atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva teiktā uztvere
pich_
Iesūtīts: 2010.10.20 15:47:14
kādā no tēmām masiks uzdeva jautājumu, kuru es nedaudz pārveidoju, un gribu noskaidrot atbildi. iekopēšu:

Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 16:53:00
pich_
Mēs paši to nevēlamies.
Piem, tads iemesls - kāds grib pats visu radīt neatkarīgi no Dieva, būt krutākais un zinošākais, un viņam traucē tas, ka tepat blakus ir Dievs, par viņu krutāks. Tad nu arī viens ceļš ir mazliet Dievu piemirst un izbaudīt pašam savu varenību. Skaidrs, ka Dievs tikai traucētu.

Var būt arī visādi citi iemesli.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 16:54:14
Latvju Pēks
Tas ir vienpusējs kanāls, bez atgriezeniskās saites.
Tāpēc jau kristiešiem ir tik daudz konfesiju un virzienu. Vēl ļaunāk - ir citas reliģijas.
Tas viss dēļ tā, ka nav dialoga.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 16:57:45
Ctulhu
Nu tas tik viens no iemesliem.
Te gan tas speciālists ir tik daudz labāks par tevi, ka visa tava darbošanās ir pa tukšo, jo tu viņam visu varētu paprasīt, viņš visu zin.
Pazūd nopietnība, viss pārvēršas par rotaļu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.20 17:00:35
Latvju Pēks

Bībeli sarakstīja cilvēki. kas bija šo cilvēku iedvesmas avots- vēl var padiskutēt. un ar ko tā ir labāka par citām leģendu grāmatām?

ok- liekam nost Bībeli. vai tad tiešām vienīgais veids, kā Dievs ar mani var komunicēt ir vairākus gadu simtus vecas grāmatas?

kāpēc Dievs mūsdienās dod dažādas zīmes un signālus, bet tos uztver tikai ticīgie? kāpēc neticīgajiem netiek doti tādi signāli, ko arī viņi, bez ticības, spēj uztvert?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 17:55:04
Ctulhu
ja dievs ir, tad nekam nav jeegas
Paliek tikai rotaļas un spēles. Vai arī "darbības, kas mums nav saprotamas".
Vispār jau, paliek piem, visāda veida radīšana, kā mākslas darbus. Ar Dievu nav jāsacenšas, var radīt starp tādiem pašiem kā pats radītājs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 18:15:18
Ctulhu
Rotaļas - ir jēga tam, kurš rotaļājas, tātad ne Dievam, bet cilvēkiem. Par Dieva jēgu neko nevaram spriest, kāda tā viņam ir.

Piem, šaha spēle jau arī tad ir tikai kopēšana, jo visas kombinācijas ir teorētiski zināmas.

Ja daļiņu skaits Visumā ir galīgs, tad atkal sanāk tāda pat kopēšana. Iespējams, arī ka pie bezgalīga daļiņu skaita nekas sevišķi labāks nesanāk, jo mēs paši darbojamies ierobežota domēnā, kurā savukārt atkal daļiņu skaits ir galīgs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 18:19:11
pich_
Vēl jau nav zināms, kurš ir tas, kas dod signālus, piem, ezotēriķiem ir tādi egregori - pussaprātīgas vai pat pārāk saprātīgas domu formas, kas rodās, kad daudzi cilvēki domā par vienu un to pašu. Tad nu cilvēki sākumā izdomā konkrēto Dievu un pēc tam sāk ar viņu kontaktēt.

Varam vēl piebilst, ka vienas reliģijas Dievs, ar kuru kontaktē ticīgie, no citas reliģijas tiek pasniegts kā Sātans.

Tad ej nu sazini, ar ko tiek kontaktēts, versiju te ka biezs
danar
# Iesūtīts: 2010.10.20 20:16:53
pich_
man ar radas jautajums..kapec radio-neticigs cilveks,bet TV-ticigs?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 09:08:43
danar

varbūt tu vismaz atbildēsi? kāpēc Dievs uzrunā tevi, bet mani ignorē?
ja atbilde ir tāda, ka Viņš mani uzrunā, tikai es to nedzirdu, tad kāpēc Viņš mani neuzrunā tā, lai es to dzirdētu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.21 09:26:51
Ctulhu
Robeža - kāpēc lai tāda nebūtu? Ir taču visādas fizikālās konstantes, kas nozīmē mazāko iespējamo darbību - mazāka vairs nav iespējama.
Tad vēl ir daudz daļiņu, kas mums nav būtiskas, un reāli neko neietekmē. Tuksnesī ir daudz smilšu, bet cilvēka dzīvē neko nemaina tas, vai tur viena kāpa bišķi savādāk izskatās, nemaz nerunājot par atomu līmeni un dziļāk.
Vai - nav īpašas nozīmes šaha figūru izskatam, lielumam un meteriālam.

