atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jautājumi Ateistiem
Mulders
Iesūtīts: 2007.07.13 11:49:42
Noasveidīgā un Chultu ierosinātā tēma!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.27 14:00:22
Ctulhu Ka Dievs ar tevi nerunājot, tu jau te vairākkārt esi deklarējis. Bet vai tu klausies?! Tad, kad Viņš runā? Viņš ar mums parasti nerunā sadzirdamos - ar iekšējo ausi dzirdamos tekstos, kaut gan arī tā gadās, bet reti. Dievs runā bezgaldaudzos veidos - sākot ar šo pasauli, kas tik brīnumaini un fantastiski gudri veidota, jau pati par sevi sniedz liecību par Radītāju. Un Dievs runā caur savu Vārdu - Bībeli - ja tu gribi dzirdēt!). Un Viņš runā kādreiz arī caur citiem cilvēkiem, teiksim, Mulderu vai Ilāru. Klausies tik un GRIBI dzirdēt!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.27 14:02:36
Ctulhu Nesapratu...
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.07.27 14:14:11
Ctulhu, protams! Vienkārši Teorija pielieto savas metodes jebkurie patterniem un informatīvām struktūrām un saskata, ka daudz ticamāk ir, ka DNS un Visums ir Saprāta darbības rezultāts, neko īpaši daudz nepasakot par paša saprāta dabu. Tas ir ārpus ID spējām pašlaik! Bet detektēt saprātīgas izcelsmes fenomenus ID jau prot! Tīri zinātniskas un matemātiskas metodes, protams, arī ar kaut kādiem base pieņēmumiem, kā piemēram, - tikai saprāts spēj sakārtot matēriju mazvarbūtiskos funkcionālos (sematniskos) stāvokļos. Jeb tikai saprāts spēj radīt milzīgus nereducējamas informācijas apjomus! Vai, nereducējami kompleksas sistēmas spēj radīt saprāts, jo šādai sistēmai nepieciešami ir vajadzīgs iepriekšējs mērķis, jo, motorzāģis nefunkcionē, kāmēr visas detaļas nav vietā. Tādējādi būtībā jebkurā stadijā pirms tas ir pilnībā gatavs, tas nefunkcionē vispār un nav pamata uzskatīt, ka akls process varētu šādu motorzāģi radīt bez iepriekšēja plāna.
Vai nu jāatmet random mutācijas vai jāatmet natural selection!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.27 14:14:14
Ctulhu
1) Pa taisno vari iedarboties uz saviem redzes nerviem un palasīt, ko Dievs caur cilvēkiem saka TEV. Tieši tev. Ja pa īstam gribēsi, dzirdēsi. Un nav tas pašiedvesma vai vēlamā pieņemšana par esošo.
2) Ar varu mīļš nebūsi. Ja tava nostāja ir nevis gribēt iepazīt, bet gribēt noliegt, apgāzt, nepieņemt, tad nevieni argumenti tevi nepārliecinās. Tikai Dieva Gars var tevi pārliecināt. Mēs, cilvēki, varam tikai liecināt.
Balss
# Labojis Balss: 2007.07.27 14:28:47
Ctulhu Ne vienmēr tās būs jaukas lietas, ko Dievs tev gribēs teikt - kādreiz Viņa vārdi trāpa kā zibens spēriens. nemaz nav patīkami. Bet tu zini, ka tas ir tev kā kulaks uz acs! Un nekāda apsēstība vai transs vai nezinkas tas nav. Vienkārši tu jūti ka tas ir tev! To daudzi ir piedzīvojuši, īpaši dievkalpojumā, sprediķī, vai lūgšanā. Ja jau tava nostāja ir pārbaudīt, tad pariskē - sāc iet uz dievkalpojumiem un klausīties. Kaut vai kompānijā ar Mulderu!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.27 14:37:31
Ctulhu Tu esi APSKATĪJIS dievkalpojumus.... maģiskus rituālus... Ej nevis apskatīties, bet piedalies - ar sevi, savām ausīm, savu domu, sirdi un prātu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.27 14:41:39
Ctulhu, atkal nepareizi tu gribi uzreiz secinājumus, pirms experimenta! Vēlreiz, ID pagaidām nav spējīga detektēt ārpuszemes saprāta dabu. Taču, tā darbību gan var detektēt.
Vai šis saprāts ir ETI, Dievs, Nākotnes atnācēji (kas saderētu ar tavējo ciklisko cēloņsakarību, ka mēs paši esam sevi radījuši) etc.
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.27 14:48:27
Ctulhu Tāds, kāds tu šobrīd esi, tu taču negribēsi pats sev suģestēt, ka Dievs ir? Bet, ja tu Viņa tev teikto domu sadzirdēsi, sajutīsi, ka tā tevi precīzi uzrunā, tu vienkārši zināsi. Varbūt pat būsi šokā.
