atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva atbildes
pich_
Iesūtīts: 2010.10.18 15:31:17
Kādā tēmā uzdevu jautājumu- kāpēc Dievs neatbild uz visām lūgšanām? kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt "jā" vai "nē"?
arī tajos gadījumos, kad rīcībai būtu jāseko pēc ilgāka laika- kāpēc Dievs uzreiz pēc lūgšanām skaidrā latviešu valodā nepasaka vismaz "pagaidi"?

vai tā ir viņa metode, lai pārbaudītu ticību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.18 17:36:16
Jošs Mulders
nu, vot.
Moš tu vari iztulkot - ko tad tas telefons.... ēeee... Dievs grib man teikt?
Jo no darba devēja puses interesēm - man vajadzētu nahrenizēt visas telefona smadzenes un pataisīt to par bezsejas kloni, lai var strādāt visos tīklos neierobežoti ilgi. Vai izjaukt rezerves detaļās. Zvanīju džekiem uz lmt - viņi aizņemti vai jau mājās un neceļ klausuli = operatīvi noskaidrot īpašnieku vai tā koordinātes (pie nosacījuma ka lmt abonents) - nesanāk....
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.18 17:47:44
Sicilia
Nu pamēģini pats parunāties

bez tās ticības kaut kā nesanāk... gan jau, ka visi teiks, ka tā ir mana vaina, nevis Dieva utt... es gan esmu atvērts sarunām


masiks [217.199.116.136]

kas tur nereāls? atceries, kad Dievs caur Svēto forumā runāja? kāpēc gan nevarētu caur telefonu uzrunāt?
skaties, ka drīz tev nepienāk sms no Jēzus


Jošs Mulders
Mana pieredze raada, ka Dievs atbild vienmeer

jā, bet tikai tad, ja es tev palūgšu Viņam pāradresēt kādu vienkāršu jautājumu, tad tu izdomāsi dajebko, lai tikai nebūtu man jāatbild
saderam, ka tu izvairīsies?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.18 18:46:39
kāpēc Dievs neatbild uz visām lūgšanām?
Labi ka tā. Ko tik cilvēki nesalūdz. Bet ideāli ir ja lūdz Garā - tad ar nav problēma ar veltīgām lūgšanām.

kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt "jā" vai "nē"?
tāpēc, ka Dievam svarīgāks par atbildi ir komunikācijas process.

kāpēc Dievs uzreiz pēc lūgšanām skaidrā latviešu valodā nepasaka vismaz "pagaidi"?
Dievs runā daudz un dažādos veidos un reti, kad skaidri dzirdamā balsī. Bet nu vismaz man nekad nav bijis, ka nepateiktu, ka būs jāgaida. Tik visbiežāk es pa savam to ilgumu saprotu

Pēc jautājumiem spriežot, imho problēma nav tajā, ka Dievs ko nesaka, bet gan ka neatpazīst un slikti dzird Viņa balsi un neprot interpretēt.
A. V.
# Iesūtīts: 2010.10.18 21:30:35
pich_
Ja tev ir bērni, tad padomā, kāpēc Tu neatbildi uz visām viņu prasībām? Vai tēvs neatbild, jo negrib atbildēt, vai arī bērns atbildi nesaprot vai negrib saprast? Tēvu un dēlu attiecības var 1:1 pārnest uz Dieva un cilvēku komunikāciju. Piemērs no manas pieredzes. Es savam puikam pusstundu skaidroju kādu lietu, no visas sirds, un cik vien varēdams saprotami, bet kad pavaicāju par ko mēs tikko runājām, viņš tikai raustīja plecus un nevarēja atkārtot ne vārda. Kā ir, vai Dievs nedod atbildes, vai cilvēks negrib tās dzirdēt?!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.18 21:33:10
Nevienam.

Iļi tomēr Ctulham?

Nu piemeeram Mulders un Ct ieraudziija skaistu varaviixni. Mulders padomaaja, ka vinjam dievs atbild, Ct padomaaja, ka letus maakonis pret sauli nejausji taa novietojaas.

