atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kapeec tieshi kristietiiba?
melkk
Iesūtīts: 2010.11.05 01:19:58
Sveiki, piedod, ka nav garumziimes, bet ceru, ka jautaajumu sapratiisiet.

Vai kaads vareetu paskaidrot, ka kristietiiba ir tieshi iistaa religjija? Jo pasaulee ir daudz citu religiju, kam pamatideja nav sliktaaka. Kas ir tas, kas atdala to no citaam? Jo teiksim ir miljoniem cilveeku, kas piedzimst videe, kur ir citas religijas un shie cilveeki no sava muuzha saakuma liidz beigaam tic savai vieteejai religijai (islams, budisms u.t.t.) ne reizi abshaubot, to, ka vinja religija vareetu ``nebuut iistaa``, gluzhi kaa piemeeram mees - kristieshi, jo mums tas skjiet passhaprotami, ka kristietiiba ir iistaa un vieniigaa.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.08 23:18:35
Īstenībā man liekas, Latvijā dzīvojošam cilvēkam droši vien būtu pareizi izvēlēties kristietību. Ne tāpēc, ka tā būtu ar kaut ko labāka, nekā citas mācības, bet tāpēc, ka Latvijā to pilnvērtīgi praktizēt ir vieglāk, nekā, teiksim, islamu vai vaišnavismu. Es pazinu vienu Sai Babas skolnieci, nu un viņai, lai tiktos ar savu guru, bija jābrauc uz Indiju. Kristiešiem Latvijā visi nepieciešamie pakalpojumi ir pieejami uz vietas.
esnavtu [81.198.226.67]
# Iesūtīts: 2010.11.08 23:25:24
devonas reksis ja ir oriģināls piedāvājums jau tā piesātinātajā reliģiju tirgū, kāpēc neizmēģināt to?
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.08 23:36:05
esnavtu [81.198.226.67]
Tāpēc, ka reliģiju ir labi praktizēt visā tās pilnībā, nevis atsevišķus fragmentus.
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.11.08 23:41:20
Kapēc lai kristietība Indijā būtu mazāk kvalitatīva ? Vai hinduisms Latvijā ? Nujā - par hinduistu var tikai piedzimt, pēc viņu kanoniem, ar visu kastu sistēmu un citām nelāgām lietām.
Bet Donas pieminētās organizācijas ir ļoti nelāgi piemēri, jo " krišnaīti" ir sekta, bet tas tagadnes " saibaba" - viltus saibaba.
Kaut gan - kristiešiem viens pīpis. Tomēr ir Indijā - viņu viens no daudzajiem - Svētais - Ramana Maharši - kurš jaunībā sasniedza apgaismību, kļuva par Svēto.
Bet nevis tur kaut kāds " sai baba" - kuru te reklamē okultisma kantoris " urantija" uz birznieka upīša ielas.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.08 23:45:35
ex-Kombulis [209.119.116.24]
Nu, par kristietību Indijā esmu dzirdējis, ka nabadzīgie tur kļūst par kristiešiem, jo misionāri viņiem maksā par baznīcas apmeklēšanu.
Zive.
# Iesūtīts: 2010.11.09 00:09:38
Manā uztverē kristietībā Dievs ir vistuvāk cilvēkiem un visvairāk līdzdarbojas cilvēku dzīvē. Cilvēks savās iespējās ir diezgan ierobežots radījums un viņa resursi sevis pilnveidošanā ir ļoti nepilnīgi.
Pazīstot sevi, es mierīgu serdi varu atmest tās reliģijas, kuras postulē to, ka cilvēks pats, bez ārējas palīdzības, pilnveidojas un nonāk pie Dieva vai kur nu tur.
Tāpat, neizprotu un man nav pieņemamas reliģijas ar visādām karmām un nolemtībām.
Tiesa, man jāatzīst, ka citas reliģijas savulaik apošņāju būdama kristiete, līdz ar to viņas salīdzināju ar kristietību, kas man galu galā likās visloģiskākā un ticamākā.
ex-Kombulis [76.10.212.83]
# Iesūtīts: 2010.11.09 01:09:25
nu te Latvijā - nabadzīgie - kļūst vienkārši par bomžiem, kuri iet pie " krišnām" ēst viņu sazombēto pārtiku
Bet vidusmēra cilvēks - būs uzticīgs - savas tautas reliģijai. Savukārt tas, kurš ir kaut ko vairāk sasniedzis - par vidusmēra cilvēka prasībām, pats izvēlēsies savu ceļu, saskaņā ar savu sirdsbalsi. Bez reliģiskajiem dogmātiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.11.09 09:14:38
Jošs Mulders
Pajautā banku darbiniekiem - profesionāļiem. Kā viņiem māca atpazīt viltotu naudu?
Piemērs neder, jo tā īstā "naudas pārbaude" jau būs tikai pēc nāves. Tagad ir tikai daudzas grupiņas "īstās naudas pazinēju", kam katrai liekas , ka viņējā ir pati īstākā.

armilo
Ja būsi atradis labāku veidu, kā izdzēst savus grēkus, tad padod ziņu
Kā tos veidus varētu salīdzināt? Vai kaut vai pārbaudīt, ka kāds no viņiem tiešām dzēš grēkus?

