atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva atbildes
pich_
Iesūtīts: 2010.10.18 15:31:17
Kādā tēmā uzdevu jautājumu- kāpēc Dievs neatbild uz visām lūgšanām? kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt "jā" vai "nē"?
arī tajos gadījumos, kad rīcībai būtu jāseko pēc ilgāka laika- kāpēc Dievs uzreiz pēc lūgšanām skaidrā latviešu valodā nepasaka vismaz "pagaidi"?

vai tā ir viņa metode, lai pārbaudītu ticību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:29:45
Jošs Mulders
tu man esi absoluuti neinteresanta persona
Nekā nebij! Tev ir jāinteresē visas personas, kuras varētu kļūt par kristiešiem!
Tā kā - izdomā citas otmazkas.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.19 11:31:00

kad jāklārē, ka tavs Dievs visu var un tā, un tev nav nekādu ierobežojumu, tad viss ir bumbās.

bet tad, kad kaut kas ir jāizdara, tad tev kārtējās atmazkas pēc šablon


Tur pat Dievu nevajag... piemeeram arii manu zajavu, ka man garsho zirnji ar spekji, es nenjemtos tev kaut kaa pieraadiit, ja tev ienaaktu praataa man paprastiit to pieraadiit

Redzi... shis pieraadiijujms svariigs iespeejams shkjiet tev... ne man... un taa kaa jau teicu _pich personiiba man ir visai neinteresanta, tad _pich un daudzu citu mistisku personaazhu zajavas no seerijas "pieraadi" netaa manii absoluuti neizraisa pienaakuma apzinju

Veel vairaak, tieshi tik pat vienaldziigi ir sho _pichu subjektiivie secinaajumi un interpretaacijas par manu shaadu riiciibu

Tu tachu gribeeji atmazku, nu un atmazku dabuuji Par ko protests?


Es, protams, vareetu pajemt un pieraadiit kau tko interesantu _pich, bet pirms tam vajadzeetu _pich pieraadiijumu, ka vinjsh manu pieraadiijumu vispaar spees apjeegt... Citiem vaardiem, pirms es _picham maacu pitagora teoreemas pieraadiijumu, gribeetos pieraadiijumu no _pich, ka vinjsh gjeometrijas pamatus ir apguvis
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:32:24
Jošs Mulders

es apsolu, ka aiziešu pielūgt Dievu, ja tu man viņu pierādīsi. gan pašam Dievam labi- papildus viens ticīgais, gan arī tev plusiņš un uzsitiens uz pleca no Jēzus.

bet es zinu, kāpēc tu izvairies
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:33:23
devonas reksis... nu man ir vismaz garantija, ka tas ko man Dievs staasta ir tieshaam Dieva staastiitais, ibo rakstiits Rakstos... -Jonai- Dievs nezjkamdeelj runaa caur "pravieshiem" kuru saciitais vismaz peec -JOnas- reportiem aarpus sho pravieshu personiigajiem textiem, nekur citur, rakstos, neparaadaas
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:33:58
Jautājums jau nav par augstāko matemātiku, bet par vienkāršu Dieva esības apliecinājumu. Viena globāli publiska parādīšanās un visi jautājumi atkristu. A tagad visādi aizplīvuroti minējumi un gramstīšanās krugom da okala ar 101 versiju gan par to kāds ir Dievs, gan par to kā viņu pareizi pielūgt. Kam šī kluso telefonu spēle ir vajadzīga?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:34:09
Jošs Mulders
Es, protams, vareetu pajemt un pieraadiit kau tko interesantu _pich

lieliski! ar Dieva palīdzību nošokē mani- noliec priekšā informāciju, ko tikai es un Dievs varētu zināt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:35:23
es apsolu, ka aiziešu pielūgt Dievu, ja tu man viņu pierādīsi. gan pašam Dievam labi- papildus viens ticīgais, gan arī tev plusiņš un uzsitiens uz pleca no Jēzus.
Apsoli to nevis man bet vinjam, visu ko tu sheit runaa... pastaasti shim Dievam

bet es zinu, kāpēc tu izvairies
Man prieks par to Vismaz kau tko tu domaa, ka zini!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:36:26
lieliski! ar Dieva palīdzību nošokē mani- noliec priekšā informāciju, ko tikai es un Dievs varētu zināt.

