atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par pareizticīgo priesteri Jāni Kalniņu
indriķis
Iesūtīts: 2007.08.08 21:47:04
Kā zināms, pareizticīgo priesteris Jānis Kalniņš ticis atstādināts no amata dēļ sava komentāra Latvijas pareizticīgo baznīcas vēsturē, kur viņš atmasko LPB sadarbību ar komunistisko režīmu, mērķtiecīgo rusifikāciju, latviešu lauku draudžu iznīcināšanu, morāli diskreditētu un nederīgu cilvēku iecelšanu PB augstākajos amatos un draudžu īpašumu izpārdošanu. Jūsu domas par šo notikumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2007.11.02 09:30:54
эminэm
Ja tu esi tas, kas man liekas, tad ņem un kā kārtīgs pareizticīgais savaldi savu sievu! Viņa ar savām dullajām izrīcībām TV kameras priekšā apkauno ne tikai PB, bet arī visus kristiešus. (Ja maldos, atvaino.)
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.02 11:40:02
ja ši ir `pederastu` forums, pardon, mīkstie. pardon, Pārdomātāj. tie, kas jau masveidā nodevuši savu valsti un ar savu kluso piekrišanu līdzējuši nograut tās pēdējos ētiskos rāmjus, nav kristieši.
rītdienas manifestācija būs izšķiroša varavīsknes revolucināru nākšanā pie varas. burve vvf pamatīgas iestrādes tautas apziņas zombēšanā paguva izdarīt. praidi sākās viņas laikā. viņas kārļa draugiem bija jāpalīdz. arī bijušā tv gravas dēlam. visiem emigrantu anālītiķiem. sestdien viņu organizētais mītiņš arī latviju noliks ērtā vēzītī streipa, santa, lindas u.c. mozaikāņu, sorosītu un sodomītu lietošanai. tiešām atvaino, pādomātāj, ja sanāk aizskart tavu orientāciju, bet latvijas izdrāztā «kristietība» vairāk ir digitāls pagānisms. tās «varoņi», paslēpušies aiz nikiem (sevišķi fiziski un garīgi izkurtušie vīrieši), cīnās par teoloģiskām nostādnēm laikā, kad atklāti vai slēpti daudzās denominācijās pie varas ir homoseksuāļi. visā pasaulē masīvi uzbrūk `pederasti`, viņu ideoloģija jau ir rietumu skolās. bērnus čeko no pirmās klases, vai tik nav «veselīgā» otrādā nosliece.
pēc sestdienas sāksies straujš «progress» arī mūsu valstī. pavēro, pārdomātāj, kā tavi anālītiķi darbosies, kā mainīsies skolu programmās veselības mācība, kā uzziedēs viņu organizācijas - Delna, politika.lv, atvērtās sab.forums, iecietība.lv, sorosa fonds, providus, par zilāko rīta laikrakstu Diena nemaz nerunājot.
kad dullā dimitere aplēja kozlovska taksīti ar sv.ūdeni un tavuprāt tik «nekristīgā» pozā nogūlās uz lēzenā kapota, jau nākamajā gadā «pelmenīši» (kozlovskis ar savu draudziņu) nostājās pret mozaīku, pret viņu radikāo ideoloģijau. dīvaini, ka tev joprojām ir nicinājums pret dimiteri, bet kozlovskim ne. acīmredzot kozlovskis jūsu aprindās skaitās kā nodevējs.
un neanālizē manus tekstus, ķerdams manas personas aprises.
cik saprotu, tu esi no anglikāņiem. pasaki savas draudzes loceklim, kas sava locekļa nomaldīšanos jau pirms vairāk kā 10 gadiem latvijā atklāja publiski, domādams ar to varonis esam, ka par viņa «kristietību» mums visiem kopīgās baznīcas pagātnes tēvs sv.Jānis Zeltamute sacījis: «Slepkava atrauj dvēseli miesai, bet šis reizē ar miesu maitā arī dvēseli. Lai kādu grēku arī nenosauktu, neviens nebūs salīdzināms ar šo noziegumu. Tajā nonākušais, ja vien to apzinātos, būtu ar mieru piedzīvot pat vairākas nāves, lai tikai nepakļautos šim grēkam. (Ioan.Chrysost.In Rom.4.2)»
no PB respektētajiem kanoniem: «Vasīijs Lielais savā 7. un 62.noteikumā saka: predabiskas darbības ar vīriešu dzimuma pārstāvi veikušajam un to nožēlojušajam, jātiek sodītam ar atbilstošām epitīmijām uz 15 gdiem, un tikai pēc tam tas ir cienīgs atjaunot kopību (sakramentālo).»
