atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva teiktā uztvere
pich_
Iesūtīts: 2010.10.20 15:47:14
kādā no tēmām masiks uzdeva jautājumu, kuru es nedaudz pārveidoju, un gribu noskaidrot atbildi. iekopēšu:

Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:49:32
Jošs Mulders
Tieshi taa... Dievs runaa Dieva valodaa... Greeks un Velns sho valodu nesaprot... ja gribi saprast, naaksies vien iet tur un klausiities taa kaa Dievs ir apsoliijies buut klaatesoshs un runaat.

nu tu jau uzzīmēji Dievu kā omniduraku... tādu, kurš nespēj izvēlēties līdzeķlus atbilstošus paša noteiktajiem nosacījumiem un pats cieš no tā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:51:19
Jošs Mulders
Taapeec ka lai notiktu Radiishana un lai pastaaveetu konsekventa nepretruniiga existence muuzhiibaa un kaartiiba...
Nu un kas tad notiktu pretrunīgs, ja Dievs runātu pa taisno? Kur pazustu radīšana un kādas nekonsekvences iestātos?

Un atbilde uz KAAPEEC ir - TAAPEEC lai viss vareetu existeet muuzhiigi!
Tas ir, ja Dievs parunātos pa taisno, tad kaut kas nevarētu vairs mūžīgi eksistēt??

Radot sho pasauli Dievs pats ir izveeleejies sevi ierobezhot ar taam sekaam, kas izriet no shaadas radiishanas...
Kāda jēga no tās ierobežošanās? Redzu tikai nejēgu - daudzi cilvēki Dievu nedzird, jo Dievs ir sevi ierobežojis ar signālu pārraides joslām un formātiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:51:45
nu tu jau uzzīmēji Dievu kā omniduraku... tādu, kurš nespēj izvēlēties līdzeķlus atbilstošus paša noteiktajiem nosacījumiem un pats cieš no tā.

Nu bet pareizi.. es arii tavaa vietaa neklausiitos, ko omniduraki runaa... taadeejaadi es iisti nesaprotu, kaapeec tu cepies, ka nedzirdi ko omniduraki runaa... nu dziivo savaa ierobezhotajaa savu aizspriedumu pasaulee, izkabini visur pareizaas birkas - viinogas skaabas, dievs omniduraks, kristieshi cilvekeedaaji un mironjpieluudzeeji... un tak dziivo mieriigi...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:53:25
Jošs Mulders
Galja ir energjeetiski augstveertiigaaks bariibas formaats...
Askeets deva linkus uz visādu vielu saturu gaļā un citur, nekādas tur atšķirības dižās nebija. Kas tā tāda par "enerģiju"? Ogļhidrāti, tauki, olbaltumvielas?

taadeejaadi, cilveeks kas eed sabalanseeti gan gan, var izdariit daudz variaak ibo energjijas ir vairaak...
Pamatojuma šim jau nebūs ...
danar
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:54:08
pich_
lai iznīcinātu grēku, ir jāiznīcina cilvēki, kuri ir piedzimuši ar grēku, un nav pieņēmuši glābēju
pec tavas logikas sanak,ka ari slimie ir jaapsauj..nevis jaiznicina virusi un c.slimibu ierosinataji
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:56:12
danar

nē, tagad sanāk, ka par slimajiem nav jāliekas ne zinis, un jāārstē veselie (c masiks)
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:56:43
Jošs Mulders
niansīte :
1) es nevis NEKLAUSOS, bet nedzirdu. Tas nav viens un tas pats. Un nedzirdu tāpēc, ka omniduraks nevēlas runāt man saprotami.
2) Dievu par omniduraku padarīja tevis dotais situācijas apraksts. Kur Dievs paša radītajā un kontrolētajā pasaulē, it kā pats gribot visus cilvēkus aiz mīlestības pestīt no grēkiem, nespēj runāt šiem cilvēkiem saprotamā valodā, tāpēc viņus sodīs pēc nāves ar mūžīgām mocībām ellē.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.22 10:56:53
Nu un kas tad notiktu pretrunīgs, ja Dievs runātu pa taisno? Kur pazustu radīšana un kādas nekonsekvences iestātos?

Tu atmestu kjeseli...

Taapat kaa tad, ja pamainiitos elektrona veertiibu... sekas vienkaarshas - tu paarstaatu existeet, visai jautri nomirtu.

Ja pamainiitos gravitaacija - nu tu arii... vai nu kolapseetu melnaa caurumaa, vai izpluustu puteklju maakonii... vai notiktu veel kas jautraaks.

Es pat nevaru zinaat, kas notiktu tieshaam visos smalkumos, ja kaut kas no radiishanas noliktajaam robezhaam pamainiitos, taakaa buushu arii slikts "Dievishkjaas Pasaules Fizikjis"

Raksti tikai liecina ljoti vispaariigaas liidziibaas... ka pasaules pamati izkusiis ugunii, kad naaks taa Lielaa Diena, kad Dievs kaareiz kjersies pie sho robezhu paarbiidiishanas un paarveidoshanas...

