atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aglona 2007
Ervīns
Iesūtīts: 2007.07.23 19:18:31
Drīz jau tukstoši katoļu piedalīsies svētceļojumā uz Aglonu, lai svinētu Sv.Jaunavas Marijas devessbraukšanas svētkus ar to kulmināciju 15. augustā.
Cik man ir zināms daudzi luterāņi piedalas šai pasakumā.
Gribētos uzklausīt kādu, kas jau ir bijis vai plano apmeklēt šo katoļiem svēto vietu šajos svētkos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Andis Atvars [84.237.167.181]
# Iesūtīts: 2007.07.28 16:17:05
Ja vienīgais veids, kā sevi saturēt rāmjos ir Aglonas tusiņš (un ne tikai), tad tiešām ir galīgi garām, jo tiko kā no tiem būsi mājās, tā ar uzviju kritīsi kārībās...
Pri čom krogs....vai tiešām vienīgā alternatīva Aglonai? Ko lai dara nabaga nedzērāji, bet vai tādēļ "svētāki"?
Katoli! Par patiesību, par patiesību ir jāpriecājas ne par maldiem! Ja vēlies atspēkot, ka Aglonas tusiņš nav cilvēku (pāvesta) izdomājums, tad pamato to ar Rakstiem.
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.28 17:04:32
Ak, indriķi, indriķi, kā gan es aizmirsu, ka tev vienmēr spriedumi par citiem sen gatavi. Un ka tavi uzskati, atšķirībā no pārējiem cilvēkiem, ir nemaldīgi un absolūti pareizi ...
indriķis
# Iesūtīts: 2007.07.29 14:05:06
Balss , tavuprāt, atziņa, ka Svētajos Rakstos viss ir pateikts, kas mums jāzina, ir mans nemaldīgais un absolūti pareizais spriedums? Paldies par komplimentu. Acīmredzot mans ex-catedra sacītais ir patiess, jo saskan ar Rakstiem; atšķirībā no tā romieša ex-catedra izfantazētā.
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.07.29 22:29:45
Man tas liekas dīvaini, ka luterāņi apmeklē svētkus, kas nav bībeliski un balstās uz Jaunas Marijas pielūgsmi un centrā ir "brīnumdarītāja" svētbilde.
"Cepure nost" katoļiem, ka viņi spēj noorganizēt svētkus, katoļiem regulāri notiek jauniešu dienas, pie tam katrā novadā, luterāņi varētu no viņiem mācīties, kā rīkot bībeliskus svētkus vai vienkārši kristīgus pasākumus.
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.29 23:00:33
indriķis Liekas, ka biju aizmirsusi, ka ar tevi nav jēgas ielaisties diskusijās... jo tev vienmēr būs absolūtā patiesība. Viss, ko teiks kāds cits, tiks pārgrozīts un demagoģiski sagrozīts, lai pierādītu tavu nemaldību.
Sandija
# Iesūtīts: 2007.07.30 10:08:56
Dievs saka "netiesājiet, atstājiet tiesu man" , bet mēs cenšamies slapjām mugurām katoļus notiesāt...
Attiecībā uz Agonu - ir jau starpība kas ir manā sirdī un ar kādu domu es eju uz Aglonu. Tas, ka man blakus ir cilvēki ar savādākām domām, man tas netraucē. Jo ikdienas dzīvē nākas sastapties ar daudz un dažādiem cilvēku uzskatiem, bet mēs taču tos nespējam pārmainīt (100%). Un tāpat sadzīvojam ar viņiem.
Andis Atvars [80.232.241.61]
# Iesūtīts: 2007.07.30 21:47:43
Sandija! Katoļus neviens netiesā, jo tas būtu bezjēdzīgi. Tā tiesāšana, ja tā var izteikties, vairāk zīmējās uz tiem, kuri nevar bez Aglonas tusiņa iztikt, bet sevi par luterāņiem uzskata.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.07.31 16:47:56
Balss, tu gribi teikt, ka mana atziņa, ka ar Rakstiem pietiek ( jo neko vairāk par to es te nepateicu), ir pārgrozīta un demagoģiski sagrozīta. Kaunējusēs būtu...
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.07.31 17:36:59
nja...
http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=18597023

