atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aglona 2007
Ervīns
Iesūtīts: 2007.07.23 19:18:31
Drīz jau tukstoši katoļu piedalīsies svētceļojumā uz Aglonu, lai svinētu Sv.Jaunavas Marijas devessbraukšanas svētkus ar to kulmināciju 15. augustā.
Cik man ir zināms daudzi luterāņi piedalas šai pasakumā.
Gribētos uzklausīt kādu, kas jau ir bijis vai plano apmeklēt šo katoļiem svēto vietu šajos svētkos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.26 12:41:27
lēnprātīgais, kāds labums būs no tā, ka daudzi sakravās savas mantiņas un pārvāksies pie katoļiem, pareizticīgiem, harismatiem .
Vēl viens naivais turas pie šīs no pirksta izzīstās teorijas. Empīriski ir pierādījies, ka harizmāti galu galā nonāk harizmātos, prokatoļi katoļos un propravoslavi īstos pravoslavos, ja nekļūst par luterāņiem ,bet radot un uzturot šos novirzienus LELB tiek veicināta LELB adeptu kustība šo konfesiju virzienā. LELB īpatnība gan ir tāda, ka tajā valdošais ir prokatoliskais gars, tāpēc šādiem eksperimentiem tiek dota zaļā gaisma.
Nez kāpēc pravoslavi, katoļi vai harizmāti nerada luterāņu pulciņus savās draudzēs un sektās, bet cenšas celt paši savu identitāti.
proindriķis [84.237.214.156]
# Iesūtīts: 2007.08.26 22:40:12
indriķisNez kāpēc pravoslavi, katoļi vai harizmāti nerada luterāņu pulciņus savās draudzēs un sektās, bet cenšas celt paši savu identitāti.

Ir arī tur tādi pulciņi, īpaši pie katoļiem propentakostālīgi, ir arī pravoslaviem tādi.
Andis Atvars [84.237.179.170]
# Iesūtīts: 2007.08.27 00:13:55
proindriķis
Ir arī tur tādi pulciņi, īpaši pie katoļiem propentakostālīgi, ir arī pravoslaviem tādi.
Un kā tad šo "pulciņu" darbība izpaužas? Ikviens šāds pulciņš no RKB izlido ar pirmo soli sāņus no pāvesta nospraustā kursa. Provoslavi jau vispār distancējas no visiem tā, it kā pārējie slimotu ar kādām lipīgām slimībām. Tā kā nav ko fleitēt Forumā muļķības.
Ervīns
# Iesūtīts: 2007.08.27 08:35:33
Bet Pujata kungs piedavāja valdibai Sv. Jaunavas Marijas debesbraukšanas svētkus nozīmēt par Valsts nozīmes svētkiem.

