atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bīstamas sektas Latvijā
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.06.09 11:18:45
http://www.delfi.lv/news/national/politics/satraucas-par-dazadu-sektu-izplatibas-palielinasanos-latvija.d?id=32385791

Organizācija sniedz bezmaksas konsultācijas sektu upuriem pa bezmaksas tālruni 29987558 vai e-pastu "antisekt@inbox.lv".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 17:02:42
Kā nu nav atkarīga? -1 ir -2 +1. -2 ir -3+1 un tā tālāk.

Nu nav... vienkaarshi... -1 un -2 ir neatkariigi skaitlji... es varu uzrakstiit -1 pat ja -2 nav uzrakstiits

Savukaart tu nevari aktualizeet aabolu, ja neexistee aabele! Tu nevari uztaisiit automashiinu, ja neexistee detaljas! Paisums nevar notikt, ja ap Zemi nerinkjo meeness!

Lietu existence ceelonju-seku kjeedee ir sasieta ar npiecieshamiibaam... savukaart negatiivu skaitlju existence ir principaa atkariiga nevis no -1 vai -2 bet gan no tavas existences, kas shos skaitljus aktualizee!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.11 17:05:57
Vai tad kvantu mehānikā tādi joki nebija?

Nea... kvantu paarejaa daljinjas atshkiras! Saglabaajas propertiju summas... bet katra atsevishkji ir atsevishkja!

Teixim kad runaa par kaut kaadaam emisijaam... tas nenoziimee, ak tas pats elektrons izlido cauri atomam (vai kam tur) bet gan ka tas ietriecas atomaa un taa radiitaa energjija rada taadu pashu elektronu atomam "otraa pusee"

Tobish esi dzirdeejis materiaalus, kas paleenina gaismu... shamie nevis konkreetu fotonu paleenina, bet tur ir prikols ar to, ka fotons ieskrien atomaa un peec laika no taa pasha atoma emiteejas cic elektrons ar to pashu impulsu... un shii mazaa aizture summeejoties rada to aizturi... bet tie ir dazhaadi fotoni ar vienu un to pashu impulsu nevis viens un tas pats, kas lido cauri!
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.11 17:09:38
Jošs Mulders
Tev īsti nav taisnība, jo arī matemātika ir nepieciešami sistēmiska. Respektīvi, -1 ir jēga tikai tad, ja -1 -1 ir -2 un tā tālāk.
Šādā aspektā skaitļi nav neatkarīgi, jo viņi veido kopīgu sistēmu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.06.11 17:11:09
Jošs Mulders
Nē, es ne par to, tur kaut kā bija, ka daļiņas viena otrai varēja būt cēlonis, bet varbūt ka kaut ko jaucu, man šitas nekādi nepielec.
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.11 17:21:29
Jošs Mulders
Nu lūk.
"Shis mirklis" ir sekas "Ieprieksheejam Mirklim". Tas savukaart ir sekas kaadam citam veel ieprieksheejaakam mirklim!

Jebkurš naturāls skaitlis ir iepriekšējais skaitlis naturālo skaitļu virknē, kam pieskaitīts 1. Un iepriekšējais skaitlis ir cits, vēl iepriekšējāks skaitlis + 1.

Taatad... lai shis mirklis existeetu... tad videe, kur ir "bezgaliiga ceelonjseku kjeede" shii mirklja aktualzieeshanai vajag bezgaliigi daudz ceelonjus, kuriem ir jaarealizeejas, lai realizeetos SHIS mirklis...

Tātad.. lai šis skaitlis eksistētu, tad vidē, kur ir bezgalīga naturālu skaitļu rinda, šī skaitļa aktualizēšanai vajag bezgalīgi daudz negatīvu naturālo skaitļu, kuriem visiem ir jāpastāv, lai būtu iespējams šis naturālais skaitlis.

Tobish... citiem vaardiem sakot... shis mirklis var existeet TAD UN TIKAI TAD, ja ir existeejushi visi tie mirklji kas ir bijushi ceelonji shim apskataamajam visuma staavoklim.. .

