atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Liberaalisms
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.09.28 11:28:23
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:04:20
Jošs Mulders
konfesionaalaa spaarna pashu pashu ultra versiju

nu, nu... nez vai taa tas patieshaam buus...
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:13:38
Jošs Mulders
Mulder, tu varētu vienkārši konkrēti paskaidrot, kas tev nepatīk liberālismā, nevis iedarbināt savas muldamās dzirnas, nevietā pieminot egoistisku hedonismu un fašismu, kam ar liberālismu nav sakara. Ja tev liekas, ka padumju māti, kas iemērc savam bērnam galvu šašliku marinādē, vajadzētu nomētāt ar akmeņiem, bet cilvēku, kas, nespēdams atrast tualeti, čurā ceļa malā - sadedzināt, tad ieteiktu Tev apmeklēt psihologu. Jo no Tevis pievestajiem piemēriem izskatās, ka liberālismā Tev nepatīk miesassodu trūkums.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 12:58:09
nu, nu... nez vai taa tas patieshaam buus...

Es par LV kontextu, gan jau ka ir veel extreemaaki frukti!

Bet LELB nav Luteriski Liberaalais gadiijums. Tad tu vienkaarshi elementaari nezini ko noziime "Liberaalais Luterisms"... tas ir tas Luterisnms, kas ordinee gejus un sievietes, Kristu teelo kaa "simbolu" u.c. diivainiibas... kur no Kristietiibas vairs tikai izkaartne palikusi.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.29 12:59:15
devonas reksis

Man liberaalismaa nepatiik, ka *****s kas saka ka 2+2=5 un kaads kas maaciijies mateni un saka ka 2+2=4 tiek uzskatiiti par vienaadi tiesiigiem uz paardeveeja amatu. Savukaart, ja pirmais ir "minoritaate" tad vinjam veel ir priekshrociiba, savukaart ja vinjsh ir sieviete, tad pat peec kvotaam vinjam pienaakaas shis amats

Man Liberaalismaa nepatiik, ka beerni ir beztiesiigi un kaada nenosveerta dura var realizeet savas "tiesiibas" nogalinot savu beernu nesodiiti tikai taapeec, ka beerns sabojaatu vinjas reputaaciju vai radiitu vienkaarshi kaadas neertiibas vinjas dziivee.

Man Liberaalismaa nepatiik, ka tajaa nav ne puspleesta vaarda par pienaakumiem, bet runaa tikai par tiesiibaam, pietam nesabalanseetaam.

Man Liberaalismaa nepatiik, ka tas sevi uzdod par visu lietu meeru, tai pat laikaa noraidot shaada meera existenci!

Man Liberaalismaa nepatiik, ka tas noraida absoluutus, taa radot moraalo relatiivismu/nihilismu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 13:06:09
Ctulhu, bet realitaatee jau taa nav... nedz racionaalisma, nedz empiirisma nedz logjikas.. nekaa no taa nav... bet ir daudz skaistu lielu uzsaukumu un zajavas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 13:15:07
Ctulhu, nuja... bet gudriiba saakaas ar Dievbijiibu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 13:20:47
Ctulhu, es par to, ka lai agjiteetu PAR racionaalismu, logjiku, empiirismu etc... tas ir reaali noziimee agjiteet PAR gudriibu, kura savukaart nevar pastaaveet bez pazemiibas un dievbijiibas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 13:33:04
Tu sjito vari kautkaa pamatot arii?

Nu taa stav rakstiits.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.29 13:33:30
Ctulhu, par pazemiibu - jaa. Tachu muusdienu Liberaaljos sho pazemiibu ieveerot nevar, vinjos ir milziiga arrogance un patmiiliiba.
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.09.29 13:53:33
Jošs Mulders

Es par LV kontextu, gan jau ka ir veel extreemaaki frukti!

Bet LELB nav Luteriski Liberaalais gadiijums.


kaa reiz LV kontekstaa LELB ir iipashi liberaala. Skat - kotjetee ar katoljiem... ij taa, ka laji + dazhi maaciitaaji saak ikrus laist, psihot par itkaa aciimredzmo apvienoshanos...

