atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vēlēšanu rezultāti.
Ķepa
Iesūtīts: 2010.10.03 19:07:40
Vai jūtaties apmierināti ar iznākumu? Kāds Jūsu prāt ir vidējais Latvijas vēlētājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.10.04 12:02:31
Ctulhu
Likumsargājošās iestādes adreses zina labāk par mani. Pirms gadiem 15 "Kaktusā" atklāti tirgoja, visi to zināja, tikai poliči "nē"
Tas ir viens no iemesliem, kāpēc neticu politiskajām prostitūtām.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.10.04 12:07:05
Ctulhu
Policijā Tevi atklāti vai caur puķēm pasūtīs. Tā ir REALITĀTE!!! Varētu pāris piemēru, bet šis ir publisks forums, un stāsts ne par mani.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.10.04 13:18:02
ķepa Re, cik Tu tagad neatkarīgs. No Tevis patiešām nekas nav atkarīgs. Kā to sasaistīt ar vārdu, kuru sludini?
Tu jau pats atbildi - ja no manis nekas nav atkarīgs, tad arī es neatdodu savu balsi par vienas vai otras biznes grupiņas polittehnologu uzpucētajiem tekstiem, kurus labs politoloģijas students varētu uzcept pāris stundās.
Iespējams, būtu gadījies kāds personiski pazīstams , tad par viņu arī nobalsotu.
Tas vārds ir svabadības vārds - gribi, piedalies politikā, gribi - fano par politiku, gribi, bēdz no tās. Adiafora - ar pestīšanu nesaistītas neitrālas lietas.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.10.04 13:26:44
Ķepa
Te vairāk piekrītu indriķim. Redzi, reāli ir tikai divas iespējas izpaust protestu, ja balsot nav par ko .
Viena - nebalsot, bet tad ir jāpanāk, lai visā valstī nesavāktos pietiekošs balsotāju skaits, un vēlēšanas varētu uzskatīt par nenotikušām.
Otra - iemest tukšu aploksni, kā to sestdien izdarīja ~35000 vēlētāju Latvijā (pēc CVK datiem).

Pati sistēma mums piedāvā tikai divas iespējas. Jāizvērtē, kura ir efektīvāka.
Kaut gan šķiet, ka tauta jau ir izvēlējusies: 40% nebalsotāju salīdzinājumā ar 3,5% tukšajām aploksnēm.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.04 13:36:58
a iemest tukshu aploxni noziimee elementaari pacelt 5% barjeru...

Labums taads, ka kaadu siikpartiju var atstaat aiz striipas, sliktums taads, ka ja vajadzees atlaist saemu, tad vajdzees vairaak degunu kas nobalso par atlaishanu!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.04 13:47:02
Jošs Mulders
Palīdzi ātri ar mateni - cik no 60% vēlētājiem būtu jāiemet tukša aploxne, lai neviens nepārsniegtu 5%?
Pīlēns Pēks
# Iesūtīts: 2010.10.04 16:35:37
Vai kāds virtuālais romietis varētu pakomentēt, kāpēc Bībeles mācības ieviest gribētējiem tik plāni gāja, kaut arī viņiem bija kardināla atbalsts?

Daži varianti, kas nāk prāta:

1) katoļu nav tik daudz, cik runā,
2) katoļi neaizgāja vēlēt,
3) katoļi nepaklausīja savu kardinālu,
4) katoļiem pa kluso teica balsot par citiem.
Pīlēns Pēks
# Iesūtīts: 2010.10.04 16:43:41
Ctulhu

Bija vēlēšanas, abām pusēm bija vajadzības, kas tika apmierinātas.

Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.04 16:48:57
Pīlēns Pēks
Mani te nesen apskaidroja, kā katolietes bez sirdsapziņas pārmetumiem izmanto kontracepcijas priekšrocības, lai arī RKB šai jautājumā arī ir savs ultimāts, proti, ir jāatrod vīrs- protestants (noteikti der arī kāds cits nekatolis).
Kas zi... varbūt arī vēlēšanu dienā var atsaukties uz paklausību vīram un viņa autoritātei
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.10.04 16:52:16
Nu vispār arhibīskaps katoļus aicināja vispār balsot, nevis balsot par PLL. mans piesteris teica, lai mēs daram ko gribam tb kā sirds liek, jo viņš atbalsta tikai vienu kandidātu _ Jēzu. Diemžēl viņa sarakstos nebija.
Vai kādos rakstos ierakstīts, ka jābalso par zagļiem?
rezultātā katoļi balsoja kā gribēja un nav grēkojuši (jo grēkošana pēc arhibīskapa vārdiem būtu sava pienākuma nepildīšana = neiešana uz vēlēšanām vispār)
Pīlēns Pēks
# Iesūtīts: 2010.10.04 17:22:06
Sicilia

Vai jaunais arhibīskaps atcēla kardināla teikto Aglonā? Neko nesaprotu.
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.10.04 17:51:46
Pīlēns Pēks
Es kardināla teikto nedzirdēju, bet enīvejā tas jau var būt tikai kā ieteikums..... baznīca ir šķirta no valsts un jaunais arhibīskaps tikai aicināja vispār balsot, citādi būšot grēks.... bet par ko balsot katra paša ziņā. zinu, ka daudzi katoļki par kristīgajiem demokrātiem balsoja... citi par vienotību vēl citi par ko citu... katram savas smadzenes Dievs devis...
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.10.04 17:54:21
SiciliaNav vienprātības katoļu starpā...ai ai ai...ņehorošo
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.10.04 17:59:15
Nu politiskos jautājumos jau dīvaibni, ja būtu
Baznīcai kas bazn`;icai pien`;akas a laicīgais dzīvei, kas laicīgai :p
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.10.04 18:53:35
Latvietim tik raksturīgais atkal piepildās: sievietes dzīvo ar vieglu izmisumu, vīri - ar nelielu vilšanos.
vasara
# Iesūtīts: 2010.10.04 19:54:55
Ir diezgan ok, varēja PLL zagļi būt par 3,5% mazāk
Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.04 20:18:29
Raimonds
Kādreiz ir gadījies dzirdēt no visnotaļ prominentiem garīdzniekiem gan, ka Šķēle ir melis, kam otrreiz roku nespiestu, gan, ka Šlesers ir vienīgais, kurš nācis ar iniciatīvu, vai nevajag kā Baznīcai palīdzēt utt. Kā Tev šķiet, kurš no viņiem abiem tagad izšķirs konkrētās apvienības kursu attiecībās ar Baznīcu?
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.10.04 20:31:19
Aivars Manuprāt pašmērķis nedrīkst būt tas, ka kāds pasniegs roku baznīcai.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.10.04 20:46:27
Aivars
Skatoties provizōriskos vēlēšanu rezultātus par dep. kandidātiem, nekur neatrodu A.Šleseri. Tāpat šodien ziņās kaut kur izskanēja, ka vēlēšanu apvienība PLL ar laiku varētu kļūt partija. Un tādā gadījumā kādu lomu turpmāk spēlēs Pirmās partijas ierindas biedri?

Taču kopumā, tas varētu būt labs un atklāts jautājums par jēgpilnu līdzdalību politikajos procesos turpmāk. Ja tas tiek darīts līdzšinējo Latvijas politisko tradīciju garā, klāt vēl summējot klerikālo aroganci, tad nav jābrībās, ka no sabiedrības dabū spērienu pa pakaļu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.04 20:46:33
Ķepa
Ja godīgi, tad esmu tajos uzskatos, ka labāk redzu kristiešus katrā partijā, un arī Baznīcai tikai par sve`tību nāk dažādas domu apmaiņas. Bet nu, kā cilvēks, kas kādreiz savus pārsimts latus izdevis abonējot avīzi, ko ēlerte ar laiku pārveŗta nebaudāmā antikristīgā un antihumānā ruporā, domāju, ka reizēm der arī par to padomāt, kādiem čortiem savu balsi kā kristietis esmu gatavs atdot
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 35930