un vēl: «Jānis Gavētājs (Ioann Postnik) saka: ja kāds pusaudzis no kāda vīra tiks apgānīts afedronā (tūplī), tad tāds nav cienīgs stāties priestera kārtā. Kā apgānītājs, tā apgānītais jāsoda ar šķēpu, izņemot gadījumus, kad apgānītais ir jaunāks par 12 gadiem.»
ja mūs baznīcās vairs nav tādu bīskapu un kristiešu, kas līdz asinīm spējīgi cīnīties pret šo nešķīstību, kā cīnījās mūsu baznīcas tēvi, manuprāt, dimiteres dullums ir pēdējais signāls jums, afedronā lietotājiem, ka drīz sāks brēkt akmeņi.
atgriezies no sava grēka, pārdomātāj.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.02 12:09:26
eminem.

(C) tiešām atvaino, pādomātāj, ja sanāk aizskart tavu orientāciju,
(C) un neanālizē manus tekstus, ķerdams manas personas aprises.

Eeeeee....

A konsekvence?

Aivars Eminem [195.13.163.18]
# Iesūtīts: 2007.11.02 12:41:15
Tev vienā vietā bij domas par mūziku. Es šo tēmu esmu arī analizējis. Lasījis praviešu domas. Piem. E.Vaita jau simt gadu atpakaļ vīzijā redz kristiešu mūziku , kas ir ļoti skaļa. , - mūsdienu pravietiskais gigants D.Vilkersons stāsta savu piedzīvojumu, kur viņu uzaicina uz kristīgās mūzikas koncertu. Viņš tajā koncertā redz dēmonu barus virs cilvēkiem...Viņš nenociešas un bļauj - apstājieties...bet viss turpinās...atnāk mājās
Aivars Eminem [195.13.163.18]
# Iesūtīts: 2007.11.02 12:41:26
Tev vienā vietā bij domas par mūziku. Es šo tēmu esmu arī analizējis. Lasījis praviešu domas. Piem. E.Vaita jau simt gadu atpakaļ vīzijā redz kristiešu mūziku , kas ir ļoti skaļa. , - mūsdienu pravietiskais gigants D.Vilkersons stāsta savu piedzīvojumu, kur viņu uzaicina uz kristīgās mūzikas koncertu. Viņš tajā koncertā redz dēmonu barus virs cilvēkiem...Viņš nenociešas un bļauj - apstājieties...bet viss turpinās...atnāk mājās
Aivars Eminem [195.13.163.18]
# Iesūtīts: 2007.11.02 12:47:51
Un izmisumā lūdz Dievu , viņam pat paliek slikti no pārdzīvojuma...
Mana sieva , kad mācījās Somijā, Sibeliusa akadēmijā aizgāja uz vienu harizmātu saietu. Viņai arī palika ļoti slikti, pat asinis sāka nākt pa degunu. ..Tagad turpināšu citu tēmu , kas uzvīlēs atslēgu manam skaidrojumam. Paņemsim Musulmaņu ģimeni. Vīram ir desmit sievas. Ja tur būs muļķīgs mācītājs , tad viņš viņam teiks , lai atstāj pirmo pārējās padzen
Aivars Eminem [195.13.163.18]
# Iesūtīts: 2007.11.02 12:55:51
šis vīrs kļūst kristietis, bet nepareiz tiek apmācīts. Viņam jau tā būs sūdīgi musulmaņu starpā kā kristietim dzīvot...kā rīkoties? Bēgt?...Es vienmēr šajos jautājumos intuitīvi iedomājos , ko viņam teiks Jēzus - dzīvo ar visām , un nepataisi viņas nelaimīgas.
Tā ir arī ar mūziku. Jaunietis , kā zaķītis nes āboliņus mazuļiem , pienāk vilks: ak jums āboļi garšo. .. Šī morāle māca to , ka mēs par maz rādām un mācām jaunatni - kā ir jādzied tam Kungam par godu. Kur viņi ķer šo brēkšanu uz savu draugu Jēzu? Es ticu , ka jaunieši gara uzrunāti tomēr pārveidos savu mūziku un tekstus, lai tie būtu dziedāti kā Draugam, ne ienaidniekam.
Aivars Eminem [195.13.163.18]
# Iesūtīts: 2007.11.02 12:57:11
Man bija jauniešiem nometne Krimuldā un es viņiem lasīju lekcijas un demonstrēju ar mūzikas instrumentiem kā var sātanam par godu spēlēt un , kā Draugam.