Ēee un šitais bij kas par argumentu?
A. V.
# Iesūtīts: 2010.10.18 21:35:01
pich_
Ielūkojos Tavā lietotāja profilā, un biju pārsteigts. Tava lūgšana ir God bless atheism

Un Tu vēl brīnies, kāpēc nedzirdi Dieva atbildi!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.18 21:35:03
jā, bet tikai tad, ja es tev palūgšu Viņam pāradresēt kādu vienkāršu jautājumu, tad tu izdomāsi dajebko, lai tikai nebūtu man jāatbild
saderam, ka tu izvairīsies?


Kāpē... īzī pīzī... tev pat mani nevajag, pac vari viņam adresēt jautājumus! Iļi es nesapratu pričom tur es ?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.10.19 00:32:28
pich_
Es tikai varu liecināt, kā tā tiešām ir, bet nezinu kāpēc.
Arī tās dažas reizes, kad Dievs man atbild (vai precīzāk - kad es sadzirdu), Viņš nepasaka visu līdz galam.
Rodas iespaids, ka paliek noslēpums, ko Viņš man nedrīkst izpaust.

P.S. Un nedomāju, ka tam ir kaut mazākais sakars ar ticības pārbaudi. Drīzāk jau ar uzticības, bet nevis pārbaudi. Kaut kā savādāk.
Tas vairāk līdzinās kopīgai slepenai militārai operācijai, kur Dievs uzticas man, bet es Viņam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.19 09:42:50
A. V.
Tēvu un dēlu attiecības var 1:1 pārnest uz Dieva un cilvēku komunikāciju. ... Es savam puikam pusstundu skaidroju kādu lietu, no visas sirds, un cik vien varēdams saprotami, bet kad pavaicāju par ko mēs tikko runājām, viņš tikai raustīja plecus un nevarēja atkārtot ne vārda.
Nevar pārnest 1:1. Jums vienmēr visi piemēri klibo ar vienu un to pašu kāju, vienmēr piemirstat Dieva visvarenību un viszinību. Reāli nevarat nevienu piemēru iedot, tas pats ir par tām atpirkšanām un tiesnešiem utt.
Šeit visa vaina ir tajā, ka nevis puika neklausās, bet gan tētis neredz, ka puikam nepielec un nemāk paskaidrot puikam saprotamā valodā. Protams, tas tāpēc, ka tētis nav ideāls, viszinošs un visvarens.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.19 09:54:41
EM, un tava izpratne par vissizniibu un visvareniibu klibo arii vienmeer ar vienu un to pashu kaaju, ka pat visszinoshs un visvarens Dievs nevar cilveekam neko paskaidrot, ja cilveeks netic un apriori patiesiibu uztver par BS jeb neuztver vispaar!

Tieshi taapat vissuperiigaakais mega matemaatikjis nespeetu 3gadiigam beernam ieboreet paricaalo diferencaalvienaadojumu buutiibu, ja beerns neprot pat liidz 10 skaitiit, un vinjam nav abstraktaas domaashanas...

Tev ir maldiigs priekshstats, ka VISAS zinaashanas ir viena liimenja plakanas zinaashanas, tikai vienu zinaashanu kvadraatuura ir 2cm^2 bet citas ir 2km^2... tachu zinaashanas, izpratne un lietu redzeejums nav plakans... un lai saprastu vienu, vajag saprast ko citu, un to lai saprastu vajag saprast veel kaut ko...

taadeejaadi pat visvarens Dievs nevar paskaidrot Evangjeeliju cilveekam, kas noraida bausliibu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.19 10:05:30
Jošs Mulders
Aha, un 3 gadīgais bērns, protams, ir vainīgs, ka nesaprot tādas matemātikas? Vienkārši viņš tāds ir, kāds ir.
Atkal esam ieguvuši kādu, kas bezcerīgi iekrāsots stūrī?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.10.19 10:11:33
ja es tev palūgšu Viņam pāradresēt kādu vienkāršu jautājumu, tad tu izdomāsi dajebko, lai tikai nebūtu man jāatbild
Kur problēma jautājumu pāradresēt? Saki, kas ir tas vienkāršais jautājums, ko nespēj pats izteikt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:16:35
Jošs Mulders
saderam, ka tu izvairīsies?

