atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva teiktā uztvere
pich_
Iesūtīts: 2010.10.20 15:47:14
kādā no tēmām masiks uzdeva jautājumu, kuru es nedaudz pārveidoju, un gribu noskaidrot atbildi. iekopēšu:

Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:23:13
Taču ja dakteris ir visuresošs - viņš var pacensties arī mani izārstēt, ja jau viņaprāt es esmu slims.

Nav jau vinjsh Visuresoshss... vinjsh ir nesavietojams ar greeku un neticiibu... ja tu paliec neticiibaa, tad tu paliec aarpus Dieva - teritorijaa, kur Dievs ir tikai par tik par cik vinjsh uztur to pie exisxtences, nevis ar savu Vaardu klaatesoshss...
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:23:41
danar
Dievs nav apsolijis,ka uz sis zemes mitesies kari,slimibas,ciesanas.Si zeme ir lemta iznicibai...

zinu zinu... mīlošs tavs Dievs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:23:57

kā tu zini, ka Viņš vispār sevi ir ierobežojis? vai dajebko ar sevi izdarījis? Viņš tev pateica?


Vinjsh to ir visiem teicis... atklaajis Kristuu un Rakstos
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:24:37
a_masiks

ka es neesmu vajadzīgs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:24:41

zinu zinu... mīlošs tavs Dievs


Tieshi taa... vinjsh greekam un pstam noliek robezhu laikaa... pasakot, ka tas muuzhiigi neplosiisies.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:26:42
Jošs Mulders
Juus tachu negribaat nedz lasiit Rakstus nedz piedaliities dievkalpojumos, kas ir tie liidzeklji un veids, kaa DIevs ir apsoliijies buut klaatesoshs - savaa vaardaa un sakramentos.

mani tie neuzrunā un nepārliecina. Man nepieciešams kaut kas cits. Tāpēc ka Raksti ir tikai cilvēku rakstīta grāmata, nearko neatšķiras no Valtortes vai Delpera garadarbiem. Dievkalpojumi ir cilvēku izveikti rituāli.
Ja jau Dievs iraid dzīvs - lai nāk ar interaktīvu dialogu. Tas mani vairāk pārliecina par cilvēku spēlētu teātri dievkalpojumos.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:26:51
Jošs Mulders
vinjsh greekam un pstam noliek robezhu laikaa... pasakot, ka tas muuzhiigi neplosiisies

un lai tiktu vaļā no grēka, ir jāiznīcina cilvēki. nav rociņu- nav cepumiņu
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2010.10.22 10:28:04
pich_
ka es neesmu vajadzīgs?
nē. ka Dievs jau esot pie tevis nācis. Pirms 2000 gadiem un pat pleznas priekš tevis salīmējis. Un tāpēc tagad esot tava kārta nākt...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:29:12
Jošs Mulders
kaapeec tavupraat aarsti ne vienmeer visu aarsteeshanu speej izveikt pie tevis maajaas? Kaapec ir taadas polikliinikas, doktoraati, slimniicas?
Tikai un vienīgi tāpēc, ka ārsti to nemāk. Tāpēc, ka ārsti NAV tik zinoši, lai ārstētu visu tikai mājās, vai, vēl vairāk, nepieļautu slimību rašanos vispār, būtu tikai tāda no cilvēka puses pat nemanāma profilakse.
Tā ka līdzība atkal neder, tā paša jau daudzkārt minētā iemesla dēļ.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:29:40
a_masiks

ā... bet man tā atmiņa nav tik laba, un es neatceros, par ko mēs runājām pirms 2000 gadiem, kad viņš pie manis bija atnācis
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:30:02
mani tie neuzrunā un nepārliecina. Man nepieciešams kaut kas cits. Tāpēc ka Raksti ir tikai cilvēku rakstīta grāmata, nearko neatšķiras no Valtortes vai Delpera garadarbiem. Dievkalpojumi ir cilvēku izveikti rituāli.
Ja jau Dievs iraid dzīvs - lai nāk ar interaktīvu dialogu. Tas mani vairāk pārliecina par cilvēku spēlētu teātri dievkalpojumos.


