atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bīskape arī Somijā
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.06 21:27:50
Somijas luterāņu baznīcā ievēlēta pirmā bīskape - sieviete, Irja Askola. Kā ziņo mēdiji, viņa atbalsta homoseksuālu pāru laulāšanu un cer, ka arvien vairāk tādu pāru griezīsies baznīcā pēc svētības.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.06.17 20:26:58
Aivars

Es to video redzēju. Palieku pie sava. Policistiem uz ielas ir jānoskaidro taktiski kas tie ir par cilvēkiem , kur viņi dodas. To viņi nedarīja , bet izdarīja rupjus pieskārienus sievietēm.
Man 2000 gadā bij līdzīgs gadījums. Es to policistu notriecu zemē , jo viņš pret mani pielietoja nesankcionētu vardarbību. Es tam policistam skaidroju , ka viņam nav tiesību mani aizskart. Bet viņš mani publiski pazemoja....un pats atradās pie manām kājām....
Aivar, tas pats ir baznīcā. Indriķis te runā augstākās kategorijas teoloģiju , LELB baznīcas kursu un ko tik vēl ne. Bet aiz necieņas pret mani , mani nosauc , LELB kalpotāju par kungu. Tajā pašā laikā pastāvīgi solidarizējas ar tiem , kuri veido LELBā politiku pret māsu kalpošanu. Publiski kristīgajā forumā politiski noskaņo uz garīgo sieviešu vardarbību. Es nevaru saprast vienu = kākristieši var slēpties aiz nikiem. Es starp citu zinu kas ir Indriķis. Kā man ar viņu būs runāt aci pret aci? Nu , kur te kristietība? Kam tāds forums ir vajadzīgs? Kam? Te nav demokrātijas. Vieni var darīt ko grib. Sludināt pret sieviešu kalpošanu , bet paši sievietēm uzdod darbus , kur viņu darbinieces rīkojas pret vīriem kā vēlas. Piesedz nekorektumu , piesmej patiesību. Dievs to visu taču redz. Kā tādi cilvēki var saņemt svētības? Nesaņems , jo to saka Dieva vārds.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 20:41:35
Es nevaru saprast vienu = kākristieši var slēpties aiz nikiem.

Bet nevajag jau ar savām saprašanas (ne)spējām lielīties, esam jau sapratuši.

Kā man ar viņu būs runāt aci pret aci?

Ieteicams pieklājīgi...

Nu , kur te kristietība?

Konsekvencē, un Dieva Vārda respektā iepretīm cilvēku politkorektuma liberāltirānijai.

Kam tāds forums ir vajadzīgs?

Acīmredzot tiem, kas šeit izsakās... un droši vien daudziem, kas tikai lasa.

Te nav demokrātijas.

Pareizi. Un cerams, ka nekad nebūs... jo demokrātija ir popularitātes kults, kuram ir maz sakara ar intelektu, saprātu vai citām līdzīgām kvalitātēm. Ja te būtu demokrātija, tad kāreiz lieli vārdu meistari te vairāk izpaustos. Starp citu... ineta forumos pēc būtības nav demokrātijas... tai skaitā arī šajā... pieaudz!

Vieni var darīt ko grib. Sludināt pret sieviešu kalpošanu , bet paši sievietēm uzdod darbus , kur viņu darbinieces rīkojas pret vīriem kā vēlas.
Nevis pret sieviešu kalpošanu bet pret sieviešu ordinēšanu... Taču kā jau tu teici... saprašana nav tava stiprā puse... It kā dzejnieks bet divus vārdus nejēdz atšķirt - ordinācija un vispārīga kalpošana... moš tad aizej pie sava mācītāja, lai šamais tevi apgaismo par kalpošanas amatu un ar ko tas atšķirās no cita veida kalpošanām, kam sievietes ir gan aicinātas gan ļauts baznīcā.

Piesedz nekorektumu , piesmej patiesību. Dievs to visu taču redz. Kā tādi cilvēki var saņemt svētības? Nesaņems , jo to saka Dieva vārds.
Un ko... Dievs kaut kāds invalīds... un šķiet uz tevi visvairāk attiecas vārdi no Jēkaba, ja kādam ir grūtības ar saprašanu, lai to lūdz no Dieva!

Kas interesantākais tu pat nefilmē par kādu klaunu sevi uztaisi!
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.06.17 20:55:41
indriķis

Nu jau vairs nevajag rakstīt sneo satversmē. Kur tad Tavas putas? Varu saderēt, ja balsojums būtu cits , Tu dziedātu citu dziesmu , ka Lapšāns ir vienīgais, kurš aizstāv potenciālās homoseksuālistes. Vai ne?
Tas viens , bet ja Tu mani nosauc par kungu , tad .....pie tikšanās ,,ēterā brīvā latvija,, ceru , ka tāpat mani uzrunāsi.