Aivars Eminem Pāridomātājam [195.13.163.18]
# Iesūtīts: 2007.11.02 13:06:49
Esmu dzirdējis, ka pēc pravoslāvu bauslības anglikānu baznīca ir tā piesmieta , ka tur Dievkalpojumus principā nevar vairs noturēt. Man arī bija šoks , ka uz altāra var uzlikt zilo karogu un tur to kongregē Cālītis.
Reiz sieviešu cietumā man bija iespēja kalpot kopā ar ērģelnieci no anglikāņiem. Pēc Dievkalpojuma viņa man pauda , ka pirmo reizi viņa ir jutusies tik svētīgi. Re kā - Dievs manifestējas pie visnīstākā dzimuma - noziedzniekiem , bet baznīcā Viņa nav. vat is it?
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.03 02:33:18
Mulder , lūdzu , konsekventāk . kā iet engurē ?
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2007.11.03 09:35:21
эminэm
Ko tu satrakojies?! Neesmu ne zilais, ne lesbiete, ne anglikānis!
Principā esmu tajās pašās pozīcijās, kur tu. Gribu tikai teikt, ka tādas ekstrēmas, pat smieklīgas izdarības kādas izdarīja Dimitere, tikai apkauno kristiešus. Ja jau būtu kāda nozīme varmācīgai apšļakstīšanai ar svētīto ūdeni, tad taču nolīgsim kādus kristīgos pretteroristu darboņus, apgādāsim tos ar cisternu svētītā ūdens, uzglūnēsim kāpņu telpā visiem zilajiem, ar varu tos nošķīstīsim - un būs visa pasaule atkal kārtībā! Bet tie T-krekliņi ir vismaz bezgaumīgi.
Un tevis citētais Kā apgānītājs, tā apgānītais jāsoda ar šķēpu, izņemot gadījumus, kad apgānītais ir jaunāks par 12 gadiem.» ir baismīgi netaisnīgs! Vai tu domā, ka 12 gadīgs puišelis spēj noturēties pretī pieaugušam tēviņam, kas to izvaro? Tu piekristu šādam spriedumam attiecībā uz savu dēlu, ja ar viņu kas tāds būtu noticis?! P.S. Neesmu ne izvarots, ne izvarotājs, ne kas cits no tava insinuāciju klāsta. Pavisam normāls kristietis, luterānis, savā Baznīcā, savā Forumā.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.04 00:50:48
Pārdomātāj, piedod. tas bija provokatīvs paņēmiens. vairāk citu, bet arī tavas remdenības dēļ. tā var runāt, ja neesi pazīstams ar kristiešu (pat kanonizētu) «izdarībām» vēsturē. sxodu neatceros vārdu, bet bija kāds bīskaps, kas, pārtraucis liturģiju, paķēra kādu burvi, kas regulāri nāca burties baznīcā, iežmiedza epitrahilā (stolā), lika skaurt sārtu un iegāja ar burvi ugunī. burvis sadega, bet bīskaps atgriezās baznīcā un turpināja liturģiju.
leģendas vai tomēr biogrāfijas aina, taču Raksti, Krusts un svētītais ūdens joprojām ir kriestiešu ieroči. arī sv. eļļa. protams, lūgšanu pavadībā.
atona kalna mūku republikas vajātākajā klosterī esfigmenu tās igumens sacīja, ka lūgšanu krellīšu katrs mezgliņš ir kā lode. laicīgā vara viņus gribējuši pakļaut ar militāru spēku, taču tas nav izdevies. viņi ar garīgiem ieročiem cīnījušies un uzvarējuši.
pamēģini pacelt gaisā tukšas rokas un noturēt kaut 15 minūtes. dimitere ar krustu vienā un Tihvinas Dievmātes ikonu otrā pie angikāņiem paceltām rokām nostāvēja 2 stundas. cilvēkam nav tāda spēka, reāli nav. kad viņu, līdzīgi visiem protestētājiem, specnaži gribēja no turienes patriekt, viņa tiem sacīja: jūs taču sargājāt Tihvinas ikonu, kad tā bija rīgā? specnaži atbildēja: jā, sargājām. dimitere: šī arī ir Tihvinas ikona - sargājiet tagad mani. un viņi sargāja.