Ar domēnu ir tā, ka, piem, paņem kādu noteikta rāduisa domēnu, un tad tas ir galīgs, un visas daļiņu kombinācijas galīgas. Ja tu izej no tā domēna ārā, tad nokļūsti jaunā domēnā, tikpat lielā, un tur ir tikpat daļiņas, un praktiski viens un tas pats.
Citiem vārdiem, šaha dēlis arī Āfrikā ir tas pats šaha dēlis.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 09:42:46
hmm.... es goda vārds nesaku ka tā ir... tiešām...

bet... atradu tādas lietas kā "šizofrēnija" skaidrojumu:
"Šizofrēnijas pacienti spēj redzēt, dzirdēt, sajust vai izgaršot ko tādu, kas realitātē neeksistē. Balsu dzirdēšana ir viens no biežāk sastopamajiem šizofrēnijas simptomiem. Pacients nerunājot var dzirdēt pats savu balsi, komentējošas, diskutējošas balsis vai savu domu atbalsi."

Jautājums- vai teoloģiski šizofrēnija vispār tiek atzīta?
ja netiek- kāpēc, ja to atzīst visas pasaules ārsti?
ja tiek- kurā brīdī Dieva uzruna netiek definēta kā uzruna, bet gan psihiska slimība?

p.s.
es nerunāju par konkrētiem cilvēkiem, bet gan par pliku teoriju
danar
# Iesūtīts: 2010.10.21 10:08:50
pich_
Tu tici,ka Dievs uz cilveku runa caur Savu Vardu-Bibeli?
Es savadak Dievu neesmu dzirdejusi runajam...man nav bijusas vizijas un es neesmu dzirdejusi balsis.Ja es ko ludzu,tad biezi vien atbildi sanemu tiesi Dieva Vardaa,tur ir gan mierinajuma vardi,gan bridinajuma vardi,gan...iepriecinajuma vardi.Tikai tads sikums...janotic,ka tas attiecas ari uz mani
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 10:26:50
danar

skaidrs, tātad tu esi no tiem kristiešiem, kas nedzird ne Dieva balsi, ne arī zīmes un norādījumus ārpus Bībeles.
kāpēc tu nedzirdi Dieva balsi, ja citi dzird?
danar
# Iesūtīts: 2010.10.21 10:39:42
pich_
ta viš pagaidam ir..ja,ipasi neesmu ari dzinusies pec zimem un balsiim...ja nu vienigi paša ticibas ceļa sakuma,kad ari pamatigi aplauzos
Satans maita negul un ir specuks gan balss atdarinasana,gan vizijas mak uzburt..tapec viss ir japarbauda.
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.21 10:43:41
EzītisMiglā
masiks ar vienu actiņu lasa un smaida. negribas aizbaidīt kristiešus...
/kā mani vienā privātā vēstulē nosauca - par LieloKristiešuBiedu.../
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 10:45:30
danar

ok- tev pagaidām nav... kā ir ar tiem, kuri dzird balsis? kā medicīniski atšķirt šizofrēniju vieglā formā no patiesas Dieva uzrunas?
un kad tevi uzrunās- kā tu spēsi pārbaudīt, vai tas ir Dievs, velns, vai tas, ko vajag ārstēt?
danar
# Labojis danar: 2010.10.21 11:10:18
pich_
es nezinu,ka ir ar tiem,kuri dzird balsis...
jau mineju,ka klausos to,ko Raksti saka..un pie ta ari meginu tureties...
Ja sis balsis ved tevi pret Rakstiem...tad tas nav no Dieva.

klau,iz kurienes tu par to sizofreniju ravi...interesanti par to domu balsi...ka tad cilveks doma...citaa balsii?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 11:12:35
danar
Ja sis balsis ved tevi pret Rakstiem...tad tas nav no Dieva

mani neviens nekur neved... bet tie, kuri apgalvo, ka uztur dialogu ar Dievu- tātad viņi kļūdās?
danar
# Iesūtīts: 2010.10.21 11:20:31
pich_
uzturet dialogu..tas ir ta,ka vini dzirdetu balsi no padebesa..vai kaa?
Jo dialogu ar Dievu var uzturet ludzot un klausoties Vina Vardaa.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.21 11:38:36
danar

ko tev nozīmē klausīties Viņa vārdā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 33175