atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Visuaugstākais
pich_
Iesūtīts: 2010.10.28 10:55:06
Nolēmu izveidot atsevišķu diskusiju par šo tēmu.

Tātad- kas ir tas visuaugstākais? Artūrs_ deva piemēru, ka tas ir Dieva tituls, bet šīs rindiņas pieprasa papildus paskaidrojumu:

"Kad tu redzi, kā apspiež nabagu un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem"

"Dievs stāv vareno sanāksmē"

"Jūs esat dievi un visi esat Visuaugstākā dēli"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.29 10:06:23
skaidrs. tajā vietā sātans ir nosaukts nevis vārdā, bet gan par pretinieku/sāncensi, tāpēc arī pārpratu.

devonas reksis
bet tur arī nav skaidras norādes, ka sātans būtu Dieva dēls. viņš vienkārši ieradās starp pārējiem
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:07:24
Artūrs_

nevis ir bet bija!

nepreizi. Dieviškās būtnes ir ārpus laika. Viņām naf jēdziena "bija" vai "būs". Viņas ir mūžīgas. Zātanu ieskaitot....
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:09:09
pich_
bet tur arī nav skaidras norādes, ka sātans būtu Dieva dēls. viņš vienkārši ieradās starp pārējiem

viss ira Dieva radīts... gan pasaule, gan mēs, gan ticīgie, gan velni. Visi ir mīļi Dieva bērni.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:10:04
tad pēc šī "Dievs stāv vareno sanāksmē" sanāk, ka varenie ir tie kritušie eņģeļi, tai skaitā sātans.
bet kāpēc arī viņi tiek dēvēti par dieviem?
danar
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:18:32
pich_
Tie jautajumi tev interesantitikai skiet neskar tevi pasu..un par Dievu var runat rinki apkart cauram dienam...jegas no ta maz.Ir lietas ko Dievs cilvekiem nav atklajis,piemeram,kaut vai ta...kapec viens no Dieva engeliem partapa par krituso engeli.Kapec Dievs to pielava?un vel ir simtiem tukstosiem jautajumi uz kuriem mes atbildes nesanemsim.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:20:09
danar

jā, es zinu, ka es Bībeli lasu akadēmiski, nevis tāpēc, lai tajā saskatītu glābšanas riņķi vēsti
danar
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:31:56
pich_
nu,ja tu mekle atbildes uz jautajumiem,kur atbildi var sanemt tikai ticibaa(uzticibaa Dievam)
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:37:22
danar

es nemeklēju atbildes uz jautājumiem, lai varētu konvertēties. es vienkārši gribu izprast Bībeles tekstus. nepiekrītu, ka ir vajadzīga ticība, lai uztvertu tu rakstīto (slaveno kontekstu)
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:40:09
danar
Ir lietas ko Dievs cilvekiem nav atklajis,piemeram,kaut vai ta...kapec viens no Dieva engeliem partapa par krituso engeli.Kapec Dievs to pielava?un vel ir simtiem tukstosiem jautajumi uz kuriem mes atbildes nesanemsim.

Vai Dievam ir kaut kas slēpjams no cilvēkiem?
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.29 10:41:35
a_masiks

nu ja- Danar taču jau teica, ka Dievs visu nav atklājis. tātad- tas ir slēpjams.
pieļauju, ka kristīga atbilde būtu- cilvēks nav gatavs visu zināt
vasara
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:42:21
pich_, es agrāk arī apņēmos izlasīt Bībeli tīri aiz intereses, kas tur iekšā ir. Kad pabeidzu lasīt, Dievs jau kādu daļu sava darba pie manis bija paveicis
vasara
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:43:47
pich_, tieši tā - katram cilvēkam Dievs savā laikā atklāj kādas lietas. Piem, Bībeli lasot, man ar pirmo reizi viss netapa skaidrs. Kādas neskaidrās vietas ir atklājušās vēlāk, kādas joprojām ir palikušas noslēpumā..
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:44:47
pich_
pieļauju, ka kristīga atbilde būtu- cilvēks nav gatavs visu zināt

Jo....?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:46:23
a_masiks

jo Dievs vien zin
danar
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:52:37
a_masiks
jo tas kas cilvekam par Dievu un vina planu musu dzivei ir jazin...ir atklats,parejo uzzinasi pec tam Muzibaa
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 10:53:24
tobiš- neuzzināsi
danar
# Labojis danar: 2010.10.29 10:59:41
pich_
nu,bet tu tacu vari lietot daudz un dazadas lietas..nezinot isti ka tas darbojas...vai tomert tu siki smalki izpeti...ka konkretais lifts darbojas..pirms kaptu taja ieksa,taja bridi tu uzticies razotajam..tu tacu kaut kam visu laiku uzticies...neparbaudi,neizzini vissu lidz pedejam,lai to lietotu.
Tapat ir garigaja pasaule tu zini,ka ir Dievs un Vins ir visu veidojis pec savas kartibas,ir ko Vins tev atklaj..ir ko neatklaj
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.29 11:03:04
danar
jo tas kas cilvekam par Dievu un vina planu musu dzivei ir jazin...ir atklats,parejo uzzinasi pec tam Muzibaa

nav taču atklāts. Kā redzi - ir būtiski jautājumi, kuri ir neatbildēti. Un tie traucē dzīvot un ticēt.

danar
nu,bet tu tacu vari lietot daudz un dazadas lietas..nezinot isti ka tas darbojas...

jautājumi nav KĀ, bet gan KAPĒC! Te neviens neprasa -kā tika radīts Zātans, bet gan KAPĒC?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 11:03:16
danar

tur jau tā lieta. kaut kā nesanāk man to mūžīgo dzīvību un svētlaimi pārbaudīt, turklāt neviens cits arī to nav izdarījis
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.29 11:19:44
Aivars
"Tad, kad Tev tas patiesi interesēs, tad atnāksi, pajautāsi, un es tev atbildēšu."

Laikam Tev ir liela taisnība šajā sakarā. Mans vārds tēmā tika piesaukts, tādēļ uzskatīju par pienākumu vismaz vienu komentāru ierakstīt. Tagad varu no šīs tēmas, un visām konkrētā jautātāja tēmām mierīgu sirdi atvadīties.

pich_
ebr. tekel - tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 8486