Tas ka LV meegjina nocentreet pret paareejo pasauli kaa kristiigi konservatiivu, savrupu republiku - tas taads pubertaates vecuma neizsapnjotais baalelinju sapnis : ja ne ar ko citu, tad vismaz TAA izcelties pasaulee... domaashana, kas iespruudusi 1990 gadaa....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 14:09:45
kaa reiz LV kontekstaa LELB ir iipashi liberaala. Skat - kotjetee ar katoljiem... ij taa, ka laji + dazhi maaciitaaji saak ikrus laist, psihot par itkaa aciimredzmo apvienoshanos...

masiks, varbuut prosto, ja nesaproti ko noziimee "Liberaalais Luterisms" tad nesaac runaat Ilji toch experts esi visur un visaa... saakot ar teologjiju un beidzot ar biologjiju? Nupat tu absoluutas mulkjiibas sarunaaji!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 14:18:37
Ctulhu... nee nu es jau nesaku, ka Raksti buutu tava autoritaate. Taa ir mana autoritaate! Tas arii viss...

Tava neticiiba sho elementaaro patiesiibu par nepatiesu nepadara.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.09.29 14:31:05
Jošs Mulders
lai agjiteetu PAR racionaalismu, logjiku, empiirismu etc... tas ir reaali noziimee agjiteet PAR gudriibu, kura savukaart nevar pastaaveet bez pazemiibas un dievbijiibas
Kādu gudrību tu domā? Tā, kas racionālā, loģiskā utml, vēsi iztiek bez pazemības un dievbijības, piemēram, gudrība matemātikā, programmēšanā, krāsns mūrēšanā, automobiļu ražošanā, ķirurģijā, u.c.
Nu, labi, pazemību vēl varētu te ieraudzīt, variantā - nevajag pārāk iedomāties, ka esi pats krutākais, jeb - zini savas robežas un ar cieņu izturies pret citiem!

Ja tu domā to gudrību, kas nozīmē, ka tev patiešām par visiem 100% ir pielekusi teorētiski un praktiski doma, ka "es zinu kas ir kas", tas ir, kristiešu variantā "Dievs ir, Jēzus cieta par mani un augšāmcēlās, ..", tad drīzāk te nekāda lielā racionālisma un logikas nav, bet ir "es vot šitam ticu".
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.29 14:36:46
Kādu gudrību tu domā? Tā, kas racionālā, loģiskā utml, vēsi iztiek bez pazemības un dievbijības, piemēram, gudrība matemātikā, programmēšanā, krāsns mūrēšanā, automobiļu ražošanā, ķirurģijā, u.c.

BS

Bez pazemiibas shedevru neradiisi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.29 14:37:53
Ctulhu
Es domāju, ka ar gudrību ticīgie domā tieši to - zināt "kas ir kas", pie kama zināt pašu svarīgāko "kas ir kas". No šejienes varbūt ir tas par garā nabagajiem un gudro palikšanu kaunā. Tas ir, viņi zin pašu galveno. Kristietībā galvenais = pieņemt Jēzus upuri, to, ka Jēzus ir cietis par cilvēka grēkiem.
Principā, tā doma ir pareiza - ir ļoti labi zināt, kas ir kas, pašos pamatos. Tikai, problēma ir tur, ka tās zināšanas nevar pārbaudīt, vai tās tiešām atbilst realitātei. Tas atkal nav labi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.29 14:38:48
Jošs Mulders
Bez pazemiibas shedevru neradiisi!
Pierādi!
Piem, Salvadors Dalī, visai nepazemīgs un šizoidāls tips.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.29 14:40:46
Varam parakņāties un atrast visādus psrs laika zinātniekus, māksliniekus u.c. šedevrus radošos cilvēkus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 15:00:58
Ctulhu, skeptikjis un ateists neizsleedz pazemiibu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.29 15:18:26
Jošs Mulders
skeptikjis un ateists neizsleedz pazemiibu

Ko Mulders teica nedaudz augstāk ...

gudriibu, kura savukaart nevar pastaaveet bez pazemiibas un dievbijiibas

Kur pazuda otrais elements - dievbijība?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 15:31:11
EM, nepazuda jau... taapeec vinju gudriiba bij nepilnigia... shiis pasaules gudriibas liimenii... varbuut... vai pat mazaak!

Pietam sho vaardu autors... Saalamans!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 3318