atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem LELB bīskapi pret politisko aģitāciju draudzēs
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2010.09.24 01:21:42
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.24 19:49:26
dāvis [134.2.186.4]
es tomeer iebilstu. Arii preteejam viedoklim ir tiesiibas izteikties. Pat ja tas kaadam vai pat visiem nepatiik.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 19:50:53
Tā kā šīs 2 māsas, tikumību un morāli, mūsu valsts elite ir pamanījusies saslēgt važās, tad tieši šis, manuprāt, ir šodienas ekonomiski politiskās katastrofas pats galvenais iemesls.

Un kas bij šī politiskā Elite? Nu čista godīgi, paskatamies, kas bij pie varas Kas bij tie, kas aicināja tērēt un ņemt kredītus, nevis krāt un dzīvot saskaņā ar saviem tēriņiem? Vai tiešām, Jāni, tu domā, ka vēlētāju atmiņa ir tik īsa? Vai tiešām tu domā, ka mēs esam aizmirsuši cik ātri un veikli tika bīdīti šie žņauga likumi, kas iedzina bankrotā un bezdarbā tūkstošiem cilvēku un simtiem cilvēkus iedzina burtiski cilpā? Vai tiešām tu domā, ka mēs esam tādi muļķi ka neaceramies to politiķu sejas un vārdus, kas pieņēma ātrus un veiklus lēmumus kas bij izdevīgi viņiem (musulmaņiem izdevīgi kaušanas noteikumi) bet likumus, kas vajadzīgi tautai muļļāja gadiem ilgi, kāmēr piespieda tos pieņemt... Vai tiešām tu domā, ka mes nezinām to mudaku vārdus, kas mēģināja grābstīties gar drošības likumu... Mini 3 reizes kuras partijas sarakstos šīs sejas un vārdi ir šodien ieraugāmi?
Vai tu balsosi par šiem vārdiem?

Tā kā sabiedrības un valsts pamats ir ģimene, ir svarīgi apzināties, ka stabilai ģimenei, kurā veiksmīgi var veidoties valsts nākotne – veselīgi bērni, vienīgais pamats var būt tikai - tikumība.
Tieši tā, tāpēc politiķus, kas apzog paši savu valsti nevar saukt par tikumības nesējiem tautai... vai tu tam piekrīti?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 19:54:29
Tādi jēdzieni, kā: tikumība, godprātība, garīgās un nacionālās vērtības, nav atrodami ne pēdējo gadu izglītības programmās, ne R.Ķīļa vadībā sagatavotajā „Latvijas Ilgtermiņa Stratēģija 2030”, kam būtu jānosaka Latvijas virzībā turpmākos 20 gadus(!). Nepārprotami, ar to iznīcinot visas mūsu tautas organisma aizsardzības sistēmas.

Un kas pēdējos gadus bij atildīgs par Izglītību? Kam bij iespēja to ietekmēt? Vai viņi ietekmēja? Tātad vai es pareizi saprotu, ka tu neaicini balsot par tiem, kuri, būdami pie varas visus sos gadus, nav varējuši šo tevis pieminēto sorosismu izēst no mūsu izglītības sistēmas? Vai tu varētu nosaukt pēdējo saemu izglītības ministrus un kuri spēki tos pārstāvēja?

Nepārprotami, ar to iznīcinot visas mūsu tautas organisma aizsardzības sistēmas.

Vai tu šo tautu uzskati par tik vāju?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.24 19:59:59
Jāniss
Zini, tieši tavs teksts par konservatīvismu atklāj, kāpēc kristietim vajadzētu būt ļoti skeptiskam pret `konservatīvismu` šajā grēcīgajā pasaulē.
Ja Tu domā, ka kristietības būtība ir stūķēt cāli atpakaļ olā, vai vēl "tālāk pagātnē" dažai vistai, varu izteikt tikai līdzjūtību. Kristietība nav `zelta laiku tradīcijas` fanu kustība.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.24 20:04:06
dāvis [134.2.186.4]
nu redzi, bet te ir viens, kursh uzskata ka agjitaacija bazniicaas ir nepiecieshama vismaz shajaas saemas veleshanaas. Es domaaju, ka buutu labi ja vinsh pamatotu savu uzskatu. It sevishkji ja tas ir pretrunaa ar 3 lelb biiskapu uzskatiem.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.24 20:17:10
Jāniss
Man taads jautaajums - ja maaciitaaji agjitees par kaadu partiju politiskajaas veeleeshanaas - vai shie maaciitaaji uznjemsies arii atbildiibu par shiis partijas neveiksmeem jeb noziedziigiem dariijumiem, ja taadi buus? Un kaa cieniitais domaa piedziit atbidiibu no shiem maaciitaajiem, ja vinjiem taada atbildiiba pienaaksies?
Jāniss
# Iesūtīts: 2010.09.24 21:06:57
Visiem
1/ Jātceras, ka izvēle mums nav dota starp dažām labām un dažām sliktām partijām, bet gan starp ļoti sliktām un sliktām. Bet vienā aspektā ir krasa atšķirība - attieksmē pret garīgajām vērtībām.
Tādēļ ir nesaprotami, ja kristīgi ļaudis vērtējot partijas it kā vispār neņem vērā to, kādas vērtības katra no tām pārstāv.

2/ Arī aizvadītajos gados vienīgā partija, kura ir centusies aizstāvēt kristīgās vērtības un interses ir LPP. Vai tas kādam ir jaunums?

