atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem LELB bīskapi pret politisko aģitāciju draudzēs
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2010.09.24 01:21:42
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.09.24 01:26:10
Vestījumā teikts, ka medijos izskanot komentāri arī par baznīcas lomu un tās iespējām iespaidot vēlētāju izvēli. Vai kādā draudzē ir piedzīvota aģitācija?

Tālāk teikts, ka partiju reklāmās tiekot izmantoti mūsu dievnamu attēli, turklāt partiju priekšvēlēšanu materiālos tiekot izmantotas Baznīcu vadītāju fotogrāfijas un bīskapu izteicieni par atsevišķiem tematiem, kas varot radīt iespaidu par baznīcas atbalstu kādam no politiskajiem spēkiem. Vai esat kaut ko tādu redzējuši?
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.24 07:56:11
Vai kādā draudzē ir piedzīvota aģitācija?
Manā draudzē neviens neaģitē, mēs tikai sadraudzībā vienreiz drusku parunājāmies mazliet par politiku un uzzinājām, kas par ko grasās balsot (nu, tie, kas jau ir izdomājuši un kas gribēja to pateikt citiem). Par vēlēšanām lūdzam draudzes lielajā lūgšanā.

partiju reklāmās tiekot izmantoti mūsu dievnamu attēli, turklāt partiju priekšvēlēšanu materiālos tiekot izmantotas Baznīcu vadītāju fotogrāfijas un bīskapu izteicieni par atsevišķiem tematiem, kas varot radīt iespaidu par baznīcas atbalstu kādam no politiskajiem spēkiem
PLL avīzē bija gan visi bīskapi ar aicinājumu par Bībeles mācīšanu skolās un izskatījās, ka viņi visi līdz ar Pujātu uzskata, ka par PLL vajag balsot, jo viņi to ieviesīs.
Man pienāca arī PLL bukletiņš ar Doma baznīcu uz vāka un Bībeles tekstiņu apakšā. Tajā iekšā bija trīs ļaužu (ieskaitot J. Šmita bildi kolārkreklā) bildes un kaut kādi parakristīgi teksti, bet tā kā man visi šie trīs ļaudis izskatījās jau pēc bildes neuzticami, tad es nemaz īsti nelasīju, ko viņi saka.

Tā ka PLL vajadzētu sadot pa kaklu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.24 08:50:49
lēnprātīgais
Vai kādā draudzē ir piedzīvota aģitācija?

par draudzēm nepateikšu, bet visu katoļu pasākumā Pujāts bezkaunīgi aģitēja PAR ZAGTU LATVIJU
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:33:13
Nee... muusu draudzee konsekventi dievkalpojums ir dievkalpojums...
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:33:19
vilks
"Tā ka PLL vajadzētu sadot pa kaklu."

Tev nebūs sadot pa kaklu!

Piekrītu, ka PLL bezkaunība ir liela. Sākumā pat uzķēros uz viņu labajiem nodomiem. Taču tagad ij nezinu par ko balsot. Iespējams, ka uz vēlēšanām neiešu.
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:35:30
godwit
es jau runāju vispārīgi, ne man vara, ne tiesības ko tādu darīt

bet neiet uz vēlēšanām arī nav laba lieta. Tad ieguvēji būs tik un tā tie, par kuriem tu negribi balsot.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:37:35
godwit

nu re- daudzi izdarīs kā tu un neaizies, un tādā gadījumā savēlēs tādus politiķus, kam svarīgāk par valsts ekonomisko izaugsmi ir ieviest vēl vienu oficiālo valodu...

varbūt labāk aizej?
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:37:40
vilks

Vai Tu nopietni tici, ka pēc vēlēšanām kaut kas mainīsies, vienalga ko ievēlēs?!
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:40:31
godwit
esmu pārliecināta, ka jebkurā gadījumā labāk ir balsot nekā nebalsot. (iesaku izlasīt bīskapu vēstījumu, viņi tur arī smuku pamatojumu uzrakstījuši )

kaut kas jau mainās vienmēr, galvenais, lai nebūtu vēl sliktāk.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:41:26
pich_

Otra valsts valoda nav ļaunums, bet praktiska un reāla vajadzība. Latvijā 50% runā krieviski. Tas būtu tikai normāli ja valstī būtu divas ofic. valodas. Tā man šķiet, tīri loģiski un cilvēciski. Es saprotu, ka te tūlīt saskries latvji sarkaniem vaigiem un bārtin mani nobārs. Taču situācija ir tāda kāda tā ir.
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:42:01
godwit
nu, un ja tu tā domā, kāpēc negrasies balsot par PCTVL?
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:44:54
vilks

Izlasīju bīskapu vēstījumu. Viņi aicina atcerēties deputātu solījumus un skatīties kas izdarīts. Kurš no deputātiem nesola? (C) Kā var nesolīt? gribās jau kā labāk, bet sanāk kā parasti.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:44:57
godwit, ja visi spriediis kaa tu, tad tieshaam tev taisniiba - nemainiisies...

Tagad tev iespeeja ir pateikt kaut kaadu savu viedokli... Kaareiz tie, kas negrib, lai mainaas, tiem taadi kaa tu ir kaa medusmaize, jo tu vinjiem nevari trauceet...
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:45:58
vilks
Es nedomāju balsot par PCTVL, bet nenosodu viņu vajadzības.
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:48:17
godwit
nu un tev pašam nav nekādu vajadzību?
vai tev nevienas nešķiet tā vērtas, lai par tām iestātos?

Kaareiz tie, kas negrib, lai mainaas, tiem taadi kaa tu ir kaa medusmaize, jo tu vinjiem nevari trauceet...
domāju, ka tā ir liela taisnība.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:48:49
Jošs Mulders

Saproti, es esmu nezinītis politikā. Varu tikai vispārīgos vilcienos paskatīties uz beidzamo gadu vēlēšanu rezultātiem, un secināt, ka cilvēka daba nemainās. Sauc kādā partijas nosaukumā gribi.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:50:53
vilks
Vai deputāti nezin manas vajadzības? Nodrošināt cilvēkcienīgu dzīvi? Visi viņi zina, tikai nedara.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:51:24
godwit
Otra valsts valoda nav ļaunums, bet praktiska un reāla vajadzība

psc! ej...
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:59:13
godwit
nu, tiem, kas vīlušies visās partijās, paliek Pēdējā partija
dāvis [134.2.165.8]
# Iesūtīts: 2010.09.24 09:59:47
No saviem rada gabaliem zinu, ka pirms pagājušajām vēlēšanām kāds "oranžs" mācītājs no Vidzemes puses, kas pat savulaik tika ievēlēts vietējā pašvaldībā no šīs partijas, nekautrējās nolikt savus politiskos konkurentus, bet slavināja "tābrīža savas partijas sasniegumus" - trekno gadu pārticību (protams, ne tiešā veidā aicinot balsot par šo partiju, bet konteksts bija nepārprotams).
Rīgā pirms pašvaldību vēlēšanām, jaunuzceltajā katoļu baznīcā Deglava ielā priesteris diezgan atklāti agitēja par Pirmo partiju, par ko pat izpelnījās TV sižetu.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 33918