atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Lūgšanu maratons - māsas pagurst!
Madāma
Iesūtīts: 2010.10.14 11:39:08
Liels lūgums gudrajiem un mācītajiem prātiem šādā situācijā!

Ir divas babuliņas (lasi- Madāma + viņas mīļradiņš), kurām vienāda problēma dzīvē. Šobrīd noklusēšu - kāda, bet nu ir. Un šīs divas babuliņas jau gandrīz mēnesi ir nodevušās aizlūgšanu maratonam, lai lūgtu Dievam risinājumu šai lietai. Tas notiek tā - katru dienu sazvanamies (hallo-vari?-varu!-sākam!), kopīgi (katra savās mājās) lūdzam, gaidam uz Dievu. Katru dienu sazinamies. Ir bijušas labas atbildes no Dieva! Ir bijis klusums un neziņa...
Bet nu ir jauna problēma! Viena no babuliņām - Madāma, ir novedusies tik tālu ka naktīs neguļ! Grozās pa gultu, tirpina lūgt, aizlūgt, slavēt, skandināt psalmus utt. Pa dienu Madāma nefunkcionē! Otra babuliņa ar vairs nerod prieku nekur! Nāk virsū lielās šaubas, kopējs izmisums utt.

Ko mēs daram nepareizi? Ir sajūta ka lūdzot šī problēma galvās izplešas vēl lielāka un pārņem mūs pilnībā! Biedē! Dzen izmisumā!

Atlaisties? Kā būt un kur ir kļūda?

paldies, ja būsiet saudzīgi..
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 11:39:27
jā, tātad - gaidam palīdzību...
Metriņš
# Iesūtīts: 2010.10.14 11:43:35
Vispirms jau ir jāzina kas par problēmu. Varbūt Jums nepieciešama medicīniska palīdzība.
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 11:45:34
Metriņš - Nudien - tā sāk izskatīties
Nu labi - problēma ir naudā! Parādos, kuru nasta palikusi tik smaga, ka galu un malu neredz! Vienu caurumu lāpi- nākamais plešas lielāks utt.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.14 11:52:41
Madāma
Jūs lūdzat par naudu un parādiem, vai par dienišķo maizi? Varbūt, ir vērts atgriezties pie Tēvreizes, dodoties pie miera, un vismaz izgulēties?
Metriņš
# Labojis Metriņš: 2010.10.14 11:54:55
Madāma Mnjā. Nu cik zinu, tad aizlūdzot nauda nevairojas. Nauda varētu palikt vairāk vienīgi tad, ja to mēģina nopelnīt. Ja tie ir parādi, kredīti, tad jāiet uz banku vai pie aizdevēja un jāludz pagarināt termiņus. Varbūt jādzīvo askētiskāk.
Dievs manuprāt cilvēkam dod iespēju tikt pestītam, pārējās lietas ir atstātas cilvēka paša ziņā.
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 11:58:14
Mēs lūdzam pēc iespējas šos parādus atmaksāt, lai tie nevelkas līdzi pa dzīvi kā ...neizteikšos kas.
Konkrēti es lūdzu pēc darba, lai varētu pelnīt un atmaksāt, kas jāatmaksā. Radiņš arī līdzīgi.
Dienišķās maizes pietiek, par to slava Dievam. Tikai iztikšana ir tiešām tā - no dienas dienā. Un bankas stāv pie durvīm....

Izgulēties būtu MEGA, bet kā jau teicu - neguļās. Esmu mēģinājusi daudz - izvēdinam istqabu, neskatamies pirms miega bojevikus, nelasam aizraujošus romānus vai mācību literatūru. NEAIZLŪDZAM. Tikai pateicos par dienu un visu, kas tajā dots +Tēvreize. Ielienu zem segas, krītu miegā - SĀKAS! Fanfaras+bazūnes+izmisuma brēcieni uz Dievu, ņerkstēšana+ kaut kādas murgainas lūgšanas par cilvēkiem, kurus uz ielas šodien redzēju utt.

Ir iestājies nevis Dieva miers, bet gluži pretēji - histēriska kaut kāda mētāšanās!

Vai tas ir uzbrukums? Vai arī- jābeidz ņemties un jāgaida uz Dievu.
Metriņš
# Labojis Metriņš: 2010.10.14 12:01:21
Madāma Kas ir tas, ko Tu proti darīt, nu kādu darbu strādāt? Varbūt tieši šeit ir potensiālais darba devējs?
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:01:55
Metriņš - bet Dievs zina arī par naudas jautājumiem, vai ne? Tikko kaut kur lasīju, ka Jēzus vairāk esot runājis par naudu, nekā par Debesu valstību!
Tak nevarētu būt tā , ka Dievs saka - es Tevi atpestīju, bet zini, šito tu man nestāsti- te nu nav mans lauciņš.

Protams, es atceros labi filmu - Bruce Almighty - kas notiek, ja Dievs dod visiem, kas lūdz pēc laimesta loterijā

Un tomēr, tomēr - vai par šādu lietu lūgt risinājumu nedrīgst?
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:05:07
Radiņš ir labs grāmatvedis un strādā no mājām, jo audzina mazuli.

Es? Ak, vai! Šis ir vēl viens sāpes jautājums... Esmu strādājusi gan par biroja administratori (ja kas- šis darbs man ļoti patika, pretēji vispārpieņemtajam - kas tad nu tas par darbu), vadījusi mārketinga projektus, producējusi televīzijā...

