atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību greizsirdība...ko ar to darīt?
Natālija
Iesūtīts: 2007.08.09 11:07:03
Sveiki visiem!
Esmu ļoti jo ļoti greizsirdīga persona un tas man sagādā lielas neērtības, jo negribu tāda būt! Bet neko nevaru ar sevi padarīt...Prāts man saka, ka mans mīļotais cilvēks mani mīl un man nav ne mazākā pamata būt greizsirdīgai, bet emocijas parasti gūst virsroku, eh...!
Vai Jums ir nācies piedzīvot ko līdzīgu? Palīdziet ar padomu, kā lai tieku galā ar savu greizsirdību, lūdzu...
P.S. pēc horoskopa esmu lauva-varbūt tur tas iemesls?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Sandija
# Iesūtīts: 2007.08.09 22:12:01
Vispirms - sāc ticēt Dievam, nevis horoskopiem! Un lūdz, lūdz lai Dievs tevi atbrivo no tā. Manai pazinai bija tāda pati problēma. Viņa to izstāstīja savam vīram, abi lūdza, gavēja un tagad viss ir kārtībā. Jo to var mūsos labot tikai Dievs.
Protams, greizsirdībai ir nedaudz jābūt, bet ne bez iemesla. Un savas domas kontrolē - nedomā par to, kas tevī izraisa greizsirdību.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.09 22:25:00
Aizej uz privātbikti. Bez greizsirdības grēka vēl nosauc ticību horoskopiem.
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.09 23:01:38
Man viena draudzene teica, ka man patīkot visu laiku būt uzmanības centrā un ja es neesmu uzmanības centrā, tad es apvainotos, jutīšos slikti vai ko tamlīdzīgu... tajā brīdī es teicu nē, tā nebūs, es jau nu tāda neesot...

gāja laiks un tā notika... varētu teikt tā ir sava veida greizsirdība... egoisms, lepnums, augstprātība, tuvākā nicināšana...

pirmais ir apzināties..
tad atzīt , saprast , ka tas ir grēks Dieva priekšā...un ka Tu nodari pāri visvairāk jau sev...
un izsūdzēt kā grēku Dievam ... (ja tad vēl netiec galā meklē palīdzību pie cilvēkiem - mācītājiem!!!)
vislabāk lasīt Bībeli
es piemēram lasu Psalmus par grēknožēlu un citas līdzīgas Rakstu vietas!
un vēl man palīdz doma vai tas tiešām ir Dieva prāts manā gan tā otra cilvēka dzīvē, gan trešā cilvēka dzīvē?
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.08.10 02:09:28
Greizsirdība ir sāpīga... tā ieduras sirdī kā nazis... ar prātu tā nav īsti kontrolējama, jo rodas dziļākajā, jūtu sfērā. Zinu, ka ir ļoti slimīgi greizsirdīgi cilvēki, kas tādā veidā saposta paši savu dzīvi. Laikam jāapzinās, ka tas ir ļaunums - abpusgriezīgs, kas trāpa gan tev pašai, gan tam otram cilvēkam. Tik tiešām - vienīgi Dievs var tevi atbrīvot. Lieto tos ārstniecības līdzekļus, ko tev šeit iesaka...
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.10 09:50:37
Sieviete 2007.08.10 02:09:28
Greizsirdība nerodas jūtu sfērā. Sāpīgās jūtas ir tikai rezultāts garīgiem procesiem, kas notiek cilvēkā. Cīnoties ar sekām, paliksi mūžīgi zaudētājos.
Šī dzīve bieži vien nav tik vērtīga, lai to nesapostītu.
Sieviete
# Labojis Sieviete: 2007.08.10 14:48:31
Ēvalds Bērziņš Savādi - tu saki, ka šī dzīve, Dieva mums dāvināta, nav tik vērtīga, lai to nesapostītu? Tad lai jau jūk ģimene, lai bērni kļūst par pusbāreņiem? Jeb lai viņi tiek padarīti par viena vecāka ienaidniekiem?
Protams, ka greizsirdības saknes sēž kaut kur dziļi, dziļi, īpaši jau tādas - slimīgas greizsirdības. Pazīstu vienu ģimeni, kas tieši šādas nepamatotas, slimīgas greizsirdības dēļ izjuka...
Bez apzinātas Dieva palīdzības meklēšanas laikam jau paša pūles būs veltas.
Sandija
# Iesūtīts: 2007.08.10 16:50:31
Ēvalds Bērziņš " Šī dzīve bieži vien nav tik vērtīga, lai to nesapostītu."
Vai tad tas jādara cilvēkam, ja viņš to labi apzinās? Dievs taču neliek tēlot mocekļus. Tas jau drīzāk velk uz mazohismu.