Lapšāna kunga tipa "argumentus"
ES argumentēju ņemot Svētos rakstus. Tu argumentē pēc kaut kādas abstraktas baznīcas nerakstītām tradīcijām. domu fatamorgāna....
Lieta ļoti elementāra. Ja sieviete uztaisa draudzi, daži vīri ar vājām zināšanām par Dievu. Teiksim visi karā , tad viņa drīkst kā zinošākā visās lietās darīt visu vajadzīgo kalpošanā draudzē. Jēzus to atļaus un priecāsies un būs kopā ar to draudzi. Bet Indriķim būs škrobe. Kam vēl? Kam vēl Indriķi būs škrobe? = sātanam. Tātad lieta ir elementāra = Tu piesaukdams kaut kādu baznīcu , bet nevis rakstus , Tu piesauc sātana postošo gribu pie draudzēm , lai draudzes nevarētu normāli funkcionēt. Turēt politisku spriedzi. Padomā ko domā par Tevi draudzes? Kā par vadītāju?
Domā , Indriķi , ko domā. Kāpēc Tu nebrauc virsū piem. mācītājam Kalniņam? Tāpēc , ka tev mani ir jāpazemo, jo Tev tā šķiet, ka Tu to vari atļauties. Nevari, brāl , nevari. Jo Tev nav Jēzus mīlestības iekšējās degsmes pret brāļiem un māsām. Tu sevi prezentē kā augstāku pār mani , tādā veidā kārtējo reizi pārkāpdams rakstus. Jo mēs te sarunājamies caur vienīgo augstāko autoritāti Jēzu un Viņa Bībeli. Tu neesi Jēzus un Tev nav tiesību mani pazemot. Starp citu, kāds Tu esi pret mani , tāds Tu esi savā būtībā arī pret citiem un Dieva pavēlēm= ..... ka jūs cits citu mīlat.....

,,Bet kaut kur to tā kā reiz būtu laiks ierakstīt, vai ne. ,,

Nu re, te tad arī atrādās pavedināšanas forma pret lutera mācību. Luterisma apkarošanas ideologs rullē. Vēl iesaki kolēģijai pāriet uz katoļiem. Dari visu , neko neprasi draudzēm. galvenais neviesojieties draudzēs , kur kalpo sievietes. Bīstieties no sievietēm.....to visu Tev, Indriķi , čukst sātans. Jo par maz mūsu baznīca ir cietusi Tevis dēļ, jo Tu pārkāp to , par ko Luters cīnījās. Ej uz katoļiem un spried bez draudzēm ko tikai vēlies..tur Tev draudzes neko neprasīs, jo liturģija tur rullē savā vecajā gaitā un agšas spriež ko tik vēlas. Tādā veidā Dievs viņus ir nolicis par lielāko mācītāju noziedznieci pret bērniem. Ar tādiem uzskatiem kā Tev LELB var nolaist līdz kliņķim. Atjēdzies. Mūs Dievs brīdina ļoti nopietni. Es to jau rakstīju dažus gadus atpakaļ. Es jūs brīdināju , ka būs ziepes. Nu viņas ir. Bet jūs nemācaties, nevēlaties kļūdas labot , bet atkal turpināt šo garīgo vardarbību pret māsām. Mūsu konfesijā tomēr māsas neizvaro , bet vīrieši. Tad , Indriķi, kāpēc Tu nemkelē saknes , kāpēc vīrieši ir nesvēti? Tas Tevi neuztrauc, lai tik homojas un izvaro....

Ar šiem klājieniem arī atvados no jums uz laiku. Jābrauc lauku māju sagatavot Jāņiem.
Priecīgus visiem Jāņus! Un , galvenais.....domājiet , ko domājiet un domājiet ar Bībeli rokās un skatieties uz brāļiem un māsām caur Jēzus asarām, ne caur savām , nestāviet aplokā , kura sētas mieti ir sātana veci , nekam nederīgi ragi. Kāpiet pāri ....
fokuss [95.68.12.190]
# Labojis vilks: 2010.06.17 21:16:46
Nevis pret sieviešu kalpošanu bet pret sieviešu ordinēšanu

Protams, ka Lapšāns to domā kā ordinēšanu un kalpošanu. kalpošana nevar notikt , ja nav atļaujas.

Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.17 22:36:59
indriķis
Diemžēl luteriskā pasaule šodien ir aizgājusi pa pieskari un varbūt ir noderīgi publiski apliecināt ortodoksu baznīcas mācību&praksi šai jautājumā.
Ei nu ei
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.18 12:54:46
Aivar , Ei nu ei
šīs tēmas pieteikums tam ir kārtējais apstiprinājums, vai ne.
Jošs Mulders,
es īsti nesaprotu, kāpēc šai jautājumā vajadzētu būt "tievai zarnai".
Tas nozīmētu publiski pateikt to, kas tiek praktizēts šos pārdesmit gadus.
Autoritatīvā līmenī, lai dzird kam jādzird. Tam ir labs piemērs - bija reiz Baltijas bīskapu paziņojums, uzdrīkstējās, neizbijās , pateica kas sakāms.
Un par ko satraukties, vai par to, ko SO un HS fani padomās.
Liela muiža.
Vai tad šie domā par tiem, kas caur šādu herēžu autorizēšanu tiek maldināti, kuru dvēseles apdraudētas mūžībā un par ortodoksi ticīgiem, kas ņem piedauzību pie šādas baznīcas samaitāšanas. Tik dragā ar paceltu galvu, pievildamies un pieviļot.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.18 12:58:45
indriķis nuja...

A no otras puses, cik bieži to teikt?

Nu pateiks... pēc 5 gadiem atkal par kaut ko tādu bazarēs... nu nepeitiks tač referencēties uz 2010 gada paziņojumu... buus atkal jaasaka...

Nu tas kaut kā ir jautājums par to, ka, ja cilvēkam nepielec tad nepielex arī pēc 20x pateikšanas... it īpaši, ja autoritāte ir viena - personīgās iedomas!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.18 12:59:45
indriķis
Vai tad ir?
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.18 15:04:19
Te tāds pats burziņš manāms kā aprakstīts Hozejas 4.nod un Jesajas pravietojumos 29.nodaļā.
***** [159.148.21.169]
# Iesūtīts: 2010.06.18 16:46:32
@@@@@, fokuss, lapšāns - ja vien tas nav trīs vienā

Pirmkārt, kāpēc jūs domājat ka Indriķim ir tik liela vara pār LELB, ka viņš var to stūrēt kur grib? Indriķis pat nav LELB loceklis.

Otrkārt, kas jums ir pret ortodoksiju?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.06.18 18:43:06
Jā, stūrē Dieva vārds, ne Indriķis. Un Indriķis nestūrē kur grib .
Un ja Indriķis pasaka vienu otru noderīgu lietu, tas stūrē, vai ne.
***** Pat nav LELB loceklis. Labāk būt labam draugam, nekā šādam tādam loceklim . Patiesi un no sirds. Tiešām svētīgi sajūtos šajā attiecību modelī.

Jošs Mulders , es runāju par autoritatīvu lēmumu, kas publiski apliecina SneO.
Manuprāt, tāds varētu būt pastorāli noderīgs nabaga neceļos ar SneO un HS etc. nomaldījušajiems aizkordona t.s. luterāņiem.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.06.24 21:55:50
jnr-1972 [95.68.104.55] Vai Krusta draudze ir šos mūsu 3 mācītājus aicinājusi, vai šie paši ir savu pieteikumu un CV nosūtījuši? Un kur tā draudze vispār atrodas?
***** [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2010.06.24 22:25:33
Kristofers

Šeit.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.29 17:37:27
Interesanti. Austrijas katoļi grib gan celibātu atcelt, gan sievietes ordinēt. Nevajadzētu šiem kādu bullu nosūtīt?
(*;*) [87.110.86.111]
# Iesūtīts: 2010.06.29 17:39:36
Aivars Cerams, ka viņu dēli piedzīvos šo vēsturisko brīdi!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.29 17:43:06
(*;*) [87.110.86.111]

Lai gan šis joks laikam reālās cilvēciskās traģēdijās sakņojas.
doku umar [46.5.44.163]
# Iesūtīts: 2011.04.04 10:41:41
http://www.apollo.lv/portal/life/articles/234262
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.09 20:09:36
Skumji, bet izskatās, ka liberālisms nebūs vienīgā ļaunuma sakne
Somijas konservatīvā lestadiāņu reliģiskā kustība ceturtdien paziņoja, ka viņu baznīcā kopš 80.gadiem bija no 70 līdz 100 pedofilijas gadījumu.
http://www.apollo.lv/portal/life/articles/234744
rupucis [188.165.236.117]
# Iesūtīts: 2011.04.09 21:13:48
Skumji. Bet tas nenozīmē, ka liberālisms nav viena ļaunuma sakne.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.09 21:25:42
rupucis [188.165.236.117]
Protams. Tikai lasāmais atgādina, ka 1. Kor. 10:12 ir liekams aiz auss arī katram, kas vicina `konservatīvisma` karogu, brēkādams par liberastu pazušanu. Redz kā puiši, kas noteikti mūsmāju konservatorus par liberāļiem uzskatītu, pierāda, ka ne vienmēr ambīcijas uz ortodoksiju tiešām pasargā no negantības. Būtu labāk iedzēruši un padancojuši, nekā šitā aplauzušies.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 6078