Luuk tad arii greeka un Dieva pasaules nesavietojamiiba manifesteesies fiziski.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:58:39
1) es nevis NEKLAUSOS, bet nedzirdu. Tas nav viens un tas pats. Un nedzirdu tāpēc, ka omniduraks nevēlas runāt man saprotami.

Taatad JA neklausies TAD nedzirdi.
Tev shkjiet ka klausies, bet klausies jau tu a) troksnii b) Ne tur kur DIevs runaa

2) Dievu es par omniduraku neesmu padariijis, ibo tieshi tava uztvere to taa uztver...

Taakaa tu un tava uztvere ir neticiibas un greeka caurausta, tad par shaadas uztveres un praataa speeju Dievu dzirdeet, saprast un klausiit es i divi kapeikas nedodu.

Laigan protasm TU to nevari zinaat, ibo tu jau esi shis defektiivais elements... Taakaa tu esi pac sava greeka slazdaa!
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:58:43
danar
pec tavas logikas sanak,ka ari slimie ir jaapsauj..nevis jaiznicina virusi un c.slimibu ierosinataji
nu un kas tad traucē Dievu iznīcināt grēku? Re - Mulders saka ka tad neticīgajiem ausis atritīs vaļā uz Dieva vārdu, un tā....
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.10.22 11:02:15
Jošs Mulders
Tu atmestu kjeseli...
Ej nu, kāpēc? Jēzus runāja pa taisno, un tur tāpēc visi ķeseles atmeta?

Ja pamainiitos gravitaacija
Pričom te gravitācija? Tu šķiet gribi man pateikt, ka ir kaut kāds likums, kas nosaka, ka Dievs nevar runāt pa taisno, nu nevar un viss? Jo mēs zinām, ka 1) Dievs ir mīlošš, taisnīgs, u.c. 2) Dievs nerunā pa taisno ar visiem. Tātad - acīmredzot, nevar, tur noteikti ir kāds paradokss un neiespējamības, kā ar radīto akmeni, ko nevar pacelt?
Tikai nav redzams, kādas, bet noteikti ir.

Vārdusakot, tava atbilde reducējas uz "nezinu, kāpēc, bet ticu, ka tas ir vislabākais variants, by default".

Dīvaini vēl ir tas, ka mēs zinām, ka Dievs pa tsino tomēr runāt var - Dievs Ēdenes dārzā, Kains, degošš krūms, spīdošs uzraksts, Sauls/Pāvils, un galu galā, Jēzus Kristus. Un pasaule nesabruka un likumi netika violēti.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:04:14
Jošs Mulders
Taatad JA neklausies TAD nedzirdi.
Tev shkjiet ka klausies, bet klausies jau tu a) troksnii b) Ne tur kur DIevs runaa

Nu un es jau nevaru noteikt - KUR Dievam jārunā. Tas viņam pašam jāsaprot. Ja viņš runā tur kur es nedzirdu -tā nav mana vaina. Kā jau norādīju ar radio un TV atšķirībām - ņehuj man sūtīt pdf failus pa wifi, ja es tikai FM-radio uztveru. Da vēl tikai padomju diapazonu līdz 85Mhz. Un pēc tam mani vainot ka es redz, sūds tāds - failus ignorējot, un par to man mūžīgās vafeles pienākas. Ne es radio dizainēju, ne wifi. Tās ir VIŅA problēmas informaciju piegādāt man saprotamā formātā, nevis man ***** jāplēš lai es izdarītu to, ko es nemaz tehniski nevaru izdarīt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:09:21
EzītisMiglā

turklāt Dievs var runāt gan ar cilvēkiem bez grēka (Ādmas&Ieva pirms augļa ēšanas), gan tiem, kas jau ir ar grēku...

bet tas laikam izlases kārtā, ar ko runāt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:21:30
Ej nu, kāpēc? Jēzus runāja pa taisno, un tur tāpēc visi ķeseles atmeta?

Bet Kristuu Dievs bij sevi ierobezhojis liidz cilveeku pasaulei...

Pričom te gravitācija?
Pritmo, ka taa arii ir viens piemeers no radiishanas rezultaataa uzliktaam objektiivaam pasaules robezhaam tieshi ar meerkji, lai pasaule vispaar pastaaveetu taada kaadu tu to paziisti.

Tu šķiet gribi man pateikt, ka ir kaut kāds likums, kas nosaka, ka Dievs nevar runāt pa taisno, nu nevar un viss?
Nevar, jo tas buutu tev naaveejoshi.

Jo mēs zinām, ka 1) Dievs ir mīlošš, taisnīgs, u.c. 2) Dievs nerunā pa taisno ar visiem. Tātad - acīmredzot, nevar, tur noteikti ir kāds paradokss un neiespējamības, kā ar radīto akmeni, ko nevar pacelt?
Tikai nav redzams, kādas, bet noteikti ir.