3/ Uzmanīgs lasītājs būs ievērojis, ka es nekur neaicinu uz aģitāciju, bet tikai uz vienu: AICINĀT BALSOT TIKAI PAR TĀM PARTIJĀM, KURAS ATKLĀTI UN KONSEKVENTI AIZSTĀV GARĪGĀS KRISTĪGĀS VĒRTĪBAS UN INTERESES!
Tāpat kā skaidrs ir cits: neviens, kas atbalsta liberālismu, nevar būt kristīgs svā būtība. Jo liberāļi noliedz visas vērtības: garīgās, tradicionālās un nacionālās.
danar
# Iesūtīts: 2010.09.24 21:29:36
Jāniss
Kas jusuprat ir kristigas vertibas?
Jāniss
# Iesūtīts: 2010.09.24 21:48:01
Bet kas ir gaiss, maize, ūdens? Vai tam visam ir kāda nozīme?
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 21:51:15
Jāniss

Ko Jūs sakāt par KDS? Par tiem kristieši drīkst balsot?
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.09.24 21:54:42
Vispirms visus apstrādā ar ļoti masīvu reklāmu (protams to dara tie, kam ir liela nauda) un tad, kad atlikušas pēdējās pirmvēlēšanu dienas, masē sākot no prezidenta un visiem citiem amatiem, ka nevēlēt ir noziegums.

Tas, ko Jāniss saka - izvēle mums nav dota starp dažām labām un dažām sliktām partijām, bet gan starp ļoti sliktām un sliktām Tas ir vēl viens partiju triks , ko šobrīd izmanto, sakot nu visi ir slikti un līdz ar to vispār uzspiežot ignorēt dajebkādus ētisku un tiesisku nojēgu par notiekošo.Piemēram, ja daži politiķi ir draņķi , tad tā nosaucot arī oponentus, varbūt paši nemaz tik slikti vairs neizskatās?

Tiešām, kas par leviatānu - konseravtīvas garīgas vērtības? No kurienas tas sagramstīts?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.24 22:38:29
starp citu -arii man radaas jautaajums:

Arī aizvadītajos gados vienīgā partija, kura ir centusies aizstāvēt kristīgās vērtības un interses ir LPP

kas ir kristiigaas veertiibas - man ir neskaidra nojausma, pie kam sho arhisvariigo jautaajumu uzdeva jau citi, pirms manis. Tachu mani ieintereseeja nevis teoreetiskaas veertiibas, bet gan tiiri praktiskaas "kristiigaas intereses". Taatad - kas, Jāniss praat, iisti ir "kristiigaas intereses" ? Kas tas ir par sveeru un ko tas eed?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.24 22:48:28
o, atkal kaadam nagi niezeeja.
Ok, man nav grruti copy-paste uztaisiit.
Speciaali Jāniss apgaismoshanai - kas tas ir liberaalisms, un vai tas ir tas ko Jāniss (un arii Mulders) kjengaa un apsaukaa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Liberalism
http://lv.wikipedia.org/wiki/Liber%C4%81lisms
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.09.24 23:57:12
Arī SV gatavojas uz vēlēšanām un kā informē prese http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=207025, vairāk nekā 100 mācītāju nolēmuši nepakļauties aizliegumam aģitēt no kanceles. Tas laikam ir tas, uz ko aicina Janiss.
Jana_Svarovska
# Labojis Jana_Svarovska: 2010.09.25 01:05:39
Fakts, ka Latvijas dievnamos un draudzēs pulcējas dažādām partijām piederīgi cilvēki, liecina, ka vienas partijas izcelšana radītu apgrūtinājumus dažādas atšķirīgas politiskās pārliecības draudzes locekļiem.
Taču ir pilnīgi saprotams, ko saka JĀNISS, ka neiespējami neievērot, ka daži sekulārās politikas virzītāji klaji pārstāv amorālas liberālas vērtības kā antivērtības kristīgajā vēstī.
Man pēc LĒNPRĀTĪGĀ pēdējā, pirms manis izteiktā komenta rodas jautājums - Jums, lēnprātīgais, ir skaidrs personiskais viedoklis neviennozīmīgos jautājumos? Tas no psihologa plaukta...
Jana_Svarovska
# Iesūtīts: 2010.09.25 01:30:02
Pilnīgi skaidrs, ka no kanceles nav jāaģitē un, ja baznīcēns klausās nopietnu evaņģēlija vēsti, tad tam par ko runā Jāniss, partiju izvērtēšanas procesā ir jābūt pašsaprotamai baznīcas cilvēka prizmai.
Tāpat pilnīgi skaidrs, ka būs mācītāji, kas darīs kā iegribas pašiem.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.25 01:54:38
Jana_Svarovska

amorālas liberālas vērtības


un taas buutu?
dāvis [134.2.186.1]
# Iesūtīts: 2010.09.25 12:27:44
interesanti, vai arī kristieši domā iesaistīties šajā pasākumā? Ja jā, varbūt kāds mācītājs/ priesteris izlēmis tur ņemt dalību?
http://www.kasjauns.lv/lv/news/rigas-domes-aizliegums-organizet-koncertu-ir-pamodinajis-tautu&news_id=29619
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.25 15:07:36
Jā un tie, kas atļaus rīkot pasākumu, tad par tiem arī ta kā varētu balsot. ļoti tālredzīgi. *****i! Man nav nekas cits ko teikt.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.25 16:51:31
Mmnnjā...
Ko darīt tiem, kuriem ir vienlīdz ļoti lieli iebildumi pret pilnīgi visām partijām un kandidātiem?
Esmu pārliecināts, ka Ždanoka kā Latvijas prezidente ne ar ko neatšķirtos no VVF. Ne labā ne sliktā nozīmē.
Labi, ka vēl uzradās tā Pēdējā partija, tur tomēr ir cilvēki pret kuriem man ir nedaudz mazāk iebildumu, kaut gan...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 1235