Kāpē... īzī pīzī...


meli
tu pats teici, ka Dievs vienmēr atbild. nu tad pierādi man savu Dievu. pajautā Viņam kaut ko par mani, ko neviens, izņemot mani nezin, un atsūti privātu atbildi. nošokē mani. tev taču pašam tas būs interesanti!

bet es esmu 100% drošs, ka tu izdomāsi atmazku, lai to nedarītu. tu izdomāsi jebkādu iemeslu, lai izvairītos no šāda ierosinājuma, no sērijas- tev tas nav interesanti, Dievs uz to neatsauktos utt... bet tad atbild vienmēr vai nē?

nu- aiziet. nošokēsi mani, un dabūsi vienu ticīgo
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:20:02
pich_
Tas atkal padarīti Dievu pārāk redzamu. Dievs ir knapi redzams, es domāju, tāpēc, ka
1) vai nu Dieva nav
2) pārāk redzams Dievs ietekmētu cilvēku brīvo gribu šajā dzīves vietā, uz šīs planētas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:21:13
EzītisMiglā

muļķības. kā tas ietekmētu brīvo gribu? kāpēc?
agrāk cilvēki redzēja Dievu- vai tas ietekmēja brīvo gribu? kā tieši?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:22:50
Aha, un 3 gadīgais bērns, protams, ir vainīgs, ka nesaprot tādas matemātikas? Vienkārši viņš tāds ir, kāds ir.
Atkal esam ieguvuši kādu, kas bezcerīgi iekrāsots stūrī?


Taapeec neviens vinjam neboree augstaako mateni, bet gan aritmeetiku, un ja siicis spirinaas un to negrib maaciities, jo grib taapa tkaa tas lielais onkuls difinjus reekjinaat, tad nekaa... ij pirmo neapguust ij pie otraa netiek!

Kaa jau teicu, nevar iemaaciit tam, kursh negirb maaciities, kursh attiecas pret pamaaciibu kaa pret ljaunumu, kas skolotaaju par duraku uzskata, jo pac gudrs etc. etc. etc.

Ir taads vecs labs teiciens - pret cilveeku stulbumu arii olimpa dievi ir bezspeeciigi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:24:41
pich_
Apmēram tā, ka cilvēks kaut ko dara nevis tāpēc, ka viņš iekšēji tā vēlas, saskaņā ar savu būtību, bet tāpēc, ka baidās, vai aiz aprēķina, vai citu iemeslu dēļ.
Pārāk redzams Dievs neļautu attīstīties ateismam u.c.
Tas viss gan no austrumu reliģijām, ar reinkarnācijām, kur Būtnes dažādos attīstības līmeņos vai dažādi apmaldījušās, grib / negrib Dievu redzēt. Ja Būtne negrib, Dievs neuzbāžas, un nodrošina dzīves vietu, kur Dievs ir mazāk redzams, vai vispār neredzams.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:26:49
tu pats teici, ka Dievs vienmēr atbild.
Man atbild!

nu tad pierādi man savu Dievu.
Nee

pajautā Viņam kaut ko par mani, ko neviens, izņemot mani nezin
Nafig?

un atsūti privātu atbildi. nošokē mani. tev taču pašam tas būs interesanti!
Tici man... tu man esi absoluuti neinteresanta persona Un manai pestiishanai, labklaajiibai un ikdienas dziivei ir absoluuti irrivalenti vai taac _pich vispaar existee, kur nu veel vinja kaut kaadas personiigaas lietas!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:28:17
Jošs Mulders
Tā aritmētika skolotājam apraujās pie dažiem vienkāršiem FUAQ jautājumiem, tur par mūžīgām ciešanām utml, kur nav atbilžu.
Patiesībā tā ir nevis aritmētika, bet gan kautkādu postulātu pieņemšana ticībā. Aritmētikā viss pierādās, un jautājumu par postulātiem parasti nav, jo tie ir acīmredzami. Vēl matemātika pieļauj dažādus postulātus, piem, Eiklīda, Lobačevska, Rīmaņa ģeometrijas. Dažādās ģeometrijas savā starpā nestrīdās, kura pareizāka.
Reliģijās - strīdās, turklāt reliģiju postulātu ir daudz vairāk, un daudzi no tiem nav acīmredzami.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.19 11:28:26
Jošs Mulders

viss notiek tieši tā, kā paredzēju

kad jāklārē, ka tavs Dievs visu var un tā, un tev nav nekādu ierobežojumu, tad viss ir bumbās.

bet tad, kad kaut kas ir jāizdara, tad tev kārtējās atmazkas pēc šablona
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 10710