atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Visuaugstākais
pich_
Iesūtīts: 2010.10.28 10:55:06
Nolēmu izveidot atsevišķu diskusiju par šo tēmu.

Tātad- kas ir tas visuaugstākais? Artūrs_ deva piemēru, ka tas ir Dieva tituls, bet šīs rindiņas pieprasa papildus paskaidrojumu:

"Kad tu redzi, kā apspiež nabagu un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem"

"Dievs stāv vareno sanāksmē"

"Jūs esat dievi un visi esat Visuaugstākā dēli"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:32:12
Aiko_Saule

vai tik nav tā, ka Dievs mani mīlēs līdz ~85 gadu vecumam... tā kā pēc tam es nokļūšu tajā uguns jūrā, tad Viņa mīlestība pārtrūks
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:37:59
pich_ kāpēc ir tik grūti iedot savu redzējumu konkrētam jautājumam ?

Redzējums - vīzija - ir iegūstama kontemplējot vai meditējot īstenībā !

Šeit Dievu nevar apkrāpt - Dievs dod vīzijas un redzējumus - ja lūdz un kontemplē Dievu Īstenībā savā Realitātē, ja to nedara - tad nav sakarīgu vīziju !

Tikai tāds - kurš zina kā dabojas sistēma - ir pietiekami daudz meditējis un tāds ir spējīgs - atslēgvārdos atbildēt uz sarežģītiem jautājumiem - protams citreiz nav iespējams atbildēt vienkārši - jo pati parādība nosa sarežģītības pakāpi un lai izstāstītu visu detalizēti - tad sanāk sarežģīti - dabiskais sarežģītums !
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:39:49
Aiko_Saule

tev Dievs vienmēr dod vīzijas par jebko, ko tu viņam pajautā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:39:52
kāpēc ir tik grūti iedot savu redzējumu konkrētam jautājumam, savu viedokli?

Ja vecmaaminja prasisi KAAPEEC uzkaaraas, tad vinjai naaksies noklausiities nelielu lekciju par to kaapeec kompji uzkaraas! Jeb es pateikshu - nezinu - spied CTRL+ALT+DEL un ja vinja atteixeies ALT un DEL taustinjus spiest, tad gan es nevaru vinjai paliidzeet


Ja tev nav meerkja kropljot un chakareet UN tu uzdod jautaajumu, tad pienjem taadu atbildi kaadu tev dod...

Es teicu, lai tu sarpastu atbildi, tev buus jaaizlasa visa shii nodalja no kuras tu iznjeemi citaatu!

Kaameer tu to neesi izdariijis, es tev nevaru atbildeet, ibo tas citaats nav gaisaa pakaarts, bet referenceejas uz citaam texta daljaam tajaa pashaa kontextaa.


Tu man gribi lai es tev pieraadu pitagora teoreemu, bet atsakies iepaziities ar gjeometrijas axiomaam... tad es tev nevaru pieraadiit pitagora teoreemu.

Citiem vaardiem, es tev neko nevaru iemaaciit vai paskaidrot, ja tu atsakies maaciities un saprast!

Man patiesi nav Dievishk
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.29 15:39:52
kāpēc ir tik grūti iedot savu redzējumu konkrētam jautājumam, savu viedokli?

Ja vecmaaminja prasisi KAAPEEC uzkaaraas, tad vinjai naaksies noklausiities nelielu lekciju par to kaapeec kompji uzkaraas! Jeb es pateikshu - nezinu - spied CTRL+ALT+DEL un ja vinja atteixeies ALT un DEL taustinjus spiest, tad gan es nevaru vinjai paliidzeet


Ja tev nav meerkja kropljot un chakareet UN tu uzdod jautaajumu, tad pienjem taadu atbildi kaadu tev dod...

Es teicu, lai tu sarpastu atbildi, tev buus jaaizlasa visa shii nodalja no kuras tu iznjeemi citaatu!

Kaameer tu to neesi izdariijis, es tev nevaru atbildeet, ibo tas citaats nav gaisaa pakaarts, bet referenceejas uz citaam texta daljaam tajaa pashaa kontextaa.


Tu man gribi lai es tev pieraadu pitagora teoreemu, bet atsakies iepaziities ar gjeometrijas axiomaam... tad es tev nevaru pieraadiit pitagora teoreemu.

Citiem vaardiem, es tev neko nevaru iemaaciit vai paskaidrot, ja tu atsakies maaciities un saprast!

Man patiesi nav Dievishkjas speejas tev telepaatiski smadzenees ielodeet pilniigu izpratni ar visaam referenceem uz papildus zinaashanaam, lai tu saprastu kaadu vienu lietu.

Raksti taapat kaa jebkura ci,ta disciplina nav no realiaates atrauta un lai kaut ko saprastu, ir jaazin/jaasaprot kaut kas no shiis realitates, jo viss ir taa vai citaadi saistits.