Tad nekaa...

Tad tu paliec savas neticiibas un ateisma aizspreidumu teritorijaa, un tu pats sevi izsleedz no taas teritorijaas, kuraa Dievs runaa...

Tas ir tieshi tas, ko es saakumaa teicu... Un nav ko apvainoties par savu personiigo izveelju sekaam, pagaidaam tu neesi iecelts Dieva kaartaa, lai tavas veelmes uzreiz projiceetos par realitaati, dazhreiz tavas veelmes ir spiestas sadziivot ar pasaules kaartiibu, un taam sekaam, kas izriet no shiim tavaam veelmeem. Uvi... vot takoi seljavi
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:32:01
Jošs Mulders
Juus tachu negribaat nedz lasiit Rakstus nedz piedaliities dievkalpojumos, kas ir tie liidzeklji un veids, kaa DIevs ir apsoliijies buut klaatesoshs - savaa vaardaa un sakramentos.
Nē, viņš esot apsloījies būt klāt, ja skaita maha-mantras, vai varbūt - apsolījies būt, ja cilvēks veic namazus 5x dienā vai ko tur vēl. Tik daudz dažādu solījumu...
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:32:08
Jošs Mulders
tu pats sevi izsleedz no taas teritorijaas, kuraa Dievs runaa...

tāds bija diskusijas galvenais jautājums- kāpēc ir teritorijas, kur Dievs runā? kas viņam traucē runāt visās teritorijās?
danar
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:32:13
pich_
blaviens...vins tev Bibeli atstajis...pie tam ..tava dzimtaja valoda...ja tev ar to atminu ta pasvaki
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:33:03

un lai tiktu vaļā no grēka, ir jāiznīcina cilvēki. nav rociņu- nav cepumiņu


Nee jaaizniiicina greeks... taadeejaadi, ja negribi pakljuut zem shii vesera, ieteiktu atteikties no greeka.

Nu iedomaajie ssituaacija... teritorijaa plosaas akuunaa epideemija, kas padara cilveekus ljaunus. Ir zinaams, ka peec galiiga laika perioda teritorija tiks dezinficeeta... un tiek ieteikts sho teritoriju pamest un doties uz tuveejo aarstnieciibas punktu kas tevi aarstees no slimiibas un taas sekaam...
A tu seedi savaa klubkreeslaa un pieprasi lai pasaule ap tavu nabu griezhas.
danar
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:33:40
pich_
greks trauce cilvekam dzirdet...nevis Dievam runat
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:34:25
Jošs Mulders
nav ko apvainoties par savu personiigo izveelju sekaam
Nu ja ir jāizvēlas uz dullo, tipa pareizā loterijas biļete jāuzmin, tad gan ir par ko apvainoties uz loterijas organizētāju.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:35:25
Jošs Mulders
He, he, he.... Mulders mani kaunina ka mani, redz, var apčakarēt ar diskotēkas ugunīm uz sienas. Zato pārliecināts, ka parasts cilvēku veidots teātris baznīcas sienās /bez nekādiem triku elementiem un pārdabiskām parādībām/ ir tas, kas apliecina pārdabisko pilnīgi droši...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:35:37
danar
blaviens...vins tev Bibeli atstajis...pie tam ..tava dzimtaja valoda...
Korāns un Bhagavad-Gīta arī ir man dzimtajā valodā. Varbūt viņš tieši kādu no tiem bija atstājis? Vai varbūt Mormona grāmatu? Vai vēl kādu citu?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:35:42
Jošs Mulders
Nee jaaizniiicina greeks

lai iznīcinātu grēku, ir jāiznīcina cilvēki, kuri ir piedzimuši ar grēku, un nav pieņēmuši glābēju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 610