atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva atbildes
pich_
Iesūtīts: 2010.10.18 15:31:17
Kādā tēmā uzdevu jautājumu- kāpēc Dievs neatbild uz visām lūgšanām? kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt "jā" vai "nē"?
arī tajos gadījumos, kad rīcībai būtu jāseko pēc ilgāka laika- kāpēc Dievs uzreiz pēc lūgšanām skaidrā latviešu valodā nepasaka vismaz "pagaidi"?

vai tā ir viņa metode, lai pārbaudītu ticību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:21:42
Man liekas, iekšējais dialogs ir pie tiem 90%.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.10.19 20:01:07
devonas reksis
Man tagad liekas, kādi 90% tur ir tīras iztēles....Bet var jau būt, ka atlikušajos 2% ir kas vairāk.

dīvaina matemātika. kur palika 8%?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.19 23:38:18
masiks [217.199.116.136]
Ja kādu pazīsti un ar viņu regulāri kontaktējies, tad nekāds fona troksnis nevar patraucēt atpazīt viņa balsi - var būt tikai problēmas uzreiz sadzirdēt.
Tā ir līdzība, lai raksturotu, kas ir Dieva sadzirdēšanas pamatā, nevis es runāju par to, kā sadzirdu Dievu. tava uztvere vien ir pie vainas Btw ar Dieva sadzirdēšdanu saprot ko daudz vairāk un plašāk nekā reāli dzirdamu balsi. Piem. viens no populārākajiem veidiem ir, kad, lasot kaut ko, kāda teksta daļa uzrunā spilgti. Vai sapnis, vai vīzija utt.
VairuVaira
# Iesūtīts: 2010.10.19 23:52:32
pich_ Atbildot uz Tavu sākotnējo jautājumu - manā dzīvē ir bijuši vairāki gadījumi, kad Dievs mani ir uzrunājis manā sirdī, visas situācijas bija man ekstrēmi svarīgas, kad atbilde (padoms vai brīdinājums) bija nepieciešama tajā pat brīdī. Manā gadījumā tā izpaudās, kā no manas sirds nākoši vārdi.
Tagad es pažēlošos - nu KĀPĒC VISAS kristiešu dzīvei noderīgās, praktiskās un interesantās šī foruma tēmas pārvēršas par ateistu pausto argumentu atgremojumu? Es šī gada laikā esmu interesējoties izlasījusi visas (vai iesākusi lasīt) šī foruma diskusijas, un visur viens un tas pats.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.10.19 23:55:08
Adonika
nu, kad liidziibas tiek samekleetas sv.ragstos - tas ir skaidrs, ibo ljapsus tur taa nevar labot, bet kad dziivs cilveeks pats savus textus saak skaidrot ar liidziibaam - tas ir jau kaukas vienreizeejs!
btw - un kas tad konkreeti ir domaats ZEM Dieva sadzirdeeshanas liidziibas? Kaadas tieshi paraadiibas? Un kaa tu zini - ko ar shiim paraadiibaam tev vispaar saka un vai saka vispaar?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.10.19 23:57:34
VairuVaira
Tagad es pažēlošos - nu KĀPĒC VISAS kristiešu dzīvei noderīgās, praktiskās un interesantās šī foruma tēmas pārvēršas par ateistu pausto argumentu atgremojumu?
1) var buut taapeec, ka pashiem kristieshiem nemaz nav ko teikt?
2) ir speciaalas teemas TIKAI kristieshiem. Nezkaapeec taas ir neinteresantas. Neesi iespringusi padomaat - kapeec taa ir? a?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.20 00:07:01
kad dziivs cilveeks pats savus textus saak skaidrot ar liidziibaam - tas ir jau kaukas vienreizeejs!
kas ir tas vienreizējais? Tu nekad nelieto līdzības un nerunā alegorijās???

kas tad konkreeti ir domaats ZEM Dieva sadzirdeeshanas liidziibas?
tas, ka pazīstot Viņu personīgi nav problēmu izšķirt, ko ir Viņš teicis un kas ir fona troksnis utml.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.20 00:07:48
ĀPĒC VISAS kristiešu dzīvei noderīgās, praktiskās un interesantās šī foruma tēmas pārvēršas par ateistu pausto argumentu atgremojumu?
Šo tak kristietis neatvēra
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.10.20 00:13:42
Adonika
kas ir tas vienreizējais? Tu nekad nelieto līdzības un nerunā alegorijās?? ?
lietoju, bet ne jau lai ar tiem skaidrotu pats savus uzrakstiitos, diezgan viennoziimiigos textus.

kas tad konkreeti ir domaats ZEM Dieva sadzirdeeshanas liidziibas?
tas, ka pazīstot Viņu personīgi nav problēmu izšķirt, ko ir Viņš teicis un kas ir fona troksnis utml.


cik saprotu - vaardinsh "konkreti" tev ir neizprotams? Ja? / es neko par tavaam probleemaam neprasiiju, ja kas.../
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.20 11:21:13
masiks [159.148.73.94]
Tu arī vaino savu radioaparātu, ka viņš neuztver TV vai internetu? Un kamēr radioaparāts uztevers tikai radioFM, tikmēr tas būs slikts radio un pats vainīgs ka nerāda bildes vai lelb.lv ? A moška tomēr vajag raidīt kādu radioprogrammu, lai šis radio to var uztvert, nevis izmisīgi sūtīt viņam failus pa wifi vai caur lanu?

diezgan precīzi pateikts.
Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.20 18:45:59
Nu, iekšējais dialogs mēdz būt arī neticīgajiem. Arī sirdsapziņa. Vai tas nozīmētu, ka arī neticīgie komunicē ar Dievu?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.20 22:02:40
cik saprotu - vaardinsh "konkreti" tev ir neizprotams? Ja? / es neko par tavaam probleemaam neprasiiju, ja kas.../
es nekur par savām problēmām neminēju. Izskatās ka Tev aptrūcies pie kā piesieties
Viktorija.
# Iesūtīts: 2017.02.12 15:25:55
Sauruna ar Dievu. Tiešām izklausās dīvaini, bet lūgšanas tiek uzklausītas. Protams, man nav kaudzes naudas, taču esam paēduši.
Tiek atbildēts arī ar to, ko nevar nopirkt par naudu.
Tik tiešām varu apliecināt, ka Dievs dzird un atbild uz lūgšanām.
SEOOSS [119.155.188.110]
# Iesūtīts: 2024.02.15 11:48:19
Configure a role-based online document signing order and send a fillable PDF to as many recipients as you need in order to collect their electronic signatures with https://www.signnow.com/. Turn your documents into reusable templates, and save time preparing documents for signers.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 1443