Ja tas tā notiks, šis būs ievērojams RKB solis uz priekšu.
vilks
# Iesūtīts: 2007.08.27 15:25:00
Andi Atvar, nu nav tā, ka katoļi izlidot no RKB par novēršanos no oficiālās prakses. Izlido par nepaklausību hierarhijai. Kamēr klausa, tikmēr var darīt, ko un kā vien vēlas.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.27 16:00:10
deprofundis atrodi šito grāmatu: http://www.luteranis.lv/product_info.php?products_id=25
indriķis
ka Tev pret dāmu hormoniem???????????!!!!!!!!!! >: ( zini, vajag palausīties dažu labu luterāņu mācītāju... daži vai nu velk tā kā kaķi aiz asrtes vai nedomā līdzi par ko dzied ...piemēram vienmē kad draudze dzied: "Jēzu dod man prieku" - supreīga dziesma, bet nevaru nesmīnēt, jo tas izklausās: Jēzu dod man bēdas/ ciešanas/ bēdas vai sazin ko vēl!!! Un pareiz, pareiz to stiprā balsī...
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.27 16:12:44
Nu nesaprotu.. laikam jums te nezināšana lielāka par katoļu teoloģiju kā runāšana... !!!
Andis Atvars [84.237.179.170]
# Iesūtīts: 2007.08.27 20:11:49
vilks
Vai raksti, lai oponētu? Tavs rakstītais sastāv no divām daļām un abas ir diametrāli pretējas. Tā pulciņu veidošana parasti notiek vidē, kur visi bez maz ir vienas konfesijas pārstāvji, jo nav jau kur pārkonvertēties ( Latīņamerika, centrālā Amerika).
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.08.28 10:07:31
Andis Atvars rakstīja/teica: "Tā pulciņu veidošana parasti notiek vidē, kur visi bez maz ir vienas konfesijas pārstāvji, jo nav jau kur pārkonvertēties"
Interesanti, kāpēc gan mana peiredze rāda, ka arī Latvijā, kur ir, kur pārkonvertēties, tāpat tiek veidoti visādīgi pulciņi, jo ļaudis nevar atrast sev vajadzīgo: ir zināmi luterāņi, kas dodas pie pareizticīgajiem pēc `garīguma` (lai nu ko tas nozīmētu), citi - pie katoļiem uz rekolekcijām un Rožukroņa pulciņiem, citi - pie baptistiem dziedāt, citi - pie Ļedjajeva uz Bībeles studijām (un es te nepieminu tādus varenus `garīguma` avotus kā ekstrasensi, Feņ Šui, akmeņi, Dievs sirdī utt., kas draudzēs ir vēl populārāki par kristīgo brāļu apmeklējumiem). No kā var secināt tikai to, ka nekopta ir mūsu LELB druva, nezālēm aizaugusi - drīz tur nebūs nekā, ko pļaut.
Interesanti, ko Andis Atvars ieteiktu situācijas uzlabošanai.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.28 10:14:57
>ko Andis Atvars ieteiktu situācijas uzlabošanai.

Par maz exkomunicējam!
Vikentijs
# Iesūtīts: 2007.08.28 10:38:06
Esmu ekumenisks cilvēks, bet manas lūgšanu mājas ir luterāņu baznīca. Man vēl daudz jautājumu par to kāpēc vispārpazīstamas kristīgas prakses nav luterāņiem? Varbūt tāpēc arī cilvēki izmanto citas vietas, lai iztrukstošos segmentus savejā garīgā dzīvē piepildītu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.28 10:46:19
> kāpēc vispārpazīstamas kristīgas prakses nav luterāņiem

A to "vispārpazīstamību" kas nosaka? Vairākums? Roma? Antiohija?
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.29 22:04:00
Liekas, ka Vikentijs ar to domāja kopīgu, stabilu savas kristīgās ticības piedzīvošanu un praktizēšanu. Zināmu tradīciju praksē.
Mēs tagad zinām, ko Mulders domā, ko Andis teiktu. Bet ko domā Andis pats?
Andis Atvars [87.110.102.129]
# Iesūtīts: 2007.08.31 12:42:19
Andis nemīl izrakstīt "receptes" un ja arī kādreiz izraksta, tad kopējamo pāpīru nelieto. Vēl Andis labi apdomās pirms ko iesacīs kādam.
Ar to exkomunicēšanu es pārāk gan neaizrautos, jo pats gadus 10 atpakaļ tiku tā savdabīgi mācītāja exkomunicēts.
Nu jāsaprot viens, jāsāk ar sevi, ar draudzi un tad var iet ārpus tās. Prakse gan ir pilnīgi pretēja un tad jau nav ko brīnīties, ka pasaule asimilē kristiešus. Vēl ir kas jāsaprot- viens nevar izvilkt draudzi. Ja neņemsi to vērā, pēc gada būsi kā izspiests citroniņš un rezultāts ta nekāds. Ļoti svarīgs ir mācītājs, lai viņš patiešām būtu Dieva aicināts un iecelts...
Ekstrasensi, feņ šui, akmeņi, amuleti, ticējumi, vārdošana, zīlēšana utt. nevienu netuvina Dievam, bet ar kosmisku ātrumu attālina gan.

Nu jā, saki vēl kādam, ka receptes neraksti...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 33887