Citiem vārdiem sakot, šis naturālais skaitlis var eksistēt TAD UN TIKAI TAD, ja eksistē visi tie skaitļi, kuri veido šo naturālo skaitļu ķēdi.

Bet taa kaa ceelonis un seka tiek atshkjirti tieshi ar to, ka viens saak existeet tikai PEEC tam, kad otrs ir aktualizeejies, ir jaapaiet bezgaliigi daudz "tranzakcijaam" jeb "staavoklju paarejaam" lai aktualizeetos esoshais visuma staavoklis!

respektīvi, ir jābūt bezgalīgi daudz operācijām n=n -1 +1

Un tas ir pretruna... jo pat ja tu skatiitos kaadu punktu, kas atrodas bezgaliigi taalu no shii mirklja atpakalj... un tad domaas pieskaitiitu tam bezgaliigi daudz tranzakcijas... tu joprojaam atrastos bezgaliigi taalu no shii mirklja - bezgaliibas buutiiba!
Un tātad - ja tu iedomātos kādu negatīvu skaitli, kas būtu bezgalīgi tālu no šī mirkļa, teiksim, 0, un pieskatītu tam bezgalīgi daudzas reizes pa 1 - tu tik un tā nesasniegtu 0.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.11 17:36:53
Jebkurš naturāls skaitlis ir iepriekšējais skaitlis naturālo skaitļu virknē, kam pieskaitīts 1. Un iepriekšējais skaitlis ir cits, vēl iepriekšējāks skaitlis + 1.
Bet neviens skaitlis nav SEKAS ieprieksheejam skaitlim. Sho skaitlju EXISTENCE ir atkariiga no Cilveeka kaa sho skaitlju gjeneratoru existences. Pashi skaitlji existee neatkariigi viens no otra, bet gan atkariibaa no taa kaa tu tos sakaarto. Man neviens nevar aizliegt sakaartot tos pavisam savaadaak un viss buus chikeniekaa! Taakaa... sorree... neesi izpratis shkjiet pashu jeedzienu "existences ceelonis un sekas"

Visi taalaakie tavi argumenti par skaitljiem ir kajim zem astes, jo iebrauci auzaas jau pashaa saakumaa... Tobish ja pieraadiijumu nesaproti, tad taa arii pasaki!

Es varu rakstiit -1, -2, -3 vai varu rakstiit -3,-1,-2 ir pilniigi irrivalenti kaa es rakstu, to seciiba NAV atkariiga veinam no otra BET ir atkariiga no Muldera slimaa praata darbiibas

Savukaart kaa jau es teicu - piemeeram aabola existence IR atkariiga no aabeles existences... Un ja tu man apgalvo, ka, lai existeetu shis aabols, bija bezgaliigi daudz aabeles pirms tam (kur aabeles ceelonis savukaart ir cita aabola seeklas)... tad es saku - nav iespeejams!

Kaa teica klasikjis - Uchisj studjent!

Taa teikt, natuiraalos skaitljus varu pierakstiit jebkuraa briivaa virknee... bet lai kaadaa pozaa es nostaatos es nevaru aktualizeet aabolu PIRMS existee shii aabola aabele



Tev jaapameditee tomeer bik dziljaak ko noziimee notikumu existences ceelonis un sekas!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.11 17:39:18
Tev īsti nav taisnība, jo arī matemātika ir nepieciešami sistēmiska. Respektīvi, -1 ir jēga tikai tad, ja -1 -1 ir -2 un tā tālāk.
Šādā aspektā skaitļi nav neatkarīgi, jo viņi veido kopīgu sistēmu.


