ar excel pēc statistikas, kas pieejama internetā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 5467