kad afedronālās intīmās prakses sludinātājs m.sants gāja iekšā baznīcā, dimitere viņam sniedza noskūpstīšanai ikonu, kas mazliet aizskāra mārim vaigu. vēlāk viņš intervijās sacīja, ka kāda dulla sieva pie ieejas viņam situsi ar dēli. lai gan sants ļoti labi viņu pazina, jo abi savulaik bija mežaparkā r.feldmaņa draudzē.
kriestiešu mocekļi neslēpās katakombās. viņi tur pulcējās pie savējo kapiem, turēja slepenas liturģijas, taču laicīgā dzīvē nebijās liecināt par savas ticības attieksmi pret notikumiem valstī. praidisti, nenožēlojot savus sodomijas grēkus, pulcējās, lai piesmietu Dievgalda svētumu. vai dimiteres vietā nebija jāstāv tev, luterāni? tā taču ir protestantu baznīca. tavs arhibīskaps jānis vanags savulaik atteicās piedalīties kenterberijas kolēģa procesijā, ja draudzes karogu nesīšot gejs k.streips. bet tu te vēl muldies par apkaunojumu kristiešiem, laistot sv.ūdeni un aizsedzot kozlovska mašīnu. ja dimitere uz tās nebūtu gūlusies, satrakotie džeki to autiņu būtu apgāzuši.
vai m.sanata apgānīts Dievgalds un vakarā xxl vai purvā padeldēts pēcītis nav tā kā nesalīdzināmi lielāks apkaunojums kristiešiem? man nākamajā rītā bija iespēja ar viņu tikties vaigu vaigā kādā dzīvā ētera diskusijā. tā nebija smaka tikai no cigām un alkohola peregara. viņš smirdēja daudz smagāk.
par nopride simbolu. ar to rumānijā vecas sievas un drosmīgi vīri, nekautrēdamies to pacelt reizē ar ikonām un krustiem, apturēja policijas kavalēriju un bruņumašīnas, kas eskortēja turienes praidistus. vēlāk savos forumos zilie šos ļaudis sauca par tumsoņām, homofobiem u.tml. vai tu esi viņu viedokļa pusē?
citētais kanons par 12 gadīgo jaunēkli ir pavisam citas jēgas. kristietības pirmajos gadsimtos sabiedrība bija mantojusi «smalkos» tikumus, kurus, pat nezinot šī jēdziena nozīmi, šodien mēdz dēvēt par «platonisko mīlestību». tā ir tradīcija skolotājam vai garīgam audzinātājam savu skolnieku arī attiecīgi pamīlēt. platona laikos un romā tās bija tik plaši izplatītas elites draiskulības, ka vēlāk tās kā sērga pārnesās arī uz baznīcu. zilio trādīciju priesteri pa kluso sāka šo «platonismu» paraktizēt arī baznīcā. kanonā ir runa par zēniem, kas labprātīgi piekrituši šādām attiecībām ar baznīcas priesteri.
viena no smagākajām slimībām, kas veicnāja bizantijas baznīcas sabrukumam bija arī klēra un klosteru homoseksuālisms. savos pētījumos esmu nonācis pie atziņas, ka tas ir kā īpašs slepens ordenis, kas tradīciju mantojis no antīkajiem pirmskristieības laikiem un to turpina līdz pat šai dienai. kā katoļu, tā ortodoksu baznīcās šī problēma ir ļoti aktuāla (par protestantiem nemaz nerunājot - tur tā jau ir akceptēta norma). kopējā rietumu pagrimuma apstākļos - pat katasrofāla. arī latvijā.
par normālu kristieti saukties vēl jāizpelnās. es notiekti vēl tāds neesmu. pagaidām izskatās, ka arī tu vēl esi stipri nomināls māceklis.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.11.04 12:30:19
эminэm , naglai uz galvas secinājums par Bizantijas baznīcas sabrukuma iemesliem, galu galā Eiropā tagad notiek tas pats un tās "apustuliskajā sukcesijā" esošie "bīskapi" ved pieviltus cilvēkus pazudināšanā.
Par Dimiteri - tas ko viņa darīja nav nekas nosodāms - tieši otrādi, normāls protests un ir pret ko protestēt, jo šitento zilo būšanu dēļ sabiedrība un baznīca tiek pakļauta Dieva dusmām. Vienīgi viņas pašas apģērbs izskatījās tā jocīgi un radīja dīvainu iespaidu .