Balss
# Labojis Balss: 2007.07.27 14:57:36
Ctulhu Tāpēc, ka tev ausis aizbāztas! Es tev saku - ej uz dievkalpojumu, lasi Bībeli, gribēdams sadzirdēt, nevis tikai formāli izbraucot cauri. Un vēl labāk - pirms tam palūdz Dievam, lai Viņš tevi uzrunā!
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2007.07.30 00:20:25
Ctulhu ,
Tu neesi pirmais, kurš grib. lai Dievs viņu kaut kā īpāsi uzrunā un pārliecina, mums jau ir JD aprakstīts cilvēks, kurš, ciezdams elles mokas, lūdz sūtīt pie savējiem kādus mirušos, lai tie viņus uzrunātu. Kādu atbildi tas saņēme: "viņiem ir Mozus un pravieši, lai klausa tos!"
Tavs ateisms gluži vienkārši ir ticība Dieva neeksistencei, jo pierādīt ar eksaktiem paņēmieniem nevar ne vienu, ne otru; tas ir ticības jautājums un Tava personiskā izvēle, kam ticēt. Tu esi izdarījis savu izvēli un tagad mēģini ar to sadzīvot. Ja šī izvēle sniedz Tev mieru, lai Dievs Tevi svētī!
Tomēr Tava aktīvā diskutēšana man dažreiz rada iespaidu, ka Tu kaut kādā mērā esi tuvu Nīčes atziņai par to, ka viņš arī vēlētos būt tik laimīgs, kā kristieši savā pārliecībā, tikai nu jau princips viņam neļauj no savas neticības atkāpties.
Vispār jau ir jauki lasīt Tavas diskusijas, lielākajai daļai vispār ir vienalga - ir Dievs, vai nav, šodien ir tikai viena dzīve un tā jādzīvo nost cik jauki vien iespējams!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.30 00:24:41
Jānis Kalniņš Āmen! = Patiesi, patiesi, tā ir!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.30 10:13:49
JKalniņš, atceroties Nīči, nāk prātā Eiripīds, kuš teicis "Kuru Dievs nolēmis pazudināt, to viņš vispirms padara traku"
Mirga
# Iesūtīts: 2007.07.30 14:25:35
Man kaut kā ir iesēdies atmiņā, ka citāta beigas bija: ..., to viņš iepriekš padara lepnu , bet var arī būt, ka maldos?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.07.30 14:33:00
Mirga, es no http://www.quotationspage.com/quote/26869.html
Par saita veidotāju godprātību gan neatbildu!
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.30 15:08:02
Mulder, tur rakstīts - dievi, nevis Dievs... Labi gan, ka Kristus nepazudina pat muļķus!
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.01 21:58:23
visiem zināmais vecais sesks PIERĀDĪT Dievu nevar, nevis SADZIRDĒT! Viņš runā tad, ja cilvēks ar atvērtu dvēseli klausās...
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.01 22:04:09
Sesk, bet tu jau nevari pierādīt, ka nekāda uzruna no Dieva nav iespējama, nebija un nebūs . Dievs ir runājis ar praviešiem un apustuļiem un tas uzrakstīts Bībelē, dokumentēts un pilnīgi eksakts un autentisks kā ikviens vēsturisks teksts. Un tu vari uz to pateikt vien- neticu šim pierādījumam, bet pierādīt, ka tajā pierakstītā Dieva uzruna nav bijusi autentiska tu nevari.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.01 22:49:32
Viņš jau arī tagad runā (paklausies normālu Evaņģēlija sprediķi), bet nepasaka neko jaunu - , jo Viņš visu ir pateicis.
"Dievs vecos laikos ir daudzkāt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem,šinīs pēdējās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu..."
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.01 23:04:45
"Pēdējās dienas" ir tas posmiņš Anno Domini, tie nieka 2000 gadi, kas Dievam ir kā 2.dienas.
Negribi mācītāju, lasi Bībeli vai bībelstāstu grāmatu bērniem. Mans citāts ir no Bībeles.
Kā jau es teicu, Viņš visu ir pateicis un ar veco sesku Viņa Majestātei atsevišķi nelabpatīkas runāt. Kas tad Viņam tev īpašs būtu jāpasaka - cik zvaigžņu debesīs, vai? Vai atkal - te nu es Dieviņš esmu, tici man?
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.01 23:27:32
1.)Viņa Majestātei ar tevi labpatīkas runāt Viņa izvēlētā veidā - caur Bībeli un Baznīcu, bauslību (tev būs un tev nebūs) un Kristus Evaņģēliju, ne tevis izvēlētā veidā.
2.)Es esmu drošs par Dieva labvēlību pret sevi un pret tevi, jo (1.) veidā Viņš to ir pateicis - Kristus Evaņģēlijā. Bet tikpat droši Dieva likums- "kas netic, taps pazudināts."
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 11278