Greizsirdība - tas ir smags slogs gan pašam cilvēkam, gan arī dzīvesbiedram. Tā var sagandēt visu dzīvi, jo greizsirdība "apēd" mīlestību. Tā ir saistīta ar neuzticēšanos, aizdomīgumu utt., un tas ir pretstats mīlestībai. Pārlieka greizsirdība ir velna instruments, ar ko viņš izjauc ģimenes, padara tās nelaimīgas. Un tas nu nekādā gadījumā nav saskaņā ar to, ko saka Dievs.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.10 23:22:07
Vai greizsirdība īstenībā nav mantkārība? Viņš/viņa ir MANA!!! Pieder man! Nevienam nav tiesību uz manu mantu! (Vispār jau pareizi, tikai greizsirdība ir nedabīgi uzpūsta savu tiesību, sava īpašuma apziņa...)
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.09.07 13:40:08
Vispār jau - ir divu veidu greizsirdības: pamatota un nepamatota.
Pirmā ir tad, ja pastāv vienošanās (laulība vai kāds tai pielīdzināms kontrakts), ka viens otram pieder un abi kopā ir viens. Tad, vienai pusei pārkāpjot kontraktu, otrai paliek salauzta/greiza sirds un taisnīga vēlēšanās sirdi atkal labot. Par tādu situāciju 5. Mozus grāmatā Jahve par sevi saka - greizsirdīgs (Lv gan sanācis dusmīgs) Dievs [Gliks pat piezīmi ir ierakstījis tulkojumā "dusmīgs kā vīrs uz sievu kas ar m****ibu nodarbojas"]
Bet pastāv un pasauli posta tā otra - netaisnīgā greizsirdība, kas, kā Balss labi pateica, ir mantkārības un alkatības paveids. Pret to nu būtu tā kā jācīnās ar visiem Baznīcas ieteiktajiem cīņas ieročiem, sākot no Bībeles lasīšanas (piem. 139. psalms) un Dieva primāro īpašuma tiesību apcerēšanas, un beidzot ar grēksūdzi un lūgšanu pēc Sv. Gara lai palīdz laboties.
Un par to horoskopu... vajag varbūt izvēlēties, kuŗš vadīs dzīvi - Dievs vai kaut kādas zvaigznes.
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.09.07 14:01:11
Nu.. cilvēkiem tas vispār ir gan nederīgi un destruktīvi. Mana doma tāda - arī atļautas lietas reizēm ir par šerpu. Tāpēc greizsirdību tā īsti var atļauties tikai Dievs, jo Viņš ir pietiekami liels.
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.09.07 14:20:11
Šī pasaule ir mazliet nepilnīga, varētu teikt - beta versija. Mēs viņu testējam un sūtam proga autoram info par to, kas neiet un kā tas nācis. Tāpēc pasaulē ir labā trūkums, ko ļaudis sauc arī par ļaunumu. Jo greizsirdība ir mīlestības trūkums.
vasara
# Iesūtīts: 2007.09.07 15:37:20
Liec savu mazticību un šaubas Dieva rokās.
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.09.10 17:40:29
Ctulhu
Ar šo jautājumu - pie Autora.
Nepilnīga ir mūsu pasaule, nepilnīga - mūsu atziņa. Un nepiedotas nepilnības ir destruktīvas.
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 20:29:45
Ctulhu Dievs atbild, un arī tev. Tikai droši vien ne tā kā tu gribi.
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 20:34:31
Viņš jau saprot ko tu lūdz, tikai izpilda tādā veidā kādā tas mums ir labāk
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 20:38:01
Dievs runā uz mums arī caur Bībeli, jo tur ir viss, kas mums jāzina. Ja tu zini, kas rakstīts Bībelē, tad Dievs varbūt arī neatkārtojas...
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 20:46:29
Tas nav būtiski. Bībelē ir pateikts viss, kas mums ir nepieciesams, lai dzīvotu. Ziņkārību Dievs neapmierina.
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 20:52:47
Dievs nedod kļūdainus un trivalus padomus. Bet nebēdā, parunājies tapat ar Dievu, gan ja Viņs tev iedos problēmas, ar kurām tu netiksi pats galā un tad tev radīsies savādākas vajadzības pie Dieva
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 20:59:13
Bībelē nav klūdainu apgalvojumu... Jābūt pacietīgam, un uzmanīgam, jo Dievs runā uz mums. Visticamāk , ka tu tikai pats runā un gribi lai Dievs tev atbild to, ko tu gribi dzirdet. bet tā tas nav
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 21:01:52
Piemēram, aizej nokristies, iesvēties kādā draudzē, un līdz tam laikam sadzirdēsi. Bet starp citu, Dievs uz mums runa arī caur cilvēkiem. Tā, ka padomā
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 518