Sheit tiek prasiits ljoti maz no tevis, izlasiit pashu texta gabalu kuraa citaats ir, jo citaats izrauts no kontexta ir nevis informatiivs bet dezinformatiivs.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:42:33
pich_ Domāju ka Dievs nākotnē pārorganizēsies tā - lai visiem būtu labi ! Tas ir visi būs pestīti ! visi redzēs Dievu tādu kāds viņš ir - un tie kuri negribēs būt ar viņu tie ies dzīvot ilūzijā - uguns jūrā - bet tie kuri gribēs - tie dzīvos īstenībā !
Jau tagad tie, kuri dzīvo ilūzijā - tie cieš un mocās - tie kuri dzīvo īstenībā - tiem iet labāk - mazāk ciešanu !
Protams Dievs pavēl iet sludināt prieka vēsti par īstenību - lai tie, kuri ir ilūzijā - varētu uzzināt par īstenības eksistēšanu un par ceļu no ilūzjas un īstenību !

pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:46:47
Jošs Mulders

es izlasīju to nodaļu, bet tā arī nepalika skaidrs, kas ir tas "...viens[1] augstāks par augsto[2], kas visu novēro. Bet viens[3], Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem[4]"

tātad, kas ir:
[1] - ?
[2] - ?
[3] - ?
[4] - ?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:48:09
Aiko_Saule

kuru baznīcu tu apmeklē?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.29 16:05:45
pich_

Bet tad pasaki par ko vispaar taa nodalja (un taas saakums) runaa... kaads ir vispaareejais jautaajums, kas tur tiek risinaats?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 16:10:30
Jošs Mulders

ka nevajag izmuldēties to, ko nevar izpildīt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.29 16:18:22
7 Kad tu redzi, kā apspiež nabagu
kas apspiezh? un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība
taatad tie, kam buutu jaabuut labiem paarvaldniekiem no dieva ieceltiem - tiesneshi un vara ir korumpeeta un sabojaata, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto
..bet arii shiis varas ir pakljautas vienai varai - kjeeninjam, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem.
Bet Dievs valda paar visu, jo Valsts vara ir no Dieva
8 Taču ieguvums kādai zemei ir šāds: ķēniņš, kas rūpējas, lai zeme būtu apkopta.
Taapeec ir labi kad ir labs kjeeninjsh, kas visus korumpantus izgainjaa

Nav tachu gruuti vaine? Ja lieto smadzenes!
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 16:29:55
Jošs Mulders
paldies

kā ir ar "Jūs esat dievi un visi esat Visuaugstākā dēli"?
arī kritušos eņģeļus Bībele uzskata par dieviem?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.10.29 16:34:01
pich_ Nu tā vīri :

Apskatījos pareizticīgajos svētajos rakstos un gribējus atrast vietu par ko diskutējat:

Sal. māc. 5:7 Kad tu redzi, kā apspiež nabagu un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem.


Pareizticīgajos svētajos rakstos ir trīs grāmatas kuras saistītas ar vārdu Sālamans un arī http://www.bibele.lv/bibele/bibele.php ir trīs grāmatas.

Песни песней Соломона - Salamana augstā dziesma
Притчей соломоновых - Salamana pamācības
Премудрость Соломона - Salamans mācītājs

Bet fantastiskākais ir tas - ka Премудрость Соломона saturs ir pavisam savādāks nekā Salamans mācītājs saturs, līdz ar to šo vietu nevaru atrast par kuru jūs diskutējat !

Man nākas secināt - ka www.bībele.lv ved maldos !
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.29 16:38:22
Aiko_Saule

angliski ir Ecclesiastes, un tur ir nedaudz cita secība. kas latviski ir 5:7, tas angļu versijā bija 5:8 (ebreju arī).
pārbaudi, vai tas pats nav arī tavos resursos
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.10.29 16:49:56
Aiko_Saule
Премудрость Соломона saturs ir pavisam savādāks nekā Salamans mācītājs saturs ....Man nākas secināt - ka www.bībele.lv ved maldos
Nē! Nākas secināt, ka Tu muldi par lietām, ko nesaproti.
Ja tu skaties Deiterokanoniskaja Salamana Gudrības grāmatē nevis tajā, ko mēs saucam par Salamans -Mācītājs, tad pats vainīgs. Krievu Bībelē meklē -Книга Екклесиаста, un atradīsi tekstu daudz nemaldīdamies http://biblia.org.ua/bibliya/ekkl.html#ch05
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 16:54:45
pich_

Песни песней Соломона - Salamana augstā dziesma
Притчей соломоновых - Salamana pamācības
Премудрость Соломона – Nav www.bibele.lv ietverta !!!
Еклесиаст – Ecclesiastes - Salamans mācītājs

Atradu to vietu:

Tātad es izlasīju to nodaļu, bet tā arī nepalika skaidrs, kas ir tas "...viens[1] augstāks par augsto[2], kas visu novēro. Bet viens[3], Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem[4]"

tātad, kas ir:
[1] - Augstais ir Augstākā tiesa - Augstais tiesnesis
[2] - Augstākais ir Ķēniņš
[3] - Visu augstākais ir JHVH
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 16:56:46
Aiko_Saule

Ķēniņš apzināti ar lielo burtu? nu... ķēniņš kā dievs vai cilvēks?
augstākā tiesa- ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 17:00:08
pich_ Pareizticigo svētajos rakstos visi ir ar maziem burtiem - tikai teikums iesākas ar vienu lielo burtu ! Līdz ar to secinu ka tas mierīgi var būt augstais tiesnesis un augstākais ķēniņš !

bibele.lv visuaugstākais vienīgi ir ar lielo burtu - tā tas arī varētu būt - saskaņā ar manu loģiku !
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 17:04:21
Aivars Kāpēc Deiterokanoniskā Salamana Gudrības grāmata nav protestantu svētajos rakstos iekļauta ? Tur viss tiek runāts par gudrību !
Ja informāciju par gudrību izņem ārā - tad tiešām kāds ir sācis manipulēt ar tautu !

Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.29 17:50:38
Aiko_Saule
Pavisam vienkārši paskaidrojot tas ir tādēļ, ka arī jūdu kanonā šī apokrifālā grāmata nav iekļauta kā daļa no Sv. Rakstiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 7228