Tas nav paradox. Tieshi taapeec, ka miil un negrib tevi nogalinaat, taapeec nerunaa uz tevi pa taisno visaa savaa godiibaa, jo cer un gaida, ka tu atgrieziisies... tikai tad tu vareesi vinja klaatbuutni iztureet... pagaidaam kaa mees redzam pie a_masika u.c. neticiigajem, ja Dievs vinjiem tuvojas KAUT VAI tikai caur taadu greeka apseestu slinkuma un ljaunuma maisu kaa Mulders, kuraa DIeva atblaazma ir nu nezinu... kaa viens fotons no saules, pat tas jau izraisa verbaalo diareju un apsaukaashanos... iedomaajies, kas buutu ja visa saule atklaatos bez starpniekiem... nu izchaaksteetu masiks bez peedaam... Dievam to vajag?

pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:24:53
Jošs Mulders
Nevar, jo tas buutu tev naaveejoshi.

palasi Bībeli- tur kaut kas cits ir teikts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:24:57
Nu un es jau nevaru noteikt - KUR Dievam jārunā.
Bet es tak tev saku, Dievs apsoliijis buut klaatesoshs vaardaa, sakramentos, draudzee... taatad Bazniicaa!

Ja viņš runā tur kur es nedzirdu -tā nav mana vaina.
Bet vai tas KUR tu esi ir Dieva via tava vaina? Tas jau TU esi izveeleejis seedeet tur kur tu Dievu nedzirdi Taakaa sorre... ej atpakalj pie Dieva un dzirdeesi vinju, ja tu izveelies aiziet prom no Dieva un vinja Runas, tad taa IR tava vaina...

Neleekaas Dievs tev pakalj kaa shunelis - figaro tur figaro shur... nostaajies uz ausiim, tagad pakustini vienu kaaju, otru, tresho... tagad uzbur man zelta kalnu, tagad smuku pupainu zakji, tagad parunaa man tiikamaa balsii...

Kaa jau teicu, vai nu tu reekjinies ar uzstaadiito kaartiibu un ar to sadziivo, vai arii tu to ignoree un sadziivo ar shaadas izveeles sekaam... shajaa gadiijumaa... nedzirdi Dievu Nu neko... izveelies ko gribeeji un gribi ko izveeleejies.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.22 11:27:18
palasi Bībeli- tur kaut kas cits ir teikts

Lasu:

2 Moz 33:
18 Tad Mozus sacīja: "Rādi man, lūdzams, Savu godību!"
19 Un Viņš sacīja: "Es likšu visai Savai godībai iet garām tavā priekšā, un Es saukšu tavā priekšā Tā Kunga Vārdu. Jo Es esmu žēlīgs, kam esmu žēlīgs, un, par ko Es apžēlojos, par to Es apžēlojos."
20 Bet Viņš sacīja: "Manu vaigu tu nedrīksti redzēt, jo cilvēks nevar Mani redzēt un palikt dzīvs."

izcelums mans

Taatad existee objektiivas robezhas komunikaacijaa ar Dievu, pasha Dieva noliktas...

Peedejaa Robezha ir Kristus - tas uz doto momentu ir vistuvaakais kaa Dievs ir dariijies zinaams un atklaajies Cilveekiem. Gribi paziit Dievu, gribi dzirdeet Dievu - ej pie Kristus, kur Kristus ir apsoliijies buut... vaardaa, sakramentos - Bazniicaa!
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:27:32
Jošs Mulders
Bet es tak tev saku, Dievs apsoliijis buut klaatesoshs vaardaa, sakramentos, draudzee... taatad Bazniicaa!

pirms diviem gadiem es trīs mēnešus gāju uz baznīcu. kāpēc es nejutu nekādu atšķirību no citām ēkām?
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.22 11:28:50
Un, kad Es pacelšu Savu roku, tu Mani redzēsi no muguras, bet Mans vaigs nebūs redzams

ok- pietiks ar muguru

+ pirmie cilvēki redzēja Dievu, arī pēc krišanas grēkā
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:30:38
pirms diviem gadiem es trīs mēnešus gāju uz baznīcu. kāpēc es nejutu nekādu atšķirību no citām ēkām

Daavids dievu luudza 20 gadus, pirms sanjeema atbildi... Aabrahams visu muuzhu luudza kaameer sanjeema DIeva atbildi par savu pirmdzimto...

A tu grib 3 meeneshos... FastFood21 gadsimta produkts esi.

Pietam just, ka tev kaads pieskaraas var tikai tad, ja neesi apaudzis ar 3m biezu dublju kaartu, kas vispirms ir jaanokasa... pirms tu vispaar saac apjaust, ka kaads pie tevis meegjina pienaakt...

Var jau ar veseri, bet tad no tevis nekas paari nepalix...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 5335