Zive.
es mierīgu serdi varu atmest tās reliģijas, kuras postulē to, ka cilvēks pats, bez ārējas palīdzības, pilnveidojas un nonāk pie Dieva vai kur nu tur.
Manuprat, nav tādu reliģiju, kurās ir Dievs, un kuras saka, ka cilvēks bez Dieva palīdzības viens pats var visu izdarīt.

citas reliģijas savulaik apošņāju būdama kristiete, līdz ar to viņas salīdzināju ar kristietību, kas man galu galā likās visloģiskākā un ticamākā
Ticamākā, varbūt, tādā nozīmē, ka tai notic. Bet loģiskākā nebūs vis, jo ir pārāk daudz neatbildētu jautājumu, tieši loģisko, piemēram "kāpēc vajadzīgas mūžīgās mokas ellē un kam no tām ir kāds labums?"

ex-Kombulis [76.10.212.83]
vidusmēra cilvēks - būs uzticīgs - savas tautas reliģijai
jā, vidusmēra cilvēks pieņem to reliģiju, kas ir populāraka viņa vidē, daudz neiedziļinoties.
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.09 09:29:52
EzītisMiglā
„Kā tos veidus varētu salīdzināt? Vai kaut vai pārbaudīt, ka kāds no viņiem tiešām dzēš grēkus?”

Divi veidi vien ir, kurus salīdzināt. Vai Dievs dzēš, vai cilvēks dzēš. Kristietība apsola pirmo iespēju, kā vienīgo. Kā to praktiski pārbaudīt? Varu teikt par sevi, kad pēc vairāku reliģisko sistēmu praktizēšanas es neguvu dvēseles mieru, tad kļūstot par kristieti es piedzīvoju dziļu sirds mieru. Ja Tavā sirdī nav miera, tad zini, ka Tava reliģija nav pilnīga. Meklē, un atrodi!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.11.09 09:50:54
Jā, es te saskatu kā reiz to problēmu, ka cilvēks pieņem reliģiju, nevis Jēzu un attiecības ar Viņu. Tā ir vislielākā problēma pašiem kristiešiem.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.09 09:54:30
Tā kā daudzi cilvēki uzskata Jēzu par iedomu draugu, tad attiecības ar Viņu ne visi ir gatavi uzsākt.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.11.09 10:24:05
devonas reksis
Tur jau tā lieta. Tie, kas Jēzu ir personiski iepazīnuši tiem neinteresē vairs reliģijas dogmas kā tādas, jo viņiem ir attiecības ar personu un to nekas nevar aizstāt. Nekādas teoloģiskās gudrības, doktrīnas, nosacījumi, likumi un kārtība ko uzspiež bieži vien reliģiozie cilvēki un pamatā visas citas reliģijas. Lai gan jāsaka tā, ka Jēzus arī māca zināmas doktrīnas, taču pamatā tās ir personiskas attiecības ar Viņu un nekas cits. Tāpeč Viņs nosauc mūs par saviem draugiem un saka, ka neviens viņu starpā nemācīs cits citu iepazīsti to Kungu, bet katrs viņu pazīs no maza līdz lielam viņu vidū, jo es ( Kungs) būšu viņu vidū.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.09 10:45:56
Kristietibaa Dievs nak pie cilveka...citas religijaas cilveks iet pie Dieva.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.09 10:49:33
danar
Nu, galvenais, ka viņi satiekas, vai ne?
pich_
# Iesūtīts: 2010.11.09 11:00:34
danar

tā kā nesen pārvācos, tad Viņš laikam nezin manu jauno adresi, jo pie manis vēl nav nācis
danar
# Iesūtīts: 2010.11.09 11:03:21
pich_
es ar nesen parvacos
Vins jau nekur nav aizgajis
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.11.09 11:03:27
danar
Visās religijās Dievs nāk pie cilvēka, un aicina cilvēku nākt pie Dieva.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.09 11:07:48
EzītisMiglā
Runa ir par Dievu,kurs mira pie krusta par cilveku.
Visas religijas Dievs nenak pie cilveka...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.11.09 11:37:04
danar
Kāpēc Dievam būtu jāmirst par cilvēku?
Tā jau var izdomāt vēl krutāku reliģiju, kurā Dievs uzņemās ellē visas ciešanas. Tā būtu tapēc labāka par kristietību?

Visās religijās varbūt ka arī nenāk, bet lielākā daļā nāk. Kaut vai tāpēc, ka Dievs ir atstājis Rakstus.
armilo:: [212.70.183.2]
# Iesūtīts: 2010.11.09 12:33:55
devonas reksis
"Nu, galvenais, ka viņi satiekas, vai ne?"

Tas tiešām ir galvenais, taču cilvēks pats nevar uzkāpt debesīs, bet Dievs gan var nokāpt uz zemes pie cilvēkiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 34671