Jaa bet shiuis sisteemas CEELONIS ir cilveeks (apzinja), nevis pashi skaitlji

Iedod beernam kluciishus ar shiem skaitljiem un figu vinjsh tev vinjus seciigi un pareizi sakaartos... To spees tikai taads beerns, kuram ieprieksh tu to buusi iemaaciijis... Neviens nekad un ne pie kaadiem apstaakljiem nespees aatri un vienkaarshi sakaartot shos skaitljus seciigi, taapat kaa tu nekad nespeesi tev nezinaamu alfabeetu salikt pareizaa seciibaa... jo alfabeeta burtu seciiba nav atkariiga no citiem burtiem taapat kaa skaitlju seciiba nav atkariig ano citiem skaitljiem!

Savukaart iedod tam pasham beernam shos kluciishus saliktus vienu uz otra un rezltaats ir paredzzams ar 99.9999% varbuutiibu

Savukaart dazhaadu fenomenu aktualitaate iistebniibaa IR atkariiga no sho fenomenu ceelonju aktualitaates iisteniibaa... Pasaulee ir leitas, kas saak existeet tikai pie konkreetiem ceelonjiem, un nekad nekaa savaadaak! Un otraadi... pasaulee ir notikumi, kas ir ceelonji ljoti konkreetaam sekaam, kuras neaktualizeejas pirms aktuaali ir shie ceelonji!

Taatad ir atkariiga notikum seciiba... Un mans pieraadiijums bij par shaadu notikumu seciibu - taada nav iespeejama principaa...

tachu tas ka tu notikumu seciibu uztver taapat kaa naturaalos skaitljus, noziimee, ka neesi sho lietu principaa izpratis, un faktiski tava metafizika balstaas lietaa, kuru tu nemaz nezini... tomeer esi gatavs ar izriestu kruuti aizstaaveet mtafiziku, kuras pamataa ir tava neiznaashana par lietaam...
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.11 17:44:07
Tu laikam savukārt īsti neizproti, pats savus argumentus un tāpēc ieņem savu ierasto tēvišķā pamācītāja pozu
nu, gan jau ar laiku pieaugsi
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.11 17:48:26
Tu laikam savukārt īsti neizproti, pats savus argumentus un tāpēc ieņem savu ierasto tēvišķā pamācītāja pozu
nu, gan jau ar laiku pieaugsi


Nu es savu argumentus izprotu... bet tu aciimredzot nee...

Jo ekvivocee viena ceelonja (apzinjas) ar bezgaliigi daudz sekaam (naturaalo skaitlju virkni) gadiijumu ar bezgaliigi daudz ceelonj-seku rindu

Bet tu, protams, driixti buut paarliecinaats ka naturaalo skaitlju rinda ir ekvivalenta ar existence sceelonju seku rindu... Kaa jau esmu daudzkaart paarliecinaajies, ja logjika vai fakti iet pretiim cilveeka metafizikai, tad logjkai vai faktiem ir jaatkaapjas! Shkjiet tu labpraataak paliec pie shiis paarlieciibas par bezgaliigu ceelonjseku visumu nekaa mainiisi savu metafiziskos preiskhstatus!

A pameegjini uzrakstiit naturaalo skaitlju rindu - tobish AKTUALIZEET iisteniibaa VISUS naturaalos skaitljus un taa kaut uz pirxtiem prikinj... cik ilgaa laikaa no -bezgaliibas tu nonaaksi pie 0

Ja jau te tik ljoti patiik naturaalo skaitlju rinda, tad tieshi to arii izdari - AKTUIALIZEE... lai tu saprastu atshkjiriibu starp "atkualizeet bezgaliibas visus elementus" un "domaat par bezgaliibu kaa vienu kopu" Treenninjsh tavam praatam - izteeloties visus bezgaliibas elementus...