varbūt arī luterāniem vajadzētu sākt atdzīmēt vērienīgi Reformācijas dienu
katolis [89.18.200.187]
# Iesūtīts: 2007.08.03 21:13:36
atļaušos jautāt, kādēl jūsuprāt tas ir tusiņšs? (šis vārds izskanēja daudzās atbildēs)
Engel
# Iesūtīts: 2007.08.03 21:20:37
Tāda sajūta, ka tūlīt izcelsies karš starp abām konfesijām..... Kāds gan iemesls ļauni noskaņoties??? Mēs taču visi esam brāļi un māsas Kristū!
Andis Atvars [80.232.241.61]
# Iesūtīts: 2007.08.03 22:10:13
Katoli! Kā citādāk, lai nosauc pasākumu, kuram nav nekāda sakara ar Rakstiem? Starp citu, vēl neesi atbildi devis uz manu 2007.07.28 16:17:05 jautājumu.
Eņģel! Vai tad šaujampulvera smaku kur saodi?... Kā tad var uz vieņīgo un pareizo baznīcu ļauni noskaņoties? Ja kas, vai katoļiem nav kāds forumiņš, kur luterānim iegriezties patiesību un garīgumu smelties, taču esam vien...(kā nu tur bija) eklektiska kopiena.
katolis [89.18.200.187]
# Iesūtīts: 2007.08.03 23:03:46
Es To vispār nenosauktu par kkādu nesakarību, vai izdomājumu, tie ir svētki, tik vnk kā visi citi svētki, cita runa iet par to, kapēc uz tiem plūst tik daudz cilvēku? kapēc cilvēki domā to, vai šito par šiem svētkiem!
pēc vairākuma luterāņu izteikumiem varetu spriest,ka visi , kas godā VJ Mariju ir slimi ....
Es personīgi pazīstu arī daudzus luterāņus , kas godā VJ MAriju.
Lai godātu VJ Mariju neviens neliek Viņu nostādīt priekšā Jēzum vai pašam Dievam. Viņa ir mūsu palīdze, Vai tad slikti, ka ir vairāki, kas palīdz? Patiecoties VJMarijai par uzklausītajām lūgšanām cilvēki arī plūst uz tādām Dievmātes svētvietām . ticīgi cilvēki brauc piemēram uz Aglonu, nejau tāpēc ,ka pāvests vai vēl sazin kas lika braukt.
Protams ir 100 un 1 piemērs kuri nebrauc uz Aglonu šī iemesla dēļ... Ir daudz neticīgo ... Ir daudz , kuri negrib ticēt ...
iesākumā šī svētvieta vēl nebij oficiāla, bet cilvēki plūda. iemesls???
katolis [89.18.200.187]
# Iesūtīts: 2007.08.03 23:04:59
Piekrītu tam ,ka šie svētki, daudzu vnk ziņkārības dēļ ir kļuvuši ar citādu piegaršu nezinātāju mutē...
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.03 23:09:00
katolis, nuja nuja... ne jūs pirmie ne pēdējie
---
Jer 44:
17 Mēs izpildīsim savu solījumu, ko esam devuši, nest kvēpināmos un dzeramos upurus debesu ķēniņienei, kā mēs un mūsu tēvi, mūsu ķēniņi un virsnieki to darījuši Jūdas pilsētās un Jeruzālemes ielās! Toreiz mums bija maizes papilnam, mums klājās labi, mēs neredzējām nekā ļauna.
18 Bet no tā laika, kopš mēs pārtraucām dedzināmos un dzeramos upurus debesu ķēniņienei, mums trūkst visa kā, un mēs ejam bojā no zobena un bada.
19 Un, kad mēs tagad atkal nesam debesu ķēniņienei dedzināmos un dzeramos upurus, tas taču nenotiek pret mūsu vīru gribu, ka mēs tai cepam raušus, uz kuriem veidojam tās attēlu, un nesam arī dzeramos upurus, lai tai kalpotu?"
---
Iemesls - vienkārši... grēks un dabīgā tieksme pēc elkiem! Ar Mozu aceries, nepaspēja šis lāgā kalnā uzkāpt, kā tauta jau zelta teļu uzslēja!
katolis [89.18.200.187]
# Iesūtīts: 2007.08.03 23:16:49
Vai Tu Mulder, neatzīsti To ,ka Jaunava Marija ir Dieva Māte?
Andis Atvars [80.232.241.61]
# Iesūtīts: 2007.08.04 00:16:05
... un Debesīs uzņemta, kā Elija. Rakstos neatrodu, tādēļ neticu un viss. Ja kas, tad Mat.1:24- 25 p. stāv rakstīts- Jāzeps uzmodās no miega, darīja tā, kā Kunga eņģelis tam bija pavēlējis, viņš ņēma savu sievu pie sevis. Un viņš to neatzina, līdz kamēr viņa bija dzemdējusi dēlu, un deva tam vārdu Jēzus.
Katoli! Ja neatrodi tā "katoļu" Bībelē, tad uzprasi savam priesterim- kādēļ šie panti ir sagrozīti?
katolis [89.18.200.187]
# Iesūtīts: 2007.08.04 00:26:51
Es saprotu, ka pārleicināts luterānis būs pārliecināts un paliks, un pārliecināts katolis arī tāpat. Un laikam arī viens otra konfesijas atšķirības nesapratīs.... un nemēģinās izprast!
nezin kapēc vairāk medijos vienmēr pretenziju no luterāņu puses pret katoļiem, nekā no katoļu puses pret luterāņiem!!! Dzīvē arī esmu pārliecinajies!
Briinumsons [81.198.151.207]
# Iesūtīts: 2007.08.04 10:37:46
Katoļu baznīca citē citu bībeles gabaliņu!

1 Pie debesīm parādījās liela zīme: sieva, saulē tērpta, mēness apakš viņas kājām un viņai galvā divpadsmit zvaigžņu vainags.
Atkl. 12:1

Vienā virtuālā diskusijā jau man centās ieskaidrot, ka tas nav īsti tas , ko es atzīmēju 15. augustā

Par svētceļojumu
Un šogad arī es gāju līdz līdz Rīgas robežai un vēl kādu gabaliņu tālāk, man pietiek šogad , būs jau 7 reize !!!
Andis Atvars [80.232.241.61]
# Iesūtīts: 2007.08.04 11:22:13
Briinumsons! Nu protams katoļi uzknābājuši vienu graudiņu nu priecājās, ka ko spējuši pamatot, bet Atklāsmes grāmata ir atklāsmes grāmata, ne Evaņģēlijs un pat ne hronika. Piedevām tajā pašā pantā ir norāde- zīme... neesi laisks un palasi vēl tālāk- viņas bērns tika aizrauts pie Dieva, bet ne viņa...Tad kādi Debesīs uzņemšanas svētki?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 36 , pavisam kopa bijuši: 33899