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.04 16:29:09
indriķi, viņas jaunība pagāja hipiju laikos, kad sievietēm tuntuļoties garos svārkos un bārkšainos lakatos bija cool . ja papēta arī tautu ģērbšanās stilu, tad viņas immer melnā iekūņošanos var mierīgi definēt kā aleksandrijas tipa sievietes apģērbu.
protams, ja «īsta kristiete» šodienas izpildījumā ir tā, kurai no radikāli nošļucnātās jostmalas laukā spraucas «šķītās» vāverītes frizūra, tad dimitere, protams, ir pilnīgi apģērbā aprakta fanātiķe.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.04 16:54:02
tur jau ir tā shitology , indriķi, ka pie šprices nonāk sukcesēti bīskapi (pēc kanoniem savu praktizēto nešķīstību dēļ automātiski kļūstot par suckcesētiem), senāku tradīciju hierarhijā veidojot vīriešu piegulētāju sektu, kas grauj baznīcu no iekšpuses. neuzskatu to par pedējo laiku zīmi, jo tā bijis vienmēr. par pēdējo laiku zīmi uzskatāma visu nešķīstību plašā tiražēšanās arī baznīcā. tālab kristiešu pienākums ikvienā konfesijā ir liecināt arī saviem ganiem par Patiesību, izmantojot savas ķēnišķās priestrības pienākumus.
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.04 17:01:15
indriķi, jau augstāk minēju par vienkāršā, taču precīzā un godīgā valodā sarakstīto grāmatu «dogmat cerkvi». ja lasi krieviski, tas var noderēt arī luterānim . http://dogmat.icona.ru
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2007.11.05 21:49:01
эminэm
bet tu te vēl muldies par apkaunojumu kristiešiem, laistot sv.ūdeni un aizsedzot kozlovska mašīnu. ja dimitere uz tās nebūtu gūlusies, satrakotie džeki to autiņu būtu apgāzuši.
Tad viss tas teijaateris Dimiterei bija vajadzigs, lai paglabtu nabaga geju braljus no satrakotajiem kristieshiem? Tad kuraa vietaa MAN butu bijis jabut, lai nebutu remdens, ka tu saki? Jagazh apkart Kozlovska autinsh vai jaguljas uz kapota blakus Dimiterei?
Bezgaumiba un piedauziba (par t-krekliem) ir tev automaataa laba kristietiba? Rumanijas vienkarshajiem kristieshiem un ari tev acimredzot ir cita sliekshnja izjuta neka man - par to, kas ir pienjemams un pieljaujams kristietim, un kada forma paust savu nostaju. Man tadas izdaribas uzdzen zosadu - kauns par savejiem...
automātiski kļūstot par suck cesētiem) Tev visai kristigs (?) izteiksmes veids un pieklajiba pret Dieva aicinatiem kalpotajiem...
Tavuprat, pieklajigs kristietis = nominals kristietis? Aakstigs kristietis = patiess Kristus maaceklis? Tu atri un viegli tiesaa!
Par zilajiem baznicas - pats atzisti, ka tajas, kur ir celibats un jauni zeeninji, tur ir ari slepenie ordenji un visada neshkistiba... ari tavaa tik sveetajaa Baznicaa. Luteraniem tu nu gan to par velti baz kurpee. Vismaz musu Baznicai tur nostaja ir skaidraka par skaidru.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.06 02:14:40
džeki, jūs esat paranoiskāki par ebreju pēckara specvienībām ar savu "pederastu sazvērestības teoriju". tas ir vienkārši slimi, sorry.
indriķis
# Iesūtīts: 2007.11.06 10:17:50
deprofundis,bet kā savādāk var nosaukt lielākajās Eiropas valstīs pederastijas pielīdzināšanu laulībai, ja ne par "`pederastu sazvērestību"`un atvaino, pederastiem tagad Eiropā ir stiprāks lobijs nekā kristīgajām baznīcām.
Starp citu, varas kāre bieži ejot kopā ar šo netikumu un tas arī izskaidro "`pederastu sazvērestības`` lielās iespējas un viņu lielo pārstāvniecību ES varas orgānos un varas aizkulisē.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.11.06 12:07:49
kā nosaukt... kā nosaukt to sazvērestību, ka par laulības pārkāpšanu vairs nenomētā ar akmeņiem, bet liek uz žurnālu vākiem? ka muitnieks nevis kāpj kokā uz Jēzu lūkoties bet noraksta visu uz savas sievas vārda un bauda sabiedrības cieņu? ka cilvēki sludina patmīlu un nevis mīlestību pret Dievu un tuvāko? ka pastāv uz savām tiesībām, nevis uz Dieva apsolījumu? kā sauc visas šīs nesvēto cilšu sazvērestības?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 1966