Un tad,... kad buusi to izdariijis, katram shim naturaalajam skaitlim piekabini kaadu notikumu visumaa, kas ir ceelonis naakamajam notikumam, kam arii ir skaitlis un tad izskaiti... cik ilgam laikam jaapaiet lai tu no bezgaliibas atbrauktu liidz nullei

incognito
# Iesūtīts: 2010.06.11 20:21:43
Mulder, ja tev liekas nelāgā turēties pie metafiziskiem ieskatiem, kas ir pretrunā ar faktiem un loģiku, tad nedari tā
Nu saki, ir taču iespējama teiksim, 1000 gadus ilga cēloņsakarību virkne?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.12 18:57:44
Gnidrolog , absolūti lielāka daļa planētas Zeme iedzīvotāju tic Augstākai būtnei - Dievam vai primitīvākā variantā - dieviem.
(Atsevišķu cilvēku apziņā kā reiz ir ģeķu mīts - "Dieva nav." )
Tātad, ateisms ir imaginārs salīdzinoši nelielas grupiņas cilvēku ( anti) ticējums salīdzinoši īsā laika posmā, sekojot visai apšaubāmām ( ņemot vērā jebkāda antiteisma destruktīvo izpausmi vēsturē ) primitīvām ideoloģijām, vai ne.
Cik noprotu, tu piederi šai ateistu sektai?
indriķis
# Iesūtīts: 2010.06.14 10:00:32
Gnidrolog , ateisms neapšaubāmi ir sektantisma paveids,
garīga apsēstība ( no pretējā gara - Dieva ienaidnieka velna ) neiecietīgs, karojošs, ar savu doktrīnu un maldīgu zinātnes interpretāciju, kurai esot jādod ateisma doktrīnai pamatojums, un kā to liecināja boļševiku eksperiments, ateistiem tiekot pie varas,
inkvizīcija un citas tamlīdzīgas kristietības herēzes izskatās pēc svētdienas skolnieka nedarbiem.
indriķis
# Iesūtīts: 2010.06.14 12:05:23
Gnidrolog , Kas vieno ateisma kustības adeptus - patiesībā visai vienāds atziņu kopums, kuru kā mantru atkārto katru reizi, kad jāapliecina ateisms. Dažādās variācijās tiek atkārtotas prastas Padomijas ateistu brošūriņu idejas.

Ateisma kustības būtība ir absolūtā bezdievībā, bet tevis minētās filozofijas nav ateistiskas tai ziņā, ka tās ir dažādas elkdievības izpausmes attiecībā uz pārdabisko pasauli, piem, tas pats budisms noliedz Augstāko dievību, bet aizstāj to ar dažādām pseidodievišķām būtnēm.

Un nestāsti pasakas, ateisma vārdā ir nogalināti miljoniem un miljoniem cilvēku.

Jo ateisms , nejūtot atbildību Debesu priekšā pret būtnēm, kas radītas pēc Dieva tēla un līdzības, ar vieglu roku metas tās nogalināt tiklīdz tā sekotāji tiek pie reālas varas ( atceries Padomijas agrīnos gadus, Kambodžu, Ķīnu ),
lai kalpotu cilvēknīdējam Nr.1. sātanam, kas arī ir "`dievība" aizslēpusies aiz ateisma.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.14 12:30:55
indriķis
http://www.umich.edu/~ltpao/conqui.html
http://www.umich.edu/~ltpao/images.html

Kurš nu būtu pārmetis ateismam? Tie kas paši miljoniem un miljoniem cilvēkus ĪPAŠI nežēlīgā kārtā nogalinājuši?
Man, vispār tiešām IR prieks, ka tev ir Dievs, kurš tev (tieši tev) azliedz slepkavot. Jo ja tāda tev nebūtu - tu būtu īpaši briesmīgs radījums...
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.14 16:54:46
normāliem ateistiem nāktos ar stroķi zem spilvena gulēt.
es smējs garā labs.
Gnidrologs vai esi dzirdējis Jēzus teikto:Mt.5:21 Jūs esat dzirdējuši, ka vecajiem ir sacīts: tev nebūs nokaut, un, kas nokauj, tas sodāms tiesā.
22 Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.14 18:58:51
Gnidrolog , ko tad tu meklē kristiešu forumā, ja tev piejāt ? (Tātad, pie ateisma tu turklāt esi zaimotājs.)
Acīmredzot, kā kārtīgam dedzīgam ateistu sektantam tev gribas sludināt savu ateistisko vēsti.
Kaut gan ar to patiesībā tava teistiskā sirdsapziņa apliecina, ka tavam ateistiskajam saprātam nav taisnība.
Kāpēc tu domā, ka no tādiem kā tevis nav jāizvairās, iedod tādam ateistam varu - naganu, ādas mēteli un uz priekšu - "ne cars, ne varoņi, ne dievi."
Bija vai nebija boļševiki destruktīva sekta ? Bija.
Tagadējie gan mēģina apgalvot, ka toreiz eksperiments nav sanācis un jāmēģina vēl.
Vai ateisms ir destruktīva sektantiska kustība? Viennozīmīgi. Jo aiz tā stāv šis pasaules dievs.
Primitīvi, klišejveida, neko neizsakoši argumenti ar lielu ticības pašu fantāzijām nepieciešamību.
Un domubiedru loks, kas uztur savējo pievilšanos...

indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.14 19:15:43
ctulhu, ko tad tu domā, kristiešu forumā ateistu sektantus jāglauda pa spalvai? Tie jau te svešādi elementi pēc būtības. Bezdievji.
Ateistu dzīves likums.
Agape tas diez vai ir, drīzāk hate.
Empīriski to apliecina salīdzinoši nesenā īsti ateistiskā valdīšana.`
Es nejaucu sātanismu ar ateismu, vnk zinu, kas ir force behind abiem.
Tumsas ķēniņš, kam vienlīdz patīk noliegums, zaimošana un paša klaja pielūgšana. Galvenais tam ieriebt Dievam. Un te noder gan Kroulijs, gan Ctulhu ar Gnidrologu .

Ja es iegūtu reālu varu...es pieliktu jūs abus pie baznīctēvu darbu lasīšanas. Lai paplašinātu jūsu redzesloku.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.14 19:23:19
Ctulhu , es nejauktu sekularizēšanos ar ateismu, bet šī ir jauna modifikācija ateisma hameleonam. Un tas ir tikpat neiecietīgs kā boļševiku. Ctulhu nevienu nepielūdz, tomēr tam kalpo neziņā. Sātana augstākā pilotāža.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.14 20:46:34
Gnidrolog , tu pats īsti nesaproti ko runā, jo caur tevi runā tavs nedievs. Vari nešaubīties , es tev arī acīs pateiktu, ka tu esi nabaga grēcinieks. Diezgan agresīvs, salīdzinot ar to paijiņu Ctulhu . Reliģija viņam bīstama, opijs tautai, kaut kur bērnībā daudz dzirdēti vārdi...
Tu tici nedievam, es Dievam, tur arī ir fundamentālā mūsu pasaules uzskatu atšķirība. Tici vien, un lai tas tevi apbalvo pēc tavas ne-ticības.
Paskāla argumentu zini- kristietis ticot neko nezaudē jebkurā gadījumā, bet var iegūt, bet bezdievis vienā , bet ļoti konkrētā gadījumā var pazaudēt, vai ne.

Ctulhu , redzu, nu līdzīgi kā Rubiks aizstāv īsto, bet neīstenoto boļševismu, tu veido īstā - pareizā, t.i. ortodoksā ateisma uzskatu kā viens īstens ateisma pravietis. Fantoms vien sanāks, nešaubies. Čiks .
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.14 21:14:37
Gnidrologs Ugu, man zināms, ka Jēzus galīgi nebija tāds kā kristieši. Ne velti Nīče teica, ka vienīgais īstais kristietis mira krustā.
Jā ,tas tiesa. Ņemsim gan vēā vēl kādu apstākli, ka to Jēzus izdarīja mūsu labā, lai varētu līdzināties (kopēt ) viņu. Viņš ar mira un augšāmcēlās lai tie kas viņam tic iegūtu mūžīgo dzīvību un n ticīgā miesām plūstu dzīvā ūdens straumes.
Lasām to Jāņa evanģēlijā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 19581