Šobrīd man Dievs devis darbiņu - ne katru dienu, bet pāris dienu mēnesī. Pagaidām... Man ir sajūta, ka varēšu tur savu strādāt gribu parādīt un palikšu tur uz pilnu laiku. Tikai ar to, ko iespējams es tur varu noplenīt - nudien nepietiks....
Metriņš
# Labojis Metriņš: 2010.10.14 12:05:42
Madāma v ai par šādu lietu lūgt risinājumu nedrīgst? Protams drīkst, bērni Tētim var lūgt ko vien vēlas. Piemēram mans puika nesen lūdza ka viņš gribot tik daudz naudas, lai varētu uzrīkot vislatvijas futbolmaču maziem puikiem :-)
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:18:53
http://www.youtube.com/watch?v=bU4FktauK24&NR=1
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:19:13
Madāma

paralēli lūgšanām tu sūti savu CV? šaubos, vai Dievs to darīs tavā vietā
Madāma
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:22:18
pich - sūtu, sūtu! Tiešām! Turu acis un ausis vaļā. Biju uz darba interviju - nekā!
Bet- pat par to nav tas cepiens! Kā jau teicu - tajā ir parādījies atrisinājums un es paļaujos, ka man nav jāzina visa bilde, tikai jāiet pirmie soļi tajā, ko Dievs devis.

Tas, kas mani vairāk interesē - vai aizlūdzot mēs pārāk nekoncentrējamies uz to problēmu? Tik ļoti, ka tā mūs pārņem un izaug lielāka? Vairāk par to aspektu...
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:31:52
Madāma
vai aizlūdzot mēs pārāk nekoncentrējamies uz to problēmu?

pieļauju, ka sava daļa taisnības vien ir... varbūt pamēģini koncentrēties nevis uz to negatīvo, bet meklēt pozitīvās lietas dzīvē? piemēram- tu vari priecāties par to darbiņu, kas tev tagad ir. lai arī ar to nepietiek, tas ir labāk, nekā nekas.

vēl, dari kā es- saprintē daudz daudz CV un samētā dažādu uzņēmumu pasta kastītēs. tā es tiku pie darba.

lūgšanas varbūt tev kaut kā varētu palīdzēt sirdsmieram, bet darba devējus tās sevišķi neietekmē...
Zive.
# Iesūtīts: 2010.10.14 12:51:08
Lūgt ir baigi labi, bet vēl labāk ir paļauties.
Starp citu, ja esmu ilgstoši sastresojusies un iestājas pirmsmiega nepārtrauktais funktieris, kad smadzenes nevar atslēgties, moš ir vērts kaut kādu vīgriežu tēju pirms miega ieraut, vai kaut vai kaut kādas antistresa tabletes. Bet tas tā, ne ikdienas lietošanai
Tev vienkārši nervi ir uzvilkti un neko diži garīgu te nevajag pīt iekšā
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.10.14 13:26:56
Gulta esot cilvēkam visbīstamākā mēbele. Arī bezmiega gadījumā pie vainas esot guļvieta. Tātad, nevārties pa gultu, negulšņā, ja tev nenāk miegs! Rāpies no migas ārā! Gulšņāšana padarīs Tevi vēl nervozāku. Palasi kautko vai dari kādu vieglu darbu, kamēr jutīsi, ka kļūsti miegains. Tad arī lieni atpakaļ savā midzenī. Saldu dusu! Rīts gudrāks par vakaru! ... Krrrr.. krrr... . Kikerigū! Eurika!!!
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.14 13:59:41
Ctulhu

viņai jau tā nepietiek naudas, bet tu iesaki maksāt psihoterapeitam? nezinu, vai ar to būs līdzēts...
man šķiet, ka šajā gadījumā viņai, kā ticīgam cilvēkam, aprunāšanās ar mācītāju palīdzēs daudz vairāk.
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:10:33
pich_
palīdzēt??? mācītājiem pašiem jau arī tagad nav naudas... jamie var tikai kopīgi uz pleca paraudāt...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.14 14:17:10
Madaama, man jau shkjiet, ka shaada tipa luugshanas ir nevis lai TU koncentreetos uz probleemu, bet gan lai kaareiz sho probleemu nodotu Dieva rokaas... Taadeejaadi ir jautaajums, vai tev ir shaubas, ka Dievs ar pirmo reizi jau buutu tavu luugshanu dzirdeejis?

Neshaubies, ka Dievs to buutu dzirdeejis un iedarbinaajis jau procesus, lai viss notiktu... ja tamdeelj vajag izmainiit Amazones pluudumu no ziemeljiem uz dienvidiem, vinjsh to izdariis... bet tev ir jaapgaida, kaameer vinjsh pie reizes arii paarbiida amerikas tektoniskaas plaatnes, nevar to aatri izdariit...

Buus labi... ljauj Dievam dariit vinja darbu, be tu dari to, kas tev daraams... btw kaadaa sfeeraa meklee darbu?
danar
# Labojis danar: 2010.10.14 14:23:27
Madāma
Uz baznicu ejat?
Man kamer darbins nebija,palidzeju draudzee ar tadiem vienkarsiem darbiniem...vienkarsi tad ari domas ir verstas uz citam lietam...kamer gaida

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 36 , pavisam kopa bijuši: 33534