Kad redzeeshu, ka tev interesee nevis adrenaliins un asas izjuutas, bet, piemeeram, personiigais greeks, pestiishana, citu cilveeku pestiishana un dveesele... tad parunaasim

Extreemas sajuutas - toch nevaru tev sagaadaat... tur labaak derees kaadi izpletnjleekshanas kursi!
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:36:54
Jošs Mulders

man Viņam nekas nav jāapsola. pieļauju, ka Viņš lasa šo forumu.

cita lieta ir tas, ko tu populistiski klārē, bet nevari izdarīt
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.19 11:38:10
Jošs Mulders
Kad redzeeshu, ka tev interesee nevis adrenaliins un asas izjuutas, bet, piemeeram, personiigais greeks, pestiishana, citu cilveeku pestiishana un dveesele... tad parunaasim

ja mani tas neinteresētu, tad es nenāktu uz šo forumu. tā kā esam noskaidrojuši, ka tas mani interesē, tad varam satikties. man nosūtīt tev savu mob?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:38:43
Tā ir tāda pati garantija, kāda savulaik bija Rakstu mācītājiem un farizejiem

Nea!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:40:25
ja mani tas neinetersētu, tad es nenāktu uz šo forumu. tā kā esam noskaidrojuši, ka tas mani interesē, tad varam satikties. man nosūtīt tev savu mob?

Be tteici tach, ka gribi shoku un fokusus
Arii Kristus laikaa tieshi to pashu neticiigie pieprasiija... un Kristus ko atbildeeja?

A tu man prasi, lai es Kristu paarspljauju... to gan es toch nevaru!
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:45:06
Jošs Mulders

es taču netaisos tev prasīt to, ko tu nevarētu izdarīt atbilstoši Bībelei...

nu tad tu esi ar mieru vai nē? savu mobilo nosūtīju uz tavu e-pastu.
tu taču zini, ka Dievs tevi atbalstīs, vai ne? kur tu saskati problēmu?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.19 11:52:17
nu tad tu esi ar mieru vai nē?
Tak teicu ka nee, jo tu prasi fokusus.

tu taču zini, ka Dievs tevi atbalstīs, vai ne? kur tu saskati problēmu?
Tajaa, ka es nezinu vai Dievs tevi atbalstiis tavos centienos Jeb driizaak taa... esmu visai paarliecinaats, ka Dievs neatbalstiis... tad tu domaa, ka es kaut kaa varu Dievu pieraunaat riikoties preteeji vinja pasha uzstaadiijumiem? Dievs tak nedanco peec manas stabules, kur nu veel peec taveejaas... un es ljaunpraatiigi atsakos arii dancot peec tavas stabules Tev attiexme kaut kaa absoluuti achgaarna!

Kudii interesantaaks jautaajums, cik ljoti TU esi gatavs dancot peec Dieva stabules, lai uzzinaatu par sevi kau tko ko vien tu zini?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:52:50
Kā nu ne?

Nu vot taa...
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:55:20
Jošs Mulders

es tev neprasu abrakadabra. mēs varam satikties, es tev uzdošu elementārus jautājumus, kurus tu pajautāsi Dievam. tādā veidā Dievs beidzot būs realizējis pūliņus sevi atrādīt, un es aiziešu uz baznīcu nomesties ceļos.
tu arī būsi laimīgs, jo būsi pievērsis ateistu kristietībai, un varēsi visiem parādīt piemēru.

bet tu to negribi darīt, jo labi zini, ka Dievs tev nekādas atbildes nedos
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.19 12:13:32
pich_
Bet Tev interesanta taktika - tb jautājumu neteikšu, jo tāpat neatbildēs un tas viss pārmetot, ka neatbild.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 12:22:34
Adonika

kā neteikšu? teikšu. varbūt tad man ar tevi sazināties, un tu pierādi Dievu?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.19 12:28:22
pich_
Es neko nepierādīšu un pat necentīšos. Man vk interesē, kas ir tas ūbersvarīgais jautājums, uz kuru Dievs Tev neatbild. Varbūt man atbild (jo parasti man uz visiem svarīgajiem ir atbildējis - tik laika jautājums).
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 12:31:42
Adonika

kā Dievs tev atbildēja? latviski, vai arī rādot zīmes?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 7012